PDA

Επιστροφή στο Forum : m3 power


m3power
13-07-04, 11:05
καλησπερα σε ολους σας!ειμαι κατοχος ενος m3-Ε 46 TURBO NITRO,να σας ευχηθω και εγω καλη επιτυχια με την σειρα μου.μου προτεινε το site καποιο μελος,και με ενημερωσε για την χθεσινη συναντηση αλλα λογω βλαβης στα μπουζι δεν μπορεσα να ερθω.αν κανονισετε καποια αλλη συναντηση παρακαλω ας με ενημερωση καποιος φιλος.ευχαριστω!

Strax
13-07-04, 11:46
Γεια σου m3power! Κρίμα που δεν τα κατάφερες εχθές, να δούμε από κοντά το θεριό :eek: ! Έχεις τελειώσει με τη βελτίωση ή μάλλον τερατοδρακοποίηση? Είχα ακούσει κάπου ότι ετοιμάζεται ένα καλό Μ3 Ε46, υποθέτω οτι είναι το δικό σου! Ανυπομονώ να το δω από κοντά και να μάθουμε περισσότερα χαρακτηριστικά! Καλοσώρισες!

MPOWER
13-07-04, 11:49
Καλωσήρθες m3power! Αν μπαίνεις συχνά στο site σας θα βλέπεις εμφανείς ανακοινώσεις στην πρώτη σελίδα για τέτοια σημαντικά events, καθώς θα λαμβάνεις και Email για αυτές τις συνατήσεις!

M5-Matzos
13-07-04, 12:04
m3power welcome to our big family, για πόσους ίππους μιλάμε ???

m3power
13-07-04, 12:08
Γεια σου m3power! Κρίμα που δεν τα κατάφερες εχθές, να δούμε από κοντά το θεριό :eek: ! Έχεις τελειώσει με τη βελτίωση ή μάλλον τερατοδρακοποίηση? Είχα ακούσει κάπου ότι ετοιμάζεται ένα καλό Μ3 Ε46, υποθέτω οτι είναι το δικό σου! Ανυπομονώ να το δω από κοντά και να μάθουμε περισσότερα χαρακτηριστικά! Καλοσώρισες!

εαν υπαρχει καποιο μερος που συναντιεσται εκτος απο event,πολυ ευχαριστως να περασω να σας γνωρισω.η βελτιωση θα ολοκληρωθει τον σεπτεμβριο(λογω καυσωνα) προς στιγμην δουλευει 0,9 bar.420 ps στον τροχο και 64kg ροπη.το ειχα κατεβασει το σαββατο στο max power festival στο σχοινια.

m3power
13-07-04, 12:23
m3power welcome to our big family, για πόσους ίππους μιλάμε ???


καλως σας βρηκα!ακομα δεν μπορω να ξερω με σιγουρια.ευελπιστουμε σε ενα μεγαλο νουμερο!
το μονο σιγουρο ειναι οτι ολα τα πραγματα που φοραει ειναι με αντοχη τα 1200ps.

m3power
13-07-04, 12:36
λογω του οτι δεν γνωριζω και πολλα,παταω το qute η το reply to thread για να απαντησω;

MPOWER
13-07-04, 12:41
Φίλε m3power (μας έχεις σοκάρει όλους...είναι πολλά τα άλογα Άρη) για να απαντήσεις πατάς το Post Reply! Άν τώρα θες να χρησημοποιήσεις το post κάποιου άλλου και να ανφερθείς σε αυτό, πας στο συγκεκριμένο post και πατάς Quote!

STAIO-CI
13-07-04, 12:43
Καλωσήρθες m3power! Καλωσηρθε και το τερατακι σου !!!
πρεπει να βαλεις καμια φωτο να το θαυμασουμε !!! :)

BMW Power
13-07-04, 12:49
Καλώς ήρθες m3power. Το μόνο που έχω να δηλώσω είναι ότι το όνομα που χρησιμοποιείς στο forum ταιριάζει απόλυτα με το αυτοκίνητο που φτιάχνεις!!! ;) Κάποια στιγμή πριν από αρκετό καιρό είχα ακούσει ότι ο Αλέκος στο Άργος ετοίμαζε ένα Ε46 Μ3 Turbo αλλά ποτέ δεν έμαθα τι έγινε με αυτό το αυτοκίνητο. Είναι το δικό σου???? :confused:

m3power
13-07-04, 12:51
δεν υπαρχει κανενα μερος που συναντιεστε η πινετε καφε να περασω;

BMW Power
13-07-04, 12:56
δεν υπαρχει κανενα μερος που συναντιεστε η πινετε καφε να περασω;

Αν είναι να δω τέτοιο “τέρας” ας πιώ πολλούς καφέδες. Συνήθως πηγαίνουμε για καφέ βόρεια. Αν έχεις χρόνο δώσε στίγμα το συντομότερο.

m3power
13-07-04, 12:59
το αμαξι φτιαχτηκε στην αττικη και οχι στο αργος και συγκεκριμενα στην αργυρουπολη.προς το παρον ειναι το μοναδικο m3 ε46 τουρμπατο που εχει φτιαχτει και ΔΟΥΛΕΥΕΙ στην ελλαδα.

m3power
13-07-04, 13:08
οταν λετε βορεια;;;;;

BMW Power
13-07-04, 13:11
Ψυχικό, Βριλήσσια, Αγία παρασκευή για να είμαι και κοντά στο σπίτι μου. :D

MPOWER
13-07-04, 13:13
Απο Ψυχικό και πάνω! (Ψυχικό-Deals, Φιλοθέη-Παλιά Αγορά, Βριλήσσια-Παντού, Πολιτεία-Best Friends...και άλλα πολλά)

Z3 Fat Bastard
13-07-04, 13:16
Απο Ψυχικό και πάνω! (Ψυχικό-Deals, Φιλοθέη-Παλιά Αγορά, Βριλήσσια-Παντού, Πολιτεία-Best Friends...και άλλα πολλά)

Εγω για να δω το θεριο παω και κατω απο Ψυχικο..... Να βρεθει ενα ενδιαμεσο μερος ωστε ολοι να βολευτουμε σε κανα καφε. Και Μπουρναζι παω !!! :D

m3power
13-07-04, 13:24
οκ,τι λετε για παρασκευη;ωρα και μερος and i'll be there!!!απλα να μου πειτε πως θα ερθω!!!!!!

MPOWER
13-07-04, 13:38
Πές μας απο που έρχεσαι για να βρούμε την κατάλληλη τοποθεσία!

m3power
13-07-04, 13:42
απο γλυφαδα!!οχι τιποτα αλλο θελω και καμια 70αρια ευρω για τα πανω-κατω!!!!!(ρουφαει τα αντερα του!!!!!)

mario-zante
13-07-04, 13:51
καλησπερα σε ολους σας!ειμαι κατοχος ενος m3-Ε 46 TURBO NITRO,να σας ευχηθω και εγω καλη επιτυχια με την σειρα μου.μου προτεινε το site καποιο μελος,και με ενημερωσε για την χθεσινη συναντηση αλλα λογω βλαβης στα μπουζι δεν μπορεσα να ερθω.αν κανονισετε καποια αλλη συναντηση παρακαλω ας με ενημερωση καποιος φιλος.ευχαριστω!
αν είσαι αυτος με το ασημένιο τέρας τoτε ειμαι τυχερος που σε γνωρισα first.den λέει να λειπει τέτοιο car!!!παιδια το car einai απιστευτο!!!

BMW Power
13-07-04, 13:52
απο γλυφαδα!!οχι τιποτα αλλο θελω και καμια 70αρια ευρω για τα πανω-κατω!!!!!(ρουφαει τα αντερα του!!!!!)

Και εγώ χαλιέμαι που βλέπω καταναλώσεις 17 εως 20 lt/100km. :o
Βέβαια είναι το τίμημα του να έχεις ένα τόσο δυνατό αυτοκίνητο.

m3power
13-07-04, 14:00
αν είσαι αυτος με το ασημένιο τέρας τoτε ειμαι τυχερος που σε γνωρισα first.den λέει να λειπει τέτοιο car!!!παιδια το car einai απιστευτο!!!

καλησπερα φιλαρακο!εισαι το παιδι που μου ειπε στον σχοινια για την συναντηση;αν ναι,χαρηκα που ξαναβρισκομαστε,αν και ολα τα παιδια στο site ειναι σουπερ!

Strax
13-07-04, 14:02
Λίγο έλειψα και κοιτάχτε πόσα post γράψατε! Να προτείνω, ίσως και το σημείο που κάνει τις συναντήσεις του το Club μας στην Αττική οδό?

m3power
13-07-04, 14:05
μπραβο!εχω και τις οδηγιες για να ερθω ακριβως!παρασκευη λοιπον;

m3power
13-07-04, 14:21
σας χαιρετω προς το παρον,χαρηκα πολυ για την γνωριμια,και ελπιζω να τα πουμε απο κοντα!!

Strax
13-07-04, 14:33
Οκ! Οπότε λέμε Παρασκευή γύρω στις 7:30 και επιβεβαιώνουμε Παρασκευή μεσημέρι, μήπως έχει αλλάξει κάτι!

Geo_3D
13-07-04, 14:43
geia sou file mou m3power.na se kaloswrisw kai gw ma tin seira mou kai na sou pw oti san neo melos kai gw kai katoxos enos 316,me basi auta pou les pws exei to amaksi sou exeis ginei idi o theos mou!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Fanatic
13-07-04, 16:56
πειραζει να ερθω και εγω να χαζεψω το τερας???Χθες χαζευα τα αλλα τερατα!!Θα χαζεψω και αυτο..ολο χαζευω τελευταια!!! :p

DRIFTER
13-07-04, 21:07
Mην μου στεναχωριεσεεεε....σε λιγο καιροοοο θα τα χαζευουμε και τα δικα μας εργαλεια!!!! :) (Εσυ το Ε36 και εγω το Ε30 :o )

BMW Power
14-07-04, 11:29
Από ότι φαίνεται θα είμαστε πολλοί την Παρασκευή για να θαυμάσουμε το τέρας!!!

Mini meeting μου μυρίζει. ;)

m3power
14-07-04, 11:38
τωρα που ειδα το Ε30,ο μηχανικος μου εχει τουρμπισει μια Ε30/2300cc-350ps,αν μπορεσω να βρω τον φιλαρακο θα τον φερω κ'αυτον.οπως σιγουρο μελος ειναι και ο κολητος μου ο οποιος εχει ενα Μ3-Ε36/321PS εξαταχυτο.

tasosbmwe30
14-07-04, 22:45
καλωσορισες κι απο εμενα m3power!θα σε "μαλωσω" ομως.......εκεινο για το ε30 το τουρμπατο γιατι το ειπες????για να με βαλεις στην "τσιτα" να ερθω να το καμαρωσω απο κοντα(και το δικο σου ενοειται),ε....να που το καταφερες(οχι πως με χαλαει)!!!!!!παρασκευη θα ειμαι εκει!!!!εκτος αν υπαρχει καποιο προβλημα η θελετε να γινει το meeting σε κλειστο "οικογενιακο κυκλο"!!!???

Z3 Fat Bastard
15-07-04, 08:40
\η θελετε να γινει το meeting σε κλειστο "οικογενιακο κυκλο"!!!???

Δεν θελω να ακουω αηδιες ..... :p

Strax
15-07-04, 08:59
Κε tasosbmwe30 ακόμα και από το αεροδρόμιο απέναντι να ερχόμουν θα το σκεφτόμουν πιο πολύ απ' ότι εσύ που θα έρθεις από το Ναύπλιο! Όλη η Εθνική κολλημένη στο ρεύμα εξόδου και ένα Ε30 τσίτα να προλάβει να έρθει Αθήνα. Ειλικρινά, τα συγχαρητήριά μου!! Πραγματικός, enthusiast!!

m3power
15-07-04, 09:39
καλωσορισες κι απο εμενα m3power!θα σε "μαλωσω" ομως.......εκεινο για το ε30 το τουρμπατο γιατι το ειπες????για να με βαλεις στην "τσιτα" να ερθω να το καμαρωσω απο κοντα(και το δικο σου ενοειται),ε....να που το καταφερες(οχι πως με χαλαει)!!!!!!παρασκευη θα ειμαι εκει!!!!εκτος αν υπαρχει καποιο προβλημα η θελετε να γινει το meeting σε κλειστο "οικογενιακο κυκλο"!!!???


οπως ειπε και ο Ζ3 δεν θελω να ακουω βλακειουλες!!!φιλαρακι μακαρι να τον βρω μονο και να μπορει να ερθει.εχουν κανει παρα πολυ καλει δουλεια!!!προβλεπω να μπαινεις στην πριζα και να τουρμπιζεις και το δικο σου!!!!!!!

aVog
15-07-04, 10:03
Καλά ρε μάγκες έχετε αλλαλιάσει, μέσα σε δύο μέρες έχετε γράψει 4 σελίδες ποστσ και έχετε κανονίσει 'εκτακτο μεετ που να δείς θα μαζέψει παραπάνω αυτοκίμητα απο ότι προχθές. δεν είναι να ακούσεται για άλογα αρρωστένεται. να είναι καλά λοιπόν ο φίλος μας ο Μ3power και να χαίρεται το όχημα.

m3power
15-07-04, 10:16
θα πεσει τρελο σβουριδι :d

tasosbmwe30
15-07-04, 12:29
καλα ντε,μη βαρατεεεεεεεε!!!!!!τελικα τι ωρα και τι μερα θα γινει τελικα?

Z3 Fat Bastard
15-07-04, 13:06
Οκ! Οπότε λέμε Παρασκευή γύρω στις 7:30 και επιβεβαιώνουμε Παρασκευή μεσημέρι, μήπως έχει αλλάξει κάτι!

Στο γνωστο μερος ...... :cool:

Strax
16-07-04, 09:32
@ m3power, είμαστε οκ για σήμερα καφεδάκι στο Olympus Plaza απέναντι από το αεροδρόμιο στις 7:30?? Έχουμε και ενδιαφερόμενους ταξιδιώτες!!

m3power
16-07-04, 12:47
κανονικα!!!!!!7.30 θα ειμαι εκει με εναν αλλο bmwδακια!!!

m3power
16-07-04, 13:31
παιδια λογω αποχωρησης απο το γραφειο και δεν θα μπορω να απαντησω,7.30 στο plaza.εχω ενα ασημι μπεμπακι με αεροτομη(τυπου φτερουγα).τα λεμε κατω,θα περιμενω στο παρκινγκ.

Black5
18-07-04, 02:20
Τι έγινε ρε παιδιά με το τέρας?! Δεν μας είπατε.....

Ευλογητός
18-07-04, 22:28
Αντε πειτε ρε !Ανυπομονουμε! :eek:

MPOWER
19-07-04, 09:38
ΛΟΙΠΟΝ....
1. Ο ιδιοκτήτης και οι 2 φίλοι του και γ..ώ τα παιδιά, πολύ ωραίοι τύποι πράγμα πολύ σημαντικό για την "παρέα" μας!
2. Το "θεριό" ήταν όντως θεριό! Έχει πέσει πολύ δουλειά σ'αυτό το Μ3.
3. Δυστυχώς λίγοι είχαν την "τύχη" να το ακούσουν εν δράση καθώς ερχόταν να παρκάρει. Ήταν πραγματικά τρομαχτικό!!!
4. Το Μ3 Ε36 του Βασίλη (φίλου του Σταμάτη) άψογο, κάνει ωραίες σβούρες όπως μας έδειξε ο ιδιοκτήτης του και έχει και καταπληκτικό χρώμα!

Ελπίζουμε οτι θα έχουμε την ευκαιρία να τα ξαναδούμε πιο εκταταμένα σε κάποια συνάντηση ή εκδρομή που θα οργανωθεί σύντομα!

Strax
19-07-04, 11:11
Θα συμφωνήσω με τον Mpower! Το αμάξι πρέπει να είναι πολύ δυνατό ακόμα και τώρα που υπολειτουργεί (500 άλογα μόνο πρέπει να έχει τώρα! :eek: ). Η υποδομή είναι για αρκετά παραπάνω μια και έχουν χρησιμοποιηθεί μόνο κορυφαία πράγματα και η πίεση είναι ακόμα σε νηπιακό στάδιο. Α, ρε ξύλο που θα φάνε το σασμάν και η μετάδοση! Τα παιδιά που ήρθαν άψογα και περάσαμε πολύ καλά. Ορίστε και 2 φωτογραφίες από το μοτέρ που τραβήχτηκαν από το κινητό μου σαν πρόγευση. Περισσότερες φωτογραφίες στο επόμενο meeting από τον επίσημο φωτογραφο του κλαμπ με την καλή μηχανή!

m3power
19-07-04, 13:00
λοιπον...
ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια και για μας προσωπικα,και για τα αυτοκινητα μας,αν και γνωρισαμε πιστευω ελαχιστους απο την παρεα μας,εισασταν ολοι φοβερα παιδια και με αρκετες γνωσεις.ευελπιστω να ξανασυναντηθουμε συντομα,και οχι μονο σε μιτινγκ,αλλα και ετσι απλα για καφεδακι οπως προχθες.οσο για τις φωτο σου απαντησα private!

m3power
19-07-04, 13:17
να ρωτησω κατι;;;;πως ανεβαζουμε φωτο που εχουν τραβηχτει απο κινητο.ε δεν τα παω και τοσο καλα!!!!!!!!!!!!

Strax
19-07-04, 13:25
Πρέπει πρώτα να ανεβάσεις τις φωτογραφίες στον υπολογιστή σου. Αυτό διαφέρει από κινητό σε κινητό, αλλά και από το αν έχεις ειδικό καλώδιο για σύνδεση με υπολογιστή, laptop με infrared πιθανόν κλπ. Άμα καταφέρεις και τις βάλεις στον υπολογιστή μετά είναι εύκολο. Πατάς το manage attachments όταν κάνεις post και μετά ακολουθείς τις οδηγίες. Αν έχεις δυσκολίες, στείλε private message για περαιτέρω

MPOWER
19-07-04, 13:27
Πρώτον πρέπει να καταφέρεις να βάλεις τις φωτο απο το κινητό σου στο κομπούτερ σου. Το πώς ακριβώς γίνεται αυτό εξαρτάται από το τί κινητό έχεις. Συνήθως με το κινητό σου δίνουν κάποιο καλώδιο που τα συνδέει. (γράψε ποιο κινητό έχεις για λεπτομέριες)
Δεύτερον αφού έχεις πλέον την φωτο που θέλεις στο PC σου, εκεί που γράφεις το thead έχει απο κάτω ένα Additional Options όπου έχει ένα κουμπί Διαχείρηση Attachments! Από εκεί διαλέγεις την φωτό που θέλεις να κάνεις upload!

m3power
19-07-04, 13:41
ειναι το sharp gx-20,αλλα δεν εχω το ειδικο καλωδιο για το pc.

MPOWER
19-07-04, 13:53
Τότε πρέπει να ενεργοποιήσεις τις υπέρυθρες που έχει και να το βάλεις δίπλα σε ένα laptop που έχει υπέρυθρες και να τις στείλεις στο laptop και απο εκεί με δισκέτα στο PC που χρησημοποιείς για να μπένεις στo internet! Μπορείς επίσης να τις στείλεις (αν το έχεις ρυθμίσει) με ένα e-mail απο το κινητό σου προς το PC σου!

STAIO-CI
19-07-04, 13:54
ΑΝ ΕΧΕΙΣ MMS ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ MAIL ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΟΝ Η/Υ ΣΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ. :rolleyes:

MPOWER
19-07-04, 14:04
Δεν ανέφερα το MMS γιατι σου περιορίζει το μέγεθος της φωτό στα 27Kb!

mario-zante
19-07-04, 14:11
να και το beast όπως το είδα στον σχοινια.(mobile foto)

mario-zante
19-07-04, 14:27
είναι πολλά τα άλογα άρηηη!!!!(από original dragster!! και αυτό εκεί ήταν)
άραγε παίρνει η μετατροπή :)

m3power
19-07-04, 14:34
μηπως εισουν το μαιο ζακυνθο mario;ειχα παει και εμενα στην περιοχη τραγακι αν θυμαμαι καλα οτι λεγεται ετσι!ειχα παει με την bmw.

mario-zante
19-07-04, 14:52
παω συχνά..ανα 2ο weekend περίπου..και θα είμαι και όλο τον αύγουστο..μένω λαγανά..δεν ακουσα τίποτα για το δικό σου(πως και μας ξέφυγες!!συνήθως τα καλά αμάξια συζητιουνται!!) άντε και την επόμενη φορά με τα διπλασια( άλογα,άλογα,άλογα,άλογα,άλογα,άλογα,άλογα,άλογα,άλ ογα,άλογα,άλογα,άλογα,άλογα,άλογα,άλογα,άλογα,άλογ α,άλογα, 1200 πολλά ειναι ρε τέρας)

m3power
19-07-04, 15:02
α πηγα και λαγανα!βραδυ βεβαια εψαχνα για κανενα club αλλα δεν εκατσα γιατι θα γινοταν μανουρα με κανεναν ξενο!!!!!πολυ ωραια παντως η ζακυνθος!!!

Fanatic
19-07-04, 19:17
Ξεχασα να ρωτησω κατι το φιλο Σταματη για το τερας του.Εχει διατηρηθει η πολυπεταλουδη εισαγωγη η εχει γινει μονοπεταλουδο οπως γινεται στις περισσοτερες(οσες λιγες και αν ειναι) παρομοιες περιπτωσεις?Αν και εχω δει μερικα τερατακια που εχουν παραμεινει εξαπεταλουδα...ισχυει κατι τετοιο εδω? :rolleyes:

E30MANIAC
19-07-04, 19:19
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΠΑΡΑΒΡΕΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΘΑΥΜΑΣΩ ΤΟ 'ΚΤΗΝΟΣ'!!ΤΟ Ε30 Μ3 ΗΤΑΝΕ;eΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ Meeting.

tasosbmwe30
20-07-04, 01:52
μια φορα εσκασε την τουρμπινα λιγο πριν στριψει για το plazza και ζητουσαν ολοι """babylino"""(εκτος απο αυτους που ειναι του club) γιατι χεστη....ν μονο και μονο απο το θορυβο,τι να λεμε τωρα???????!!!!!!μιλαμε για πολλα αλογα και πολυ "ψαγμενο" αυτοκινητο!!!!!μπραβο ρε m3power,να΄σαι παντα καλα και να χαιρεσαι το "εργαλειο" σου!!!!αλλα και το αλλο παιδι με το m3 δεν πηγαινε πισω.....αφησε πολυ λαστιχο στο parking του plazza!!!!!

m3power
20-07-04, 08:13
Ξεχασα να ρωτησω κατι το φιλο Σταματη για το τερας του.Εχει διατηρηθει η πολυπεταλουδη εισαγωγη η εχει γινει μονοπεταλουδο οπως γινεται στις περισσοτερες(οσες λιγες και αν ειναι) παρομοιες περιπτωσεις?Αν και εχω δει μερικα τερατακια που εχουν παραμεινει εξαπεταλουδα...ισχυει κατι τετοιο εδω? :rolleyes:

δεν ισχυει ουτε στο δικο μου,εχει γινει μονοπεταλουδο το αμαξι.90 χιλ απο πορσε.

mario-zante
20-07-04, 08:40
το αμάξι έχει γίνει παρουσίαση στο περιοδικό?τευχος?γινεται να μας γράψεις τις αλλαγές που έχεις κάνει?εσωτερικό-εξωτερικό-μηχανή-χρόνος-κόστος..όχι πολλά αλλά να παρουμε μια ιδέα για τι μιλάμε..

m3power
20-07-04, 09:27
το αμαξι δεν εχει γινει πουθενα παρουσιαση και δεν θα γινει αν δεν τελειωσει.το μοτερ ειναι το Μ3-Ε46,εισαγωγη,εξαγωγη,εξατμιση,intercooler,μπεκιερα ,ειναι ολα χειροποιητα απο τον ιδιο τον μηχανικο,πιστονια je,μπιελες poter,bosch μπεκ,turbonetics τουρμπινα,2 τρομπες bosch,autronic εγκεφαλο για να δουλευουν και τα 2 vanos.νιτρο απο την NOS,απο αναρτηση ειναι πληρως ρυθμιζομενη,φρενα AP RACING 355 χιλ,315 πισω,επισης υπαρχει anti-lug,lunge control,traction,κλπ.ο χρονος που χρειαστηκε ειναι η 8 μηνες περιπου, και το κοστος της μετατροπης αγγιξε τα 80.000 ευρω!!!!!!!!!!!!!

STAIO-CI
20-07-04, 09:34
Φιλε m3power μπραβο μπραβο μπραβο !!! Πολυ καλη δουλεια !!!
Πιστευω καποια στιγμη να το δουμε απο κοντα !!!

mario-zante
20-07-04, 09:52
<<..4 τροχοι..Το αυτοκίνητο των ονείρων μας. Bugati Veyron με
1001 ίππους>>Το αυτοκίνητο των ονείρων τους μαλλον..οσο για μάς..μας κατεστρεψες man..u r bad bad bad bad bad bad bad bad bad bad

M5-Matzos
20-07-04, 09:56
Φίλε M3power φαίνεται ότι έχεις κάνει φοβερή δουλειά και κυρίως σοβαρή :cool: . Μπράβο σου και μακάρι να το δούμε και από κοντά. Keep it up. ;)

DRIFTER
20-07-04, 12:29
Arxizw Kai Tremw Kai Mono Stin Ideaa... To Ti Tha Mporei Na Prokalesei Sto Perasma Tis To Ktinossssss.......................prwww.....(simai nei Oti Tha Me Paei Emena Prwta Bolta....gia Na Mpainete Sti Seira :d :d

m3power
20-07-04, 12:44
να κανω προταση-event;;να καλεσουμε την bmw απο την τουρκια για φιλικο ανοιγμα και γνωριμια με το club;

Ripper
20-07-04, 13:38
To thema ine pos tha tin feri os edo... :) alios tha itan treli fasi.... :D

tasosbmwe30
20-07-04, 13:54
οποιος γραφει καλα αγγλικα,ας του το προτεινει!!!!!!αν συμφωνουνε και τα "μεγαλα" κεφαλια βεβαια,ε........!?

m3power
20-07-04, 13:55
με τρειλερ!αν εχει βεβαια!

tasosbmwe30
20-07-04, 13:57
ωραιοοοοοοοοοος ο m3power!!!!

m3power
20-07-04, 14:04
γεια σου τασο αρχηγε!να κανω και μια ερωτηση;ποια ειναι τα μεγαλα ''κεφαλια'';;;

tasosbmwe30
20-07-04, 14:13
οι "forum Leaders"!!!!!!σσσσσσσσουτ,μη μας ακουσουνε!!!

Strax
20-07-04, 14:48
Σας τσάκωσα!!!! Τι κάνετε εδώ στα κρυφά, ε?
Παιδιά, εννοείτε ότι είναι καιρος να συμβαδίσει το κλαμπ με τις πολιτικές πρωτοβουλίες για σύσφιξη των σχέσεων των 2 λαών. Βέβαια, εγώ θα πρότεινα να ετοιμαστεί πλήρως ο Έλληνας μονομάχος, γιατί όσο να 'ναι θα ήταν καλύτερα η σύσφιξη να γίνει με το δικό μας θεριό μπροστά! :) Αλλά σαν ιδέα μου αρέσει, παρά τις δυσκολίες που έχει.

MPOWER
20-07-04, 15:10
Αναγκάζομαι να αποκαλύψω πως ο Τούρκος και ολίγον Έλληνας φίλος μας δεν βρέθηκε τυχαία στο forum μας!!! Είχαμε μία επικοινωνία απο προχθές..."λόγω...διαφόρων λόγων" που λέει και ένας φίλος!
Η επικοινωνία μας συνεχίζεται και πολύ ευχαρίστως (σιγά-σιγά) να του το ρίξω και για την "φιλική". Απλά δεν θέλω να το πάρει στραβά :mad:
Με λίγη υπομονή θα δούμε "πολλά".....στο κάτω-κάτω τόσο καιρό έκανε να εμφανιστεί ένα σωστό club...λίγη ακόμα υπομονή μπορεί να αποφέρει θαύματα :cool:
Ακόμα δεν μπορώ να αποκαλύψω τίποτα άλλο.... :p

tasosbmwe30
20-07-04, 15:18
mpower ολο εκπληξεις εισαι!!!!!!!να'σαι καλα ρε φιλε!!!!!

m3power
21-07-04, 08:27
ευγε mpower!μονο αν ειναι να κατεβει να μας ειδοποιησεις για να κανω μια επισκεψη στον ''γιατρο'' μου,ε τι να μας βρει απροετιμαστους ο φιλος μας ο da;;;να κανουμε ενα check-up ,να γυαλιστουμε,να φορεσουμε καινουργια ''παπουτσακια''!!!!!!!!!!

thomas
21-07-04, 09:49
Έχεις ανοίξει με κανένα αυτοκίνητο; Το αυτοκίνητο φαίνεται καλό, αλλά δεν έχουμε μάθει κάτι από επιδόσεις στο δρόμο. Περιμένουμε λεπτομέριες

Ripper
21-07-04, 10:17
Exi aniksi me to podilato mou stin vouta... alla ton perasa otan piga apo tin pezogefira :PPPP xexe
J/K proini m&!^%@#kia

tasosbmwe30
21-07-04, 11:00
ripper αυτο το post επρεπε νε μπει στα ανεκδοτα!!!!!!!το διαβασα και γελουσα μιση ωρα!!!!!!!!!να'σαι καλα!!!

m3power
21-07-04, 11:38
στημενες κοντρες οχι,ανοιγματα καλα ναι.R1 δικαβαλλο απο δευτερες μπροστα η μπεμπα 1 κολονα +,με evo απο δευτερες μεχρι τριτες παλι τα ιδια,ferrari 355 αυτη εφαγε κατι νομους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ripper
21-07-04, 11:54
στημενες κοντρες οχι,ανοιγματα καλα ναι.R1 δικαβαλλο απο δευτερες μπροστα η μπεμπα 1 κολονα +,με evo απο δευτερες μεχρι τριτες παλι τα ιδια,ferrari 355 αυτη εφαγε κατι νομους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tous neous nomous tou kapodistria? :P

Piravlaki to moro sou......

m3power
21-07-04, 13:07
και δουλευει 0,9 bar!τι θα κανει στα 2 δεν ξερω και αν θα μπορεσει να οδηγηθει το βασικο!

teo_trikala
21-07-04, 14:51
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟ ΜΟΤΕΡΙ ΣΟΥ! ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ? :d

GIORGOS
27-07-04, 17:08
Μπραβο πολυ εργαλειο η μπεμπα σου τα ειπαμε και απο το chat!Παντα γερο και δυνατο.NightWalker τους χρονους φαντασου τους με ενα μοτερ καντα στα 500 αλογα και 67κιλα ροπης σιγουρα καθολου καθημερινοι!!

Nick_compact
29-07-04, 02:01
Μόλις διάβασα όλη την συζήτηση και έμεινα μα....!!!!Έχουμε τέτοιο κτήνος στο club?????!!!!!!Ανυπομονώ για meeting να δω το κτήνος!!!

Ripper
29-07-04, 08:05
Μόλις διάβασα όλη την συζήτηση και έμεινα μα....!!!!Έχουμε τέτοιο κτήνος στο club?????!!!!!!Ανυπομονώ για meeting να δω το κτήνος!!!

me 2 :)
Pote ta kanonisoume kanena meeting?

m3power
29-07-04, 13:25
πιστευω οτι θα μπορει να γινει απο σεπτεμβριο μονο

Fanatic
29-07-04, 17:06
περασα απο το συνεργειο που το φτιαχνεις σημερα m3power!Το ειδα παρκαρισμενο απο εξω.Κοιταξα μηπως εισαι μεσα να τα πουμε αλλα δεν ειδα καμια γνωστη φατσα.Για αλλη μια φορα παντως....ΤΕΡΑΣ!!! :D

m3power
30-07-04, 11:38
τι ωρα περασες;κατα της 11 ειμουν εκει.

Fanatic
30-07-04, 16:28
περασα κατα τις 6 το απογευμα οποτε...γενικα περνας πρωι?