PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ BMW ... και την τροπέτιασε μάλλον !!!


pitbull
07-12-07, 20:23
Ο γνωστός σε όλους μας... και συμπαθής πιστεύω Γιώργος Γεωργίου είναι εδώ και 1 εβδομάδα ένας υπερήφανος κάτοχος μιας BMW Z4 M παρακαλω!!! Αυτοκίνητο πιο γρήγορο και απο τη καινούργια την Μ3 λόγω βάρους του. Μιλάμε πετάει κώλο για πλάκα ακόμα και με ESP on! Καλοτάξιδο Γιώργαρε.. αποκάλεσε το αμάξι "Καρχαρία που είναι έτοιμος να σε κατασπαράξει..!!" (φανταστείτε το με τη φωνή του Jorje) χεχε. Καλά και ασφαλή χλμ Γιωργάρα.. πρέπει να του κάνουμε πρόταση να κάνει join το club μας.:flipa::ices_ange

Christos 330i ///M
07-12-07, 20:45
Ωραιος!!!!!!!!!!

Να γινουν τα προξενια. . .

optostyle
07-12-07, 23:09
φανταστειτε τωρα και με τη φωνη του παλι: '''σας ευχαριστω που με δεχτηκατε στο φορουμ,κερναω τσαγακια......'''χαχαχαχαχα

teothekid
07-12-07, 23:09
Πωπω τι λετε βρε παιδια πηρε ο Γεωργιου BMW? Τι λες βρε παιδι μου....πωπω ειπα κι εγω γιατι μου ξυνονταν τ' ******** ολο το βραδυ.......(να με συγχωρεσετε για το ατυχες της βωμολοχιας μου αλλα ειμαι εναντιον και εχθρος με οτιδηποτε σχετιζετε με το star system...προσεξτε, λεω με οτιδηποτε......προσεξτε λεω ε) κοινως δε δινω δεκαρα αν πηρε ο Γεωργιου BMW η αν αν η Χρουσαλα επελεξε τελικα Α 170 και τετοια, γενικα ομως συγνωμμη......

Dim77
08-12-07, 08:18
Πωπω τι λετε βρε παιδια πηρε ο Γεωργιου BMW? Τι λες βρε παιδι μου....πωπω ειπα κι εγω γιατι μου ξυνονταν τ' ******** ολο το βραδυ.......(να με συγχωρεσετε για το ατυχες της βωμολοχιας μου αλλα ειμαι εναντιον και εχθρος με οτιδηποτε σχετιζετε με το star system...προσεξτε, λεω με οτιδηποτε......προσεξτε λεω ε) κοινως δε δινω δεκαρα αν πηρε ο Γεωργιου BMW η αν αν η Χρουσαλα επελεξε τελικα Α 170 και τετοια, γενικα ομως συγνωμμη......

Δεν έχω παρά να συμφωνήσω με τον teothekid!

Bavarian Power
08-12-07, 15:49
Καλή φάση...
Να δώ που θα βρει χέρια ν αγοράσει...
:drive2:

fmaik
08-12-07, 23:54
Εγώ θα ΄λεγα ότι μόνο στην Ελλάδα θα μπορούσαν να βγάλουν λεφτά κάποια άτομα σαν κι αυτά που αναφέρονται ... και σιγά μη του κάνουμε την τιμή να του κάνουμε και ειδική πρόσκληση και κακώς που ανοίχτηκε και θέμα δηλαδή ...

panagiotisE46ci
09-12-07, 13:29
ρε ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝΝΝΝΝ θεεε μου...............+1000 σε ολους
τα λεφτα τα βγαλανε μεσα απο την tv η το ραδιο αλλα ετσι ειναι το star system

pitbull
13-12-07, 21:46
Πωπω τι λετε βρε παιδια πηρε ο Γεωργιου BMW? Τι λες βρε παιδι μου....πωπω ειπα κι εγω γιατι μου ξυνονταν τ' ******** ολο το βραδυ.......(να με συγχωρεσετε για το ατυχες της βωμολοχιας μου αλλα ειμαι εναντιον και εχθρος με οτιδηποτε σχετιζετε με το star system...προσεξτε, λεω με οτιδηποτε......προσεξτε λεω ε) κοινως δε δινω δεκαρα αν πηρε ο Γεωργιου BMW η αν αν η Χρουσαλα επελεξε τελικα Α 170 και τετοια, γενικα ομως συγνωμμη......


φίλε μου και εγώ είμαι εναντίον του σταρ σύστεμ αλλά ο Γιώργαρος ποτέ δεν ήταν μέσα στο σταρ σύστεμ... αντιθέτως είναι ένας αντι-ήρωας που τη λέει στη κοινωνία.. αν δεν έχεις ακούσει Γιώργο απο εποχές sprint fm τότε ας μην εκφέρεις άποψη για το άτομο του.. επειδή απλά είσαι λάθος και δεν γνωρίζεις... φιλικά:search:

pitbull
13-12-07, 21:48
φανταστειτε τωρα και με τη φωνη του παλι: '''σας ευχαριστω που με δεχτηκατε στο φορουμ,κερναω τσαγακια......'''χαχαχαχαχα

BMW με διακριτικό.... ΕΕΕΜΜΜΜΜΜΜ (με φωνή Γιώργου) χα,χα,χα:nutkick::jumpgirl:

pitbull
13-12-07, 21:53
Εγώ θα ΄λεγα ότι μόνο στην Ελλάδα θα μπορούσαν να βγάλουν λεφτά κάποια άτομα σαν κι αυτά που αναφέρονται ... και σιγά μη του κάνουμε την τιμή να του κάνουμε και ειδική πρόσκληση και κακώς που ανοίχτηκε και θέμα δηλαδή ...

Ο Γιώργος οτι έχει κάνει το έχει κάνει μόνος του.. δε του χάρισε η ζωή τίποτα φίλε... αν μπορείς κάνε κάτι και εσύ και βγάλε λεφτά για να πάρεις την Ζ4 Μ. Ο τύπος είδε τον γάμο του να διαλύεται απο τη λατρεία του στο τζόγο... το παιδί του να αντιμετω΄πίζει πρόβλημα αναπηρείας και να είναι τώρα ας τα λέμε καλα... απο τη στεναχώρια του έχασε τα δόντια του.. λέει τα πράγματα όπως έχουν χωρίς ενδυασμούς και έχει τα @@ να το κάνει αυτό. Μάζεψε λεφτά και πήρε μια ελαφρώς μεταχειρισμένη BMW γιατί όπως λέει θέλει να κάνει τη καύλα του πριν πεθάνει... Προσωπικά ούτε καν τον ξέρω τον κύριο αλλά τον γουστάρω επειδή είναι αληθινός και όχι δήθεν σαν μερικούς μερικούς που πήραν αμάξι δώρο του μπαμπά τους (u know who u are!!) οπότε καλά κάνει και πήρε τη μπέμπα του.. που είναι και η καλύτερη μπέμπα σε όλο το φόρουμ. ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ!!!:cheers::dblthumb2

Dim77
14-12-07, 00:07
Καλά κοίτα ο ''Γιώργος'' έβγαλε χρήματα από τον κάθε πικραμένο που ήθελε να μιλήσει για μπάλα από το τηλέφωνο και τους έπαιρναν τα 20ευρα.....

Τέτοιοι βασικά είναι οι χειρότεροι του star-system!

Καλά έκανε και πήρε ότι πήρε....αλλά δεν έχει και σημασία...(για να το πούμε ...ευγενικά)

pitbull
14-12-07, 18:26
Καλά κοίτα ο ''Γιώργος'' έβγαλε χρήματα από τον κάθε πικραμένο που ήθελε να μιλήσει για μπάλα από το τηλέφωνο και τους έπαιρναν τα 20ευρα.....

Τέτοιοι βασικά είναι οι χειρότεροι του star-system!

Καλά έκανε και πήρε ότι πήρε....αλλά δεν έχει και σημασία...(για να το πούμε ...ευγενικά)

Αδερφέ μου ο Γιώργος ουδέποτε πήρε λεφτά απο τα 090 το χει τονίζει πάμπολες φορές οπότε για μία ακόμη φορά σφάλεσαι.. Τεσπα.. δε θα κολλλήσουμε εκεί.. καλορίζικη η μπέμπα του.. και πιστεύω θα χε γέλιο αν ερχόταν σε καμμία συνάντηση... (οχι οτι έχω πάει εγώ σε κάποια...:chair:)

mowner
15-12-07, 20:10
Mας εβαλα τα δοντια (γυαλια) ο κυριος Γεωργιου!!! Ω Ρ Α Ι Ο Σ:+1:

tzimiani
21-04-10, 13:18
Troktiko:

http://troktiko.blogspot.com/2010/04/blog-post_4519.html

Τετάρτη, 21 Απριλίου 2010

Άσε τα γρήγορα αυτοκίνητα ρε συ Γεωργίου δεν είναι για την Ελλάδα (http://troktiko.blogspot.com/2010/04/blog-post_4519.html)


http://1.bp.blogspot.com/_Moz08RhEWgo/S87YvcZz4LI/AAAAAAACnDU/bVoDU9ydvJA/s320/%CE%B3%CE%B5%CF%89%CF%81%CE%B3%CE%AF%CE%BF%CF%85+% CE%B3%CE%B9%CF%8E%CF%81%CE%B3.jpg (http://1.bp.blogspot.com/_Moz08RhEWgo/S87YvcZz4LI/AAAAAAACnDU/bVoDU9ydvJA/s1600/%CE%B3%CE%B5%CF%89%CF%81%CE%B3%CE%AF%CE%BF%CF%85+% CE%B3%CE%B9%CF%8E%CF%81%CE%B3.jpg)
Πόσες φορές το έχουμε πει ρε συ Γεωργίου, ότι τα γρήγορα αυτοκίνητα δεν είναι για την Ελλάδα; Δεν μπορείς να τα τρέξεις; Τι τα θέλεις και έχεις και οικογένεια. Τράκαρε ο άνθρωπος χθες στην Βάρης - Κορωπίου και το αυτοκίνητο του έγινε σμπαράλια αλλά λίγο πρέπει να τον ενδιαφέρει αυτό μιας και ευτυχώς...


είναι καλά στην υγεία του. Και να λέμε να προσέχει ο κόσμος είναι μια κουβέντα καθώς
οι δρόμοι είναι επικίνδυνοι. Περαστικά του αν και δεν έχει κάτι σοβαρό...

randombk
21-04-10, 13:22
Τι λετε ρε? Τρακαρε ο Χορχε με την Μ3 ???
Μακαρι να ειναι καλα ο ανθρωπος να παρει παλι οτι γουσταρει!


Troktiko:

http://troktiko.blogspot.com/2010/04/blog-post_4519.html

Τετάρτη, 21 Απριλίου 2010

Άσε τα γρήγορα αυτοκίνητα ρε συ Γεωργίου δεν είναι για την Ελλάδα (http://troktiko.blogspot.com/2010/04/blog-post_4519.html)


http://1.bp.blogspot.com/_Moz08RhEWgo/S87YvcZz4LI/AAAAAAACnDU/bVoDU9ydvJA/s320/%CE%B3%CE%B5%CF%89%CF%81%CE%B3%CE%AF%CE%BF%CF%85+% CE%B3%CE%B9%CF%8E%CF%81%CE%B3.jpg (http://1.bp.blogspot.com/_Moz08RhEWgo/S87YvcZz4LI/AAAAAAACnDU/bVoDU9ydvJA/s1600/%CE%B3%CE%B5%CF%89%CF%81%CE%B3%CE%AF%CE%BF%CF%85+% CE%B3%CE%B9%CF%8E%CF%81%CE%B3.jpg)
Πόσες φορές το έχουμε πει ρε συ Γεωργίου, ότι τα γρήγορα αυτοκίνητα δεν είναι για την Ελλάδα; Δεν μπορείς να τα τρέξεις; Τι τα θέλεις και έχεις και οικογένεια. Τράκαρε ο άνθρωπος χθες στην Βάρης - Κορωπίου και το αυτοκίνητο του έγινε σμπαράλια αλλά λίγο πρέπει να τον ενδιαφέρει αυτό μιας και ευτυχώς...


είναι καλά στην υγεία του. Και να λέμε να προσέχει ο κόσμος είναι μια κουβέντα καθώς
οι δρόμοι είναι επικίνδυνοι. Περαστικά του αν και δεν έχει κάτι σοβαρό...

InsaneDriver
21-04-10, 13:41
Δεν έπαθε μεγάλη ζημιά ρε παιδιά. Με 20-30 κοπάνησε πίσω από ένα φορτηγό σε φανάρι.
Καπώ, προφυλακτήρας, ιντερκούλερ κτλπ.

EVANGELOS
21-04-10, 13:44
διορθώνεται και ο τίτλος πλεόν !!! :D :D

Κωνσταντίνος
21-04-10, 13:54
Αδερφέ μου ο Γιώργος ουδέποτε πήρε λεφτά απο τα 090 το χει τονίζει πάμπολες φορές οπότε για μία ακόμη φορά σφάλεσαι.. Τεσπα.. δε θα κολλλήσουμε εκεί.. καλορίζικη η μπέμπα του.. και πιστεύω θα χε γέλιο αν ερχόταν σε καμμία συνάντηση... (οχι οτι έχω πάει εγώ σε κάποια...:chair:)

(To ξέρω πως είναι 2μιση χρόνια πίσω αυτό το post)
Αλλά πως γίνεται να μη πήρε λεφτά απο το 090 ;
Δεν πληρώνεται έμμεσα απο αυτό ;
O κόσμος πληρώνει για να μιλά μαζί του, το κανάλι τα εισπράττει και απο αυτά τον πληρώνει. Και ο Γεωργίου το δέχεται όλο αυτό το σύστημα αφου συμμετέχει.
Αρα παίρνει και αυτός τα 20ευρα που δίνουν τα θύματα.
Αν ήταν στην πραγματικότητα τόσο "λαικός" και απλός, θα είχε αρνηθεί να πληρώνει ο κόσμος για να του μιλάει. Νομίζω........................

sakkunen
21-04-10, 14:25
Δηλαδής ακυρώνεται και η παρουσίαση του αυτοκινήτου του στο φανς ? Πορκα μιζερια.

Action Man
21-04-10, 14:27
:nutkick::bigthumb:

InsaneDriver
21-04-10, 14:28
Δηλαδής ακυρώνεται και η παρουσίαση του αυτοκινήτου του στο φανς ? Πορκα μιζερια.

Τι @@ρας είσαι :rofl2:

stelmaniac
21-04-10, 14:40
Δηλαδής ακυρώνεται και η παρουσίαση του αυτοκινήτου του στο φανς ? Πορκα μιζερια.

χαχαχαχαχαχαα....εγραψες τεραστιε..!!!:icon18:

stef
21-04-10, 15:18
Πριν κανα μήνα τον είχα πετύχει παραλιακή και συζητούσαμε κανα μισάωρο για το αμάξι του !
Είναι πορωμένος BMWδάκιας, εύχομαι να μην είναι μεγάλη η ζημιά!

nik200
23-04-10, 11:34
προσωπικα δεν συμπαθω τον κ. Γεωργιου..οχι γιαυτο που ειναι αλλα γιαυτο που πρεσβευει...δηλαδη την λατρεια στην μπαλα...απο κει και περα ειναι αρκετα μαγκας την κ@βλα του να την κανει επαγγελμα και να περνει ολος ο περαιας τηλ αυτον!!!!!και εβγαλε λεφτα και πηρε ενα αμαξι της προκοπης στα 50-60 (ουτε που γνωριζω ποσο ειναι)...και αρα μας πειραζει που αυτος που εξαλλου τα βγαλε και μονος του...δεν τα φαγε απο κανεναν δηλαδη...εχει m3???τα ενα καρο πιτσιρικια που εχουν m3 απο τα 18 τους δεν μας πειραζουν δηλαδη???ας αφησουμε λοιπον τον κυριο γεωργιου στην υσηχια του και ας κοιταξουμε αν μπορουμε και εμεις να φτασουμε την ζωη μας σε ενα επιπεδο οπου να μπορουμε να παρουμε ενα μ...

randombk
23-04-10, 13:32
Τo αμαξι το ειδα στον Σπανο..
Δεν ειναι και πολυ καλα :(

gnx
23-04-10, 13:50
ρε συ, εσυ ησουν με το m jacket;

pitbull
08-05-10, 04:32
(To ξέρω πως είναι 2μιση χρόνια πίσω αυτό το post)
Αλλά πως γίνεται να μη πήρε λεφτά απο το 090 ;
Δεν πληρώνεται έμμεσα απο αυτό ;
O κόσμος πληρώνει για να μιλά μαζί του, το κανάλι τα εισπράττει και απο αυτά τον πληρώνει. Και ο Γεωργίου το δέχεται όλο αυτό το σύστημα αφου συμμετέχει.
Αρα παίρνει και αυτός τα 20ευρα που δίνουν τα θύματα.
Αν ήταν στην πραγματικότητα τόσο "λαικός" και απλός, θα είχε αρνηθεί να πληρώνει ο κόσμος για να του μιλάει. Νομίζω........................

Ο Γεωργιου δε πληρωνεται με τα λεπτα της ωρας αλλα εχει στανταρντ συμβολαιο. Τα υπολοιπα τα τσεπωνει το καναλι (τηλ, διαφημισεις κτλ)

pitbull
08-05-10, 04:34
προσωπικα δεν συμπαθω τον κ. Γεωργιου..οχι γιαυτο που ειναι αλλα γιαυτο που πρεσβευει...δηλαδη την λατρεια στην μπαλα...απο κει και περα ειναι αρκετα μαγκας την κ@βλα του να την κανει επαγγελμα και να περνει ολος ο περαιας τηλ αυτον!!!!!και εβγαλε λεφτα και πηρε ενα αμαξι της προκοπης στα 50-60 (ουτε που γνωριζω ποσο ειναι)...και αρα μας πειραζει που αυτος που εξαλλου τα βγαλε και μονος του...δεν τα φαγε απο κανεναν δηλαδη...εχει m3???τα ενα καρο πιτσιρικια που εχουν m3 απο τα 18 τους δεν μας πειραζουν δηλαδη???ας αφησουμε λοιπον τον κυριο γεωργιου στην υσηχια του και ας κοιταξουμε αν μπορουμε και εμεις να φτασουμε την ζωη μας σε ενα επιπεδο οπου να μπορουμε να παρουμε ενα μ...

μπραβο ρε φιλε

ziaba
09-05-10, 02:13
Ο γνωστός σε όλους μας... και συμπαθής πιστεύω Γιώργος Γεωργίου είναι εδώ και 1 εβδομάδα ένας υπερήφανος κάτοχος μιας BMW Z4 M παρακαλω!!! Αυτοκίνητο πιο γρήγορο και απο τη καινούργια την Μ3 λόγω βάρους του. Μιλάμε πετάει κώλο για πλάκα ακόμα και με ESP on! Καλοτάξιδο Γιώργαρε.. αποκάλεσε το αμάξι "Καρχαρία που είναι έτοιμος να σε κατασπαράξει..!!" (φανταστείτε το με τη φωνή του Jorje) χεχε. Καλά και ασφαλή χλμ Γιωργάρα.. πρέπει να του κάνουμε πρόταση να κάνει join το club μας.:flipa::ices_ange
Μπραβο του πολυ καλη επιλογη.
Γεωργιου FOREVER:bowdown:
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/attachment.php?attachmentid=26832&stc=1&d=1273362571

oldcarskickass
21-04-11, 00:30
Μπραβο του πολυ καλη επιλογη.
Γεωργιου FOREVER:bowdown:


Βασικά του Γεωργίου το BMW πρέπει να είναι κάπως έτσι.

Stakaman318is
21-04-11, 10:45
Βασικά του Γεωργίου το BMW πρέπει να είναι κάπως έτσι.

Clever!!!!!!! :rofl2:

SerafeimS3
21-04-11, 10:54
έχει πάρει και z4m ο Γεωργίου?πριν κανα τρίμηνο πάντως τον πέτυχα με την γνωστή άσπρη bmw δηλωμένη 570 άλογα φορώντας το γνωστό κομπρέσορα g-power

gnx
21-04-11, 11:31
Το ζ4 ειχε προηγηθεί του Μ3.

SerafeimS3
21-04-11, 11:45
το είχε κομπρεσοράτο κιαυτό..?

ThaNOS E46coupe
29-04-11, 15:06
καλα απίστευτο τόπικ...αυτό κι άν είναι παιδική χαρά....:D
έβλεπα σε μιά εκπομπή που μιλούσε ο Αλέφαντος ...και λέει...
Στην τηλεφωνική γραμμή ο Γεωργίου....Ήμουν με το Μ3 .....
βασικά έπαθα πλάκα προς στιγμήν, αλλα μετά απο λίγο πέθανα στα γέλια...με τον Μοναδικό τρόπο που εξιστορούσε τα γεγονότα....χαχαχαχα

edit...το βρήκα....δείτε το και λιώστε...πο το 1,20 και μετά...http://www.youtube.com/watch?v=fM8zDuWQ6-8&feature=related

ThaNOS E46coupe
29-04-11, 15:14
και εδώ εκτός απο ποδοσφαιρογνώμων , είναι και μηχανολόγος....ακούστε προσεκτικά τις εκφράσεις του...απο το 1 και μετά...κάνει αλλαξές με το στόμα....χαχαχαχαχαα....http://www.youtube.com/watch?v=1DytY5F74To&feature=related

HULK
29-04-11, 17:16
Tον εβγαλα ωραια φωτο ομως ετσι? ουτε στο Nitro δεν θα τον εβγαζαν ετσι. :D