PDA

Επιστροφή στο Forum : 523i(170ps) vs TT (180ps)


BMW523i
20-03-05, 15:08
Λοιπόν είμαι πολύ χαρούμενος και δεν θα γράψω πολλά λόγια! Φιλαράκι μου με ΤΤ 180 άλογα χειροκίνητο και μπροστινή κίνηση δύο άτομα αυτός και μόνος εγώ στηθήκαμε 3 φορές τις 2 έφυγά αρκετά μπροστά την 3 που είχα την κάμερα και οδηγούσα τέλος 4αρτης μου η μούρη μου είναι στον κώλο του! Να σημειώσω ότι το 5άρη είναι στα χάλια της διότι εκτός από λάδια θέλει όλα τα υπόλοιπα για το σέρβις του, και πρόβλημα δίσκο πλατό! Φόρτσα BMW!!!!!!170 πραγματικά άλογα!! Πρέπει να πω όμως ότι μου άρεσε αρκετά το ΤΤ, έχει πολύ καλό άρπαγμα και καταλαβαίνεις την ταχύτητα και την επιτάχυνση, πραγματικά πολύ καλό αμάξι!!

BMW523i
20-03-05, 22:20
Ορίστε και μερικές φώτο, από την 1 τη 2 και την 3 κόντρα μας!

JiMk
21-03-05, 12:30
Φίλε έχεις κατέβει Έδεσσα τελευταία? κάπου πρέπει να σε έχω πετύχει...

bmwdakias325
21-03-05, 12:42
πολυ ωραιος ο λεβεντης και καλες οι διαφορες ελπιζω το φιλαρακι σου να μην το πηρε κατακαρδα!!!!!

BMW523i
21-03-05, 13:32
Μπα φίλε μου από Έδεσσα έχω να περάσω αρκετό καιρό! Καστοριά, Κοζάνη, Γρεβενά, Νυμφαίο έκανα βόλτες αυτές τις μέρες! Εντάξει τον πειράξαμε αρκετά αλλά δεν πιστεύω να το βάψει μπλε φύκια και στην θάλασσα !!!

Kowalski
20-07-05, 10:14
Λοιπόν είμαι πολύ χαρούμενος και δεν θα γράψω πολλά λόγια! Φιλαράκι μου με ΤΤ 180 άλογα χειροκίνητο και μπροστινή κίνηση δύο άτομα αυτός και μόνος εγώ στηθήκαμε 3 φορές τις 2 έφυγά αρκετά μπροστά την 3 που είχα την κάμερα και οδηγούσα τέλος 4αρτης μου η μούρη μου είναι στον κώλο του! Να σημειώσω ότι το 5άρη είναι στα χάλια της διότι εκτός από λάδια θέλει όλα τα υπόλοιπα για το σέρβις του, και πρόβλημα δίσκο πλατό! Φόρτσα BMW!!!!!!170 πραγματικά άλογα!! Πρέπει να πω όμως ότι μου άρεσε αρκετά το ΤΤ, έχει πολύ καλό άρπαγμα και καταλαβαίνεις την ταχύτητα και την επιτάχυνση, πραγματικά πολύ καλό αμάξι!!

Καλημέρα και από μένα, αν και κάπως καθυστερημένα στο εν λόγω forum. Να κάνω την ηλίθια ερώτηση αν και το 520 2.2 ( 170 ps ) θα είχε την ίδια κατάληξη με ένα ΤΤ? Κατ' εκτίμιση πάντα ή από εμπειρία κάποιου.
Ρωτάω γιατί απλά δεν μου έχει τύχει ποτέ και όποτε συνέβη να έχω κάποιο δίπλα μου, η γυναίκα μου στο διπλανό κάθισμα ανέβασε στροφές και χτύπαγε κόκκινα σε φωνές και γκρίνια πιο γρήγορα από το 520.

Ευχαριστώ πολύ

Φιλικά
Γιάννης