PDA

Επιστροφή στο Forum : Πωλειται και συγχρονως αναζητηται...//.//


dmskosbmw
04-03-05, 19:30
Παιδια αποφάσισα να δωσω την μπεμπα μου Ε34 520ι look m5 6 κυλινδρη 150ΗP 24v με φουλ εχτρα δερμα κτλ.με 77000 χλμ γνησια μοντέλο 07/93 με γερμανικές προδιαγραφές.

Ο λόγος που την πουλάω βεβαια ειναι για μια Μ5 Ε39 εαν βρω καλή τιμή μοντέλο 99-01 η μια Μ3 -Ε36 μοντέλο 98-00.

Συγχρόνως παιδία ηθελα την γνώμη σας , και βέβαια εαν εχεται κατι υπόψιν σας για τα παραπάνω αμάξια θα ήταν ότι καλύτερο.

Ανεβαίνω Αθήνα αυτη την εβδομάδα για αυτό τον σκοπο , να πουλήσω και να αγοράσω αντιστοιχα.


Παρακάτω υπάρχουν κάποιες πρόσφατες φωτο.

Dionysis
04-03-05, 19:44
το αυτοκίνητο ειναι σε άριστη κατάσταση μπράβο!:bowdown:μόνο η φώτο στο εσωτερικό του αυτοκινήτου είναι λίγο θολή αλλά και μέσα φαίνεται στη πένα

antonio
05-03-05, 00:13
Παιδια αποφάσισα να δωσω την μπεμπα μου Ε34 520ι look m5 6 κυλινδρη 150ΗP 24v με φουλ εχτρα δερμα κτλ.με 77000 χλμ γνησια μοντέλο 07/93 με γερμανικές προδιαγραφές.

Ο λόγος που την πουλάω βεβαια ειναι για μια Μ5 Ε39 εαν βρω καλή τιμή μοντέλο 99-01 η μια Μ3 -Ε36 μοντέλο 98-00.

Συγχρόνως παιδία ηθελα την γνώμη σας , και βέβαια εαν εχεται κατι υπόψιν σας για τα παραπάνω αμάξια θα ήταν ότι καλύτερο.

Ανεβαίνω Αθήνα αυτη την εβδομάδα για αυτό τον σκοπο , να πουλήσω και να αγοράσω αντιστοιχα.


Παρακάτω υπάρχουν κάποιες πρόσφατες φωτο.




Eρώτηση 1: Υπάρχει Μ3 Ε36 '00 ή μήπως εννοείς Μ3 Ε46?
Ερώτηση 2: Μήπως το δίλλημά σου δεν είναι δίλλημα στην ουσία? Το λέω γιατι όσο και φτηνή Μ5 Ε39 να βρεις, μιλάμε πάντα για γνήσια, δεν θα έχει σε καμμία περίπτωση σχέση τιμολογιακά με Μ3 Ε36 ή ακόμα και 46! :yippee:

Geo_3D
05-03-05, 02:43
Eρώτηση 1: Υπάρχει Μ3 Ε36 '00 ή μήπως εννοείς Μ3 Ε46?
Ερώτηση 2: Μήπως το δίλλημά σου δεν είναι δίλλημα στην ουσία? Το λέω γιατι όσο και φτηνή Μ5 Ε39 να βρεις, μιλάμε πάντα για γνήσια, δεν θα έχει σε καμμία περίπτωση σχέση τιμολογιακά με Μ3 Ε36 ή ακόμα και 46! :yippee:
Ολο ερωτησεις αυτο το παιδι!!!!!
Σωστες ομως!!!!!!

dmskosbmw
05-03-05, 12:34
Βασικά το δίλλημα μου ειναι οχι τοσο Ε36-Ε46 αλλα Μ5 -Ε39.

Το θέμα είναι εαν το γυρίσο σε κουπε εκδοση η συνεχίσω σε 5-θυρο.

Τιμολογιακά γνωρίζω τις διαφορές απλώς για ποιο οικονομικα η Ε36 νομιζω ειναι καλύτερη

antonio
05-03-05, 15:53
Βασικά το δίλλημα μου ειναι οχι τοσο Ε36-Ε46 αλλα Μ5 -Ε39.

Το θέμα είναι εαν το γυρίσο σε κουπε εκδοση η συνεχίσω σε 5-θυρο.

Τιμολογιακά γνωρίζω τις διαφορές απλώς για ποιο οικονομικα η Ε36 νομιζω ειναι καλύτερη


Παντώς αν το δίλλημα σου είναι μόνο οι 2 παραπάνω πόρτες, τι να σου πω....
Είναι λίγο κουφό, αν για το τετράπορτο, αφορά το απλά θεικο Μ5 Ε39.
Α και κάτι άλλο, 5-θυρο δεν έιχες και ούτε θα έχεις εκτός αν κάνεις ειδική παραγγελία Μ5 Ε39 touring!

PS1 Συνειδητοποίησε πάντως ότι έχεις βάλει σε σύγκριση 3 ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικά αυτοκίνητα! Και η απάντηση είναι απλή, αν έχεις τα φράγκα βουρ για Μ5 Ε39.

PS2 Το look M5 γιατι δεν το βλέπω στο δικό σου, εκτός απο φλασάκια και τιμόνι? Μήπως τα έχεις μπερδέψει λίγο? :idea:

jim m5
06-03-05, 07:43
Ο λόγος που την πουλάω βεβαια ειναι για μια Μ5 Ε39 εαν βρω καλή τιμή


Παρακάτω υπάρχουν κάποιες πρόσφατες φωτο.
Δηλαδη ποσο καλη τιμη ?Μ5 Ε39 οι τιμες τους ξεκινανε απο 50000 σε μετατροπη και φτανουν στις 75000 και.Εσυ που κοντα εισαι?Υπαρχει αυτοκινητο εαν σε ενδιαφερει στειλε pm.

dmskosbmw
06-03-05, 09:51
Παντώς αν το δίλλημα σου είναι μόνο οι 2 παραπάνω πόρτες, τι να σου πω....
Είναι λίγο κουφό, αν για το τετράπορτο, αφορά το απλά θεικο Μ5 Ε39.
Α και κάτι άλλο, 5-θυρο δεν έιχες και ούτε θα έχεις εκτός αν κάνεις ειδική παραγγελία Μ5 Ε39 touring!

PS1 Συνειδητοποίησε πάντως ότι έχεις βάλει σε σύγκριση 3 ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικά αυτοκίνητα! Και η απάντηση είναι απλή, αν έχεις τα φράγκα βουρ για Μ5 Ε39.

PS2 Το look M5 γιατι δεν το βλέπω στο δικό σου, εκτός απο φλασάκια και τιμόνι? Μήπως τα έχεις μπερδέψει λίγο?
______

Δεν νομιζω οτι τα εχω μπερδεψει , Αντονιο εαν κατάλαβες λόγω οτι εχω οικογενεια θα προτιμούσα 4θυρο γιατι απλούστατα βαριέμαι την διαδικασία για να κάτσουν στα πίσω καθίσματα οι συνεπιβάτες.

Αν λοιπόν ημουν μόνος θα προτιμούσα όπως καταλαβένεις κουπέ.

Παμε παρακάτω το LOOK που σωστα λες οτι δεν φένεται , είναι εκτός απο το τιμονι και τα φλασακια , λεβιες μ5 εξατμιση χειροποιητη ανοξειδωτη διπλή ,θερμενομενα καθίσματα κτλ.

Παιδια εγώ εδώ δεν βγηκα να κάνω διαφημηση το αμάξι και να αποδείξω σε εσας τι είναι απλώς , την γνώμη μου είπα σε κάποια πράγματα που μπορεί να ειναι και λάθος

thanks

konstantinos
06-03-05, 10:16
Φιλε dmskosbmw εφοσον εχεις οικογενεια καλυτερα θα ηταν να διαλεγες 4πορτο αυτοκινητο.Ειναι δυσκολο και εκνευριστικο να σηκωνεις τα καθισματα συνεχεια για να βγουν οι πισω επιβατες.Τα 4πορτα ειναι πιο ανετα.Ετσι αν ημουν στη θεση σου θα διαλεγα το Μ5 Ε39 που ειναι ομορφο, πιο τελευταιο σε τεχνολογια και σε σχεδιαση και με πολλα αλογα.Καλη αγορα.

antonio
06-03-05, 12:48
Δεν νομιζω οτι τα εχω μπερδεψει , Αντονιο εαν κατάλαβες λόγω οτι εχω οικογενεια θα προτιμούσα 4θυρο γιατι απλούστατα βαριέμαι την διαδικασία για να κάτσουν στα πίσω καθίσματα οι συνεπιβάτες.

Αν λοιπόν ημουν μόνος θα προτιμούσα όπως καταλαβένεις κουπέ.

Παμε παρακάτω το LOOK που σωστα λες οτι δεν φένεται , είναι εκτός απο το τιμονι και τα φλασακια , λεβιες μ5 εξατμιση χειροποιητη ανοξειδωτη διπλή ,θερμενομενα καθίσματα κτλ.

Παιδια εγώ εδώ δεν βγηκα να κάνω διαφημηση το αμάξι και να αποδείξω σε εσας τι είναι απλώς , την γνώμη μου είπα σε κάποια πράγματα που μπορεί να ειναι και λάθος

thanks

Aρχικά θέλω να σου πω ότι δεν σε κατηγόρησε κανείς για διαφήμιση, αν και αυτό δεν θα ήταν αθέμιτο από την στιγμη που το αυτοκίνητο το πουλάς!
Άλλωστε είναι πολύ όμορφο και άψογα συντηρημμενο για την ηλικία του.
Απλά ένα ολοκληρωμένο look απαιτεί και άλλα πράγματα, και μάλιστα πανάκριβα!
Αφού έχεις οικογένεια όπως λες, και αν έχεις και τα χρήματα, μην το συζητάς, πάρε το Μ5 και φέρτο και στην επόμενη συνάντηση να μας φτίαξεις λίγο!!! :D ;)