PDA

Επιστροφή στο Forum : Driftάρισμα μέχρι τα λινά!!!


Johny
03-07-04, 22:25
Έχω να κάνω μία πρόταση!Να κατεβούμε στο επόμενο drift challenge που διοργανώνει ο Πατσουρέας ώς club BMW!Έχω πάει σε όλα μέχρι στιγμής εκτός απο το τελευταίο που το έμαθα τελευταία στιγμή!Δεν είχα διαγωνιστή καμία φορά γιατί δεν είχα μπλοκέ και είχα λίγα άλογα!Αλλά στο επόμενο που λογικά θα είναι έτοιμο το αυτοκίνητο θα πάω σίγουρα!Μπορούμε βέβαια να διοργανώσουμε και εμείς!Αλλά δεν ξέρω κατα πόσο αυτό είναι εφικτό

Black5
03-07-04, 23:19
Έχω να κάνω μία πρόταση!Να κατεβούμε στο επόμενο drift challenge που διοργανώνει ο Πατσουρέας ώς club BMW!Έχω πάει σε όλα μέχρι στιγμής εκτός απο το τελευταίο που το έμαθα τελευταία στιγμή!Δεν είχα διαγωνιστή καμία φορά γιατί δεν είχα μπλοκέ και είχα λίγα άλογα!Αλλά στο επόμενο που λογικά θα είναι έτοιμο το αυτοκίνητο θα πάω σίγουρα!Μπορούμε βέβαια να διοργανώσουμε και εμείς!Αλλά δεν ξέρω κατα πόσο αυτό είναι εφικτό

Καλά τα λέει..... Άντε να δουμε πως είναι και στην πίστα!!!

Strax
05-07-04, 09:06
Καμμία αντίρρηση! Ο M3 Estoril κατεβαίνει σχεδόν σε όλα τα drift challenge και μάλιστα ανεβαίνει πάντα στο βάθρο. Νομίζω ότι ήταν 2ος στο τελευταίο. Τι ετοιμάζεις στο αυτοκίνητο Black 5?

Black5
06-07-04, 13:09
Τι ετοιμάζεις στο αυτοκίνητο Black 5?

Δεν ετοιμάζω τίποτα!! Για το καλό λέω να πάμε!!! Κι ότι κάνουμε! 525 είναι, κάτι θα κάνει!

Johny
07-07-04, 02:11
Τί έγινε ρε παιδιά εκτός απο τον Black5 και τον Strax κανέναν δεν τον ενδιαφέρει ένας αγώνας Drift;Δέν ξέρω εμένα θα μου άρεσε πολύ να διοργανώναμε ένα αγώνα!

MPOWER
07-07-04, 09:15
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΟΓΑ Johny!!!!

Strax
07-07-04, 10:19
@Mpower
Έχω κάτι κλειδάκια στο ντουλαπάκι μου για ένα Μ3 Ε30 στο γκαραζάκι μου...ότι πρέπει! :D

Octane
07-07-04, 12:13
Εγω μεσα ειμαι αλλα δεν εχω αλογα(Compact E46 1.8),οποτε ως θεατης!Για πιστα μιλαμε ε?Γιατι αν ειναι σε "οδοστρωμα δρομου",κατι γινεται!!

aVog
07-07-04, 12:45
ρε στρατο φερτο μια μέρα αυτο το Ε30 πραγματικά αξίζει να το δείξεται...
φερτο χωρις την αδεια του ιδιοκτητη.

MPOWER
07-07-04, 12:51
Εεεεεεεππ σας έπιασα!!! Τι είναι αυτά "φωνή του διαβόλου" Avog
Υπομονή....θα έρθει η ώρα του!

Z3 Fat Bastard
07-07-04, 14:07
Αγνοηστε τον Mpower......

Φερνω και τηλεκοντρολ για να ανοιξουμε τις γκαραζοπορτες.... :p

panos-typer-M
07-07-04, 15:46
Καλη ιδεα το ντριφτ.Γενικα σαν κλαμπ(οχι σαντουιτσ :) :D ) τετοιεσ συμμετοχεσ κανουν καλο στην δημοσια προβολη του κλαμπ.Με το αλλο αμαξι στο κλαμπ με τα honda που ανηκω(redliners.gr)συμμετέχουν ενεργα σε τετοιεσ εκδηλωσεις και εχουμεπολυ καλη εικονα σαν hondakides.Καιροσ και οι bmw-akides να δειξουμε δυναμη.Οσο για προσωπική συμμετοχη δεν το νομιζω αφου δεν διαθετω καταλληλο αμαξι(λογω αυτοματου κιβωτιου βλεπετε)

BMW Power
07-07-04, 18:05
Οσο για προσωπική συμμετοχη δεν το νομιζω αφου δεν διαθετω καταλληλο αμαξι(λογω αυτοματου κιβωτιου βλεπετε)


Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ Πάνο. Steptronic for ever#!$##!%@
Μπλιάχ!!! :eek:

stef
07-07-04, 21:33
Εγω 1 θα σας πω!Είχα την τιμή πριν κάποια χρόνια να μπω σε Μ3 Ε30 2,5!
Το αμάξι είναι ο ορισμός του drift!Δίκαια χαρακτηρίζεται το απόλυτο track day car!

M3EST
08-07-04, 09:25
Μεσα ολοι ρε παιδια για drift. Μην κολωνετε στην ιδεα οτι τοσος κοσμος θα μας βλεπει.Ας οργανωσουμε BMW DRIFT CHALLENGE ωστε να μην περιμενουμε
να τρεξουν ολα τα starlet,ascona,rallye χωρις να θελω να τα προσβαλω αλλα
θα γλιτωσουμε και χρονο απο τα χρονομετρημενα που δεν μας ενδιαφερουν.

BMW Power
08-07-04, 11:20
Εεεεεεεππ σας έπιασα!!! Τι είναι αυτά "φωνή του διαβόλου" Avog
Υπομονή....θα έρθει η ώρα του!


Μιχαλάκη κανόνισε να ρημάξει και να πεθάνει όπως το δικό μου!!!!!!! :(
Είναι κρίμα...........

BMW Power
08-07-04, 11:25
Εγώ πιστεύω ότι πρέπει να οργανώσουμε ένα track day ούτως ή άλως το οποίο μπορεί να περιλαμβάνει και drift.

Johny
09-07-04, 01:52
Πιστεύω ότι μόνο το Drift φτάνει γιατί εκεί είναι όλο το θέαμα!Μπορούμε να μετράμε ταυτόχρονα τον χρόνο!Αυτό είναι πιό ενδιαφέρον!Να είσαι γρήγορος και προσφέρεις θέαμα!Πάντως και τα αυτόματα μπορούνε να γυρίσουν απλά δεν έχεις διάρκεια!

DRIFTER
11-07-04, 00:04
ΤΕΤΟΙΙΑΑΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩΩ ΝΑ ΧΑΙΙΡΟΟΜΜΑΙΙΙΙΙ :) :) :)