PDA

Επιστροφή στο Forum : PORSCHE 9FF GT9 !!! O TROMOS!!!


randombk
13-05-08, 13:08
http://www.youtube.com/watch?v=-ffYokJgg5s

ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ!
ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΑ!
ΑΠΛΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΕ!:bugeye:

shido
13-05-08, 13:21
Πολυ καλο το βιντεο αλλα υπαρχει ρε παιδια θρεντ με video εκτος Bmw.,

BILL007
13-05-08, 13:43
Απλά respect! :D:D:DΑυτά είναι....:nutkick:

greekm3
14-05-08, 13:20
εμενα γιατι μου δινει την εντυπωση οτι θα αντεξει καμια πεντακοσια χιλιομετρα μονο?...και αμφιβαλλω εαν στριβει....

Fanatic
14-05-08, 13:41
Xωρις να θελω να κρινω το θεικο εργαλειο αλλα δεν πολυκαταλαβαινω τι διαφορα εχει η συγκεκριμενη Porsche απο κατι αντιστοιχα project με skyline και supra 1000+ αλογων? Θεωρω εντελως αστοχη την συγκριση με την Veyron αφου οσοι εχετε δει video με veyron θα εχετε καταλαβει οτι μεσα ακομα και στα 350+χλμ ειναι σχετικα πολιτισμενη σε συγκριση με το τερας εδω που ειναι σαν να ειναι μεσα σε αγωνιστικο. Και παλι ομως...RESPECT (α λα Ali G)

MaSt0RaS
14-05-08, 16:48
Xωρις να θελω να κρινω το θεικο εργαλειο αλλα δεν πολυκαταλαβαινω τι διαφορα εχει η συγκεκριμενη Porsche απο κατι αντιστοιχα project με skyline και supra 1000+ αλογων? Θεωρω εντελως αστοχη την συγκριση με την Veyron αφου οσοι εχετε δει video με veyron θα εχετε καταλαβει οτι μεσα ακομα και στα 350+χλμ ειναι σχετικα πολιτισμενη σε συγκριση με το τερας εδω που ειναι σαν να ειναι μεσα σε αγωνιστικο. Και παλι ομως...RESPECT (α λα Ali G)

+1111... πολυ παραξενο μου φενεται τετοιο αμαξι απο την porsche.. το τιμονι ειδικα:P:P

E36 M POWER
15-05-08, 19:42
Xωρις να θελω να κρινω το θεικο εργαλειο αλλα δεν πολυκαταλαβαινω τι διαφορα εχει η συγκεκριμενη Porsche απο κατι αντιστοιχα project με skyline και supra 1000+ αλογων? Θεωρω εντελως αστοχη την συγκριση με την Veyron αφου οσοι εχετε δει video με veyron θα εχετε καταλαβει οτι μεσα ακομα και στα 350+χλμ ειναι σχετικα πολιτισμενη σε συγκριση με το τερας εδω που ειναι σαν να ειναι μεσα σε αγωνιστικο. Και παλι ομως...RESPECT (α λα Ali G)

συμφωνω απολυτα ενα πολυ γρηγορο αγωνιστικο λογο της ελληψης πολιτικου χαρακτηρα για εμενα προσωπικα κατατασετε πισω απο τη veyron! οσο αφορα το στιψιμο θα δειξει στους αγωνες.....αν και πολυ καλη η προσπαθεια της συγκεκριμενης εταιρειας η γνωμη μου ειναι οτι μαλλον θα αργησει να βγει ανταγωνιστης για το καταπληκτικο bugatti!!!