PDA

Επιστροφή στο Forum : Zantolastixa apo M3 E46 18aria


madsex
14-02-05, 11:47
se aristh katastash gnhsia me Pirelli P Zero rosso 225/45/18 kala empros kai 255/40/18 kainouria pisw mono 950 Euro! :nod:

6977320544
Kwstas

decibel
14-02-05, 11:50
τα γνησια ειναι?

InsaneDriver
14-02-05, 12:18
Κύριε Αννίβα χαιρετίσματα στον αδερφό σας...από τον φίλο του τον InsaneDriver πες του...Ελπίζω να περνάει καλά εκεί που είναι :rofl2:

Υ.Γ: Καλοτάξιδο το εργαλείο...

kacey
14-02-05, 15:27
αννιβα κρατα τα 18αρια, χανει στο στησιμο αμα βαλεις 19αρια. Εκτος αν βαλεις αλλα 18αρια.

stef
14-02-05, 17:31
Κύριε Αννίβα χαιρετίσματα στον αδερφό σας...από τον φίλο του τον InsaneDriver πες του...Ελπίζω να περνάει καλά εκεί που είναι :rofl2:

Άστον γιατί έχει πήξει ο Αλέξανδρος! :nod:

m_power_lunatic
14-02-05, 18:46
Ο φιλος ο Αλεξανδρος ειναι Σουδα για επισκευη με το καραβι το κωλοψαρο!!!!!!Θα ξεπηξει που θα παει.....θα περασει ο καιρος δεν θα αργησει να απολυθει!!!

skandalis447
14-02-05, 20:45
Kostaki pires 19aria?kanonika esi eprepe na stithis me to strax na aviksete...

madsex
16-02-05, 11:04
Paidia efxaristw katarxhn gia ta kalorizika kai tis efxes... Kai na pw oti mexri stigmhs eimai poly ikanopoihmenos apo to amaksi! :yippee:

O aderfos mou einai opws leei kai o Giannhs sth Souda kai phzei, alla prospathoume na ton feroume pisw gia na ksanaparei ta orh, ta agria vouna... :bowdown:

Tis zantes skeftomai na tis allaksw gia aisthitikous logous kai mono, alla mallon tha to ksanaskeftw!

File Dimitri 321 afou ksereis oti anoigw me ta panta, sthn kathgoria mou, mhn rwtas kai anarwtiesai... Apla kanonise! :nixweiss:

MZ3
16-02-05, 21:37
αννιβα κρατα τα 18αρια, χανει στο στησιμο αμα βαλεις 19αρια. Εκτος αν βαλεις αλλα 18αρια.


gia ksekatharise tin thesi sou ..... foraw kati 19aria kai se diaveveo oti stis strofes ton polon... den pianete to car...apo tin alli den exw doulepsi sto sigekrimeno car 18aria

kacey
17-02-05, 00:07
Μηχανικοι της BMW εχουν επανειλημενα δηλωσει οτι το στησιμο του συγκεκριμενου αυτοκινητου εχει ρυθμιστει με τα 18αρια υπ'οψιν και οτι με αυτα δουλευει καλυτερα η αναρτηση και εχει καλυτερο (απο πολλες αποψεις, οχι μονο σε απολυτα ορια αλλα και σε συμπεριφορα, φιλικοτητα κλπ κλπ) στησιμο απο οτι με τα 19αρια
.
Επισης το αγγλικο Evo ειχε ενα για δοκιμη μακρας διαρκειας και εβγαλαν τα ιδια συμπερασματα οταν αλλαξαν σε 19αρια, ενω τα ιδια εχουν πει και πολλοι ιδιοκτητες σε διαφορα forum για BMW που παρακολουθω. Εγω Μ3 δεν εχω οποτε λεω οτι λενε αυτοι που υποτιθεται οτι ξερουν.

Προς θεου, δεν λεω οτι δεν θα κραταει, αλλα οτι με τα 18αρια ειναι καλυτερο απ'οτι με τα 19αρια.

madsex αποψη μου αμα ειναι μονο θεμα εμφανισης βαλε αλλα 18αρια , κρατα τα λαστιχα ωστε να μειωσεις και τα εξοδα και χρυσοπουλα τα γνησια 18αρια σε καποιον με απλο Ε46. Χτυπα στο ebay τις BBS LM σε 18αρια στην μιση τιμη απ'οσο κανουν, και το αυτοκινητο θα μεταμορφωθει.

http://gallery.pagenstecher.de/albums/bmw_1/bbsLM19.jpg

Τελος επειδη το εφερε η συζητηση, σε δοκιμες κρατηματος του Evo ειπαν (και επιβεβαιωθηκε απο ιδιοκτητες που ακολουθησαν την συμβουλη) οτι οταν αλλαξαν τα εργοστασιακα (continental ? ) με Pirelli P Zero rosso, το αυτοκινητο μεταμορφωθηκε, αυτο για να το ξερετε.

ΥΓ Ο Αννιβας jr οσο και να πηζει, θα περασει καλα εκει περα. Τα χανια ειναι φανταστικη πολη, αρκει να φτιαξει λιγο ο καιρος. Και να του πεις να κανει χανια-σουδα απο την μεγαλη διαδρομη γιατι ειναι γαματη, θα την εχει βρει ηδη αυτος...:D

Hannibal
23-02-05, 00:42
O aderfos mou einai opws leei kai o Giannhs sth Souda kai phzei, alla prospathoume na ton feroume pisw gia na ksanaparei ta orh, ta agria vouna... :bowdown:


Pros to paron ksepikska gia 10 meres mexri na gyrisw sthn yphresia moy alla den kserw an 8a me steiloyne pisw....

Brother epeidh to amoiro to 106 gia na parei pali epishma ta orh kai ta agria boyna 8elei kapoia pragmatakia opws ena toylaxiston kainoyrio bucket gia na parei to amaksi deltio anagnwrishs apo ton ntabatzh twn ellhnikwn agwnwn (lege me E.8.E.A.) bale esy to bucket kai ante pare esy ta orh anti gia mena... Emena den to leeh psyxoyla moy pia.... Ksexasa na odhgw.... :drive2: Ante h prwyth anabash einai h Agia Anna kapoy sto marth....


Kacey thn anakalypsa... Einai kai o dromos poy paei kai apo soyda gia aerodromio... 2 thn ekana me taxi kai mia me ena noikiariko Chevrolet..... (MATIZ)

Alla eimai :offtopic: kai kapoios 8a me arxisei na me :whip: poy toy xalaw to topic....

kacey
23-02-05, 03:58
Κανε και μια βολτα μεσα στα δρομακια του πολυτεχνειου....
α ρε καριολη τι μου θυμισες....
Στον δρομο αυτο κυνηγουσα με το xsara ενα ferrari 348 που κυνηγουσε ενα 911...τα παλικαρια οταν σταματησαν στην Σουδα κοιτουσαν τον 19χρονο μαλλια με το Xsara (που στο πλαι εγραφε 1.4 αντι για VTS...χιχιχιχιχι) που τους πηγαινε κωλοφερατζα....Βεβαια που να ξερουν οτι ηταν τρελλα στημενο και το κωλοπαιδακι εκανε αυτη την διαδρομη 6-10 φορες την μερα.

Παιδες sorry για το offtopic αλλα θυμηθηκα παλιες καλες εποχες.
Αννιβα ενα θα σου πω, λαστιχα στα 8κ χλμ και τακακια στα 3κ χλμ...

DoctorAbo
23-02-05, 22:02
madsex αποψη μου αμα ειναι μονο θεμα εμφανισης βαλε αλλα 18αρια , κρατα τα λαστιχα ωστε να μειωσεις και τα εξοδα και χρυσοπουλα τα γνησια 18αρια σε καποιον με απλο Ε46. Χτυπα στο ebay τις BBS LM σε 18αρια στην μιση τιμη απ'οσο κανουν, και το αυτοκινητο θα μεταμορφωθει.

http://gallery.pagenstecher.de/albums/bmw_1/bbsLM19.jpg

Τελος επειδη το εφερε η συζητηση, σε δοκιμες κρατηματος του Evo ειπαν (και επιβεβαιωθηκε απο ιδιοκτητες που ακολουθησαν την συμβουλη) οτι οταν αλλαξαν τα εργοστασιακα (continental ? ) με Pirelli P Zero rosso, το αυτοκινητο μεταμορφωθηκε, αυτο για να το ξερετε.

DΜια και φοράω αυτές τις ζάντες στο αυτοκίνητό μου μπορώ να βεβαιώσω ότι εκτός από πανέμορφες (υποκειμενικό θέμα βέβαια) είναι τέρατα αντοχής . Μονδακική μου επιφύλαξη τα P Zero Rosso. Εκεί προτείνω Michelin Pilot Sport . Η ευθυβολία του αυτοκινήτου με Michelin έίναι μοναδική. Αυτιά.

InsaneDriver
23-02-05, 22:29
Γιατρέ μάλλον λάθος κάνεις...Οι ζάντες που έβαλε ο συνdriftαδόρος Kacey στην φωτογραφία είναι οι BBS LM. Εσύ φοράς τις BBS RX II.
Aν κάνω λάθος διόρθωσέ με...

Y.Γ: Η ποιο όμορφη BBS για μένα είναι η LM...Eιδικά τα Βmw και τα S2000 τα μεταμορφώνει!

manosm3
23-02-05, 22:39
Μισο λεπτο! ΕΧω πετυχει στα Βριλησσια 106 αγωνιστικο ασημι με ονομα Αννιβας! Αυτος ειναι;

DoctorAbo
23-02-05, 23:10
Γιατρέ μάλλον λάθος κάνεις...Οι ζάντες που έβαλε ο συνdriftαδόρος Kacey στην φωτογραφία είναι οι BBS LM. Εσύ φοράς τις BBS RX II.
Aν κάνω λάθος διόρθωσέ με...

Y.Γ: Η ποιο όμορφη BBS για μένα είναι η LM...Eιδικά τα Βmw και τα S2000 τα μεταμορφώνει!
Σημασία έχει ότι για τη κοπέλα που ανέβηκε στο καπώ μου και έβγαλε 30 φωτογραφίες οι πιο όμορφες BBS ήταν οι δικές μου χαχαχαχαχαχαχ

Hannibal
24-02-05, 00:55
Μισο λεπτο! ΕΧω πετυχει στα Βριλησσια 106 αγωνιστικο ασημι με ονομα Αννιβας! Αυτος ειναι;

Nai... Aytos eimai... O Junior..... :rofl2:

stef
24-02-05, 01:50
Ωχ ο Αλέξανδρος μας έλειπε τώρα!
Όλα τα είχαμε ήρθε και η ψαρούκλα .. :offtopic:

Hannibal
24-02-05, 08:51
Ωχ ο Αλέξανδρος μας έλειπε τώρα!
Όλα τα είχαμε ήρθε και η ψαρούκλα ..


:whip: :chair: :chair: :smashtard

vak
24-02-05, 12:11
Τελικα οι ζάντες ειναι προς πωληση???

madsex
24-02-05, 12:19
Nai file vak.
An endiaferesai thl mou sto 6977320544 (Kwstas)

Fanatic
25-02-05, 12:37
Σημασία έχει ότι για τη κοπέλα που ανέβηκε στο καπώ μου και έβγαλε 30 φωτογραφίες οι πιο όμορφες BBS ήταν οι δικές μου χαχαχαχαχαχαχ


AAAAAAAAA ωστε αυτο εχει σημασια για σενα???? :chair: