PDA

Επιστροφή στο Forum : Πωλειται mio 550


daglas
06-02-08, 10:14
ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΜΙΟ Ρ 550 ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ 11/2007 (ΕΙΝΑΙ ΔΗΛ. 2 ΜΗΝΩΝ ) , ΜΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΚΕΡΑΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ, ΜΝΗΜΗ 2 G . ΜΕ DESTINATOR (ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΤΕΙ CD ME 30 E ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΟΥΝ ΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ) .(ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥ). AΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ E-SHOP ME KOΣΤΟΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 430 Ε ΟΛΑ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΓΟΡΑΣ. EIΝΑΙ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ & ΤΟ ΕΧΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΘΕΙ.
Πλήρης λειτουργία PDA

Συνδυασμός όλων των χαρακτηριστικών ενός PDA για δουλειά και διασκέδαση σε ένα προϊόν με αρχική λειτουργία τη δορυφορική πλοήγηση!
Ένα ολόκληρο γραφείο στην τσέπη σας: δυνατότητα συγχρονισμού της συσκευής σας με το Outlook, διαθέσιμες όλες οι εφαρμογές του Microsoft Office Pocket (word, excel, powerpoint).
Ένα κινητό κέντρο multimedia entertainment: games, Media Player 10 για MP3 και videos. Ακόμα με τη δυνατότητα επέκτασης μνήμης το Mio P550 σας επιτρέπει να αποθηκεύσετε τις εικόνες σας, αρχεία MP3, videos και e-books!

Πλοήγηση - Πλήρης λειτουργία GPS
Και στο δρόμο και εκτός!

Για απόλυτη ευελιξία το Mio P550 σας αφήνει ελεύθερους να επιλέξετε ποιο software πλοήγησης συμβατό με Windows Mobile 5 θα χρησιμοποιήσετε.
Συμβατό με τα περισσότερα on και off road προγράμματα πλοήγησης.
Bluetooth και Wi-Fi συνδεσιμότητα
Ασύρματη μεταφορά αρχείων με τεχνολογία Bluetooth: χρησιμοποιείστε το Mio P550 για να ανταλάξετε φακέλους με άλλες συσκευές που υποστηρίζουν ασύρματη τεχνολογία Bluetooth.
Μείνετε συνδεδεμένοι με Skype και Wi-Fi: τα αυξανόμενα σημεία πρόσβασης Wi-Fi παρέχουν τη δυνατότητα σύνδεσης στο internet όταν δε βρίσκεστε στο σπίτι ή το γραφείο. Το Mio P550 σας επιτρέπει να συνδέεστε όπου και αν βρίσκεστε, από εστιατόρια, ξενοδοχεία μέχρι σιδηροδρομικούς σταθμούς και εμπορικά κέντρα.
Προεγκατεστημένο πρόγραμμα Skype: όταν συνδέεστε on-line το προεγκατεστημένο πρόγραμμα Skype σας δίνει τη δυνατότητα να εκμεταλλευτείτε τα δωρεάν τηλεφωνήματα που παρέχει με άλλους χρήστες.

VS 316TI
06-02-08, 12:02
φιλε μου στειλε μου αν θες μια τιμη σε pm

daglas
12-02-08, 10:11
up !!! ειναι αγρατζουνιστο ,ολοκαινουριο με destinator 7 ενημερωμενους χαρτες + χαρτες εξωτερικου Γερμανιας -Ιταλιας -Αυστριας .

daglas
19-02-08, 13:08
UP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!UP!!!

taou
24-02-08, 09:47
Να σου κάνω και ένα up!
Αν ήταν το 520 θα το είχα πάρει πάντος

Johnyb
24-02-08, 18:51
Τιμη ?

daglas
25-02-08, 08:33
καλημερα , εαν ενδιαφερουν καποιον το 550 δινεται μαζι με γνησιους χαρτες destinator , ολο το πακετο μαζι εχει στοιχισει 500 ε , δινεται 300 ε ,σε αριστη κατασταση .

slowriver
25-02-08, 16:29
http://www.play.com.gr/product_reviews.php?products_id=5031

daglas
26-02-08, 08:44
καλημερα , SLOWRIRER μην κοιτας την τιμη που γραφει οταν ανοιγεις το λινκ ,εαν κανεις αγορα δηλ. καλαθι θα σου γραψει 440 ε ,βαλε οτι το δινω με καρτα 2G + Κεραια ,αρα υπολογισε + 85 ευρω ακομα , συνολο 525 . ευχαριστω για το up !!!

daglas
29-02-08, 14:16
To Mio πουλήθηκε , ευχαριστώ.Ας κλειδωθεί