PDA

Επιστροφή στο Forum : Πωλειται BMW E36 318is Coupe!!!


melos86
04-03-05, 15:48
Μιας και τελικα οι mods δεν το μετεφεραν το θεματακι που ανοιξα σε αλλο μερος του φορουμ θα ανοιξω και ενα εδω και αν θελουν μπορουν να το σβησουν το αλλο...


Στο θεμα μας τωρα...
Πωλειται μια μπεμπα η οποια μας συντροφευε για αρκετα χρονια και στην οποια ουσιαστικα μεγαλωσα! Εχουμε λοιπον ενα BMW E36 318is, μοντελο Νοεμβριου 1994 με 185.000χλμ + κατι ψιλα λευκου χρωματος!!
Φοραει το μοτερ με τον κωδικο Μ42 χωρητικοτητας 1796cc και αποδιδει 140 αλογα! Τα μηχανικα του μερη ειναι σε παρα πολυ καλη κατασταση μιας και ο μπαμπας ωντας ιδιοκτητης πρατηριων βενζινης το προσεχε παρα πολυ καλα!

Το αυτοκινητο ειναι εντελως "μαμα" και διαθετει ηλεκτρικα παραθυρα, air-condition, ζαντες αλουμινιου, ραδιοκασετοδωνο με 10αρα Cdιερα στο χωρο των αποσκευων, υδραυλικο τιμονι και δεν ειχε ποτε καποιο σοβαρο ατυχημα!

Η τιμη του ειναι 12.000€, το αμαξι για οποιον ενδιαφερεται ειναι στην Θεσσαλονικη και τελος οποιος ενδιαφερεται Pm η Email στο amelidis@panafonet.gr

Νεα τιμη: 11.000€

melos86
04-03-05, 15:50
Φωτος του αυτοκινητου μπορειται να δειτε στον γκαραζ μου!!! (click me...) (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/vbgarage.php?do=view&id=218)

manosm3
06-03-05, 21:45
Τελικα δε θα το κανεις ετσι οπως λες στις φωτογραφιες;

melos86
06-03-05, 23:00
Οχι δυστυχως δεν θα μπορεσω να το κανω ετσι οπως ηθελα... Ειχα παρα πολλα ονειρα για αυτο το αυτοκινητο αλλα τελικα ολα εμειναν στο ραφι!! Πρυτανευσε τελικως η λογικη.. Σε 11 μερουλες παραλαμβανω το νεο μου αμαξακι το οποιο θα ειναι και το πρωτο εντελως ΔΙΚΟ μου! Το κακο ειναι οτι δεν ειναι προπελοφορο... Με βαση το μπατζετ που ειχα ουτε 116 δεν μπορεσα να χτυπησω! Τελικα κατεληξα στην 147 1,6 120ps Distinctive...

Δεν αφηνω φυσικα το club μας μιας και ταυτοχρονα ο πατερας μου παρηγγηλε ηδη την νεα 3αρα (Ε90 320i) και σε 10 μερουλες θα ειναι Ελλαδα!! Βαλτε αλλες 8-10 μερες για πινακιδες κλπ και τελικα το αμαξι θα ειναι ετοιμο τελη Μαρτιου!! Θα συνεχισω να εχω μερικες δοσεις απο την αγαπημενη μου πισω κινηση...

Αν καποιος ενδιαφερεται για το 318is πραγματικα θα χαρω παρα πολυ να το δωσω σε ενα παιδι απο το club μας... Η τιμη του ειναι πλεον 11.000€!!!

Fanatic
06-03-05, 23:11
Οχι δυστυχως δεν θα μπορεσω να το κανω ετσι οπως ηθελα... Ειχα παρα πολλα ονειρα για αυτο το αυτοκινητο αλλα τελικα ολα εμειναν στο ραφι!! Πρυτανευσε τελικως η λογικη.. Σε 11 μερουλες παραλαμβανω το νεο μου αμαξακι το οποιο θα ειναι και το πρωτο εντελως ΔΙΚΟ μου! Το κακο ειναι οτι δεν ειναι προπελοφορο... Με βαση το μπατζετ που ειχα ουτε 116 δεν μπορεσα να χτυπησω! Τελικα κατεληξα στην 147 1,6 120ps Distinctive...

Δεν αφηνω φυσικα το club μας μιας και ταυτοχρονα ο πατερας μου παρηγγηλε ηδη την νεα 3αρα (Ε90 320i) και σε 10 μερουλες θα ειναι Ελλαδα!! Βαλτε αλλες 8-10 μερες για πινακιδες κλπ και τελικα το αμαξι θα ειναι ετοιμο τελη Μαρτιου!! Θα συνεχισω να εχω μερικες δοσεις απο την αγαπημενη μου πισω κινηση...

Αν καποιος ενδιαφερεται για το 318is πραγματικα θα χαρω παρα πολυ να το δωσω σε ενα παιδι απο το club μας... Η τιμη του ειναι πλεον 11.000€!!!


Οχι ρε γαμωτο και αλλος με 147????Παρε μια compact βρε αδερφε μεταχειρη...σε ενα χρονο η 147 θα τριζει παραπανω απο το Ε21 μου!ααααααααχχχχχχχχ

melos86
06-03-05, 23:41
Μακαρι να μπορουσα φιλε μου!! Λογο συγκεκριμενων καταστασεω το αμαξι επρεπει να ειναι καινουριο... Βεβαια το χτυπησα σε παρα πολυ καλη τιμη!!

advanced
07-03-05, 01:31
Μακαρι να μπορουσα φιλε μου!! Λογο συγκεκριμενων καταστασεω το αμαξι επρεπει να ειναι καινουριο... Βεβαια το χτυπησα σε παρα πολυ καλη τιμη!!
Τουλάχιστον θα πάρεις αυτή με το facelift που κάνει τωρα? Κούκλα είναι! Αντε με το καλό!

melos86
07-03-05, 12:40
Ναι, αυτη θα παρω! Σ'ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια και τις ευχες...