PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλοκαιρινές "μαζώξεις" - Πρόταση


VanVIC
10-05-08, 10:38
Θα 'λεγα οτι πιο πολύ θα συμβάλει στην ψυχολογική μας "αναβάθμιση" λόγω του δύσκολου χειμώνα.

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?p=194059#post194059

Ελπίζω να μην θεωρηθεί διαφήμιση.
Δεν έγραψα ούτε μέρος ούτε όνομα.

Οποιος ενδιαφέρεται, PM.

Action Man
10-05-08, 10:44
:cheers:
Πάμε Μήλο!

AK_E30 325
10-05-08, 11:09
εγω θα παω απο 15 εως 24...αν και δεν θα ειμαι με το bmw...

spirosg
11-05-08, 16:11
Θα σας δώ εκεί όσους περάσετε τον Αύγουστο (κάπου 10-20 του μήνα)

Lil
11-05-08, 16:24
This summer Milos is blue..... deep Blue!!!

deepblue
18-05-08, 13:13
Eδω ειναι ενα link με ολα τα Δρομολογια των Πλοιων για ολους τους προορισμους..
http://www.openseas.gr/OPENSEAS/searchOutwardRoute.do?lang=el&from=MLO&to=*&date=10%2F07%2F2007&Submit.x=19&Submit.y=6

Lil
18-05-08, 20:46
http://www.photo2box.com/images/bnoocvuxrtwdspp93k3a.jpg

VanVIC
18-05-08, 21:34
Svetlana & Co.
εταιρία ψυχικής, πνευματικής και "σωματικής" ανάτασης.
έδρα: Παλιοχώρι (Α' παραλία), Deepblue beach-bar

for big boys ONLY !

deepblue
07-07-08, 00:45
Λοιπον τα freddo cappuccino σας περιμενουν μαζι με την Svetlana.....αντε να βλεπω φιλους στη Μηλο....
ΥΓ. τα καφεδακια ειναι φτιαγμενα απο τα χερακια μου....ειμαι ΧΕΡΑΣ τι να κανουμε !!!!

saikoE39
07-07-08, 00:57
Ηρθα...αλλα δεν σε βρηκα.........!!!!!!!!!!!!
Μονο το 330 βρηκα με κουκουλα.......!!!!!!:D
Ωραια παραλια....οποιος παει να παρει μασκα.......να δει τον βυθο.......!!:bricks1:

SPYROS-MUSIC-CABRIO
07-07-08, 01:06
Θα 'λεγα οτι πιο πολύ θα συμβάλει στην ψυχολογική μας "αναβάθμιση" λόγω του δύσκολου χειμώνα.

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?p=194059#post194059

Ελπίζω να μην θεωρηθεί διαφήμιση.
Δεν έγραψα ούτε μέρος ούτε όνομα.

Οποιος ενδιαφέρεται, PM.



φιλε μου μπορεις να μου στειλεις που ειναι αυτο το μερος με pm???πολυ καλο............:yippee::bugeye:

deepblue
07-07-08, 01:20
και μερικες Φωτο ακομα.......

deepblue
07-07-08, 01:30
και εκτος απο τη Ζβετλανα και μερικες σερβιτορες μας ....

VanVIC
07-07-08, 09:44
και εκτος απο τη Ζβετλανα και μερικες σερβιτορες μας ....

Ερώτηση:
Στις σερβιτόρες κάνεις οτι κάνεις και στο Ζ3 ?

deepblue
07-07-08, 09:54
Ερώτηση:
Στις σερβιτόρες κάνεις οτι κάνεις και στο Ζ3 ?

Και χειροτερα....:flipa:

DaywalkeR
07-07-08, 10:02
Και χειροτερα....:flipa:

Δηλαδη? τις οδηγεις? τις σκιζεις? τις πας κυριλε? τις πειραζεις? τους βαζεις κομπρεσορα? τους αλλαζεις λαδια συχνα? για γινε λιγο πιο επεξηγηματικος

deepblue
07-07-08, 10:12
Δηλαδη? τις οδηγεις? τις σκιζεις? τις πας κυριλε? τις πειραζεις? τους βαζεις κομπρεσορα? τους αλλαζεις λαδια συχνα? για γινε λιγο πιο επεξηγηματικος

τους καιω φλατζες και τους ξεχιλονω τα γκροβερ...ειναι καπως αυτα τα Ζ3 ρε παιδι μου !!!:greenboun

ΥΓ να σβηστει παρακαλω αν δεν ειναι καλο αυτο το ποστ.

ΓΙΑΝΝΗΣ
07-07-08, 10:16
και μερικες Φωτο ακομα.......

Μπραβο πολυ ωραιο φιλε μου. :clap::clap:

deepblue
07-07-08, 13:03
Συντομα και αλλες Φωτο.....

VanVIC
07-07-08, 14:00
τους καιω φλατζες και τους ξεχιλονω τα γκροβερ...ειναι καπως αυτα τα Ζ3 ρε παιδι μου !!!:greenboun

ΥΓ να σβηστει παρακαλω αν δεν ειναι καλο αυτο το ποστ.

Γιατί να σβηστεί ?
Για τεχνικά θέματα μιλάμε...

Θα πρότεινα να τους "ανοίξεις" λίγο και το "τελικό" στην εξάτμιση, πάνε σαφώς καλύτερα αλλά "φωνάζουν" λίγο παραπάνω...

Επίσης, σ'αυτές τίς περιπτώσεις, καλό είναι να μεγαλώσεις και την εισαγωγή (απο'κει που εισπνέουν) και να τις τροφοδοτείς με πιο "πλούσιο μείγμα" για να αποδίδουν καλύτερα.
Οσο πιο μεγάλο είναι το άνοιγμα της "πεταλούδας", τόσο το καλύτερο...

Ελπίζω να τις "οδηγείς" μόνο σου και όχι με παρέα...
Δεν δείχνουν να αντέχουν 2 οδηγούς ταυτόχρονα...

Αν τα καταφέρεις και δεν τις "καψεις", περιμένουμε εντυπώσεις...:feedback:

NICK BMW LOVER
07-07-08, 14:09
Vanvic πολυ γ@μ@το!

demis_330
07-07-08, 14:37
Γιατί να σβηστεί ?
Για τεχνικά θέματα μιλάμε...

Θα πρότεινα να τους "ανοίξεις" λίγο και το "τελικό" στην εξάτμιση, πάνε σαφώς καλύτερα αλλά "φωνάζουν" λίγο παραπάνω...

Επίσης, σ'αυτές τίς περιπτώσεις, καλό είναι να μεγαλώσεις και την εισαγωγή (απο'κει που εισπνέουν) και να τις τροφοδοτείς με πιο "πλούσιο μείγμα" για να αποδίδουν καλύτερα.
Οσο πιο μεγάλο είναι το άνοιγμα της "πεταλούδας", τόσο το καλύτερο...

Ελπίζω να τις "οδηγείς" μόνο σου και όχι με παρέα...
Δεν δείχνουν να αντέχουν 2 οδηγούς ταυτόχρονα...

Αν τα καταφέρεις και δεν τις "καψεις", περιμένουμε εντυπώσεις...:feedback:

Μάλλον θα πρέπει να σπευσουμε στο νησί για να δουμε και να κρίνουμε...

:useless:

http://www.postsmile.com/img/emotions/89.gifhttp://www.postsmile.com/img/emotions/201.gif

VanVIC
07-07-08, 14:54
Μάλλον θα πρέπει να σπευσουμε στο νησί για να δουμε και να κρίνουμε...

:useless:

http://www.postsmile.com/img/emotions/89.gifhttp://www.postsmile.com/img/emotions/201.gif

Παιδιά, σιγά-σιγά, με σειρά, όχι όλοι μαζί.
Δεν φαίνονται να αντέχουν μεγάλα "φορτία" τα project αυτά και άμα ζοριστούν, τα παρατάνε και σε αφήνου σύξηλο.
Μην του το "διαλύσετε" το μαγαζί...

Spyros
07-07-08, 15:35
Εγω παντος θα ειμαι εκει απο τις 9 Αυγ μεχρι και τις 15 Αυγ. :gaysex::gaysex:

tamtamcafe
07-07-08, 16:07
[quote=VanVIC;205718]
Ελπίζω να τις "οδηγείς" μόνο σου και όχι με παρέα...
Δεν δείχνουν να αντέχουν 2 οδηγούς ταυτόχρονα...


τα φαινομενα απατουν βαγγελη θα εξακριβωσω τη κατασταση επακριβως και θα αναφερω μολις επιστρεψω:icon_pai:
μαζι με υλικο για να κουβεντιαζουμε το χειμωνα:offtopic:
3 με 11 εχω κλεισει διπλα στον deeplue

μανο συγχαρητηρια για το σπονσορε στο F1 super..!!!!!

βαγγοοοοοοοο δε μπορω, δε μπορω , δε μπορω να περιμενωωωωω:cheers:

VanVIC
07-07-08, 16:16
τα φαινομενα απατουν βαγγελη θα εξακριβωσω τη κατασταση επακριβως και θα αναφερω μολις επιστρεψω:icon_pai:
μαζι με υλικο για να κουβεντιαζουμε το χειμωνα:offtopic:
3 με 11 εχω κλεισει διπλα στον deeplue
...

Ρε παλαβιάρη, όπως θα πίνετε εσείς οι 2 και ένας 3ος που δεν ξέρεις, δεν θα μπορείτε να πάρετε τα πόδια σας.
Προσέξτε που θα βάλετε την ...υπογραφή σας !:rofl2:

Παρ'όλα αυτά, θα'θελα πολύ (πάαρα πολύ) να 'μουν εκεί.
Θα δείς και θα με καταλάβεις ...
:cheers:

VanVIC
07-07-08, 16:22
...Προσέξτε που θα βάλετε την ...υπογραφή σας !...

Τον κομπρέσσορα για το BMW τον θές ή για το... "στιλό" σου ?
:nixweiss:
Με την "φόρα" που πάς Μήλο, όχι με κομπρέσσορα, αλλά ούτε με μετακαυστήρα δεν σώζεσαι.
:thinkerg: Πιές ΝΙΤΡΟ :dance:

:bullhorn: Μην πέσεις με τα μούτρα στην Σβετλάνα !!!

deepblue
07-07-08, 21:36
Γιατί να σβηστεί ?
Για τεχνικά θέματα μιλάμε...

Θα πρότεινα να τους "ανοίξεις" λίγο και το "τελικό" στην εξάτμιση, πάνε σαφώς καλύτερα αλλά "φωνάζουν" λίγο παραπάνω...

Επίσης, σ'αυτές τίς περιπτώσεις, καλό είναι να μεγαλώσεις και την εισαγωγή (απο'κει που εισπνέουν) και να τις τροφοδοτείς με πιο "πλούσιο μείγμα" για να αποδίδουν καλύτερα.
Οσο πιο μεγάλο είναι το άνοιγμα της "πεταλούδας", τόσο το καλύτερο...

Ελπίζω να τις "οδηγείς" μόνο σου και όχι με παρέα...
Δεν δείχνουν να αντέχουν 2 οδηγούς ταυτόχρονα...

Αν τα καταφέρεις και δεν τις "καψεις", περιμένουμε εντυπώσεις...:feedback:

Οι τεχνικες σου γνωσεις με αφηνουν αφωνο !!!!
Μπραβο ρε μπαγασα γι'αυτο λεγεσαι και vic !!!
Mαλλον το μαγαζι επρεπε να το ειχες εσυ...θα ανοιξες συνεχεια τελικα !!!:jumpgirl:

VanVIC
08-07-08, 08:49
...Θα πρότεινα να τους "ανοίξεις" λίγο και το "τελικό" στην εξάτμιση, πάνε σαφώς καλύτερα αλλά "φωνάζουν" λίγο παραπάνω...

Επίσης, σ'αυτές τίς περιπτώσεις, καλό είναι να μεγαλώσεις και την εισαγωγή (απο'κει που εισπνέουν) και να τις τροφοδοτείς με πιο "πλούσιο μείγμα" για να αποδίδουν καλύτερα.
Οσο πιο μεγάλο είναι το άνοιγμα της "πεταλούδας", τόσο το καλύτερο...


Ξέχασα να γράψω για τους "αερόσακους".
Ειδική μέριμνα πρέπει να δοθεί στο θέμα "διαχείρισης" των "αισθητήρων"

Οι συγκεκριμένοι αισθητήρες είναι ιδιαίτερα ευαίσθητοι και όταν τρίβονται, συνήθως διογκόνονται και σκληραίνουν. Αν και αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό (γούστα είναι αυτά), καλό είναι να τους σκεπάζετε με κάποιο ύφασμα (κάνει και t-shirt...) και να τους "μουσκέυετε" απο πάνω. Το αισθητικό αποτέλεσμα θα σας δικαιώσει και θα σας "αναεβάσει" (εγγυημένα).

Επίσης καλό είναι, κατά καιρούς να τους δοκιμάζετε (τους αισθητήρες) για να πιστοποιείτε οτι εξακολουθούν να λειτουργούν και να "φουσκώνουν" τους "αερόσακους".
Εαν δεν "ανταποκρίνονται" σε τριβή, καλό είναι να προχωρήσετε σε λίπανση με οργανικό υγρό υψηλού ιξώδους.
Οταν ολοκληρώσετε, πριν επαναλάβετε την διαδικασία ελέγχου δια της τριβής, πιάστε με τα χέρια σας τους "αερόσοκους" (όχι τους αισθητήρες) και πιέσατε-χαλαρώσατε ρυθμικά, εξακολουθητικά (που λέει και ο φίλτατος GEO) για 1-2 λεπτά ανάλογα με το μέγεθος των αερόσακων.
Με τον τρόπο αυτό, το σύστημα κάνει RESET και επαναλειτουργεί.

Ενδεχομένως, μετά τα ανωτέρω, το όλο σύστημα θα αρχίσει να "ζητάει"...
Κάλό είναι να έχετε μεριμνήσει να είστε σε ετοιμότητα για "άμεση πλήρωση καυσίμων" γιατί η "μηχανή" προβλέπεται να δουλέψει σε ψηλές στροφές ! :bananasmi

Εεεεερε ζέστες !!!
Με βλέπω :banned:

deepblue
08-07-08, 09:53
Ξέχασα να γράψω για τους "αερόσακους".
Ειδική μέριμνα πρέπει να δοθεί στο θέμα "διαχείρισης" των "αισθητήρων"

Οι συγκεκριμένοι αισθητήρες είναι ιδιαίτερα ευαίσθητοι και όταν τρίβονται, συνήθως διογκόνονται και σκληραίνουν. Αν και αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό (γούστα είναι αυτά), καλό είναι να τους σκεπάζετε με κάποιο ύφασμα (κάνει και t-shirt...) και να τους "μουσκέυετε" απο πάνω. Το αισθητικό αποτέλεσμα θα σας δικαιώσει και θα σας "αναεβάσει" (εγγυημένα).

Επίσης καλό είναι, κατά καιρούς να τους δοκιμάζετε (τους αισθητήρες) για να πιστοποιείτε οτι εξακολουθούν να λειτουργούν και να "φουσκώνουν" τους "αερόσακους".
Εαν δεν "ανταποκρίνονται" σε τριβή, καλό είναι να προχωρήσετε σε λίπανση με οργανικό υγρό υψηλού ιξώδους.
Οταν ολοκληρώσετε, πριν επαναλάβετε την διαδικασία ελέγχου δια της τριβής, πιάστε με τα χέρια σας τους "αερόσοκους" (όχι τους αισθητήρες) και πιέσατε-χαλαρώσατε ρυθμικά, εξακολουθητικά (που λέει και ο φίλτατος GEO) για 1-2 λεπτά ανάλογα με το μέγεθος των αερόσακων.
Με τον τρόπο αυτό, το σύστημα κάνει RESET και επαναλειτουργεί.

Ενδεχομένως, μετά τα ανωτέρω, το όλο σύστημα θα αρχίσει να "ζητάει"...
Κάλό είναι να έχετε μεριμνήσει να είστε σε ετοιμότητα για "άμεση πλήρωση καυσίμων" γιατί η "μηχανή" προβλέπεται να δουλέψει σε ψηλές στροφές ! :bananasmi

Εεεεερε ζέστες !!!
Με βλέπω :banned:

Πραγματικα εχεις απιστευτες τεχνικες γνωσεις και απιστευτο χιουμορ !!!
Ελπιζω να ερθεις κατα Μηλο μερια εστω και μια βολτα ωρων!!!:dblthumb2
:useless:

VanVIC
08-07-08, 10:00
Πραγματικα εχεις απιστευτες τεχνικες γνωσεις και απιστευτο χιουμορ !!!
Ελπιζω να ερθεις κατα Μηλο μερια εστω και μια βολτα ωρων!!!:dblthumb2

Ρε βγάλε φωτογραφία κανα "εργαλείο" στην παραλία.
Ξέρεις εσύ, τράβα απο πάνω για να είναι πανοραμική...

stelmaniac
08-07-08, 14:54
Ξέχασα να γράψω για τους "αερόσακους".
Ειδική μέριμνα πρέπει να δοθεί στο θέμα "διαχείρισης" των "αισθητήρων"

Οι συγκεκριμένοι αισθητήρες είναι ιδιαίτερα ευαίσθητοι και όταν τρίβονται, συνήθως διογκόνονται και σκληραίνουν. Αν και αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό (γούστα είναι αυτά), καλό είναι να τους σκεπάζετε με κάποιο ύφασμα (κάνει και t-shirt...) και να τους "μουσκέυετε" απο πάνω. Το αισθητικό αποτέλεσμα θα σας δικαιώσει και θα σας "αναεβάσει" (εγγυημένα).

Επίσης καλό είναι, κατά καιρούς να τους δοκιμάζετε (τους αισθητήρες) για να πιστοποιείτε οτι εξακολουθούν να λειτουργούν και να "φουσκώνουν" τους "αερόσακους".
Εαν δεν "ανταποκρίνονται" σε τριβή, καλό είναι να προχωρήσετε σε λίπανση με οργανικό υγρό υψηλού ιξώδους.
Οταν ολοκληρώσετε, πριν επαναλάβετε την διαδικασία ελέγχου δια της τριβής, πιάστε με τα χέρια σας τους "αερόσοκους" (όχι τους αισθητήρες) και πιέσατε-χαλαρώσατε ρυθμικά, εξακολουθητικά (που λέει και ο φίλτατος GEO) για 1-2 λεπτά ανάλογα με το μέγεθος των αερόσακων.
Με τον τρόπο αυτό, το σύστημα κάνει RESET και επαναλειτουργεί.

Ενδεχομένως, μετά τα ανωτέρω, το όλο σύστημα θα αρχίσει να "ζητάει"...
Κάλό είναι να έχετε μεριμνήσει να είστε σε ετοιμότητα για "άμεση πλήρωση καυσίμων" γιατί η "μηχανή" προβλέπεται να δουλέψει σε ψηλές στροφές ! :bananasmi

Εεεεερε ζέστες !!!
Με βλέπω :banned:

Πανω σ αυτο στο οποιο αναφερθηκε ο αγαπητος Ευαγγελος,περι διαχειρισης αισθητηρων αεροσακων,θα ηθελα να συμπληρωσω στο εν λογω θεμα,το ενδεχομενο μικρης η πλημμελους ανταποκρισεως των αισθητηρων μετα απο τις τεχνικες μας προσπαθειες:
Αν λοιπον δεν εχουμε αποτελεσματα επιθυμητα απο πλευρας αεροσακων προβαινουμε υποχρεωτικα στην εξης διαδικασια:
Λιγο χαμηλοτερα απο τους αεροσακους,γυρω στα 50 εκατοστα,στη μεση των σκελων του ταμπλω,υπαρχει μια εσοχη στενομακρη που χρειαζεται ανα τακτα χρονικα διαστηματα και υποχρεωτικα αρκετο ΓΡΑΣΣΑΡΙΣΜΑ...Ελεγχουμε λοιπον το βαθμο στεγνοτητος του συστηματος και αφου βεβαιωθουμε δι αυτην,παιρνουμε εναν ΜΑΚΡΥ ΓΡΑΣΣΑΔΟΡΟ,βυθιζουμε μαλακα και επιμελως το μαρκουτσι του και με παλινδρομικας κινησεις γρασσαρουμε αρκουντως οσο βαθυτερα μπορουμε το συστημα με ΦΡΕΣΚΟ ΓΡΑΣΣΟ.
Μετα την εν λογω διαδικασια ειμαστε πλεον σιγουροι οτι το συστημα θα ανταποκριθει απροβληματιστα επιβεβαιωνοντας μας για τις αρτιες τεχνικες μας ικανοτητες!!!!!

Δε φταιω εγω, με προκαλεσατε...!!!!!!

deepblue
09-07-08, 22:29
:friday::useless:Και λιγες φωτο ακομη....
Αφου δεν εχουμε τι να κανουμε περιμενοντας τον κοσμο τραβαμε φωτογραφειες !!!:friday:

:useless:

320 open
10-07-08, 01:53
ειχα παει παλαιοτερα Μηλο.ειχα περασει πολυ καλα!!αλλα βλεπω οτι το νησι εχει ανεβει και αλλο.σαν δεν ντρεπεστε παλιο 3-λιτροι να μας δειχνετε τετοιες εικονες ενω εμεις λιωνουμε εν αθηναις:rofl2:

deepblue
10-07-08, 09:38
Να γινει η συναντηση λοιπον και θα σας αναλαβω προσωπικα...με διαφορα καλουδια...(???????????)
Αντε γιατι βλεπω και το φορουμ GS με τις μοτο BMW να κανει την εμφανιση του .
Ενα παρκινκγ με BMW θα ηταν Αξιολογο Θεαμα !!!!

ΥΓ.Στελιο μια και εισαι στον ογκο ελα να σε κανω τουμπανο !!!!

deepblue
27-07-08, 22:49
Καλησπερα φιλαρακια !!!!
Το Event πηγε αρκετα καλα με πολυ καλες παρουσιες και πρωτα απ ολα αυτη της guest dj Αντζελας Παντελη !!!!
H μουσικη ηταν σουπερ και τα σφινακια ΑΦΘΟΝΑ !!!!
Lil Mike εχασες.

BILL007
27-07-08, 23:06
Πρέπει να ήταν τέλειο το event Βαγγέλη...Κρίμα που δεν μπόρεσα φέτος να έρθω...:(Του χρόνου θα σε τιμήσω σίγουρα!:D

Y.Γ Πολύ ωραία μάτια έχει η Αντζελα Παντελη +πλούσια προσόντα στα έμπροσθεν...xixixixixixi!!!!:D:D

deepblue
27-07-08, 23:19
και μερικες Φωτο ακομα.....

KATSARAIOS
27-07-08, 23:32
τι μας κανεις ρε Βαγγελη.
τι να σου κανω που εκατσε στραβη ,αλλιως αυτα ειναι οτι χρειαζομουν για να ριλαξαρω.
α ρε ομορφιες!!!

tamtamcafe
28-07-08, 07:32
Ε ΕΕΕ Ο ΟΟΟ
τη κυριακη ετοιμασε μου πρωινο
Ε ΕΕΕ Ο ΟΟΟ
τη κυριακη σου λεω θα ειμαι εκει και γω
Ε ΕΕΕ Ο ΟΟΟ
για δεκα μερες στο deepbloue θα ξεραθω

βαγγελακο ετοιμασε μου τα καλυτερα

ε ενταξει θα κανω και καμμια βολτα να δουμε το νησι!!!!!!!!!!!

Sokin M3
28-07-08, 07:34
:love:χωριζω.....

deepblue
28-07-08, 11:24
:love:χωριζω.....

Τι να πω και γω ο κα(η)μενος με ολα αυτα που βλεπω $^%&^**(:thread:

deepblue
28-07-08, 16:10
Α...ξεχασα να πω πως και η Αντζελα αλλα και η αδελφη της εχουν απο μια Ζ3 !!!
Κατι ξερουν........!!!!:dblthumb2

Spyros
28-07-08, 16:17
Ναι ναιιι :bananasmi :bananasmi :bananasmi
Απο Σαββατο 9 Αυγ εως και Σαββατο 16 Αυγ θα ειμαι Α. Κυριακη οποτε......................κατασκηνώνω στο DeepBlue.

Spyrosg ακουυυυυυυυυς

BILL007
28-07-08, 20:24
:drive2:Α...ξεχασα να πω πως και η Αντζελα αλλα και η αδελφη της εχουν απο μια Ζ3 !!!
Κατι ξερουν........!!!!:dblthumb2

Σίγουρα κάτι ξέρουν Βαγγέλη;):drive2:

demis_330
28-07-08, 21:20
Α...ξεχασα να πω πως και η Αντζελα αλλα και η αδελφη της εχουν απο μια Ζ3 !!!
Κατι ξερουν........!!!!:dblthumb2

Θέλουμε και άλλο Άντζελααααα http://www.mysmiley.net/imgs/smile/adult/cooter.gif

Τούμπανο είναι το μωρό !!! http://www.mysmiley.net/imgs/smile/adult/boobeyes.gif

Sokin M3
29-07-08, 00:22
την παντρευομαι!!!!

KATSARAIOS
29-07-08, 02:55
ματιαζει αυτη ρε Νικολα

Sokin M3
29-07-08, 07:48
ξερω να ξεματιαζω

BILL007
29-07-08, 08:29
ματιαζει αυτη ρε Νικολα

χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!:rofl2: :rofl2: :rofl2: Ε ρε Γιώργο όλα περίμενα να τα ακούσω, αλλά οχι και αυτό...χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!:rofl2:

tamtamcafe
29-07-08, 09:10
καλα μη βγαζετε τα ματια σας, το κοριτσι το καλοκαιρι κατεβαινει στο deepblue και το χειμωνα στο tamtamcafe


xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax

βαγγεεεεεεληηηηηηηη εεεεεερχομαααααιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Lil
29-07-08, 09:15
ααααααατζζζεεελλλαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

ρωτα την θελει μετατροπη 2,8????????

deepblue
30-07-08, 02:08
Παντως η Αντζελα ειναι πολυ καλο παιδι πραγματικα και σουπερ dj το κατεχει το πραγμα !!!
Ειναι στον Orange και την Εσπρεσο την Εφημεριδα και κανει Events και parties σε ολη την Ελλαδα !!
Μηπως να κανουμε το φορουμ ενα παρτυ και να την καλεσουμε να παιξει μουσικη να γουσταρουμε ?

deepblue
02-08-08, 18:10
Θα 'λεγα οτι πιο πολύ θα συμβάλει στην ψυχολογική μας "αναβάθμιση" λόγω του δύσκολου χειμώνα.

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?p=194059#post194059

Ελπίζω να μην θεωρηθεί διαφήμιση.
Δεν έγραψα ούτε μέρος ούτε όνομα.

Οποιος ενδιαφέρεται, PM.

ψυχολογική αναβαθμιση η ψυχοφθαλμιατρικη περιθαλψη?:gaysex:
Θα την βρειτε στο Facebook.

Aceman1925
02-08-08, 18:16
ψυχολογική αναβαθμιση η ψυχοφθαλμιατρικη περιθαλψη?:gaysex:
Θα την βρειτε στο Facebook.
ενα νερο βρε παιδια ενα νερο.ΠΝΙΓΙΚΑ

:banhim:--> deepblue <--:banhim:

Dark_Niaou
02-08-08, 19:15
ετοιμάζονται τα ΜΠΑΝ>>>>>

demis_330
02-08-08, 21:27
Θέλω να να βουτήξω στα.....(β**ιά της Άντζελας)...γαλανά νερά του deepblue !!! :p::gaysex:

stelmaniac
02-08-08, 22:25
Οχι Μητσο μου,σκεψου την πιεση σου!!!!Θέλω να να βουτήξω στα.....(β**ιά της Άντζελας)...γαλανά νερά του deepblue !!! :p::gaysex:

deepblue
03-08-08, 09:39
Οχι Μητσο μου,σκεψου την πιεση σου!!!!

Πως φαινεται ομως πως το forum ειναι Αντρικο.........αχαχαα:bananasmi

Dark_Niaou
03-08-08, 11:05
Ρε φίλε δεν της λές της κοπελίτσας να έρθει στο ATS μιας και θα χρειαστούμε και μια "θυληκή" παρουσία στο περίπτερό μας;;;;;;;;;;;;;

MrZ
03-08-08, 12:10
Μή μου λέτε τέτοια...θα κατασκηνώσω στο περίπτερο...Θα είμαι ο μόνος που θα είναι όλες τις μέρες μέσα με το εισητήριο της πρώτης μόνο....:bugeye:

Aceman1925
03-08-08, 12:37
Ρε φίλε δεν της λές της κοπελίτσας να έρθει στο ATS μιας και θα χρειαστούμε και μια "θυληκή" παρουσία στο περίπτερό μας;;;;;;;;;;;;;

ωωωπ ωραια ιδεα Αγγελε.Να τραβαει και κοσμο μια αιθερια υπαρξη...οτι πρεπει

santo
03-08-08, 12:42
Ρε φίλε δεν της λές της κοπελίτσας να έρθει στο ATS μιας και θα χρειαστούμε και μια "θυληκή" παρουσία στο περίπτερό μας;;;;;;;;;;;;;

+oo !!!! Να γίνει !!!
θα πάρω άδεια!!

Lil
03-08-08, 15:06
να γινει αν μπορει!!!! θα γινει χαμός στο περιπτερο ρεεεε
δώστε δύναμη!!!!
θα της δώσουμε και πάσο για όλες τις μέρες!!!!!

Dark_Niaou
03-08-08, 15:11
Εάν δεν μπορεί να κανονίσουμε να έρθουν ωραίες παρουσίες.... Οπως το 2005..........Να αρχήσουμε να ζητάμε προσφορές από γραφεία μοντέλων; Λέω εγώ... Σαντο θα το αναλάβεις με τις "συνεντεύξεις";;;

Lil
03-08-08, 15:13
επ... αφου αναλαμβάνω με τον σοκιν το "στησιμο" δεν πρέπει να αναλάβω και το casting????
σαν ανταμοιβη ρε παιδι μου......

Dark_Niaou
03-08-08, 15:18
Ααα δεν ξέρω... Να ρωτήσουμε την κοπέλα σου....!!!

Lil
03-08-08, 15:21
ώπα πλάκωσε το πυροβολικό....
You play dirty!!!!!!!!!!!!!!!!

Dark_Niaou
03-08-08, 15:22
βρεστε τα με τον Σαντο...

Aceman1925
03-08-08, 15:32
παιδες αν χρειαστειτε κοπελα/λες πειτε μου.
συνεργαζομουνα με εναν οικο στο ιατρικο team και εχω κατι τηλεφωνα.
πιστευω να σας καλυπτουν....
http://img368.imageshack.us/img368/7936/nicole2nb7.png

Geo_3D
03-08-08, 15:47
Nα δικαιολογησω λοιπον τον τιτλο μου ως "Mod you love to hate"...κανονισε μου σε παρακαλω ενα interview......και με τις 4!!!!!

Aceman1925
03-08-08, 15:57
Nα δικαιολογησω λοιπον τον τιτλο μου ως "Mod you love to hate"...κανονισε μου σε παρακαλω ενα interview......και με τις 4!!!!!

δυστυχως Γιωργο μπαινουν μονο σε 36ρια.Δεν τους αρεσουν τα "compact" size!!!:rofl2:

andreas_R
03-08-08, 17:17
ΩΩΩΩ Γιωργο τι σου ειπε ...

Compact size... xoxoxoxo

Geo_3D
03-08-08, 21:05
δυστυχως Γιωργο μπαινουν μονο σε 36ρια.Δεν τους αρεσουν τα "compact" size!!!


Aνοιχτη προσκληση λοιπον........σε οποιον large επιθυμει!!!
:ban::ban:χοχοχοχο:ban::ban:

Υ.Γ.-Εχω και 36αρι!!!!

Aceman1925
03-08-08, 21:12
Υ.Γ.-Εχω και 36αρι!!!!

ναι ε?
φτουυυ ,αδικα πηγε η ατακα :jester:

Παντος θα ερθω σε επαφη με καποια και θα ρωτησω τι μπορει να γινει, αν υπαρχει ενδιαφερον

deepblue
03-08-08, 22:21
αντε και μερικες ακομα για επιδορπιο !!!!:drive2:

KATSARAIOS
03-08-08, 22:43
τι να μας πει αυτη,
μπροστα στις ματαρες της Αννας,
α ρε stelmaniac καθαρμα!!!

BILL007
04-08-08, 00:22
Ώπα Χρηστάρα...Τι πράγματα είναι αυτά που ξέρεις και δεν μας τα έχεις πει?αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!:rofl2: :D:D:D

Aceman1925
04-08-08, 00:38
Ώπα Χρηστάρα...Τι πράγματα είναι αυτά που ξέρεις και δεν μας τα έχεις πει?αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!:rofl2: :D:D:D

Eιδες...Τα φυλαγα για μενα αλλα επειδη σας εχω αδυναμια χαλαλι ρε σεις, να κανω τα κονε για παρτη σας

VanVIC
22-06-09, 11:16
όλα καλά και φέτος (τσέκαρα προσωπικά μαζί και με τον MerlinM3) αλλά έχω να καταγγείλω κάτι...:rofl2:

deepblue
22-06-09, 11:21
όλα καλά και φέτος (τσέκαρα προσωπικά μαζί και με τον MerlinM3) αλλά έχω να καταγγείλω κάτι...:rofl2:

:bricks1: :banned:

tamtamcafe
22-06-09, 11:48
όλα καλά και φέτος (τσέκαρα προσωπικά μαζί και με τον MerlinM3) αλλά έχω να καταγγείλω κάτι...:rofl2:

συμφωνω μαζι σου βαγγελη ουτε και περυσι ειχε που το ειχα επισκεφτει και εγω το εν λογω καταστημα
ειναι αδιορθωτοι αυτοι οι τυποι εκει κατω......:smashtard

BILL007
22-06-09, 11:59
Ρε παιδάκι μου!Ενα κομπρεσοράκι να μην έχουν?:banned:

ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΛΗΨΕΙΣ ΒΑΓΓΕΛΗ!!!!:nutkick:

Θα το σκεφτώ να θα έρθω μετά απο αυτό το φύλλο διαμαρτυρίας...χαχαχαχαχαχαχαχααχ!!!!:rofl2:

όλα καλά και φέτος (τσέκαρα προσωπικά μαζί και με τον MerlinM3) αλλά έχω να καταγγείλω κάτι...

Δεν παίζεστε!!!!!Απλά...χααχχαχαχχα!!!:rofl2:

yodas
24-06-09, 16:28
Έπρεπε να το δω νωρίτερα να παντρευόμουνα εκεί. Να κάναμε και κανά 2-3 bachelor έτσι για να κλείσουμε τις λεπτομέρειες. Μας έκαψες

deepblue
17-07-09, 11:24
Ρε βγάλε φωτογραφία κανα "εργαλείο" στην παραλία.
Ξέρεις εσύ, τράβα απο πάνω για να είναι πανοραμική...

Λοιπον τα εργαλεια ειναι πολλα φετος.....το staff του deepBLUE ειναι με διαφορικα νεας τεχνολογιας !!!
Εχθες στην Ελληνικη βραδυα εξελιχτικαν ΚΟΝΤΡΕΣ πανω σε επιπεδα οι στιγμες τραγικες....το καυσιμο(σφινακια)με πολλα οκτανια.....η αδρεναλινη στο ΤΕΡΜΑ !!! :gaysex:
Παραθετω φωτο για επιβεβαιωση...
ΥΓ. panagiotisE46ci θα ηθελα να σου ζητησω συγνωμη για τις απανθρωπες συνθηκες εργασιας που εχουμε επιβαλει στον ξαδελφο σου Γιαννη Μανδραβελο...ντρεπομαι και θα επανορθωσω το υποσχομαι.
Απλα σου ζητω να καταλαβεις..περναμε γενικα λιγο δυσκολα. :banghead:

Speedy
17-07-09, 11:26
Oσο παει και φουντωνει το θεμα εκει....

Zer0cooL
17-07-09, 11:33
+1000 for Sabina!!! lol :)

deepblue
17-07-09, 11:46
Λοιπον τα εργαλεια ειναι πολλα φετος.....το staff του deepBLUE ειναι με διαφορικα νεας τεχνολογιας !!!
Εχθες στην Ελληνικη βραδυα εξελιχτικαν ΚΟΝΤΡΕΣ πανω σε επιπεδα οι στιγμες τραγικες....το καυσιμο(σφινακια)με πολλα οκτανια.....η αδρεναλινη στο ΤΕΡΜΑ !!! :gaysex:
Παραθετω φωτο για επιβεβαιωση...
ΥΓ. panagiotisE46ci θα ηθελα να σου ζητησω συγνωμη για τις απανθρωπες συνθηκες εργασιας που εχουμε επιβαλει στον ξαδελφο σου Γιαννη Μανδραβελο...ντρεπομαι και θα επανορθωσω το υποσχομαι.
Απλα σου ζητω να καταλαβεις..περναμε γενικα λιγο δυσκολα. :banghead:

http://www.youtube.com/watch?v=tMSbx_BRKoc
http://www.youtube.com/watch?v=CfhnGlND_uw

VanVIC
17-07-09, 14:11
Ρε μπαγάσα, τί γίνεται εκεί κάτω ?
Ησασταν Οοολοι εκεί ? Ολοι και όλες ?
Ηταν και η μητέρα του παιδιού σου (και κατά την εκκλησία, συζηγός σου) ?
Ολοι εκεί ήταν και γίνονταν αυτές οι ακολασίες ?

Και μετά στεναχωριόμουν που "πήζεις"...

Αααρε μπαγάσα !

deepblue
17-07-09, 14:27
Ρε μπαγάσα, τί γίνεται εκεί κάτω ?
Ησασταν Οοολοι εκεί ? Ολοι και όλες ?
Ηταν και η μητέρα του παιδιού σου (και κατά την εκκλησία, συζηγός σου) ?
Ολοι εκεί ήταν και γίνονταν αυτές οι ακολασίες ?

Και μετά στεναχωριόμουν που "πήζεις"...

Αααρε μπαγάσα !

Οχι βεβαια μονος ημουν και εργαζομουν ΣΚΛΗΡΑ !!!

VanVIC
17-07-09, 14:30
Οχι βεβαια μονος ημουν και εργαζομουν ΣΚΛΗΡΑ !!!

έσκαβες, έσπρωχνες ή βίδωνες ?
:ylsuper:

panagiotisE46ci
17-07-09, 15:46
xaxaxaxa ελιωσα .................deep!!!!!
eυχομαι καλες δουλειες να εχει το μαγαζι και τωρα που ειδα και το video με κανει να σκεφτομαι ποτε θα ερθω στο νησι.οσο για τον ΓΙαννη χωστονννννννννν δεν μασει ΜΙΑ!!!!
αν σημειωση:τις προαλλες ειχα βρει στο κιτσεν μπαρ διμετρη ξανθια κουκλαρα που εργαζεται εκει μιση κριτικια μιση απο ΜΥΛΟ.ΚΑΘΕ καλοκαιρι ειναι στο μαγαζι σου οπως και φετος ,ειχαμε πιασει ολιγολεπτη κουβεντουλα και απο οτι θυμαμαι θα ειναι στην μονιμη ξαπλωστρα της στο μαγαζι μετα τις 10 αυγουστου