PDA

Επιστροφή στο Forum : Ε36 coupe με 2πλη εξατμιση και σηματακι Μ ->OwneD!


Fad3In
09-03-05, 23:05
ΠΟΛΥΣ θορυβος και επιδεικτικες σφηνες ο τυπος (με συνοδηγο) ...Και ναι!

Στηνομαστε διπλα σε φαναρι ψηλα στην Παπανικολη με κατευθυνση προς Σταθμο Μετρο Δουκισσης Πλακεντιας! Ανοιγουμε μαζι πρωτες,στις δευτερες ξεκολλαω οριακα μια καροτσα και στις 3ες (100χμ+ για μενα) βιασμοοοοοοοος!!! :icon11: :thefinger

Ανοιξα 3-4 καροτσες και η διαφορα σταθερη! χαχαχα Η διαφορα παρεμεινε μεχρι το φαναρι αμεσως μετα τον σταθμο του Μετρο ψηλα (ναι,ακομα και στο ωραιο εσακι,παρολο που λογω της αρχαιας πανυψηλης αναρτησης μου,αρχισε να μαζευει διαφορα!) οπου και ο οδηγος του Ε36 εστριψε προς τα δεξια...Κριμα! Θα θελα να δω την εκφραση του ρε γμτ!
Η διπλη εξατμιση,ο θορυβος και το ///Μ τον προδωσαν (αληθεια,ποσα αλογα λετε να του χαν δωσει;) :pth:

Υγ.Η πλακα ειναι οτι και 318 να ταν,λογω εξτρα βαρους ΚΑΙ συνοδηγου,παλι θα την παλευα την δουλεια,αν και οριακα λογω του 4χυτου κιβωτιου που εχω! Τεσπα,ειχε παντως την πλακα του γιατι πιστευα οτι θα πινα το τσαγακι μου κλασσικα... ;-).For the record,Το Ε36 ηταν χρωμα πρασιο σκουρο...

manosm3
10-03-05, 22:53
Ενα τετοιο μενει κοντα σου με φιμε τζαμια και ωραιες ζαντες!

Fad3In
11-03-05, 10:09
Λες να ταν το δικο σου και να μας κρυβεσαι; :rofl2: :cheers:
Παντως οτι ηταν ωραιο αμαξι,ηταν! :nod:
Ν.

manosm3
11-03-05, 14:12
Αν ηταν το δικο μου θα επαιρνες 4 ζευγαρια κυαλια! Σου χω πει οτι το δικο μου ειναι μαυρο!

Fad3In
11-03-05, 15:06
χαχαχα Γιατι ρε συ; Τι μηχανη φοραει; :whip: Ν.

manosm3
11-03-05, 15:09
M50 2.5 λιτρα με 192 και 5 ταχυτητες οχι 4! :flipa: :rofl2:

Fad3In
12-03-05, 09:30
:chair: :icon42: :p

manosm3
12-03-05, 23:14
Θειο γιατι χαθηκες; ουτε ενα pm ρε;! μπραβο! να δεις που αν σε πετυχω πουθενα δε θα δειξω οικτο και ας ξεκινησω με 2α! :smiley_ab :dance: :loser:

alpinakias
13-03-05, 08:52
file Mano ola entaksei to problima me ta ladakia stamatise me ti kainourgia flantza.??Hairetismous Alpinakias

Fad3In
13-03-05, 09:09
Μικρε,αυθαδιαζεις! Ο Θειος με τοσα βιντεο που χει δει κατεχει το μυστικο της 'υπεργρηγορης εκκινησης απο σταση σε κοντρα απο φαναρι' ! :icon42: :D
Ν.

manosm3
13-03-05, 19:01
file Mano ola entaksei to problima me ta ladakia stamatise me ti kainourgia flantza.??Hairetismous Alpinakias


Ναι ολα ενταξει! Το λιωνω αφοβα! :drive2: Πεταει τωρα! Ευχαριστω για το ενδιαφερον! Χαιρετισμους!

Υ/Γ: που χαθηκες;

manosm3
13-03-05, 19:13
Μικρε,αυθαδιαζεις! Ο Θειος με τοσα βιντεο που χει δει κατεχει το μυστικο της 'υπεργρηγορης εκκινησης απο σταση σε κοντρα απο φαναρι' ! :icon42: :D
Ν.

Ο αδερφος ενος γνωστου εχει ενα s2000. ο γνωστος μου λεει οτι περναει για πλακα τα Ζ4 3.0! Θες να του πω να στηθειτε εσεις για να μη σπαταλουν πολλη βενζινη οι ιδιοκτητες Ζ4; χαχαχαχα :dance: :rofl2:

Υ/Γ: τι ειναι το "Ν." που βαζεις; κανα πμ θα στειλεις;

Fad3In
13-03-05, 20:41
Χμ,ας το πω απλα!
Αν με ελεγαν Κωστα,θα εγραφα '.Κ' στο τελος! :D
Ν.

manosm3
13-03-05, 22:39
Δηλαδη τωρα σε λενε Νικο ή Νικοδημο; :takecover Δεν ειχες γραψει οτι σε λενε Αρτεμη;

Fad3In
14-03-05, 12:14
Μανο Συνελθεεεεεεεεεεεεε!!!
Κοροιδευα τον χαρακτηρα του Χαρρυ Κλυν!
Νικητα με λενε!!!
Ν.

manosm3
14-03-05, 22:03
Χαιρω πολυ! Χαρηκα για τη γνωριμια κυριε Νικητα! Ειστε πνευματωδης!
Οντως πρεπει να συνελθω γιατι με εχει πιασει οξεια μαβλακιτιδα τις τελευταιες μερες!
Ποτε θα συναντηθουμε; πες καμια μερα που θα περνας απο πλατεια να σου κανω κερκιδα!
Ειδες το πμ μου; σημερα επαθα το ιδιο παλι!

Fad3In
14-03-05, 23:45
χεχεχεχ Ολα φτηνα την γλυτωνεις εσυ!
Αλλα δεν φταις εσυ! Ο πατερας σου τα φταιιιιιιιιιιιιιιιιιει!!!
Ν.

manosm3
15-03-05, 14:21
Τι λε ρε; για σενα που τα κανεις ολα αυτα ποιος φταιει; ο μηχανικος που σου φτιαχνει τ "αλογο"; μια φορα το πηρα μονος και και πεσατε ολοι πανω μου! αντε μην αρχισουμε παλι αυτες τις συζητησεις γιατι βαριεμαι, οτι ειχα να πω το ειπα!
Αντε μουκανετε ολοι ψυχολογικο πολεμο για να μην παω να βγαλω ουτε διπλωμα και να νομιζω πως τ αυτοκινητα ειναι διαβολοπραματα και δεν πρεπει να τα αγγιξω ποτε στη ζωη μου! ΤΕΛΟΣ!!
Εγωξεχναω τι σημαινει αυτοκινητο για το υπολοιπο της ζωης μου και θα παρω ενα γα'ι'δυρακι να μετακινουμαι και θα μου λετε να κανω δεξια για να περασετε και δε θα κανω για να μαθετε.

Διπλωμα για γα'ι'δαρο στα ποσα βγαζεις; πο ρε και γaμω τις φασεις! θα του βαζω και λιγο νεφτι στον κω.. εεεμ συγνωμη στον ποπο ηθελα να πω και θα γινεται αεροπλανο! Νικητα κρυψου σου ρχομαι με τη Φωφω μου! :loser:

Fanatic
15-03-05, 18:45
Τι λε ρε; για σενα που τα κανεις ολα αυτα ποιος φταιει; ο μηχανικος που σου φτιαχνει τ "αλογο"; μια φορα το πηρα μονος και και πεσατε ολοι πανω μου! αντε μην αρχισουμε παλι αυτες τις συζητησεις γιατι βαριεμαι, οτι ειχα να πω το ειπα!
Αντε μουκανετε ολοι ψυχολογικο πολεμο για να μην παω να βγαλω ουτε διπλωμα και να νομιζω πως τ αυτοκινητα ειναι διαβολοπραματα και δεν πρεπει να τα αγγιξω ποτε στη ζωη μου! ΤΕΛΟΣ!!
Εγωξεχναω τι σημαινει αυτοκινητο για το υπολοιπο της ζωης μου και θα παρω ενα γα'ι'δυρακι να μετακινουμαι και θα μου λετε να κανω δεξια για να περασετε και δε θα κανω για να μαθετε.

Διπλωμα για γα'ι'δαρο στα ποσα βγαζεις; πο ρε και γaμω τις φασεις! θα του βαζω και λιγο νεφτι στον κω.. εεεμ συγνωμη στον ποπο ηθελα να πω και θα γινεται αεροπλανο! Νικητα κρυψου σου ρχομαι με τη Φωφω μου! :loser:


Φιλε Μανο τουλαχιστον δειξε οτι εχεις την ωριμοτητα να οδηγεις και να κανεις οτι αλλο γουσταρεις γιατι γενικα απο τα γραφομενα σου η εντυπωση που δινεις ειναι μια κλασσικη ανωριμοτητα της ηλικιας των 15ετων λογος για τον οποιο δεν μπορεις να βγαλεις διπλωμα νωριτερα....

Fad3In
15-03-05, 19:15
Φιλε Μανο τουλαχιστον δειξε οτι εχεις την ωριμοτητα να οδηγεις και να κανεις οτι αλλο γουσταρεις γιατι γενικα απο τα γραφομενα σου η εντυπωση που δινεις ειναι μια κλασσικη ανωριμοτητα της ηλικιας των 15ετων λογος για τον οποιο δεν μπορεις να βγαλεις διπλωμα νωριτερα....

Γαιδουρι; Λογικεψου ρε! Ειναι πολυ γρηγορα! :icon11:
Θες να σκοτωθεις; Πωπω! Απο το κακο στο χειροτερο!!! :pth:
:rofl2:
:banhim:
Ν.

Fanatic
15-03-05, 19:20
Γαιδουρι; Λογικεψου ρε! Ειναι πολυ γρηγορα! :icon11:
Θες να σκοτωθεις; Πωπω! Απο το κακο στο χειροτερο!!! :pth:
:rofl2:
:banhim:
Ν.

Oπα μαστορα μπερδεμα!Δεν καταλαβα τιποτα!

manosm3
15-03-05, 22:14
Γαιδουρι; Λογικεψου ρε! Ειναι πολυ γρηγορα! :icon11:
Θες να σκοτωθεις; Πωπω! Απο το κακο στο χειροτερο!!! :pth:
:rofl2:
:banhim:
Ν.

Βασικα, αυτο ψιλοφοβαμαι, οτι θα παθαινω ιλιγγο τοσο γρηγορα που θα πηγαινω με τη Φωφω και σκεφτομαι να μη της βαζω το νεφτι, ή να της το βαζω οταν καποιοι με μπλε, 4ταχυτα, Ε30, με προδιαγραφες Βελγιου και οδηγους ονοματι "Νικητας" μου κολλανε ετσι για να μαθουν να μη τα βαζουν με 5ταχυτη γα'ι'δουρα και οδηγο το Μανωλαρα! να σημειωσω οτι ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΗ ΗΘΕΛΗΜΕΝΗ!!!!

Fad3In
16-03-05, 11:15
Βασικα, αυτο ψιλοφοβαμαι, οτι θα παθαινω ιλιγγο τοσο γρηγορα που θα πηγαινω με τη Φωφω και σκεφτομαι να μη της βαζω το νεφτι, ή να της το βαζω οταν καποιοι με μπλε, 4ταχυτα, Ε30, με προδιαγραφες Βελγιου και οδηγους ονοματι "Νικητας" μου κολλανε ετσι για να μαθουν να μη τα βαζουν με 5ταχυτη γα'ι'δουρα και οδηγο το Μανωλαρα! να σημειωσω οτι ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΗ ΗΘΕΛΗΜΕΝΗ!!!!

χαχαχαχα Τι μα***ας!!! :icon18:
Καλα ρε,ολα τα θυμασαι;!; :D
Ν.

manosm3
16-03-05, 13:48
Παππους δεν ειμαι να μη τα θυμαμαι ολα! Το ροβερ σου ειναι κοκκινο, με σχαρα και αριθμο 4116;

Fad3In
17-03-05, 09:21
HTAN κοκκινο ,δεν οδηγω ΡΟΒΕΡ εδω και χροοοονια! :)
Ν.