PDA

Επιστροφή στο Forum : ΒΜW 325 vs mercedes clk 200 (192Hp)


antonio
27-02-05, 14:23
Σήμερα το μεσημεράκι είχαμε πάει για καφεδάκι με τον φίλο JMULLER (γνωστός και ως τουρμπάτος) στην Βάρκιζα μετά των γυναικών μας βεβαίως βεβαίως!
Στην επιστροφή, στην παραλιακή, στο ύψος του παλιού αεροδρομίου συναντώ το γνωστό τροπέτο mercedes clk 200 kompressor , το νέο μοντέλο και ανοίγοντας από δευτέρες και ώντας πίσω του όχι μόνο τον πέρασα αλλά του έριξα και 2 κενές στις τετάρτες, όπου και έκοψε!
Στο φανάρι ανοίγει παράθυρο, βλεπω εναν μπούλη με μια πιχτή βλακεία στο μάτι και ενα ξανθό σκυλί στο δεξί κάθισμα με ζωγραφισμένη την απογοήτευση στο γεμάτο σοβά πρόσωπό της. :kissass:
Με ρωτάει εκπληκτος αν είναι 25αρι το δικό μου και μολις του απαντάω θετικά η πιχτή βλακεία μετατρέπεται αμέσως σε απογοήτευση και γύρισμα της κεφαλης δεξιά έτσι ώστε να απολογηθει στην "Νατάσσα"!!

PS Μάλλον θα δικαιολόγησε την ήττα του στην περίλυπη ξανθιά, που σίγουρα ειναι μαζί του για τα πνευματικά του χαρίσματα, και που της έχει πει ότι το αμάξι του περνάει και F16,τάζοντάς της την δεύτερη σειρά μαργαριτάρια!!! :flipa:

Xeno-318is
27-02-05, 17:39
popopo..De tou ftanei h katantia tou me to sermente..de ftani pouxei dipla tou ton proin kouminismo me platine mali,eixe kai sena mesimeriatika na tou kaneis ti zoi patini kai tin psixologia eripeio!!Kala vre..tsipa filotimo den exis panw sou?Den exoume pei pws tetoiou eidous fatses me spin8irovolo vlema ageladas kai synodo apo proin xwres tou anatolikou blok,logo tou oti einai eidiki katigoria..tous feromaste diaforetika?einai sa ta pedakia tou pikpa! :rofl2: :rofl2:
P.S: De xestike o xodros otan akouse lastixa apti boubou sou?h tou efyges xalaros???

Geo_3D
27-02-05, 19:47
Δε ντρεπεσαι ρε καφρε??????????????

J.MULLER
27-02-05, 19:58
:bullhorn: AΥΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΩ; :smashtard

antonio
27-02-05, 20:00
popopo..De tou ftanei h katantia tou me to sermente..de ftani pouxei dipla tou ton proin kouminismo me platine mali,eixe kai sena mesimeriatika na tou kaneis ti zoi patini kai tin psixologia eripeio!!Kala vre..tsipa filotimo den exis panw sou?Den exoume pei pws tetoiou eidous fatses me spin8irovolo vlema ageladas kai synodo apo proin xwres tou anatolikou blok,logo tou oti einai eidiki katigoria..tous feromaste diaforetika?einai sa ta pedakia tou pikpa! :rofl2: :rofl2:
P.S: De xestike o xodros otan akouse lastixa apti boubou sou?h tou efyges xalaros???


Με συγχωρείς είχα ξεχάσει ότι δεν πρέπει να συμπεριφερόμαστε έτσι σε άτομα με ειδικές ανάγκές!!! :dupe:
Λάστιχα δεν άκουσε γιατί ανοίξαμε με δευτέρες και έφαγε μόνο την εξάτμισή μου στην μούρη!!! :smashtard

antonio
27-02-05, 20:02
:bullhorn: AΥΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΩ; :smashtard


Σουτ εσύ μπαμπάς άνθρωπος!!! Τσιμουδιά! Αρκεί το τσάι που με κέρασες της προάλλες! Αλλά τώρα που δουλεύει σωστά θέλω την ρεβάνς, αλλά με συνοδηγό κάποιον που θα σου κρατάει το χέρι μακριά από την βαλβίδα της πίεσης!!! ΑΠΑΤΕΩΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! :deal: :bullhorn:

DRIFTER
27-02-05, 20:19
Σουτ εσύ μπαμπάς άνθρωπος!!! Τσιμουδιά! Αρκεί το τσάι που με κέρασες της προάλλες! Αλλά τώρα που δουλεύει σωστά θέλω την ρεβάνς, αλλά με συνοδηγό κάποιον που θα σου κρατάει το χέρι μακριά από την βαλβίδα της πίεσης!!! ΑΠΑΤΕΩΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! :deal: :bullhorn:


χχαααχααχχαχ....ετσιι ετσιιι....

J.MULLER
27-02-05, 20:22
Σουτ εσύ μπαμπάς άνθρωπος!!! Τσιμουδιά! Αρκεί το τσάι που με κέρασες της προάλλες! Αλλά τώρα που δουλεύει σωστά θέλω την ρεβάνς, αλλά με συνοδηγό κάποιον που θα σου κρατάει το χέρι μακριά από την βαλβίδα της πίεσης!!! ΑΠΑΤΕΩΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! :deal: :bullhorn:
ΟΚ ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΕΒΑΝΣ, ΑΜΑ ΘΕΣ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΛΒΙΔΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΓΙΑ ΕΝΘΥΜΙΟ!



Υ.Γ.ΣΥΜΠΙΕΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΥΜΠΙΕΖΕΤΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ!!!

antonio
28-02-05, 00:13
ΟΚ ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΕΒΑΝΣ, ΑΜΑ ΘΕΣ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΛΒΙΔΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΓΙΑ ΕΝΘΥΜΙΟ!



Υ.Γ.ΣΥΜΠΙΕΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΥΜΠΙΕΖΕΤΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ!!!


Σας ενημερώνω, για την ακρίβεια ρουφιανεύω, ότι μου είπε ο ίδιος ο J.MULLER, σε τηλεφωνική επικοινωνία μας ότι έχει και άλλες κρυφές βαλβίδες, οπότε όποιος μπει συνοδηγός θα πρέπει να ελέγχει γενικά τα χέρια του και τα λοιπά μέλη του σώματός του!!!! :party: :whip:

Όσο για το υστερόγραφό του και πάλι μας δουλεύει γιατι την συμπιεσμένη του δύναμη, που ομολογώ ότι είναι πολύ μεγάλη, ετοιμάζεται να την αντικαταστήσει με άλλη ασυμπίεστη!!!!

Sorry, αλλά την ρουφιανιά την έχω στο αίμα μου!! :pth:

stef
28-02-05, 02:10
Έπρεπε να του πεις ότι είναι ένα μπουκωμένο 318! :rofl2:

Dark_Niaou
28-02-05, 09:12
χαχαχαχα
Καλημέρα!!
Ετσι πρέπει....
Εγώ πηγαίνοντας Θεσσαλονίκη την προηγούμενη εβδομάδα με τον Πανο, στις μεγάλες ευθείες της Λάρισσας ξεκώ__σα ένα SLK 200 Kompressor (μάλλον με 163 άλογατα, όπως υποστηρίζει ο Πάνος). Ανοίξαμε ψηλά μετά τα 160 μέχρι τον κόφτη της 5ης μου 2 φορές!!! έμεινε να με κοιτάει.... (από κοντά όμως...)
Το είχα άχτι να πατήσω ένα τέτοιο!!!!!!

stef
28-02-05, 12:51
Ανοίξαμε ψηλά μετά τα 160 μέχρι τον κόφτη της 5ης μου 2 φορές!!! έμεινε να με κοιτάει.... (από κοντά όμως...)
Το είχα άχτι να πατήσω ένα τέτοιο!!!!!!

Μήπως ήταν γυναίκα οδηγός και σε κοίταζε για να ανταλλάξετε κανα τηλέφωνο? :wub: ;)

Dark_Niaou
28-02-05, 13:16
Μήπως ήταν γυναίκα οδηγός και σε κοίταζε για να ανταλλάξετε κανα τηλέφωνο? :wub: ;)

Mmmm αϊδίες....
Τον τρέλανα τον τύπο!!! και το ευχαριστήθηκα!!!

antonio
28-02-05, 13:28
Έπρεπε να του πεις ότι είναι ένα μπουκωμένο 318! :rofl2:


Kαλά μετά από κάτι τέτοιο δεν θα τον έσωζε όχι μόνο η δεύτερη σειρά μαργαριτάρια, αλλά ούτε ολόκληρη η νέα collection του Ασλάνη, για να του ξανακάτσει η "Νατάσσα"!!! :flipa:

stef
28-02-05, 14:39
Μα αυτό είναι το καλύτερο!
Για να του έπαιρνες και την Νατάσσα αν όντως άξιζε...! ;)

antonio
28-02-05, 16:45
Μα αυτό είναι το καλύτερο!
Για να του έπαιρνες και την Νατάσσα αν όντως άξιζε...! ;)


Φρόνιμα ρε γιατί μπαίνει και το αίσθημα στο forum και δεν θέλω να χω :chair: :whip: !!!! χεχεχεχεχεχε

manosm3
28-02-05, 21:33
Φρόνιμα ρε γιατί μπαίνει και το αίσθημα στο forum και δεν θέλω να χω :chair: :whip: !!!! χεχεχεχεχεχε

το αισθημα και εκεινη φανατικη ή για να ελεγχει αν κανεις καμια κουτσουκελα;

antonio
28-02-05, 22:29
το αισθημα και εκεινη φανατικη ή για να ελεγχει αν κανεις καμια κουτσουκελα;


E όχι και να μας ελέγχει!! Φανατικότατη έγινε από τότε που με γνώρισε!! Να με ελέγχει λίγο δύσκολο, μας χωρίζει και μια δεκαετία σχεδόν :pth:
Γέρος άνθρωπος είμαι, ασπρίσαν τα μαλλιά μου....λέμε τώρα!

stef
28-02-05, 22:40
Φρόνιμα ρε γιατί μπαίνει και το αίσθημα στο forum και δεν θέλω να χω :chair: :whip: !!!! χεχεχεχεχεχε


Συγγνώμη!!! :wub:

Minas DASC
05-03-05, 22:26
Ρε παιδια γιατι δεν τα συμπαθειτε τα Kompressor?? :calm:
Ειναι καλα πλασματακια τα "κομπρεσορακια" :)

Antonio: πες αλευρι...... : :smiley_ab

antonio
06-03-05, 01:56
Ρε παιδια γιατι δεν τα συμπαθειτε τα Kompressor?
Ειναι καλα πλασματακια τα "κομπρεσορακια" :)

Antonio: πες αλευρι...... :


I accept the challenge!!!!!!!!!! :dance: :smiley_ab :smiley_ab

J.MULLER
07-03-05, 08:36
ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΦΗΝΕΤΕ ΑΠ΄ΕΞΩ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΩΝΗ;;;;

Minas DASC
07-03-05, 12:01
ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΦΗΝΕΤΕ ΑΠ΄ΕΞΩ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΩΝΗ;;;;

Εσεις κε J.MULLER ειστε περιπου 90 αλογα+ απο εμας.... :pth:

Να μετρηθουμε θελουμε, οχι να πικραθουμε!!!

Εγω ομως προτεινω το εξης συγκριτικο:
Eγω δουλευω 0,55 bar - να δουλεψει ο J.MULLER O,85 (ΛΟΓΩ 8V) και μπορουμε να τον βαλουμε στο συγκριτικο μας......

antonio
07-03-05, 12:30
Εσεις κε J.MULLER ειστε περιπου 90 αλογα+ απο εμας.... :pth:

Να μετρηθουμε θελουμε, οχι να πικραθουμε!!!

Εγω ομως προτεινω το εξης συγκριτικο:
Eγω δουλευω 0,55 bar - να δουλεψει ο J.MULLER O,85 (ΛΟΓΩ 8V) και μπορουμε να τον βαλουμε στο συγκριτικο μας......


Δεν το εμπιστεύομαι καθόλου αυτόν, εμείς θα του πούμε 0,85 και αυτός θα ανεβάσει 1,4 τουλάχιστον!!!!
Τότε δεν μας φτάνει ούτε μια κούτα lipton για να δροσιστούμε! :chair:

antonio
07-03-05, 12:32
ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΦΗΝΕΤΕ ΑΠ΄ΕΞΩ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΩΝΗ;;;;


Εσύ ρε γιατί πετάγεσαι συνεχώς ε??? Αμάν πιά!! Τι παράδειγμα θα πάρει το παιδί σου ρε μελλοντικέ πατέρα!! :icon42: :flipa:

J.MULLER
07-03-05, 19:14
ΟΚ, θα σας κάνω τη χάρη, μόνο που η ελάχιστη πίεση ειναι 1,0bar.Eάν θέλετε βάζω και άλλο ένα άτομο για επιβεβαίωση, άπιστε Θωμά(βλέπε Αντώνη)!!!!




Υ.Γ. Αντώνη που χάθηκες; Μήπως το έκανες Μ3!!!

antonio
07-03-05, 20:07
ΟΚ, θα σας κάνω τη χάρη, μόνο που η ελάχιστη πίεση ειναι 1,0bar.Eάν θέλετε βάζω και άλλο ένα άτομο για επιβεβαίωση, άπιστε Θωμά(βλέπε Αντώνη)!!!!




Υ.Γ. Αντώνη που χάθηκες; Μήπως το έκανες Μ3!!!



Θα βάλουμε άλλα 5 άτομα μέσα για να είμαστε σίγουροι!!! χεχεχε!

Έρχεται και το Μ Γιάννη, έρχεται, απλά έχει πέσει σε κίνηση! :chair:

J.MULLER
08-03-05, 18:38
Θα βάλουμε άλλα 5 άτομα μέσα για να είμαστε σίγουροι!!!
Είδες τι παθαίνεις για να έχεις οικογενειακό τουτού!!! :smashtard