PDA

Επιστροφή στο Forum : 325 βελτιωμενο vs S2000


manosm3
02-04-05, 21:34
Σαββατο βραδυ, οι φιλοι μου; αλλοι θα πανε για μπιλιαρδο, παλι μπιλιαρδο; χτες ημουν! αλλος βαριεται και θα κατσει μεσα να φαει πιτσα(χεχε), αλλος κολλημενος στον Η/Υ. Εγω; μου τη βιδωνει και παιρνω τα κλειδια του αυτοκινητου μου και πηγαινω βολτα! Βρισκομαι πλεον στο φαναρι των goody's στην κηφισιας! Ειμαι μπροστα-μπροστα και ξαφνικα διπλα μου ενα s2000 που παταει ξερογκαζα! Τον καημενο, λεω, θελει κοντρα! Παταω και εγω λιγο να ακουστει ο 6κυλινδρος βελουδινος κινητηρας μου! Πρασινο! Ξεκιναμε με σπιναρισματα! Εγω μαζεμενα! Στο λιγο στρογγυλο που εχει τον αφηνω να φυγει μπροστα και ερχεται η ευθεια! Εδω θα σε... γα... λεω! Παταω τερμα το πενταλ της χαρας και με αλλαγη σε 2α βιδωνομαι και απογειωνομαι! Πλεον, ημουν στον προφυλακτηρα του κολλημενος! Πηγαινα με 3/4 γκαζιου. Κανω λιγο δεξια, "Ωπ αμαξι! Μαζεψου" λεω. Αριστερα, κανεις! Παλι σανιδα το γκαζι και φευγω! Πλεον εχω εγω το παιχνιδι! Αλλαγη σε 5η και ΦΡΕΝΑ ΗΛΙΘΙΕΕΕΕ! ειναι η φουρκετα στην αντιπροσωπεια της bmw που δε με παιρνει να μπω με τσιτα τα γκαζια! Αρα, πλαγιολισθηση! Μικροχαστουκακια και ΙΣΙΩΝΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! 4η τερμα γκαζι και φορτωνω! Το S ειναι 3 καροτσες πισω! :kissass: Αυτοκινητα μπροστα, αριστερα και δεξια! ΦΡΕΝΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ! Και κατεβασμα σε 2α. Το γκαζι σταθερο στις 4χιλ. Ανοιγεται ο αριστερος μου και λεω: Ολα ή τιποτα! Αποφασιζω! ΟΛΑ! Το γκαζι στο πατωμα και με χειρουργικες κινησεις περναω και φορτωνω 3η! Οπα! παλι αυτοκινητο, κατεβασμα σε 2α και 3,5χιλ! Κανω δεξια και αρχιζω να φορτωνω παλι. Αλλαγη ,χωρις αφημα γκαζιου, σε 3η και το παρτι σταματα χαρις στο κωλοφαναρο της Κηφισιάς.τΟ S ειναι διπλα στο φαναρι μετα απο πολλη προσπαθεια, και ειμαι ο νικητης! :loser: Πως σου φανηκε; ρωταω τον οδηγο του s. Καλουτσικα παει τι ειναι; Μ3; λεει Οχι 325 λεω! ο τυπος εμεινε ετσι :bugeye: ! εγω ξεραθηκα στα γελια!
Μολις ξυπνησα απο τον απογευματινο μου υπνο (7-8.30) λεω: Κριμα ηταν ενα ονειρο μονο! ΑΛΛΑ ωραιο ονειρο, σκεφτομαι! Καποτε θα γινονται κι αυτα!

Geo_3D
02-04-05, 22:46
Αν δεν εγραφες την τελευταια προταση,μα την παναγια θα ερχομουνα και θα σε πυροβολουσα :icon42: :icon02:

:ices_ange :flipa:

manosm3
02-04-05, 22:47
λες να μην το ξερω;! :D

saikoE39
02-04-05, 23:11
Ρε συ στην αρχη που το διαασα λεω παει τα επεξε τελειος ο μαβλακας.Ωραια ονειρα παντως κανεις :chair: !!!!!!!

manosm3
02-04-05, 23:13
δηλαδη; οτι τρελαθηκα και πηρα το αυτοκινητο βολτα;

saikoE39
02-04-05, 23:39
[QUOTE=manosm3]δηλαδη; οτι τρελαθηκα και πηρα το αυτοκινητο βολτα;[/QΚατι τετοιο εισε ικανος για τετοιες βλακιες :icon18:

Fanatic
03-04-05, 00:47
Μολις ξυπνησα απο τον απογευματινο μου υπνο (7-8.30) λεω: Κριμα ηταν ενα ονειρο μονο! ΑΛΛΑ ωραιο ονειρο, σκεφτομαι! Καποτε θα γινονται κι αυτα!

Φτηνα την γλυτωσες........ :icon42:

Fad3In
03-04-05, 16:45
Εεεεεεεεελεος!!! :smiley_ab :icon02: :party:
Ν.

Dionysis
03-04-05, 16:51
Μολις ξυπνησα απο τον απογευματινο μου υπνο (7-8.30) λεω: Κριμα ηταν ενα ονειρο μονο! ΑΛΛΑ ωραιο ονειρο, σκεφτομαι! Καποτε θα γινονται κι αυτα!
manos διαβάζοντας το post σου έμεινα με ανοιχτό το στόμα :bugeye: αλλά μετά το έκλεισα ωραίο όνειρο πάντος

manosm3
03-04-05, 17:16
Φτηνα την γλυτωσες........ :icon42:

lolololol! Ρε πρεπει να καταλαβετε κατι: ακομη και να το εκανα αυτο πριν παρω διπλωμα- που δεν υπηρχε καμια περιπτωση- δε θα το εγραφα εδω μεσα !

moutraklas
04-04-05, 10:05
Αν δεν εγραφες την τελευταια προταση,μα την παναγια θα ερχομουνα και θα σε πυροβολουσα :icon42: :icon02:

:ices_ange :flipa:


κι εγώ από το πλάι να σου δίνω τους γεμιστήρες....

manosm3
04-04-05, 12:06
κι εγώ από το πλάι να σου δίνω τους γεμιστήρες....

Η αγαπη ολων σας εδω μεσα για μενα ειναι γνωστη! :rofl2: :takecover