PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW e36 325 vs civic Type r


antonio
14-02-05, 18:51
Θέλω να σας πω ένα φιλικό άνοιγμα που κάναμε με έναν πολύ φίλο μου που έχει ένα Type r και μάλιστα η κόντρα είναι και βιντεοσκοπημένη για τους καχύποπτους.

Χτες το βράδυ είχαμε πάει για ένα καφεδάκι με έναν πολύ φίλο μου και γυρνώντας από την εθνική οδό είπαμε να ανοίξουμε απο ρολαριστες δευτέρες (όχι απο σταση), για να δουμε διαφορές. Τα ανοίγματα έγιναν 2 φορές (το δεύτερο το τράβηξε με το κινητό του η κοπελιά του) και τα αποτελέσματα ήταν ακριβώς ίδια, δηλ.

Το civic πετάχτηκε μια καρότσα μπροστά μέχρι το τέλος της δευτέρας μου και με το κούμπωμα της τρίτης τον μάζεψα και στη συνέχεια η διαφορά αυξανόταν υπέρ μου μέχρι που έφτασε τις 5 καρότσες στα 220+.
Το honda φοράει μόνο ένα τελικό, ενω το δικό μου την χταποδάτη εξάτμιση της supersprint, χωρίς καταλύτη, ελεύθερο φίλτρο και το κοντο διαφορικό απο το δίλιτρο μοτερ καθώς και εξάφτερο δισκο (που πραγματικα κάνει θαύματα στις αλλαγές)

PS Ο φίλος το έχει για πούλημα το honda γιατι θα αντικατασταθεί με τι λέτε??? Με Ε46 323 ή 328!
Αυτό βέβαια το είχε αποφασίσει πριν το άνοιγμά μας!
Αυτά! :bowdown:

m3e36!!!
14-02-05, 20:52
ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!

tasosbmwe30
14-02-05, 21:20
ρε αθεοφοβε....ακομα δεν το εβγαλες απο το συνεργειο...και αρχισες τα καφριλικια???και εις ανωτερα ρε φιλε!!!!!!!!παντα τετοια!!!θελω το βιντεακι αν μπορεις ρε φιλε.....οχι οτι δεν σε πιστευω....αλλα γουσταρω τετοιες φασεις!!!εχω real player αμα λαχει!!!σημερα εεεεε!!!!

antonio
14-02-05, 21:24
ρε αθεοφοβε....ακομα δεν το εβγαλες απο το συνεργειο...και αρχισες τα καφριλικια???και εις ανωτερα ρε φιλε!!!!!!!!παντα τετοια!!!θελω το βιντεακι αν μπορεις ρε φιλε.....οχι οτι δεν σε πιστευω....αλλα γουσταρω τετοιες φασεις!!!εχω real player αμα λαχει!!!σημερα εεεεε!!!!


Με το που θα μου το δώσει θα το κάνω upload εδώ ή θα στο στείλω! :hello:

tasosbmwe30
14-02-05, 21:28
Με το που θα μου το δώσει θα το κάνω upload εδώ ή θα στο στείλω! :hello:


δεν με λυπασαι.......ρε φιλε????ειναι του Αγιου Βαλεντινου σημερα και αντι να εμαι με την γυναικα.....μαμακιζομαι μονος μου στο forum!!!!στειλε μου τουλαχιστον για παρηγορια το βιντεακι!!!!

χαχαχα...να 'σαι καλα ρε φιλε!!!!οποτε γουσταρεις.....

antonio
15-02-05, 17:14
δεν με λυπασαι.......ρε φιλε????ειναι του Αγιου Βαλεντινου σημερα και αντι να εμαι με την γυναικα.....μαμακιζομαι μονος μου στο forum!!!!στειλε μου τουλαχιστον για παρηγορια το βιντεακι!!!!

χαχαχα...να 'σαι καλα ρε φιλε!!!!οποτε γουσταρεις.....


ΤΥΧΕΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! :icon11: :icon11:

DRIFTER
15-02-05, 18:00
Γειιααα σουυυ ρεεε ΑΝΤΩΝΗΗΗ ΕΤΣΙΙΙΙΙ.........ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ???(E30MANIAC).......