PDA

Επιστροφή στο Forum : makemoney


daglas
09-05-08, 19:43
Γεια σας ,οπως λεει & ο τιτλος, θα ηθελα ιδεες -προτασεις για να βγαλουμε κανα φραγκο, ψιλα η" χοντρα . ξεραααστε τα ολα γιατι εχω πεσει σε βαθυ στοχασμο τις τελευταιες ημερες !:scratchch, Βοηηηθεια ρεε !!

E36 RULES!!
11-05-08, 14:34
Εγω ειμαι μεσα για καμμια ληστεια τραπεζας παντως... Εχω και κρυσφυγετο ετοιμο. Και βανάκι..


Και την κλασσικη ...αρα γκομενα που αποσπα πληροφοριες απο τους securitaδες (οπως γινεται στις ταινιες, ντε!) την βρισκουμε...

panagiotisE46ci
11-05-08, 18:38
xaxaxa ωραιος ο τιτλος..ακομα δεν εχουμε δει τιποτα ερχωνται χειροτερες μερες.αφηστε ληστειες οι τραπεζεςδεν εχουν πολλα μεσα!!!!
πανε αγορασε ενα φορτηγακι που εχει τα κερατα του απο μηχανηματα αποφραξης βαλε και δυο ατομα που θα το δουλευουν με 80 ευρω την ημερα(μια χαρα ειναι)και να δεις που το ενα οχημα θα φερει και δευτερο και τριτο...
τα λεφτα για το πρωτο οχημα δεν ξερω που θα τα βρεις αλλα δεν θελεις και πολλλα...

E36 RULES!!
11-05-08, 20:25
xaxaxa ωραιος ο τιτλος..ακομα δεν εχουμε δει τιποτα ερχωνται χειροτερες μερες.αφηστε ληστειες οι τραπεζεςδεν εχουν πολλα μεσα!!!!
πανε αγορασε ενα φορτηγακι που εχει τα κερατα του απο μηχανηματα αποφραξης βαλε και δυο ατομα που θα το δουλευουν με 80 ευρω την ημερα(μια χαρα ειναι)και να δεις που το ενα οχημα θα φερει και δευτερο και τριτο...
τα λεφτα για το πρωτο οχημα δεν ξερω που θα τα βρεις αλλα δεν θελεις και πολλλα...

Ναι αλλα δεν εχει γκομενα...:rockon:

daglas
11-05-08, 23:25
χα, χα ωραιες απαντησεις ! χωστε αποψεις -σκεψεις , εαν εχει καποιος και κατι πιο συγκεκριμενο π.χ. 1 καλο περιπτερο η & οτιδηποτε αλλη καλη περιπτωση ,δεκτες ολες οι σκεψεις ,οσο & απιθανη να ειναι !
Υ: η ληστεια ειναι η εσχατη λυση ευτυχως εως τωρα !!!
οταν παντρευτω & κανω & παιδια ισως ,θα σε εχω υποψιν μου Ε36 rules !

spaka
12-05-08, 13:19
Δε προλαβες να αγορασεις και κανα βυτιο αμολυβδη και σημερα να τη πουλας κανα 4ευρο. Δε πειραζει στη επομενη απεργια...

E36 RULES!!
12-05-08, 16:49
Θα σου πω εγω, και μιλαω ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΑ...

Internet cafe κοντα σε σχολειο ;) ;) ;) ;)

Tsakirakos
14-05-08, 16:59
μεγαλε.... εγω σκεφτομαι για καμια νεα καλλιεργεια ή για αιθουσα δεξιωσεων.....
την πολυκατοικια οταν βρω κανενα καλο οικοπεδο! ψηνεσαι?

daglas
16-05-08, 20:13
φιλε tsakirako , μην μου λες για καλιεργειες γιατι ειμαι απο τον Πυργο :ylsuper:
απλα επειδη ειμαι αθηνα πλεον δυσκολο ! αντε ευχομαι να φτιαξεις την πολυκατοικια :cheers:

panagiotisE46ci
17-05-08, 13:47
ρε αφηστε τα αφτα και γω απο τον ΠΥΡΓΟ ειμαι!!!
ουτε ιντερνετ καφε ..μοδα ειναι και θα περασει καποια στιγμη.
καλη φαση και ενα πρατηριο υγρων καυσημων σηγουρα λεφτα και εκει
αλλα προυποθετη χωρο ,εξοπλισμο ,αδειες και αλλα πολλα.
εναλλακτικα κοιτας για ΤΑΞΙ....και θα παιζη μονο απο αεροδρομιο ελ.βενιζελος-προορισμο και πισο.
Αποφραξεις!!!! τον μηνα καθαρα στην τσεπη σου το λιγοτερο ενα 12.000 χιλαρικα ευρωπουλα.

Lil
17-05-08, 18:29
Πρακτορειο οπαπ...
αν κ εινα μεγαλο μανικι να βρεις αδεια.....

daglas
08-02-09, 11:08
Καλημερα , επειδη το θρεντ ειναι επικαιρο οσο ποτε λογω των συνθηκων & υπαρχει κριση & τους επηρεαζει ολους ακουω προτασεις :help:

oldcarskickass
08-02-09, 11:31
Πρώτα από όλα τα έξοδα με μέτρο.

Δεύτερο, προσπάθησε να ξεκινήσεις αυτό που γουστάρεις να κάνεις και δεν κάνεις.

MichaeL
08-02-09, 12:06
Εγώ ακολούθησα τους εξής κανόνες:
Ήμουν πιο σκληρός κι απ' τους σκληρούς,
πιο πονηρός κι απ' τους πονηρούς,
δεν έδινα στ' ανήψια μου νερό να πιουν
και πούλησα την μπέμπα νωρίς, γιατί έτρωγε πολύ βενζίνη!

http://duckman.pettho.com/characters/scrooge.jpg

ptboul
10-02-09, 09:48
φιλε tsakirako , μην μου λες για καλιεργειες γιατι ειμαι απο τον Πυργο :ylsuper:


και το σκέφτεσαι ακόμα?? :smokin:


αν πάλι δε θες ρίσκο, αλλά δουλειά από το σπίτι και έχεις κύκλο γνωριμιών με γυναίκες φίλες, να: 1. http://www.lrdaniilidis.com/reasons.html
&
2. http://thegreekz.com/forum/showthread.php?t=223640


Κάποτε είχα σκεφτεί να ανοίξω μια εταιρεία ''διαχ/σης ελεύθερου χρόνου'' δηλ. υπαλλήλους που θα διεκπεραιώνουν πάσης φύσεως εργασίες για το σπίτι, αλλά τελικά η ιδέα έγινε πράξη από άλλους.

Επίσης: Αλεξίπτωτο για αεροπλάνα, Εθνικές οδοί με σκέπαστρο για προστασία από χιόνια και βροχές, καράβια με φουσκωτά μπαλόνια που θα ανοίγουν σε περίπτωση ανάγκης και άλλα είναι μερικές από εφευρέσεις που έχω σκεφτεί.. :bs:

Δυστηχώς για τους περισσότερους σκληρή δουλειά και οικονομία είναι η λύση να εξοικονομήσεις κάποια χρήματα και να πάρεις ένα σπίτι και τα υπόλοιπα με δάνειο 30 χρόνια..

YAziDis
13-02-09, 00:19
xaxaxa ωραιος ο τιτλος..ακομα δεν εχουμε δει τιποτα ερχωνται χειροτερες μερες.αφηστε ληστειες οι τραπεζεςδεν εχουν πολλα μεσα!!!!
πανε αγορασε ενα φορτηγακι που εχει τα κερατα του απο μηχανηματα αποφραξης βαλε και δυο ατομα που θα το δουλευουν με 80 ευρω την ημερα(μια χαρα ειναι)και να δεις που το ενα οχημα θα φερει και δευτερο και τριτο...
τα λεφτα για το πρωτο οχημα δεν ξερω που θα τα βρεις αλλα δεν θελεις και πολλλα...

Ο Παναγιώτης απ'τον Μάιο είχε διορατικότητα... Είπε έρχονται μέρες δύσκολες, και να που ήρθαν χαχαχαχα...

Όσον αφορά την LR, όποιος έχει καμιά απορία μπορώ να του την λύσω μέσω pm, μιας και κάποτε ήμουν και εγώ.

nino x3
15-02-09, 18:40
:jester: Ανοιξε ενα συνδρομητικο forum για mercedes να τους παιρνεις τα φραγκα και να κανεις μπαξιματα στη bmw:rofl2::rofl2::rofl2:

tsambu
17-02-09, 15:16
Ασχολουμαι πολλα χρονια με το χρηματιστηριο.Σε αντιθεση με οσους πιστευουν οτι το χρηματιστηριο μονο οταν βρισκεται σε ανοδο δινει λεφτα, σας λεω οτι προσωπικα ειμαι κερδισμενος ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ.Οποιος θελει το πιστευει.Εχω και ενα blog στο capital.gr, το οποιο ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ εδωσε πολυ χρημα σε κοσμο.Το blog εγινε περισυ τον Δεκεμβριο, και εγινε για να ξεφτυλισει ολους αυτους τους καραγκιοζηδες που ειναι ασχετοι με το ΧΑΑ, και κορο"ι"δευουν τον κοσμο με παπαρολογιες, για να τα οικονομουν απο τις προμηθειες.Οποιος θελει, μεσω .p.m του στελνω το λινκ, να κρινει μονος του.
Α, και κατι αλλο, η δουλεια μου ΔΕΝ εχει σχεση με την Σοφοκλεους.Οποτε ποτε και με κανεναν φιλο δεν ειχα κανενος ειδους συναλλαγης.Ολα εγιναν για 'πλακα'Απλως το αναφερω μηπως και υπαρχει ακομη κανενας τρελλος, που θελει να παρει πισω τα λεφτα του...