PDA

Επιστροφή στο Forum : F1 BEGINS!!!!!!!!!!


Geo_3D
02-03-05, 01:36
Aγαπητοι φιλοι

Οπως πολλοι θα εχετε δει,η F1 ξεκινα στις 5 Μαρτιου με τα δοκιμαστικα και στις 6 Μαρτιου με τον αγωνα.Επειδοι πολλοι ειναι αυτοι που παρακολουθουν φανατικα την F1,εχω να προτεινω να κανονισουμε την Κυριακη να βρεθουμε οσοι θελουμε,σε καποιο μερος με tv και να παρακολουθησουμε τον αγωνα.

Προτεινω το Olympus Plaza μιας και εχει εκει τηλεοραση και βολευει σχεδον ολους μας.Απαραιτητος εξοπλισμος βεβαια ειναι οι σημαιες, φανελες, μπλουζες, καπελα και οτι αλλο μπορουμε να βρουμε για να δημιουργησουμε και ατμοσφαιρα.

Φυσικα σαν φιλοι της BMW που ειμαστε,δεν σημαινει οτι ολοι μας υποστηριζουμε και τη Williams!!!Υπαρχουν και αλλοθρησκοι(ονοματα δε λεμε,οικογενειες δεν θιγουμε).Πιστευω οτι θα γινει πολυ χαβαλες και τα πειραγματα θα δινουν και θα παιρνουν.Αν περασουμε καλα,τοτε μπορουμε ισως και να το καθιερωσουμε καθε 2η βδομαδα να βρισκομαστε γι'αυτο το σκοπο.

Παρακαλω δηλωστε συμμετοχη για να δουμε αν αυτο το εγχειρημα τραβαει κοσμο

DoctorAbo
02-03-05, 08:49
Aγαπητοι φιλοι

Οπως πολλοι θα εχετε δει,η F1 ξεκινα στις 5 Μαρτιου με τα δοκιμαστικα και στις 6 Μαρτιου με τον αγωνα.Επειδοι πολλοι ειναι αυτοι που παρακολουθουν φανατικα την F1,εχω να προτεινω να κανονισουμε την Κυριακη να βρεθουμε οσοι θελουμε,σε καποιο μερος με tv και να παρακολουθησουμε τον αγωνα.

Προτεινω το Olympus Plaza μιας και εχει εκει τηλεοραση και βολευει σχεδον ολους μας.Απαραιτητος εξοπλισμος βεβαια ειναι οι σημαιες, φανελες, μπλουζες, καπελα και οτι αλλο μπορουμε να βρουμε για να δημιουργησουμε και ατμοσφαιρα.

Φυσικα σαν φιλοι της BMW που ειμαστε,δεν σημαινει οτι ολοι μας υποστηριζουμε και τη Williams!!!Υπαρχουν και αλλοθρησκοι(ονοματα δε λεμε,οικογενειες δεν θιγουμε).Πιστευω οτι θα γινει πολυ χαβαλες και τα πειραγματα θα δινουν και θα παιρνουν.Αν περασουμε καλα,τοτε μπορουμε ισως και να το καθιερωσουμε καθε 2η βδομαδα να βρισκομαστε γι'αυτο το σκοπο.

Παρακαλω δηλωστε συμμετοχη για να δουμε αν αυτο το εγχειρημα τραβαει κοσμο

Αγαπητέ Γιώργο,
Όντας νηφάλιος, έχων σώας τα φρένας και εν γνώσει των συνεπειών της δήλωσής μου , επιθυμώ να δηλώσω τα εξής:
-Είμαι παραδοσιακός fun της F1
-Είμαι οπαδός της Maclaren εδώ και 2 δεκαετίες και άσχετα με τους κατα καιρούς κινητήρες που χρησιμοποιούσε (BMW. HONDA MERCEDES).
-Τη Κυριακή θα είμαι στη μητέρα μου για φαγητό :party:

Dark_Niaou
02-03-05, 08:50
Λόγω του ότι θα είμαι Χαλκίδα..... :angryfire

Strax
02-03-05, 09:17
Είμαι άρρωστος με τη φόρμουλα 1, ναι το παραδέχομαι! Είμαι fun και εγώ της McLaren και δυστυχώς αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει! Από την άλλη θα ήθελα να ενημερώσω ότι ο πρώτος αγώνας είναι Αυστραλία, οπότε θα είναι πολύ νωρίς το πρωΐ...

moutraklas
02-03-05, 09:42
Από την άλλη θα ήθελα να ενημερώσω ότι ο πρώτος αγώνας είναι Αυστραλία, οπότε θα είναι πολύ νωρίς το πρωΐ...

Κατευθείαν από το ξενυχτάδικο τότε ίσως.... ??? :drive2:

120ihatch
02-03-05, 09:44
Παιδια, εγω ο κακομοιρος θα την δω στο σπιτακι μου σε οθονη 2.5mx3m. Σε μολις 7.5 τετραγωνικα οθονιτσα δηλαδη και θα ακουω τις εξατμισουλες και τα μοτερακια απο ενα Hi-End συστηματακι. :embarassm

Υ.Γ κριμα που δεν εχουμε καταλληλους σχολιαστες για ενα τετοιο γεγονος. :shakehead

Black5
02-03-05, 10:11
Η williams πάντως πάλι με προβλήματα στην αεροδυναμική θα ξεκινήσει.... :nixweiss:

DoctorAbo
02-03-05, 17:48
Είμαι άρρωστος με τη φόρμουλα 1, ναι το παραδέχομαι! Είμαι fun και εγώ της McLaren και δυστυχώς αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει! Από την άλλη θα ήθελα να ενημερώσω ότι ο πρώτος αγώνας είναι Αυστραλία, οπότε θα είναι πολύ νωρίς το πρωΐ...

Τελικά εμείς οι 2 δε διαφωνούμε σε όλα ε? Μα τι λέω τώρα. Ούτε τα αυτοκίνητά μας διαφωνούν. Συμφωνούν σε όλα και αυτά. Συμφωνούμε και εμείς. Ρε Strax ? Θες να γίνουμε φίλοι ? :cheers:

konstantinos
02-03-05, 18:19
Ειμαι και εγω φιλος της F1 και των υψηλων ταχυτητων.Υποστηριζω την Mc Laren -Mercedes και αγαπω πολυ τον Χουαν Παμπλο Μοντογια γιατι ειναι κατ εμε ενας απο τους καλυτερους πιλοτους και πολυ χαρισματικος.Περσι δεν ειχα παρακολουθησει πολυ τους αγωνες γιατι δεν ειχαν ενδιαφερον με την απολυτη μονοκρατορια των ferrari αλλα και γιατι το καναλι alpha που μεταδιδει τους αγωνες ανα δυο με τρια λεπτα διεκοπτε για διαφημισεις πραγμα εκνευριστικο και υποτιμουσε τη νοημοσυνη μου με σχολια τυπου "μην ανησυχειτε τα video γραφουν!!! δε χανετε τιποτα :angryfire ".Κοιταω μηπως το βρω απο δορυφορο.Εβλεπα περσι μονο τις εκκινησεις ελπιζω φετος να εχουν ενδιαφερον ενεκα ανταγωνισμου.

Geo_3D
03-03-05, 01:33
Αδερφια η απ'ευθειας μεταδοση του αγωνα ειναι στις 4.45 τα ξημερωματα της Κυριακης και σε μαγνητοσκοπηση την ιδια μερα το μεσημερι στις 2.30.Τι θα λεγατε για εκεινη την ωρα?

Minas DASC
03-03-05, 01:43
Εγω ειμαι μεσα, αλλα τις Κυριακες παω για mountain bike και 2.30 ειναι λιγο νωρις για να εχω γυρισει...
Αν παρολα αυτα κανονισετε, θα προσπαθησω να ερθω μολις τελιωσω!

Dark_Niaou
03-03-05, 08:24
τις Κυριακες παω για mountain bike

:yippee:

ti les re file??? kaneis kai mountain bike?? εγώ αγόρασα ποδήλατο αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα..... Λόγω καιρού....
Που πηγαίνεις;;;

STR
03-03-05, 14:35
Φιλε Γιωργο,δεν υπαρχει περιπτωση να χασω το ζωντανο, αρα το μεσημερι θα κοιμαμε

Action Man
06-03-05, 05:58
RENAULT-ΦΙΖΙΚΕΛΑ
FERRARI-ΜΠΑΡΙΚΕΛΟ
RENAULT-ΑΛΟΝΣΟ

ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.....ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! :bullhorn:

konstantinos
06-03-05, 09:23
01 6 Fisichella Renault R25
02 2 Barrichello Ferrari F2004M
03 5 Alonso Renault R25
04 14 Coulthard Red Bull RB1
05 7 Webber Williams FW27
06 10 Montoya McLaren MP4-20
07 15 Klien Red Bull RB
08 9 Raikkonen McLaren MP4-20
09 16 Trulli Toyota TF105
10 12 Massa Sauber C24
11 3 Button B.A.R 007
12 17 R Schumacher Toyota TF105
13 11 Villeneuve Sauber C24
14 4 Sato B.A.R 007
15 19 Karthikeyan Jordan EJ15
16 18 Monteiro Jordan EJ15
17 21 Friesacher Minardi PS04B
18 1M.Schumacher Ferrari F2004
19 8 Heidfeld Williams FW27
20 20 Albers Minardi

Εβλεπα κοκκινους εφιαλτες ,ξυπνησα ειδα οτι ο σουμαχερ ηταν 10ος και ξανακοιμηθηκα ηρεμος.

Geo_3D
06-03-05, 13:57
Για αλλη μια φορα στο ιδιο εργο θεατες

Οι Renault με ενα μονοθεσιο υποδεεστερο απο αυτα των 3 κορυφαιων ομαδων,κατεφερε να πλασαριστει στην κορυφη.Και πια κορυφη,ετσι?Πρωτη και τριτη θεση.Μπραβο τους.Τοσο μ@λ@κες που ειναι οι υπολοιποι.......

Ο Βarrichello,παλι απτο πουθενα,βρισκομενος στην 5η θεση βρεθηκε 2ος.Μα καλα,αυτα τα προσπερασματα μεσα απο τα pits,ειναι κατι σαν την πυρινικη φυσικη???Δηλαδη ποσο μυαλο χρειαζεται για να κανει και η Williams ενα προσπερασμα απτα pits,ή ποσο μυαλο χρειαζεται να αποφυγει ενα προσπερασμα απτα pits???Ειναι θεμα προπονησης των μηχανικων για λειτουργουν και να κινουνται ταχυτερα???Ας κοψουν το κεφαλι τους να ξεσκιστουν να το κανουν.Δηλαδη τις ωρες που εχει φαει ο Schumi με τους μηχανικους του στο σταματα,αλλαξε λαστιχα,βαλε καυσιμα,φυγε ωστε να φτασουμε σε σημειο να μην μπορει να αμφισβητησει κανενας την κυριαρχια της Ferrari σε αυτον τον τομεα,δεν το βλεπουν οι αλλες ομαδες???

Η Redbull Racing (πρωην Jaguar) με τον Coulthard στο τιμονι της,περσι δεν τραβουσε καθολου,πηρε και εναν οδηγο ο οποιος και αυτος περσι ηταν μια απογοητευση,και βρεθηκε ξαφνικα μπροστα απτον Webber με Williams-BMW o οποιος δεν μπορουσε οχι να τον περασει,ουτε να τον φτασει καλα καλα.

Για τον "προδοτη" Παυλαρα (λεγε με Μontoya) τι να πω???Δεν μου κολλαγε καθολου η εικονα να πιλοταρει ενα ασημενιο βελος.Απογοητευτηκα.......Ηταν ο μονος οδηγος πιστευω που θα μπορουσε να διεκδικησει μια θεση στο βαθρο με τη Williams,αν αυτη δεν παρουσιαζε καθε τρεις και λιγο προβληματα.Ακομα και αν ηταν υποδεεστερο μονοθεσιο απτην περσινη Ferrari.Ειναι ο ορισμος του χερά που ζωγραφιζει χωρις να εχει και το καλυτερο μονοθεσιο.Κριμα.....

Τελευταια αφησα τη Ferrari.Το μονο καλο στην υποθεση ειναι οτι δεν υπηρχε αυτο το χαος μεταξυ του συγκεκριμενου μονοθεσιου και των υπολοιπων.Χαρακτηριστικο παραδειγμα οταν σε καποιον περσινο αγωνα ο Barrichello ξεκινησε απτην τελευταια θεση και τερματισε 2ος.Λες και ετρεχε μονος του.Ολους τους περνουσε.Βεβαια το χθεσινο με τον Schumi που ειχε κολλησει στην 10η θεση,εγινε πιστευω λογω οτι τρεχουν ακομα με την F2004M (οπου Μ σημαινει modify).Eτσι και εχουμε τα ιδια τα περσινα με την ελευση της F2005,δηλαδη απλως να τρεχουν μονοι τους χωρις αντιπαλο,ε τοτε να πανε να γ@μη......Δε καθομαι να ξαναδω F1.

Ο χτεσινος αγωνας ειχε ευχαριστες εκπληξεις (Renault,Redbull Racing),ειχε απογοητευσεις (Honda,MacLaren,Toyota),και φυσικα η καθιερομενη μετριοτητα για την Williams-BMW.Δηλαδη τι ειχες Γιαννη,τι ειχα παντα?!?!?!

Αραγε θα ξαναφτασουμε ποτε να δουμε μονομαχια σαν αυτη του Hakkinnen με τον Schumi κανοντας του το θεϊκοτερο προσπερασμα :bowdown: ολων των εποχων?Θα ξαναφτασουμε σε σημειο να εχει τα αποθεματα δυναμης η Williams-BMW ωστε να δωσει και στους οδηγους της το ιδιο θρασος με αυτο που ειχε ο Μοntoya στην πρωτη του χρονια ωστε να τα χωνει στον Schumi,σαν να του λεει "κανε περα ρε βλαχο!!!!" και να χτυπαει βαθρο???Θα ξαναδουμε αναλογες σκηνες που μας εκαναν να αγαπησουμε και να πωρωθουμε τοσο πολυ με την F1,ωστε να μην βλεπουμε τις γυναικες μας ή να μην ασχολουμαστε με αλλα σοβαροτερα θεματα μονο και μονο για αυτο το (πρωην) εξαισιο θεαμα????

moutraklas
07-03-05, 15:48
Για τον "προδοτη" Παυλαρα (λεγε με Μontoya) τι να πω???Δεν μου κολλαγε καθολου η εικονα να πιλοταρει ενα ασημενιο βελος.Απογοητευτηκα.......Ηταν ο μονος οδηγος πιστευω που θα μπορουσε να διεκδικησει μια θεση στο βαθρο με τη Williams,αν αυτη δεν παρουσιαζε καθε τρεις και λιγο προβληματα.Ακομα και αν ηταν υποδεεστερο μονοθεσιο απτην περσινη Ferrari.Ειναι ο ορισμος του χερά που ζωγραφιζει χωρις να εχει και το καλυτερο μονοθεσιο.Κριμα.....

Συμφωνώ απόλυτα... Έχει τσαμπουκά και τον γουστάρω... Αν φορούσε και την περσινή φόρμα...

Αραγε θα ξαναφτασουμε ποτε να δουμε μονομαχια σαν αυτη του Hakkinnen με τον Schumi κανοντας του το θεϊκοτερο προσπερασμα :bowdown: ολων των εποχων?

Απίστευτο ήταν... όντως απίθανο... Αλλά εγώ δεν ελπίζω σε πολλά...

manosm3
07-03-05, 22:26
Αυτο το σπορ ΠΟΤΕ δε με ενθουσιασε!

Πιστευω πως οποια ομαδα εχει τα πιο πολλα λεφτα εξελισσει το μονοθεσιο της πιο πολυ απ τις αλλες και αυτη κερδιζει!
Το θεωρω μεσο διαφημισης απ το οποιο επωφελουνται οι ανωτερω ομαδες και οι οδηγοι που αυτες θελουν να προωθησουν!
Αυτα τα οχηματα δεν εχουν καμια σχεση με τα αυτοκινητα μας! το μονο κοινο ειναι 4 ροδες στρογγυλες! Βεβαια απ αυτο το σπορ πολλα ηλεκτρονικα που εξελισσονται εκει περνουν στα καθημερινα οχηματα αλλα και απο τ αεροπλανα προερχονται καποια οποτε...!
Εν κατακλειδι νομιζω πως ειναι ανουσιο, στημενο και με συγκεκριμενους σκοπους!(διαφημιση, προβολη κλπ.) :shakehead
Αυτη ειναι απλα η αποψη μου! 1000 το wrc!

Brown
08-03-05, 11:59
Καταρχήν να πώ, ότι είμαι λάτρης Williams - BMW. :wub:
Κατά δεύτερον, πέρα, από το 2003, που παρά λίγο να πάρει πρωτάθλημα, ο Pablo (είχε άστρο :nod: ), το 2004, δεν έδειξε τίποτα. Και ένας καλός οδηγός, είναι πάντα καλός οδηγός. Όχι την μία φορά φυσάμε γιατί, ταίριαξαν οι ρυθμίσεις και όταν έχουμε προβλήματα, πατώνουμε. Δηλαδή ο Alonso ή ο Raikkonen, τι να πούν? Του λείπει η σταθερότητα. Επίσης το θεωρώ, αντιεπαγγελματικό και προδοσία, να έχει υπογράψει συμβόλαιο, από την αρχή σχεδόν του 2004, με την McLaren.
Μετά είναι ακόμα αρχή των νέων κανονισμών. Έχουν γίνει τόσες αλλαγές. Υπομονή.
Επίσης πιστεύω, ότι ο Σούμι, έφταιγε για το ατύχημα, :chair: που είχε σαν αποτέλεσμα να βγούν εκτός αγώνα αυτός και ο Heidf.

Action Man
19-03-05, 15:56
Χλωμη την βλεπω την FERRARI φετος! :icon02:

DoctorAbo
19-03-05, 18:01
Χλωμη την βλεπω την FERRARI φετος! :icon02:

:dance: Μέχρι που θάπρεπε να τη βάψουν άσπρη φέτος :dance:

konstantinos
19-03-05, 18:17
Χλωμη την βλεπω την FERRARI φετος! :icon02:


Υποπτευομαι δακτυλο του κ.Μπερνι Εκλεστοουν ωστε να ανεβουν οι θεαματικοτητες της F1.Ο κοσμος ειχε κουραστει με την μονοκρατορια της ferrari και η ελλειψη θεαματος απο οσο θυμαμαι τουλαχιστον ειχε αποτελεσμα την πτωση της θεαματικοτητας.Τα δισεκατομμυρια των δολλαριων απο τα εσοδα εχουν αξια οχι πια ομαδα θα κερδισει το πρωταθλημα.Ειναι πολλα τα λεφτα.

manosm3
19-03-05, 23:30
Υποπτευομαι δακτυλο του κ.Μπερνι Εκλεστοουν ωστε να ανεβουν οι θεαματικοτητες της F1.Ο κοσμος ειχε κουραστει με την μονοκρατορια της ferrari και η ελλειψη θεαματος απο οσο θυμαμαι τουλαχιστον ειχε αποτελεσμα την πτωση της θεαματικοτητας.Τα δισεκατομμυρια των δολλαριων απο τα εσοδα εχουν αξια οχι πια ομαδα θα κερδισει το πρωταθλημα.Ειναι πολλα τα λεφτα.

Βασιζομαι στο " το λακωνιζειν..."! τι αλλο ηθελες να γραψεις; ξερνα το! :)

Action Man
20-03-05, 09:33
Μας δουλευουν ρεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!:mad:

konstantinos
20-03-05, 09:34
Βασιζομαι στο " το λακωνιζειν..."! τι αλλο ηθελες να γραψεις; ξερνα το! :)

Οντως ,ηθελα να γραψω για παραγκες στην F1.....

Action Man
20-03-05, 09:41
[QUOTE=konstantinos] παραγκες στην F1.....[/QUOTΕ
ΣΥΜΦΩΝΩ.....

manosbmw318ie30
20-03-05, 10:46
Τα αποτελέσματα στο:

http://www.formula1.com/race/result/733/8.html :)

Elen
20-03-05, 13:13
Τον μάτιαξαν τον Μ.Schumacher...Μαύρα χάλια σε σχέση με αυτά που έχουν συνηθίσει!!! 2 αγώνες μέχρι τώρα και στο πρώτο 20ος στο δεύτερο 7ος αν θυμάμαι καλά??? Σήμερα έβλεπα, αλλά πρόσεχα τη Williams, τρίτη θέση για τον Heidfeld και για τον Webber ...ασχολίαστο ...και πήγαινε καλά ρε :mad: !!! Πάντως δεν ξέρουμε τι θα καταφέρει ο Μ.Schumacher πάντως σε δήλωση που έκανε μετά τον πρώτο αγώνα τον βλέπουμε χαλαρό. Τα λόγια του :<<Μία ήττα ίσον καμμία>>.....Ας προσθέσει τώρα τη λέξη ''δύο'' και βλεπουμε μετά...!!!! Του χρόνου θα δούμε τον Button με την Williams...Για να δούμε...

manosm3
20-03-05, 22:58
Οντως ,ηθελα να γραψω για παραγκες στην F1.....

Εισαι ανοιχτο βιβλιο!

STR
21-03-05, 20:12
H F1 δεν θα γινει θεαματικοτερη με το να μην κερδιζει η ferari.Αλλωστε δεν φταιγανε αυτοι αν οι υπολοιπες ομαδες ειχαν μεινει πισω απο πλευρας εξελιξης.Θεαμα προσφερουν οι σκληρες κοντρες και οι προσπερασεις που τοσο λοιπουν τα τελευταια 2 χρονια τουλαχιστον.Τελος αν και ειμαι williams οσο εχει BMW κινητηρα πιστευω οτι η καινουργια ferari θα ειναι παλι μπροστα.

Dark_Niaou
21-03-05, 20:48
H F1 οσο εχει BMW κινητηρα πιστευω οτι η καινουργια ferari θα ειναι παλι μπροστα.

:chair: :chair:

konstantinos
21-03-05, 20:58
H F1 δεν θα γινει θεαματικοτερη με το να μην κερδιζει η ferari.Αλλωστε δεν φταιγανε αυτοι αν οι υπολοιπες ομαδες ειχαν μεινει πισω απο πλευρας εξελιξης.Θεαμα προσφερουν οι σκληρες κοντρες και οι προσπερασεις που τοσο λοιπουν τα τελευταια 2 χρονια τουλαχιστον.Τελος αν και ειμαι williams οσο εχει BMW κινητηρα πιστευω οτι η καινουργια ferari θα ειναι παλι μπροστα.


Δε διαφωνω οτι δεν υπαρχει θεαμα λογω ελλειψεως προσπερασεων,συναγωνισμου.Ομως δεν πρεπει να αγνοηθει η προδηλη και καταφανης χαριστικη συμπεριφορα στον Σουμαχερ απο πλευρας κριτων οταν πχ πατουσε γραμμη μετα απο εξοδο απο τα πιτσ και δεν υπεστη κυρωσεις ενω αλλος οδηγος υπεστη ποινη,οταν σταματουσε ο αγωνας υστερα απο ατυχημα του και ενω δεν υπηρχε λογος να διακοπει και να επαναληφθει η εκκινηση μονο και μονο για να παρει το εφεδρικο μονοθεσιο αλλα και αλλα περιστατικα που δηλωνουν διακρισεις και ευμενεστερη συμπεριφορα κριτων(προφανως αποφασεις -προσταγματα του μπερνι εκλεστοουν γιατι το μαγαζι του ανηκει)

manosm3
21-03-05, 22:29
:chair: :chair:

Δωστου δωστου! Μπραβο Αγγελε

STR
22-03-05, 22:16
Mην βαρατε αλλο ρεεεε

Action Man
22-03-05, 22:19
MC LAREN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dance:

manosm3
22-03-05, 22:49
Mην βαρατε αλλο ρεεεε

Ενταξει Αγγελε μην το βαρας αλλο! Σα να μου φαινεται οτι αρχιζει να βαζει μυαλο!

ISSSSS
23-03-05, 13:20
Καταρχήν να πώ, ότι είμαι λάτρης Williams - BMW. :wub:
Κατά δεύτερον, πέρα, από το 2003, που παρά λίγο να πάρει πρωτάθλημα, ο Pablo (είχε άστρο :nod: ), το 2004, δεν έδειξε τίποτα. Και ένας καλός οδηγός, είναι πάντα καλός οδηγός. Όχι την μία φορά φυσάμε γιατί, ταίριαξαν οι ρυθμίσεις και όταν έχουμε προβλήματα, πατώνουμε. Δηλαδή ο Alonso ή ο Raikkonen, τι να πούν? Του λείπει η σταθερότητα. Επίσης το θεωρώ, αντιεπαγγελματικό και προδοσία, να έχει υπογράψει συμβόλαιο, από την αρχή σχεδόν του 2004, με την McLaren.
Μετά είναι ακόμα αρχή των νέων κανονισμών. Έχουν γίνει τόσες αλλαγές. Υπομονή.
Επίσης πιστεύω, ότι ο Σούμι, έφταιγε για το ατύχημα, :chair: που είχε σαν αποτέλεσμα να βγούν εκτός αγώνα αυτός και ο Heidf.Πεστα πεστα οτι εχει BMW μοτερ πεταει!!!

ISSSSS
23-03-05, 13:23
MC LAREN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dance:Ποια mc laren
ρε φιλος αυτη ειναι Μακ Λαουρα... :icon18:

Action Man
23-03-05, 14:18
Ποια mc laren
ρε φιλος αυτη ειναι Μακ Λαουρα... :icon18:
Στο τελος της σεζον θα δουμε..φιλος! :dance:
MC LAREN!!
ΜΟΝΤΟΓΙΑ!!!

Strax
23-03-05, 14:27
Στο τελος της σεζον θα δουμε..φιλος! :dance:
MC LAREN!!
Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί! Αν και με την γκαντεμιά που μας δέρνει μόνο με ευχέλαιο τη βγάζουμε!!!

Action Man
23-03-05, 14:32
Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί! Αν και με την γκαντεμιά που μας δέρνει μόνο με ευχέλαιο τη βγάζουμε!!!
Λοιπον.... Ο STRAX O DOCTORABO KAI EΓΩ ΕΙΜΑΣΤΕ MC LAREN! :icon18:
Υπομονη Στρατο...θα παρει τα πανω της η ομαδα!

ΜΙΧΑΛΗΣ
23-03-05, 14:45
Επι εποχής Hakkinen ήμουν φανατικός McLarenakias και ακομα οπαδός της είμαι. :dance: Πιστεύω όμως και είμαι σίγουρος οτι ο Shumacher τώρα είναι απλός παρατηρητής μέχρι να έρθει στα χέρια του η καινούρια F2005!! Μετάααααα :bugeye: :bugeye: Αφήνει τους μικρούς να χαρούνε λίγο! Αυτό είναι όλο! Η Ferrari δεν λογαριάζει τη θεαματικότητα, το έχει δείξει στο παρελθόν πάμπολες φορές (π.χ...barichelo:έλα Μιχαλάκη περνα 1ος στον τελευταιο γύρο κι ας μαμηθώ εγώ και όσοι μας βλέπουν για χάρη του πρωταθλήματος και της Α.Ε!!!)

manosm3
23-03-05, 23:13
Λοιπον.... Ο STRAX O DOCTORABO KAI EΓΩ ΕΙΜΑΣΤΕ MC LAREN! :icon18:
Υπομονη Στρατο...θα παρει τα πανω της η ομαδα!

Τωρα θα ελεγα τι θα παρει η ομαδα αλλα...! Ειναι ολα στημενα ρεεεειιιιι! Παρτε το χαμπαρι!

Action Man
23-03-05, 23:24
Τωρα θα ελεγα τι θα παρει η ομαδα αλλα...! Ειναι ολα στημενα ρεεεειιιιι! Παρτε το χαμπαρι!
:calm: :kissass: :loser:

manosm3
23-03-05, 23:27
:calm: :kissass: :loser:

Τι υπονοας φιλτατε;! :thefinger

Mpower5
23-03-05, 23:27
Ferrari for ever!! :bowdown: :bowdown:

Action Man
23-03-05, 23:28
Τι υπονοας φιλτατε;! :thefinger
:loser: :kissass: :flipa:

manosm3
23-03-05, 23:30
Αντε παλι τα ιδια! :thefinger

Τι ferrari ρε πουλημενε; BMW :bowdown: :bowdown:

Action Man
23-03-05, 23:37
Αντε παλι τα ιδια! :thefinger

Τι ferrari ρε πουλημενε; BMW :bowdown: :bowdown:
Καταρχην....οχι FERRARI......MC LAREN!!
Κατα δευτερον .....η κουβεντα τελειωνει εδω.-
Εχεις σχολειο το πρωι! :thefinger

manosm3
23-03-05, 23:39
Καταρχην....οχι FERRARI......MC LAREN!!
Κατα δευτερον .....η κουβεντα τελειωνει εδω.-
Εχεις σχολειο το πρωι! :thefinger

Το "FERRARI" ειναι για τον Mpower5!
Εχω γιορτη αυριο, οχι μαθημα!

Action Man
03-04-05, 02:16
H παραγκα θα καταστρεψει την F1!!!(Oτι απεμεινε) :shakehead

Action Man
03-04-05, 15:07
DE LA ROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dance:
MC LAREN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dance:

Elen
03-04-05, 15:31
Oups!!!Τελικά η F2005 δεν έδωσε αυτό που όλοι περίμεναν να δουν! Πραγματικά κρίμα γιατί άρχισε δυναμικά ο Σουμάχερ αλλά κάτι δεν έκατσε...

manosm3
03-04-05, 17:19
H παραγκα θα καταστρεψει την F1!!!(Oτι απεμεινε) :shakehead

Οταν τα ελεγα εγω αυτα καποιοι με εβριζαν! :nod:

bmw316i
04-04-05, 13:59
Παιδιά ένα θα σας πω!TOYOTA KAI ΠΑΛΙ TOYOTA!
Kαι όχι επειδή έχει πάρει 2 δεύτερες θέσεις αλλά
επειδή είμαι τογιότα απο την wrc εποχή με αρχηγό
τον Carlos Sainz :bowdown: :bowdown: τότε

Action Man
22-05-05, 15:51
EEEEEΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙ!
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ Η ΠΑΛΙΟΣΠΑΝΙΟΛΑ!!!! :flipa:
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ WILLIAMS!
MΠΡΑΒΟΟΟΟΟ ΣΤΟΝ ΚΙΜΙ! :yippee:

Fanatic
22-05-05, 16:01
Μπραβο στην williams για το 2-3!!Πραγματικα καταπληκτικος αγωνας!!!

Geo_3D
22-05-05, 16:52
Μπραβο και σε μενα που με πηρε ο υπνος και δεν ειδα τιποτα απο ολα αυτα :banghead: :banghead: :banghead:

VIC
22-05-05, 17:22
μπραβο και στις 2 BMW που περασανε τον Ισπανο απο πανω!!! :drive2:

teo525
23-05-05, 00:01
MC LAREN MC LAREN ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ο καλυτερος μετα τον πανμεγιστο ayrton senna!!!!!

MPOWER
23-05-05, 07:43
kalispera paides...
tin tetarti feygw gia germany se ekpaideytiko taxidaki me tin sxoli mou.
tha episkeftoume ta ergostasia mercedes kai porsche stin stuttgart,lypamai poly pou den tha pame stin bmw alla elpizw tou xronou na diorganwsw kati gia bmw...
episis tha pame kai sto nurburg gia na parakolouthisoume tin formula 1 stis 29/5 tin kyriaki.elpizw i omada mas na ta paei kala kai otan epistrepsw tha moirastw mazi sas tin protognwri empeiria tou grand prix...
kalo mou taxidi!!! :flipa:

Σακάτη.....μας σακάτεψες :mad:

Dark_Niaou
23-05-05, 09:03
Καλημέρα και από εμένα,
ελπίζω αυτή η τρελα για προσπέραση που είχαν οι 2 οδηγοί μας να την έχουν και στους υπόλοιπους αγώνες....
Και πάλι εύγε για 3 προσπεράσεις στα "μούτρα" του Ισπανού και της Ρενώ....

Strax
23-05-05, 09:04
kalispera paides...
tin tetarti feygw gia germany se ekpaideytiko taxidaki me tin sxoli mou.
tha episkeftoume ta ergostasia mercedes kai porsche stin stuttgart,lypamai poly pou den tha pame stin bmw alla elpizw tou xronou na diorganwsw kati gia bmw...
episis tha pame kai sto nurburg gia na parakolouthisoume tin formula 1 stis 29/5 tin kyriaki.elpizw i omada mas na ta paei kala kai otan epistrepsw tha moirastw mazi sas tin protognwri empeiria tou grand prix...
kalo mou taxidi!!! :flipa:
Τέτοια θέλω να ακούω! Ετοιμάσου να πάθεις την πλάκα της ζωής σου όταν ακούσεις αυτά τα μοτέρ να δουλεύουν... :bowdown:

ΜΙΧΑΛΗΣ
23-05-05, 13:15
teo525:MC LAREN MC LAREN ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ο καλυτερος μετα τον πανμεγιστο ayrton senna!!!!!

Υπηρχε και ο Hakkinen μη τα ξεχναμε!!!! :bowdown: Τωρα KIMI!!Κλάσεις ανωτερος απο όλους!!Και η mclaren μετα απο τη ferrari!! :bowdown:

Action Man
29-05-05, 15:44
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!
Η ΠΑΛΙΟΣΠΑΝΙΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ! :angryfire :angryfire
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΛΙΟ@#$!%!^&! :angryfire
TON MΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

mixalhs
29-05-05, 17:03
Εγω το μονο που εχω να πω ειναι ''Λειπει η γατα και χορευουν τα ποντικια''

ΜΙΧΑΛΗΣ
29-05-05, 18:25
μου αρεσει που πανηγυριζε και σαν τρελη η τσουτσα!! :icon02: αααχχχ ρε kimi, γαμω τη FIA τη ..να μη πω με τους νομους της!!!Τελευταιο γυρο και :drive2: :banghead: Δεν πειραζει εχει αρκετους αγωνες ακομα, δεν θα ειναι καθε μερα της αγ.Κυριακης!!Στον επομενο θα τον φαει η σπανιολα!! :thefinger Οσο για τον μιχαλακη δεν τον βλεπω φετος!!Ας φαει και κανενας αλλος!!!(McLaren)

Nick_compact
29-05-05, 18:38
Πλεον είμαστε 1 πόντο πίσω από την Toyota.Δεν το αντέχω αυτό το πράγμα.'Εχω κι ένα φίλο που είναι fanatic Toyota και μου την λέει όλη την ώρα σε σημείο που θα παίξουμε μπουνιές καμιά μερα γι'αυτό το θέμα.Αυός ο Webber ρε !@#$ όλη την ώρα out είναι τι θα γίνει μας έχει στοιχίσει πολλούς πόντους στο κατασκευαστών!

DoctorAbo
29-05-05, 19:43
Μια και σαυτό το thread μιλάμε για formula 1 ήθελα να πω κάτι.
Δεν είμαι επηρεασμένος από αυτό που έγινε σήμερα με τη Maclaren του Kimi επειδή είμαι με τη maclaren .

Είμαι ενοχλημένος με την λογική απαγόρευσης αλλαγλης ελαστικών.

Αυτό που έγινε σήμερα ήταν πάρα πολύ επικίνδυνο. Ήταν έως απαράδεκτο. Μέχρι τώρα στους φετεινούς αγώνες είχαμε χαλασμένα ή σκασμένα λάστοιχα κλπ κλπ. Σήμερα όμως έίχαμε κάτι που έδειξε πως η ασφάλεια του σπορ είναι σε μεγάλο κίνδυνο. Το λάστοιχο του Kimi έίχε ξεφορμάρει τελείως. Είχε πάψει να γυρίζει ομόκεντρα, με αποτέλεσμα ο κραδασμός να διαλύσει στην κυριολεξία την μπροστική ανάρτηση χωρίς καν να σκάσει το λάστοιχο. Δε με πειράζει που έχασε τον αγώνα ο Kimi στον τελευταίο γύρο (εξάλλους είναι γνωστός γκαντέμης - όπως και ο προκάτοχός του ο Μίκα) αλλα με πειράζει το ότι θα μπορο'υσε να είχε τραυματιστεί η να τραυματίσει άλλους επειδή η ηγεσία θεωρεί πως το να μην αλλάζουν λάστοιχα αυξάνει την τυχαιότητα - ενδιαφέρον- και μειώνει το κόστος.

Κοίτα να δεις που νόμιζα ότι το cannonball ήταν έργο επιστμονικής φαντασίας πριν 25 χρόνια. :drive2:

manosm3
29-05-05, 20:20
Ρε παιδια εγω ενα εχω να ρωτησω με την ιδιοτητα του πρακτορα: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΟΥΜΑΧΕΡ; τον εχω χασει! :loser:

teo525
29-05-05, 22:55
teo525:MC LAREN MC LAREN ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ ΚΙΜΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ο καλυτερος μετα τον πανμεγιστο ayrton senna!!!!!

Υπηρχε και ο Hakkinen μη τα ξεχναμε!!!! :bowdown: Τωρα KIMI!!Κλάσεις ανωτερος απο όλους!!Και η mclaren μετα απο τη ferrari!! :bowdown:
εγω πιστευω πως ο κιμι ειναι ο καλυτερος οδηγος αυτη την στιγμη,καλος ο μικα αλλα ο μικρος ειναι αλλο πραμα....mc laren πρωτα και μετα ολοι οι αλλοι!!! :bowdown:

teo525
29-05-05, 22:58
θα σπασει η γκαντεμια που θα παει.......πλακα πλακα ο doctor εχει απολυτο δικιο θα θρηνισουμε θυματα.

manosbmw318ie30
30-05-05, 23:49
Μερίδιο ευθύνης για το συμβάν στον μικρό όμως φέρει ΚΑΙ η ομάδα της Mc Laren, αφού (προφανώς) γνωρίζανε τι θα επακολουθούσε (στο τελευταίο πιτ είχανε έτοιμα ελαστικά προς αλλαγή) αλλά προτιμήσανε -όπως φάνηκε- να ρισκάρουν τη ζωή του οδηγού τους και των άλλων "μήπως και τερματίσει". Δηλαδή αν τον βάζανε μέσα, του αλάζανε ελαστικό και τερμάτιζε τρίτος ή τέταρτος, θα ήταν χειρότερα από αυτό που έγινε;;;;; :icon02:

Μου θυμίζει ο συνδιασμός "νέοι κανονισμοί & νοοτροπία ομάδας", ότι είχε συμβεί την αποφράδα πρωτομαγιά του 1994 με Williams & Senna. Πραγματικά εύχομαι να μην συμβεί κάτι ανάλογο.

Πάντως κάτι :bs: βρωμάει στον γιαλυστερό κόσμο της F1...

DoctorAbo
31-05-05, 14:14
Μερίδιο ευθύνης για το συμβάν στον μικρό όμως φέρει ΚΑΙ η ομάδα της Mc Laren, αφού (προφανώς) γνωρίζανε τι θα επακολουθούσε (στο τελευταίο πιτ είχανε έτοιμα ελαστικά προς αλλαγή) αλλά προτιμήσανε -όπως φάνηκε- να ρισκάρουν τη ζωή του οδηγού τους και των άλλων "μήπως και τερματίσει". Δηλαδή αν τον βάζανε μέσα, του αλάζανε ελαστικό και τερμάτιζε τρίτος ή τέταρτος, θα ήταν χειρότερα από αυτό που έγινε;;;;; :icon02:

Μου θυμίζει ο συνδιασμός "νέοι κανονισμοί & νοοτροπία ομάδας", ότι είχε συμβεί την αποφράδα πρωτομαγιά του 1994 με Williams & Senna. Πραγματικά εύχομαι να μην συμβεί κάτι ανάλογο.

Πάντως κάτι :bs: βρωμάει στον γιαλυστερό κόσμο της F1...

Μάνο, φυσικά και θα μπορούσε να τον τραβήξει έξω η ομάδα και να του αλλάξει το λάστοιχο. Αν έχω καταλάβει καλά, θα ήταν στη κρίση του αλυτάρχη να τους ρίξει ποινή ή όχι εφόσον το λάστοιχο δεν είχε σκάσει ή δεν είχε ξεντεριαστεί με κάποιο άλλο τρόπο. Το θέμα όμως είναι ότι ποτέ δε ξέρεις αν η ανάρτηση θα αντέξει ή όχι αυτόν τον φοβερό κραδασμό. Μπορεί και να τον άντεχε για άλλα 5 χιλιόμετρα.

Το θέμα είναι πως ενώ ο κανόνας με τους 2 αγώνες ανά κινητήρα έχει να προσφέρει κάτι (οικονομία), αυτή η ιστυορία με τα λάστοιχα μόνο κίνδυνο έχει να προσφέρει. Μόνο κίνδυνο.

nasos330ci
31-05-05, 20:32
Μάνο, φυσικά και θα μπορούσε να τον τραβήξει έξω η ομάδα και να του αλλάξει το λάστοιχο. Αν έχω καταλάβει καλά, θα ήταν στη κρίση του αλυτάρχη να τους ρίξει ποινή ή όχι εφόσον το λάστοιχο δεν είχε σκάσει ή δεν είχε ξεντεριαστεί με κάποιο άλλο τρόπο. Το θέμα όμως είναι ότι ποτέ δε ξέρεις αν η ανάρτηση θα αντέξει ή όχι αυτόν τον φοβερό κραδασμό. Μπορεί και να τον άντεχε για άλλα 5 χιλιόμετρα.

Το θέμα είναι πως ενώ ο κανόνας με τους 2 αγώνες ανά κινητήρα έχει να προσφέρει κάτι (οικονομία), αυτή η ιστυορία με τα λάστοιχα μόνο κίνδυνο έχει να προσφέρει. Μόνο κίνδυνο.

Γιατρε μου συνφωνω απολυτος μαζι σου! Ειναι η μεγαλητερη μ@λ@κια που εχουν κανει!!!!!!!!!! :shakehead :angryfire :drive2:

DoctorAbo
31-05-05, 20:43
Γιατρε μου συνφωνω απολυτος μαζι σου! Ειναι η μεγαλητερη μ@λ@κια που εχουν κανει!!!!!!!!!! :shakehead :angryfire :drive2:

Αγαπητέ μου Νάσο,
ανταποκρινόμενος στη προτροπή του moderator Thomas θα αντιπρότεινα........Γιατρε μου συνφωνω απολυτως μαζι σου! Ειναι η μεγαλητερη πεοκρουσία που εχουν κανει!!!!!!!!!!

Έτσι διατηρούμε απόλυτα το αναμενόμενο υψηλό επίπεδο :dance:

nasos330ci
31-05-05, 20:56
Αγαπητέ μου Νάσο,
ανταποκρινόμενος στη προτροπή του moderator Thomas θα αντιπρότεινα........Γιατρε μου συνφωνω απολυτως μαζι σου! Ειναι η μεγαλητερη πεοκρουσία που εχουν κανει!!!!!!!!!!

Έτσι διατηρούμε απόλυτα το αναμενόμενο υψηλό επίπεδο :dance:

για αλλη μια φορα γιατρε μου "ΣΩΣΤΟΣ" :icon18: :cheers:

manosbmw318ie30
31-05-05, 21:45
Μάνο, φυσικά και θα μπορούσε να τον τραβήξει έξω η ομάδα και να του αλλάξει το λάστοιχο. Αν έχω καταλάβει καλά, θα ήταν στη κρίση του αλυτάρχη να τους ρίξει ποινή ή όχι εφόσον το λάστοιχο δεν είχε σκάσει ή δεν είχε ξεντεριαστεί με κάποιο άλλο τρόπο. Το θέμα όμως είναι ότι ποτέ δε ξέρεις αν η ανάρτηση θα αντέξει ή όχι αυτόν τον φοβερό κραδασμό. Μπορεί και να τον άντεχε για άλλα 5 χιλιόμετρα.

Το θέμα είναι πως ενώ ο κανόνας με τους 2 αγώνες ανά κινητήρα έχει να προσφέρει κάτι (οικονομία), αυτή η ιστυορία με τα λάστοιχα μόνο κίνδυνο έχει να προσφέρει. Μόνο κίνδυνο.


Αγαπητέ μου Δώκτορα, συμφωνώ με όλα όσα προανέφερες, αλλά το ελαστικό είχε τέτοια παραμόρφωση (σε μερικές σκηνές αργής κίνησης φαινόταν καθαρά - σαν αυγό είχε γίνει) που αν τους δίνανε ποινή για την αλλαγή, τότε όλοι εκείνοι οι κύριοι της F1 θα θέλανε κρέμασμα. ΔΕΝ θέλουμε αίμα για να ευχαριστηθούμε έναν αγώνα... :soapbox:

Όχι άλλο 1994... :shakehead

manosm3
31-05-05, 22:35
Εχω μπερδευτει λιγακι! Η fia ειπε να μην αλλαξουν λαστιχο ή η ομαδα δεν ηθελε να αλλαξει λαστιχο; :nixweiss:

Action Man
31-05-05, 22:40
Eιναι οι νεοι κανονισμοι της FIA!(χαλια)

manosm3
31-05-05, 22:52
Eιναι οι νεοι κανονισμοι της FIA!(χαλια)

Τι διαφορα εχουν αυτοι απο τον Πασσαρη; Φονιαδες ολοι! Δηλαδη πρεπει να σκοτωθει καποιος για να καταλαβουν οτι αυτα δεν πρεπει να γινονται; :icon02:

alexk
31-05-05, 23:36
Δηλαδη πρεπει να σκοτωθει καποιος για να καταλαβουν οτι αυτα δεν πρεπει να γινονται; :icon02:

Off topic, αλλά Μάνο μήπως οδηγείς δίχως να έχεις στην κατοχή σου δίπλωμα οδήγησης? Κάνεις κάτι που εκ'των πραγμάτων δεν πρέπει να συμβαίνει. Και γι'αυτό έχω κάνει quote την φράση σου.

Τώρα, παρ'όλο που είμαι μεγάλος fan της F1, οφείλω να ομολογήσω ότι οι νέοι κανονισμοί με έχουν ξενερώσει με το sport. 1 set ελαστικά, 1 κινητήρας, τί είναι αυτά??? Στο κάτω κάτω της γραφής, αν ήθελαν να ρίξουν το κόστος, ας έκαναν πρωτάθλημα με smart-άκια και όχι με μονοθέσια.

VIC
01-06-05, 12:20
Στο κάτω κάτω της γραφής, αν ήθελαν να ρίξουν το κόστος, ας έκαναν πρωτάθλημα με smart-άκια και όχι με μονοθέσια.
Κατά την ταπεινή μου γνώμη ο σκοπός δεν ήταν μείωση του κόστους, αλλά η αύξηση της ανταγωνιστικότητας! Το οποίο και πετύχανε!!! το κόστος ίσως και να αυξήθηκε αφού οι ομάδες αναγκασμένες να εξελίξουν νέες τεχνολογίες για να φτιάξουν μοτέρ που αντέχουν τα διπλά χιλιόμετρα με την ίδια απόδοση έριξαν πολλαπλάσια χρήματα από αυτά που θα έδιναν για να αλλάζουν κάθε φορά κινητήρα. Τα λάστιχα από την άλλη είναι και αυτά πολύ πιο ακριβά στην εξέλιξη τους καθώς και στην κατασκευή τους, αφού με νέες τεχνικές και νέες γόμες, οι μηχανικοί, καλούνται να βρουν μια νέα χρυσή τομή ανάμεσα στη φθορά και την απόδοση.

Z3 Fat Bastard
18-06-05, 11:27
Λεω ρε παιδια ....... Λεω

ΜΗΠΩΣ ΣΤΗ FORMULA 1 NA ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ RENAULT.

Η ομαδα εχει προσοντα .....

mixalhs
18-06-05, 11:38
Tuning στους αεροσακους εχουν κανει αυτοι της renault :bullhorn:
:bugeye:

ΜΙΧΑΛΗΣ
18-06-05, 23:09
:idea: :idea: :idea:

teo525
18-06-05, 23:11
:idea: :idea: :idea:
ωραιος ο μιχαλης!! :hello: