PDA

Επιστροφή στο Forum : X7 Is Coming 2006


ASTRAGS99
14-07-04, 16:17
No Coments!

stef
14-07-04, 21:59
Φαντάζομαι πως από κοντά θα είναι ακόμη ωραιότερο..

M5-Matzos
15-07-04, 07:18
Φαίνεται πολύ όμορφο αν και νομίζω ότι το Χ5 προς το παρόν καλύπτει τις ανάγκες ακόμη και του πιο απαιτητικού Bmwδάκια πχ. (mpower). Απ' ότι βλέπω στην φωτογραφία θα είναι κτήνος και αυτό.

STAIO-CI
15-07-04, 08:54
Αν το Χ5 ειναι μεγαλο αυτοκινητο αυτο ρε παιδια θα ειναι τεραστιο.Σιγουρα θα ειναι και πιο δυνατο!!!Τι εκανε παλυ ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:

Strax
15-07-04, 09:20
Εμένα μου φαίνεται λίγο υπερβολικό να βγει ένα αμάξι που θα είναι ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ από το Χ5!! Είμαστε σίγουρη ότι πρόκειται για αντίστοιχο μοντέλο της σειράς 7 και δεν είναι το νέο Χ5?

aVog
15-07-04, 10:16
Η αποψή μου είναι γνωστή το μοντέλο είναι μέτριο και δεδομένου του μεγάλου ανταγωνισμού στην κατηγορία απο το θηρίο αυτό που ονομάζεται Ml (πο πο πο τι εργαλείο) δεν πιστεύω οτι θα μπορέσει να σταθεί άξια... ΒΡΡΡΕΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΥΥΥΥΣΣΣΣΣΤΤΤΤ...
το εργαλείο μάγκες είνια άψογο. αν το Χ5 είναι πολύ καλό αυτό αναλογικά θα είναι απίστευτο. και πιστέψτε με το Χ5 είναι πραγματικά πάρα πολύ καλό.

STAIO-CI
15-07-04, 10:43
ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΤΕ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΓΡΑΦΕΙ Χ7700 ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ!!! :confused:

panos-typer-M
15-07-04, 11:34
εγω νομιζω οτι δεν θα διαφερει πολυ σε εξωτερικες διαστασεις απο το χ5.Αν ηδιαθετει και καλη τετρακινηση(κοντο) τοτε ανετα μπορει να διαλυσει τον ανταγωνισμο στα μεγαλα πολυτελη τζιπ.Πανεμορφο! :)

BMW Power
15-07-04, 15:51
Εμένα μου φαίνεται λίγο υπερβολικό να βγει ένα αμάξι που θα είναι ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ από το Χ5!! Είμαστε σίγουρη ότι πρόκειται για αντίστοιχο μοντέλο της σειράς 7 και δεν είναι το νέο Χ5?


Και εγώ αυτό νομίζω ότι είναι ο αντικαταστάτης του Χ5 και όχι νέο Χ7 βέβαια όπως γράφει και ο staio η πινακίδα των BMW πολλές φορές προδίδει και το μοντέλο.
Πάντως από την φωτογραφεία και μόνο φαίνεται πολύ όμορφο. Ίδωμεν...........

Black5
16-07-04, 07:45
Πάντως στην Αμερική που είναι η μεγαλύτερη αγορά για τέτοια αυτοκίνητα το Χ5 θεωρείται "μεσαίο"!!!! Οπότε δεν αποκλείεται να δούμε τον μεγάλο αδερφο!

MPOWER
16-07-04, 09:08
Πολύ πιθανό να είναι να είναι ο μεγάλος αδερφός του Χ5, αλλά επίσης πιθανό να μην έχει αποφασίσει ούτε η ίδια η Bmw αν θα αντικαταστήσει το Χ5 ή θα γίνει το νέο Χ7. Αυτό θα εξαρτηθεί απο το αν η Bmw θέλει να έχει ταυτοχρόνως 2 ή 3 Suv στην παραγωγή!