PDA

Επιστροφή στο Forum : kali epitixia sto site


compact
10-07-04, 13:29
bravo stin prospathia (sorry gia to grapsimo alla to pc einai blameno to girnao sta ellinika alla den theli)

ante kai tin deutera oloi stin attiki odo!!

exo katastima me montelismo kai ola ta bmw se klimaka!!!!kai kainourgia kai palia!!!
kai tin proti bmw compact 316 16v nitro!!!

Fanatic
10-07-04, 15:21
Καλως ηρθες στην παρεα μας...να και ο πρωτος νιτρατος!!!Ε21 εχεις σε μοντελακι?για πες μας που βρισκεται το μαγαζι να περασουμε μια βολτα! :)

BMW Power
11-07-04, 17:21
Σε ευχαριστούμε και καλώς ήρθες. Μου έχει μιλήσει για εσένα ο skandalis321. ;) Όσον αφορά στο μαγαζί σου, πρέπει να το επισκεφθώ το συντομότερο δυνατό!!!!!!

M5-Matzos
12-07-04, 07:34
WELCOME φίλε στο καλύτερο BMW Club !!!

watchd0g
21-07-04, 17:24
Compact, για πες λίγο διεύθυνση, ώστε όταν κατέβω προς Αθήνα να περάσω μια βόλτα (ο brother κολλημένος με μοντελισμό.. :D )

Ripper
22-07-04, 09:23
bravo stin prospathia (sorry gia to grapsimo alla to pc einai blameno to girnao sta ellinika alla den theli)

ante kai tin deutera oloi stin attiki odo!!

exo katastima me montelismo kai ola ta bmw se klimaka!!!!kai kainourgia kai palia!!!
kai tin proti bmw compact 316 16v nitro!!!

Afto to compact Nitro me endiaferi poli!!!! Pio montelo ine kai ti tis exis vali pano?posa aloga +?

Ευλογητός
24-07-04, 18:20
Φιλαρακο πες διευθυνση γιατι εχω τρελα με τα μοντελα!!!

compact
29-07-04, 17:16
oxi den uparxi akoma alla tha erthei kapoia stigmi!!
alla uparxoun sxedon ola ta alla !!
to magazi einai sto elliniko.pano stin bouliagmenis sto ypsos tou ab basilopoulos kai peugeot dakar .apo athina kaneis aristera kai apo glufada deksia.autos o dromos legete iasonidou,sto 5 steno aristera sta 20 metra einai to magazi (tripoloes 33)
otan ertheis pes (apo bmw-motorsport)giati pezei ekptosi!!!!