PDA

Επιστροφή στο Forum : Πωλείται BMW 318i cabrio E36. 18000€


Nikos
17-02-05, 23:44
Το αυτοκίνητο είναι ελληνικό, ατρακάριστο, μοντέλο 11ος 94. Χρώμα κόκκινο-μπορντώ, Μαύρο καινούριο δερμάτινο σαλόνι Connoly, M sport αναρτήσεις-καθίσματα, Ανεμοθράυστης, μαύρη ηλεκτρική οροφή, πίσω προσκέφαλα, full service book, ζάντες 17'' Μ3 (τύπου Ε46), 177.000km. Πέρασε τα πρώτα χρόνια της ζωής του στην διαδρομή Αθήνα-Καλαμάτα-Αθήνα (1 φορά την εβδομάδα λόγω δουλειάς) και φυλάσσεται εδώ και 2 περίπου χρόνια σε parking και βγαίνει μόνο τα ΠΣΚ (πάλι λόγω δουλειάς) Τιμή 18.000€. Ιδιώτης.
Τηλέφωνο 6945296710.

Xeno-318is
18-02-05, 00:07
Re mastora...mpimpila to mixanima....ala kai 18 xiliarika??? kai oute kan ena exakilindro?? kai me 177.000km?? Mipws zitas polla??????? :icon11:

Nikos
18-02-05, 10:00
Φιλε μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Η τιμή μία αρχική εκτίμηση είναι, αλλά νομίζω ότι, από ότι είδα σε αγγελίες, τα μόνα φτηνότερα που υπάρχουν είναι με τάσια (κί όμως υπάρχουν και τέτοια..) εισαγωγής και χωρίς καινούριο δερμα-ημιbucket-προφυλ. Μ3- ανεμοθραύστη κλπ. Όλα αυτά στοιχίζουν και όχι λίγα. Το ξέρω ότι τα χιλιόμετρα φοβίζουν αλλά ένα 60% αυτών έχει γίνει στην εθνική και όχι στις λακούβες της Αθήνας με πρώτη-δευτέρα. Θα προτιμούσα να το δεις, να το πας στην αντιπροσωπεία να στο εκτιμήσουν, να σου πουν ότι είναι ατρακάριστο (που μπορείς να το πας γιατί αυτοί του κάνουν service όχι ο mastro mitsos tuning της γειτονιάς) και μετά να συζητήσουμε και την τιμή. Πάντως, όποιος βρει κάποιο σε παρόμοια κατάσταση, με παρόμοιο εξοπλισμό και καλύτερη τιμή, ευχαρίστως να την αναθεωρήσω ούτως ή άλλως όπως είπα μία αρχική εκτίμηση είναι για να γίνει παιχνίδι...

Ευχαριστώ και πάλι για το ενδιαφέρον.