PDA

Επιστροφή στο Forum : Με λενε Αρτεμη...


Fad3In
05-03-05, 20:49
...και ποναω! :p :p :p
Μαλλον Νικητα με λενε και οδηγω μια αντικα του 85 με ενα (ναι,καλα διαβαζετε!) 4χυτο κιβωτιο & 1.8 injection Μ10 κινητηρα! :hello:
Το φορουμ δινει ρεστα! Ελπιζω να επεκταθει!
Ν.

Fanatic
05-03-05, 22:40
Kαλα ειχαν και τα Ε30 4αρι σασμαν??Νομιζα οτι ειχε μονο τα κακομοιρα Ε21 σαν το δικο μου.....το 4αρι αμα δεν εχεις αλογα τα σκοτωνει ολα ρε γαμωτο!Ασε που ανεβαζει την καταναλωση στα υψη......μαζι με το καρμπυρατερ μου βεβαια.... :icon42:

Xeno-318is
06-03-05, 03:36
4ari eixe kai tou 8eiou mou to 318 ('86 carburated) me velgikes prodiagrafes..twra pws..pou kai giati den exw idea..pantws alaxtike me 5ari kapou sto '95!!Kalws mas vrikes man.. :hello:

Fad3In
06-03-05, 10:32
Χεχ,το αμαξι ηταν αγορασμενο Βελγιο...τωρα αλλες λεπτομερειες δεν ξερω,αλλα ενω εχει τα παντα ηλεκτρικα (παραθυρα,καθρεπτες) εχει το 4αρι απο καινουριο πανω...2α->100χλμ/ω 3η->150χλμ/ω και 4η->195-200χλμ/ω αναλογα τον ανεμο και την κλιση του δρομου! Και μαλιστα χτυπαει κοφτες με 4η (!) :D
Απο καταναλωση σταθερα πανω απο 10...γυρω στα 12λτ/100χλμ θα λεγα παιζει... :takecover
Καλως σας βρηκα λοιπον,θα προσυλιτισω κι αλλους και θα ρθουμε και σε συναντηση οπως και δηποτε!!! ;)
Ν.

Fanis
07-03-05, 09:32
...και ποναω! :p :p :p
Μαλλον Νικητα με λενε και οδηγω μια αντικα του 85 με ενα (ναι,καλα διαβαζετε!) 4χυτο κιβωτιο & 1.8 injection Μ10 κινητηρα! :hello:
Το φορουμ δινει ρεστα! Ελπιζω να επεκταθει!
Ν.

Καλωσήρθες!!

Ο ξάδερφός μου έχει το ίδιο αυτοκίνητο, αλλά είναι απο Αμερική και έχει 5-τάχυτο κιβώτιο, αλλά και τους ηλίθιους αμερικάνικους προφυλακτήρες....

DRIFTER
07-03-05, 09:46
Καλως ήρθες φίλε......

Fanatic
07-03-05, 13:31
Καλωσήρθες!!

Ο ξάδερφός μου έχει το ίδιο αυτοκίνητο, αλλά είναι απο Αμερική και έχει 5-τάχυτο κιβώτιο, αλλά και τους ηλίθιους αμερικάνικους προφυλακτήρες....


Πωπω εινα αισχροι αυτοι ο προφυλακτηρες!Εβαζαν και στα κακομοιρα Ε21!Και καλα οτι αποροφουσαν ενεργεια κατα την συγκρουση!Τις μαουνες τους δεν τις κοιταγαν και χαλαγαν τα ωραια bmwδακια! :icon42: .Το κουφο ειναι οτι τωρα στην αμερικα δινουν χρυσαφι για να βαλουν eurostyle προφυλακτηρες στα ε21,ε30 τους!

Fanis
07-03-05, 14:13
Πωπω εινα αισχροι αυτοι ο προφυλακτηρες!Εβαζαν και στα κακομοιρα Ε21!Και καλα οτι αποροφουσαν ενεργεια κατα την συγκρουση!Τις μαουνες τους δεν τις κοιταγαν και χαλαγαν τα ωραια bmwδακια! :icon42: .Το κουφο ειναι οτι τωρα στην αμερικα δινουν χρυσαφι για να βαλουν eurostyle προφυλακτηρες στα ε21,ε30 τους!

Χάλια είναι. :icon42:

Αλλά τους είχαν στην Αμερική, γιατί έτσι οπως οδηγούν και παρκάρουν, πάντα έχουν μικροσυγκρούσεις, και λόγω του οτι είναι σιδερένιοι και με αμορτισέρ εσωτερικά, μέχρι περίπου 10χλμ, δεν παθαίνουν τίποτα (βέβαια να χτυπήσεις αυτοκίνητο με νορμαλ προφυλακτήρες, τους ψιλοδιέλυσες!).

Ευτυχώς, τώρα που έχουν βγάλει υλικά που αντέχουν σε συγκρούσεις με χαμηλές ταχύτητες, τους καταργήσανε.

Fanatic
07-03-05, 14:58
Παντως ο δικος μου εχει φαει στουκα απο πισω με πανω απο 10κμ και δεν καταλαβε τπτ!Το ibizaki ομως που μου την εχωσε ειχε διαλυσει την μουσουδα του χεχε :p

Fad3In
07-03-05, 19:08
Χεχε,παντως ειτε αμερικανικοι,ειτε ευρωπαικοι,'βοηθανε' στο παρκιν! :ices_ange
Ν.

manosbmw318ie30
07-03-05, 19:51
Παντως ο δικος μου εχει φαει στουκα απο πισω με πανω απο 10κμ και δεν καταλαβε τπτ!Το ibizaki ομως που μου την εχωσε ειχε διαλυσει την μουσουδα του χεχε :p

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΥΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟΥΣ (ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥΣ), ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ "ΕΣΚΑΣΕ" ΠΑΝΩ ΜΟΥ (ΣΤΟ ΚWΛ@R@KI ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΟΥ) ΕΝΑ VECTRA ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ, ΕΓΙΝΕ "ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ" :flipa: , ΕΝΩ ΕΝΑ ALMERA ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΤΑ ΙΔΙΑ, ΤΟΥ ΚΡΕΜΑΣΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΤΟΥ (ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑΣ)! ;)

"DONT F@CK WITH BMW!"

manosm3
13-03-05, 23:21
...και ποναω! :p :p :p
Μαλλον Νικητα με λενε και οδηγω μια αντικα του 85 με ενα (ναι,καλα διαβαζετε!) 4χυτο κιβωτιο & 1.8 injection Μ10 κινητηρα! :hello:
Το φορουμ δινει ρεστα! Ελπιζω να επεκταθει!
Ν.

Ξεχασα να σε καλωσορισω! Λοιπον, ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!

Υ/Γ: γιατι δε του πετας απανω το smgIII να περνας και αλλα με σηματακι ///Μ; χεχε!