PDA

Επιστροφή στο Forum : 318is vs ibiza


Johny
30-06-04, 03:41
Ένα ωραίο βράδυ στο Βόλο συνάντησα ένα ibiza φτιαγμένο!Για πλάκα τα στήσαμε!Έτσι για να περάσει η ώρα (4-5 το πρωί)!Όπως καταλαβαίνετε έμεινα μία καρότσα πίσω!Ίδου τώρα το μεγάλο ερώτημα στο επόμενο φανάρι που σταματήσαμε μου λέει την εξής ατάκα <<Με τις μαλακίες βάφουνε αυγά;>>!!!!Αν καταλαβαίνετε εσείς μπορείτε να μου πείτε τί ήθελε να πεί ο ποιητής;Παρεπιπτώντος τώρα είμαι στο Βόλο με δανεικό SAXO πειραγμένο και το ibiza είναι άφαντο!

Strax
30-06-04, 10:56
Νομίζω ότι είναι μάταιος ο κόπος να προσπαθείς να αναλύσεις τις φιλοσοφίες που λέγονται 4-5 το πρωί. Όσο περισσότερο το σκέφτεσαι, τόσο περισσότερο θα μπερδεύεσαι! :rolleyes:

antonio
30-06-04, 11:32
Johny έχεις BMW και έχει ibiza, δεν νομίζω ότι θα συγκρίνουμε τα σώβρακα με τις γραβάτες, ακόμα και αν τα σωβρακάκια είναι Calvin clein...... ;)

Black5
01-07-04, 00:27
more eprepe na itan apo ta kala ta ibiza............. tha sou erabe ti gouna gia ta kala......

Κάτι δεν διάβασες καλά μάλλον....

Johny
02-07-04, 00:46
more eprepe na itan apo ta kala ta ibiza............. tha sou erabe ti gouna gia ta kala......
Όντως κάτι μάλλον δεν κατάλαβες καλά ή εγώ δεν κατάλαβα τι θές να πείς!Τί εννοείς;

dimitrisp
02-07-04, 15:56
Ένα ωραίο βράδυ στο Βόλο συνάντησα ένα ibiza φτιαγμένο!Για πλάκα τα στήσαμε!Έτσι για να περάσει η ώρα (4-5 το πρωί)!Όπως καταλαβαίνετε έμεινα μία καρότσα πίσω!Ίδου τώρα το μεγάλο ερώτημα στο επόμενο φανάρι που σταματήσαμε μου λέει την εξής ατάκα <<Με τις μαλακίες βάφουνε αυγά;>>!!!!Αν καταλαβαίνετε εσείς μπορείτε να μου πείτε τί ήθελε να πεί ο ποιητής;Παρεπιπτώντος τώρα είμαι στο Βόλο με δανεικό SAXO πειραγμένο και το ibiza είναι άφαντο!


Και Μ3 να ειχες ποιος ο λογος να ασχολεισαι με κουβαδακια?(εστω και 150-200 αλογων)Επρεπε να κανεις κανενα παντιλικακι να μαθει τι σημαινει πισωκουνα...

Fanatic
02-07-04, 17:51
σωστος ο φιλος!!!αν ηθελες κοντραμαξο με τα λεφτα που εδωσες για την μπεμπα επερνες κουβα με 800 αλογα κτλ!!!αλλα οταν εχεις μια μπεμπα αλλεσ χαρες εχει...πρωτα απο ολα η κινηση στο σωστο αξονα ;) απο εκει και περα μην σε νοιαζει,θα <<μεγαλωσει>> και η μπεμπα σου και θα βλεπεις τους κουβαδες τους να απομακτυνονται ολο και περισσοτερο!! :D αντε γιατι πολλες μαγκιες πουλαει ο κοσμος με τα αεροπλανοκουβαδα τους!!!ουρτ!!!!!!!bmw rulezzzzzzzzzzzzzzzzzz

DRIFTER
02-07-04, 18:51
σωστος ο φιλος!!!αν ηθελες κοντραμαξο με τα λεφτα που εδωσες για την μπεμπα επερνες κουβα με 800 αλογα κτλ!!!αλλα οταν εχεις μια μπεμπα αλλεσ χαρες εχει...πρωτα απο ολα η κινηση στο σωστο αξονα ;) απο εκει και περα μην σε νοιαζει,θα <<μεγαλωσει>> και η μπεμπα σου και θα βλεπεις τους κουβαδες τους να απομακτυνονται ολο και περισσοτερο!! :D αντε γιατι πολλες μαγκιες πουλαει ο κοσμος με τα αεροπλανοκουβαδα τους!!!ουρτ!!!!!!!bmw rulezzzzzzzzzzzzzzzzzz

pesss taa ree STELIOOOO!!!

Nick_compact
02-07-04, 19:01
Πείτε τα ρε παιδιά!!!Πήγαν και πήραν όλοι κουβάδες με 200 άλογα και χαίρονται!!Ένα περίεργο πράγμα χαίρονται ιδιαίτερα όταν περνάνε Bmw!!Ίσως γιατί είναι κάτι που δεν μπορούν να έχουν και κατά βάθος ξέρουν πως ότι και να κάνουν πάντα η Bmw θα είναι ανώτερη!Βλέπετε όλοι ασχολούνται πάντα με τους πρώτους...

Johny
03-07-04, 21:41
Συμφωνώ!Δέν ασχολήθηκα καθούλου με αυτόν!Όπως είχα γράψει και στην αρχή την κοντρούλα την είχα βάλει για πλάκα!Το είχα δεί το μπαρόμετρο στο πλάι και το άκουσα κιόλας (πολλοί βάζουν μπαρόμετρο χωρίς να τα έχουν πειράξει)!Και το ήξερα το αποτέλεσμα απο πρίν!Μ'αρέσει πάρα πολύ να είμαι μπροστά από Saxo ή κάτι τέτοιου μεγέθους και να πηγαίνω με τις πάντες και ο άλλος απο πίσω να μήν μπορεί να κάνει τίποτα απλά να κοιτάει!Αν δεν χορεύει το αυτοκίνητο δεν είναι αυτοκίνητο αλλά κουβάς με ρόδες!ΖΗΤΩ ΤΑ ΜΠΛΟΚΕ!!!

Fanatic
03-07-04, 22:35
Εγω ειμαι 21 χρονων και οπως παρα πολλοι στην ηλικια μου,το αιμα μου βραζει και θελω γκαζι και γουσταρω πολυ το γκαζι...ΑΛΛΑ,οταν με το καλο αλλαξω το Ε21 ενω θα δωσω καποιο ποσο,θα το δωσω για μια μπεμπα 1600 και ας περιμενει το γκαζι....ενω με τα ιδια λεφτα θα μπορουσα να εχω πανω απο 200 αλογα και να γουσταρω επιταχυνσεις...εγω ομως θελω μπεμπα πισοκουνα και ας περιμενω κανα 2 χρονια παραπανω για να εχω τα γκαζια τους ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ!!Την συγχρονη Bmw μου να εχω και σε οσους πεφτει αργη ας παρουν το κουβαδακι τους και ας φτιαξουν ενα καστρακι στην πλαζ!!!Ακομα και τωρα με το Ε21 μου τις χαρες που κανω με το κωλαρακι να φευγει στις στροφες δεν θα μπορουσε να μου το προσφερει κανενα πυραυλακι! :d

panos-typer-M
06-07-04, 16:44
Johny έχεις BMW και έχει ibiza, δεν νομίζω ότι θα συγκρίνουμε τα σώβρακα με τις γραβάτες, ακόμα και αν τα σωβρακάκια είναι Calvin clein...... ;)
Σωστος.. :)