PDA

Επιστροφή στο Forum : Πωλειται Nokia N82/ανταλλασεται με iphone


sakatis
11-02-08, 20:58
Πωλειται Nokia N82 στο κουτι του με ολα τα παρελκομενα του, χρησιμοποιημενο 1 μηνα, ελληνικο, με εγγυηση αλλους 23 μηνες, σε αριστη κατασταση με τις ζελατινες του.

Ή ανταλλασεται με iphone αρκει να ειναι σε αριστη κατασταση.

τιμη: 480 ευρω

πμ ή mail: kostasdellis@yahoo.gr

dimtz
11-02-08, 21:06
Καλα ρε φιλε κατω απο 500 εχει καινουριο, τι να πω δε ξερω ο καθενας πουλα οσα του χρειαζονται απ οτι καταλαβα, παντα φιλικα ετσι ????????????? καλοπουλητο.......................

PATSIDES
11-02-08, 21:43
τοσο εχει καινουργιο καλα τρελαθηκαμε??????????300-350 ευρω ειναι η τιμη του φιλε δυστηχως η ευτηχως!!

sakatis
11-02-08, 21:54
Καλα ρε φιλε κατω απο 500 εχει καινουριο, τι να πω δε ξερω ο καθενας πουλα οσα του χρειαζονται απ οτι καταλαβα, παντα φιλικα ετσι ????????????? καλοπουλητο.......................

τοσο εχει καινουργιο καλα τρελαθηκαμε??????????300-350 ευρω ειναι η τιμη του φιλε δυστηχως η ευτηχως!!

Εχετε την καλοσυνη να ασχοληθειτε με οτιδηποτε αλλο εκτος απο την αγγελια?

Δεν σας αναγκασε κανεις ουτε να την διαβασετε, ουτε να την σχολιασετε, ουτε να αγορασετε το προιον που πουλαω. σωστα?

@dimtz: Τα συμπερασματα φιλε μου κρατα τα για τον εαυτο σου. Το αν και ποσα χρηματα μου χρειαζονται ή οχι, νομιζω δε σε αφορα.Κουμαντο στην τσεπη σου. παντα φιλικα ετσι ?????????????

@PATSIDES: Δυστυχως ή ευτυχως φιλε μου τοσο το πουλαω. Εσυ πηγαινε αγορασε το με 300-350 ευρω.

Dim77
11-02-08, 23:00
Αντιδικίες σε αγγελίες για το είναι ακριβό/φτηνό κλπ...είναι απαράδεκτες.

Λοιπόν κάνοντας μια έρευνα, σε ελληνικά μαγαζιά στο ιντερνετ βλέπω ότι το κινητο αυτό πωλείται κοντά στα 500 ευρώ με φπα μαζί. (2 μεγάλα καταστήματα/αλυσίδες το έχουν 499 και 498)...και παραπάνω πωλείται αλλού.

Τα σχόλια για αγγελίες και υπερβολικές τιμές να αποφεύγονται εκτός αν υπάρχουν ατράνταχτα στοιχεία, αλλά και πάλι και 100.000 ευρώ να ζητάει ο καθένας δεν έχει σημασία.

Το ίδιο ισχύει και για τον πωλητή ο οποίος αντί να απαντά, καλύτερα ας ενημερώνει το moderation team ότι κάποιος τον αδικεί, του προσβάλλει την αγγελία κλπ.

Babis_Compact
12-02-08, 08:06
Ήταν που είναι μόνο εντυπωσιακό, που μόνο εφέ είναι, δεν τραβάει βίντεο, δεν στέλνει mms, "Εγώ ξενέρωσα και δεν το παίρνω με τίποτα" κλπ... :rofl2:

Εγώ πάντως θα περιμένω μέχρι το καλοκαίρι μήπως και έρθει επίσημα Κώστα. Αλλιώς παραγγελία από Αγγλία την 1.1.3 (αν δεν έχει βγει 1.1.4).

sakatis
12-02-08, 10:53
Ήταν που είναι μόνο εντυπωσιακό, που μόνο εφέ είναι, δεν τραβάει βίντεο, δεν στέλνει mms, "Εγώ ξενέρωσα και δεν το παίρνω με τίποτα" κλπ... :rofl2:

Εγώ πάντως θα περιμένω μέχρι το καλοκαίρι μήπως και έρθει επίσημα Κώστα. Αλλιώς παραγγελία από Αγγλία την 1.1.3 (αν δεν έχει βγει 1.1.4).

Ε,καταλαβαινεις ρε μπαμπη...βαρεθηκα το ενα...και λεω να δοκιμασω λιγο και απο το αλλο...τελικα μαλλον θα το κρατησω και αυτο γιατι κατα 99% θα μου φερει ενας φιλος απο αμερικη...

sakatis
13-02-08, 11:54
sold

ας κλεισει παρακαλω