PDA

Επιστροφή στο Forum : ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΩΣΕΛΘΕΤΕ!!!


drac@
25-05-08, 19:32
Φίλος πουλάει BMW E30 M3 POWER,200hp,τετραπετάλουδο,μοντέλο 1989',πλήρη μετατροπή μέσα-έξω στην γερμανία(έχει αλλάξει μέχρι και την τελευταία βίδα!!!)4θυρή,δισκοφρενά εμπρός-πίσω,μπλοκέ διαφορικό,σασμάν ZF,δερμάτινα μαύρα bucket καθίσματα Μ3,ηλιοροφή,A/C, ABS, υδραυλικό τιμόνι,ηλεκτρίκα παράθυρα εμπρός-πίσω,ηλεκτρικοί καθρέφτες,κεντρικό κλείδωμα,συναγερμό,προβολείς ομίχλης,μπάρα θόλων,εξάτμιση,φρυδάκια φανών κ.τ.λ.(που δεν μπόρω όλα να τα θυμηθώ όλα.)ΤΟΝΙΖΩ και το υπογγραμίζω ότι είναι σε υπεράριστη κατάσταση,σχεδόν αγρατζούνιστο,άβαφτο με το χρώμα της μάνας του(SILVER-METALIC), αχτύπητο,ατρακάριστο και αδούλευτο(καθόλου σπασμένο).Το κοντέρ του δείχνει γύρω στα 212000χλμ,αλλά το μοτέρ του έχει φυσικά πολύ πιο λίγα.Σε καμμιά δεκαριά μέρες την περνάει κτέο(γιατί την είχε σε ακινησία εδώ και 3 χρόνια)και είναι έτοιμη για πούλημα.Η τιμή της είναι στα 12000 ευρώ(συζητήσιμη).Δέχεται και προτάσεις για ανταλλαγές!!!
Οι φωτογραφίες είναι παρόμειες και είναι ενδεικτικές.Εφόσον υπάρξει ενδιαφέρον,θα το τραβήξω ορισμένες και θα τις ανεβάσω.

Dimzan
25-05-08, 20:24
κινητηρα φοραει Μ3??? η λογικα τον ιταλικο 2λιτρο με τα 192 αλογα?? η μετατροπη ποτε εγινε?

drac@
25-05-08, 20:56
Φοράει τον Μ3 κινητήρα 2300cc.Αν διαβάσεις προσεκτικά την αγγελία το αναφέρει:"πλήρη μετατροπή μέσα-έξω στην γερμανία(έχει αλλάξει μέχρι και την τελευταία βίδα!!!)"Η μετατροπή έγινε πριν από 7-8 χρόνια περίπου.

manosm3
25-05-08, 22:37
Ειναι απο Αθηνα;
Δεχεται ανταλλαγη με smart;

Dimzan
25-05-08, 22:50
οκ τωρα καταλαβα!

κατι ακομα ειναι δηλωμενο κανονικα?? τελη κυκλοφοριας ποσο δινει??

ανταλλαγη με το δικο μου συν διαφορα δεχεται?

drac@
26-05-08, 08:43
Καλημέρα παίδες.Το αυτοκίνητο είναι 316i-1600cc-11HP στην άδεια,βρίσκεται στην Λέσβο,είναι αδήλωτο(Αλλά αυτό δεν είναι τίποτα σπουδαίο για να γίνει)και όπως σας ανέφερα,δέχεται προτάσεις για ανταλλαγή.Επομένως θα πρέπει να γίνονται πιο ολοκληρωμένες οι προτάσεις με συγκεκριμμένα στοιχεία και τεχνικά χαρακτηριστικά-αξεσουάρ του αυτοκινήτου που προσφέρει κάποιος για την ανταλλαγή,καθώς επίσης και την διαφορά που προσφέρει ή που ζητάει(Αν είναι φθηνότερης ή ακριβότερης αξίας αντίστοιχα)Είναι ανοιχτός σε όλες τις προτάσεις!!!

drac@
27-05-08, 09:04
Νέα τιμή=11500 ευρώ!!!

Dimzan
27-05-08, 09:45
φιλε απ οτι βλεπω εχει ολα τα εξτρα το αμαξακι αλλα και παλι 11500 πολλα μ φαινονται. Ξερω οτι ο κινητηρας και τα μηχανικα του Μ3 κοστιζουν πολλα ομως ενα Μ3 Ε30 οριτζιναλ παιζει στα 15 χιλιαρικα με πολυ ψαξιμο. Επισης για να μπει Μ3 κινητηρας σε απλο σασι εχουν γινει πολλα ραψιματα.

Με 11500 φτιαχνεις 325 Ε30 στα ιδια αλογα και εχεις αξιοπιστια και 5000ευρω στην ακρη.

Φιλικα

drac@
27-05-08, 10:23
Τι εννοείς ότι έχουν γίνει πολλά ραψίματα?Θα μας το βγάλεις και κομμένο τώρα το αυτοκίνητο?Μετατροπή στην Γερμανία έγινε,σε εξουσιοδοτημένο της BMW και δόθηκε η δέουσα προσοχή και δεν έχει ραψίματα και μπαλώματα το σκάφος του.Δεκτός οποιοσδήποτε έλεγχος και οπουδήποτε!!!Τέτοιο καθαρό αυτοκίνητο,πολύ σπάνια θα βρεις μπροστά σου(Για Ε30 πάντα μιλάμε,που έχει τα χρονάκια του)χωρίς ίχνος σκουριάς,ατρακάριστο και χωρίς βάψιμο!!!Γυαλίζει το χρώμα του,ασχέτως αν είναι σχεδόν εικοσαετίας!Τέσπα η τιμή εξάλλου είναι διαπραγματεύσιμη και συζητήσιμη για κάποιον που ενδιαφέρετε πραγματικά.Γι αυτό μην χαλάς την αγγελία και άσε τους Γερμανόφιλους γνώστες να μιλήσουν.Μην ξεχνάς ότι μέχρι και προχθές με ρωτούσες για ανταλλαγή,τώρα τι άλλαξε?Και επειδή μας την ψιλοέδωσε τώρα,πάρε και μια νέα τιμή στα 11000 ευρώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fanatic
27-05-08, 19:27
Δεν υπαρχει λογος για κανενα κοψε ραψε. Το αυτοκινητο προφανως ειναι σαν ενα 320is. To μοτερ μπαινει κουτι.

E30_318is
27-05-08, 20:00
Έχω μία απορία, γιατί οι φωτογραφίες του εσωτερικού είναι από τρίπορτο αυτοκίνητο και του εξωτερικού από τετράπορτο;

drac@
27-05-08, 20:50
Έχω μία απορία, γιατί οι φωτογραφίες του εσωτερικού είναι από τρίπορτο αυτοκίνητο και του εξωτερικού από τετράπορτο;

Φίλε Ε30 318is,αν διαβάσεις προσεκτικά την αγγελία αναφέρω"Οι φωτογραφίες είναι παρόμειες και είναι ενδεικτικές.Εφόσον υπάρξει ενδιαφέρον,θα το τραβήξω ορισμένες και θα τις ανεβάσω."
Το αυτοκίνητο είναι 4θυρό.

E30_318is
27-05-08, 21:16
Έχεις δίκιο, σου ζητώ συγνώμη δεν το πρόσεξα

red_bmw
28-05-08, 00:21
φιλε απ οτι βλεπω εχει ολα τα εξτρα το αμαξακι αλλα και παλι 11500 πολλα μ φαινονται. Ξερω οτι ο κινητηρας και τα μηχανικα του Μ3 κοστιζουν πολλα ομως ενα Μ3 Ε30 οριτζιναλ παιζει στα 15 χιλιαρικα με πολυ ψαξιμο. Επισης για να μπει Μ3 κινητηρας σε απλο σασι εχουν γινει πολλα ραψιματα.

Με 11500 φτιαχνεις 325 Ε30 στα ιδια αλογα και εχεις αξιοπιστια και 5000ευρω στην ακρη.

Φιλικα
επειδη εχω κανει την μετατροπη αυτη. δεν υπαρχει κοψε-ραξε. το μοτερ μπαινει κουτι οπως ειπε κ ο φιλος πιο πανω. κατα τ'αλλα ειναι πολλα κ ειδικα για 4πορτο. καλοπουλητο παντως.

drac@
28-05-08, 07:50
Επειδή όπως σας έχω ήδη προαναφέρει,ο φίλος είναι ανοιχτός σε όλες τις προτάσεις,δέχεται να ακούσει εκτίμηση τιμής από γνώστες και αν είναι μέσα σε λογικά πλαίσια θα τις αποδεχθεί.Επομένως ακούμε την τιμή πώλησης που κατά την γνώμη σας "περπατάει" το συγκεκριμμένο αυτοκίνητο.

drac@
29-05-08, 21:08
Τι έγινε ρε παίδες,κάνενας δεν έχει να προτείνει μια λογική τιμή πώλησης του εργαλείου???Να το θέσω λοιπόν διαφορετικά:Ακούω προσφορές απο ενδιαφερόμενους!!!

drac@
05-06-08, 20:41
Προσφορά δεν έγινε και πάμε από την αρχή πάλι.Νέα τιμή στα 9000 ευρώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

drac@
15-06-08, 09:31
Up και νέα τιμή=8500ευρώ!!!

drac@
10-08-08, 09:22
Νέα προσφορά στα 8500 ευρώ με την μεταβίβαση δώρο!!!Σε λίγες μερούλες θα ανεβάσω και τις δικές του φωτός.

drac@
01-09-08, 11:03
Νέα τιμή στα 8000 ευρώ για να φύγει!Επισυνάπτω και τις δικές του φωτός.

drac@
02-09-08, 21:12
Παίδες,η τιμή έπεσε στα 7500 ευρώ λόγω ανάγκης μετρητών!!!

StavrosE30
02-09-08, 23:01
φιλε καλησπερα ειχα και εγω ενα Ε30 Μ3 6κυλινδρο 340hp και σε παρα πολυ καλη κατασταση και το εσπροκσα 10.000 και πολυ πολυ δισκολα...... Γιαυτο σου προτινω να χαμιλοσεις την τημουλα του!!!!!!!!

drac@
03-09-08, 09:08
φιλε καλησπερα ειχα και εγω ενα Ε30 Μ3 6κυλινδρο 340hp και σε παρα πολυ καλη κατασταση και το εσπροκσα 10.000 και πολυ πολυ δισκολα...... Γιαυτο σου προτινω να χαμιλοσεις την τημουλα του!!!!!!!!

Δηλαδή φίλε StavrosE30 ποία είναι κατά την κρίση σου η λογική τιμή γι'αυτό το αυτοκίνητο?
Πόσο πρέπει να χαμηλώσει η τιμούλα?

Dimzan
03-09-08, 10:30
Παρακολουθω την αγγελια καιρο γτι παντα μ αρεσουν τα δυνατα Ε30.

Το αμαξι αδικειται κατα τη γνωμη μ πολυ απο την εξωτερικη του εμφανιση και του ριχνει πολυ την τιμη. Επισης ειναι 4πορτο και οχι διπορτο οποτε απο εκει χανει καπου 500-1000 ευρα. Μια βολτα στο www.car.gr η στη χρυση ευκαιρια www.xe.gr θα σε κατατοπισει για τις τιμες σε Μ3 Ε30 μετατροπη.

Προσωπικα αυτο π με χαλαει ειναι οι ζαντες του και εκει πιστευω οτι χανει πολυ το αμαξι + το οτι μ φαινεται λιγο ψηλο.

Νομιζω πως με ενα καλο πλυσιμο γυαλισμα και καλυτερες φωτο θα δειξει το αμαξι.

drac@
03-09-08, 19:34
Παρακολουθω την αγγελια καιρο γτι παντα μ αρεσουν τα δυνατα Ε30.

Το αμαξι αδικειται κατα τη γνωμη μ πολυ απο την εξωτερικη του εμφανιση και του ριχνει πολυ την τιμη. Επισης ειναι 4πορτο και οχι διπορτο οποτε απο εκει χανει καπου 500-1000 ευρα. Μια βολτα στο www.car.gr η στη χρυση ευκαιρια www.xe.gr θα σε κατατοπισει για τις τιμες σε Μ3 Ε30 μετατροπη.

Προσωπικα αυτο π με χαλαει ειναι οι ζαντες του και εκει πιστευω οτι χανει πολυ το αμαξι + το οτι μ φαινεται λιγο ψηλο.

Νομιζω πως με ενα καλο πλυσιμο γυαλισμα και καλυτερες φωτο θα δειξει το αμαξι.

Συμφωνώ για τα ζαντολάστιχα και πράγματι θέλουν αλλαγή.Άλλα μιλάμε για ένα κοστολόγιο 500 ευρώ για μεταχειρισμένα ζαντ/χα και ελατήρια χαμηλώματος.Αν και ήταν χαμηλωμένο-τούμπανο,τα είχε βγάλει γιατί έβρισκε κάτω στο γκαράζ και τώρα δεν θυμάται που τα έχει βάλει.Σχετικά με την εξωτερική του εμφάνιση φίλε Dimzan,δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς εννοείς με το να λες ότι αδικείται?Φυσικά και έκανα μια έρευνα αγοράς στα site πωλήσεων αυτ/των και απ'ότι είδα σ'αυτά τα λεφτά περίπου παίζουν.Βεβαίως η τιμή είναι και συνάρτηση της κατάστασης του οχήματος και εδώ μιλάμε για ένα αυτοκίνητο ατρακάριστο και άβαφο,χωρίς τριγμούς και θορύβους στους καταπληκτικούς δρόμους που έχουμε και χωρίς δακρύσματα και διαροές στον κινητήρα!!!

Dimzan
03-09-08, 22:27
συγνωμη μαλλον δεν το γραψα σωστα..

εννοω οτι οι ζαντες μου χαλανε την ολη αισθητικη. αλλωστε εχει και το mtechnik 2 ολο αν εχω δει σωστα. κανε μια μικρη τραμπα με κανα γνωστο σου και βαλε αλλη ζαντα ετσι να δεις πως θα αλλαξει (αν φυσικα εχεις χρονο). Οσο για τα χρηματα νομμιζω πως εχει ερθει πλεον σε ενα λογικο πλαισιο η τιμη που κινεισαι. Με 7500 υπαρχουν πολλες προτασεις στα Ε30 και καθενα εχει τα συν και τα πλην του. Αφου εχεις το συν στα μηχανολογικα κανε και το συν στην εμφανιση. Αλλωστε ο κοσμος που αναζητα ε30 αυτα τα 2 αναζητα (πισω κινηση και την ομορφια του κλασσικου bmw)


ελπιζω να μην κουρασα με το οφ τοπικ
(Για μενα ειναι πολλα τα κυβικα)

Καλοπουλητο

StavrosE30
03-09-08, 23:02
καλησπερα!!!!!!!!! οχι μια χαρουλα τωρα ειναι..... απλα ελεγα για τα 11000 και τα 10000 που ζητουσες για το 30αρι και με τετρακυλινδρο!!!!!!!!!! καλοπουλιτο φιλε...http://www.bmw-motorsport.gr/forums/images/smilies/rockon.gif
:rockon:

drac@
06-09-08, 10:19
Όπως και να έχει το πράγμα,εγώ δεν διαθέτω τον απαραίτητο χρόνο για να αλλάξω ζαντολάστιχα και να του βάλω ελατήρια χαμηλώματος για να δείξει παραπάνω.Ευελπίζομαι σε κάποιον μερακλή αγοραστή που θα έχει την όρεξη και το πάθος να τα κάνει από μόνος του για να του βάλει και της επιλογής του.Υπάρχει διάθεση να σπάσει ακόμη λίγο η τιμούλα μέχρι τις 7000 ευρώ και ας αναλάβει το καινούριο πλέον αφεντικό του να τα κάνει αυτά.Δεκτή και ανταλλαγή,όπως είχα αναφέρει και στο παρελθόν.

drac@
12-09-08, 08:48
Όπως και να έχει το πράγμα,εγώ δεν διαθέτω τον απαραίτητο χρόνο για να αλλάξω ζαντολάστιχα και να του βάλω ελατήρια χαμηλώματος για να δείξει παραπάνω.Ευελπίζομαι σε κάποιον μερακλή αγοραστή που θα έχει την όρεξη και το πάθος να τα κάνει από μόνος του για να του βάλει και της επιλογής του.Υπάρχει διάθεση να σπάσει ακόμη λίγο η τιμούλα μέχρι τις 7000 ευρώ και ας αναλάβει το καινούριο πλέον αφεντικό του να τα κάνει αυτά.Δεκτή και ανταλλαγή,όπως είχα αναφέρει και στο παρελθόν.

Ξέχασα να αναφέρω ότι τελικά η μετατροπή είναι δηλωμένη.

drac@
16-09-08, 11:15
Νέα τιμή στα 6800 ευρούλια για να φεύγει!!!

drac@
25-09-08, 20:59
6700!!!!!!!!!!!!!!!

drac@
03-10-08, 18:46
6700!!!!!!!!!!Τι συμβαίνει ρε παιδιά,ο αλογοσκούφης μας έκοψε για τα καλά τον τσαμπουκά???

drac@
08-10-08, 19:12
Να και μερικές φωτό πλυμένο και καλογυαλισμέο!Επιτέλους βρήκα λίγο χρόνο να το πλύνω και νέα τιμή σκοτωμένη πλέον στα 6500 ευρούλια!!!!!!!!!!!!!!!1

drac@
19-10-08, 20:22
up!!!!!!!!!

drac@
27-10-08, 20:02
Καμμιά ανταλλαγή δεν παίζει?

StavrosE30
28-10-08, 13:08
Γεια σου ρε φιλε!!!! ειδες που στα ελεγα οτι θα το δωσεις πολυ δισκολα καντο στα 3000 και μιν το κατεβασεις αλλο αμα δεν το περνει κανεισ κρατατο για δριφτ!!!! καλοπουλιτο!!!:dblthumb2

drac@
28-10-08, 20:54
Γεια σου ρε φιλε!!!! ειδες που στα ελεγα οτι θα το δωσεις πολυ δισκολα καντο στα 3000 και μιν το κατεβασεις αλλο αμα δεν το περνει κανεισ κρατατο για δριφτ!!!! καλοπουλιτο!!!:dblthumb2

Τι λες ρε παίχτη,μπας και μας πέρασες για πεθαμένους με το'να πόδι στο λάκο?Δεν το βάζω στο χωράφι να το κάνω κοτέτσι να βγουν οι κότες γκαζιάρες!Για 3000 ευρώ αγόραζω 5 κομμάτια τώρα επι τόπου άμα μπορέσεις να μου βρεις.Πλάκα μου κάνεις?Μην ακούω μα..κιες και τα παίρνω τώρα.

StavrosE30
28-10-08, 22:36
Ρεεεεεε ακου να δεις προτον να μιλας ομορφα!!!! γιατι δεν με ξερεις.. και δεφτερω μια προτασι σου εκανα!!!!! και μιν το παιζεις μαγκας!!!!!!! οκ.

Dimzan
28-10-08, 23:37
φιλε σταυρο ειναι αγγελια (την οποια τυχαινει να παρακολουθω). οταν κατι ακουγεται αποτομο αποτομη θα ειναι και η απαντηση που θα παρεις. ουτε εγω θεωρω προταση να πουλαω κατι 6700 και να μ λεει ο αλλος δωστο 3 να τελειωνεις. ειναι προκλητικο οταν το εννοεις (γιατι αλλο να το πεςι στην πλακα)

πιστευω πως ο φιλος το δινει σε καλη τιμη ασχετο η οχι αν υπαρχει ζητηση. και οπως βλεπεις ακολουθει μια σωστη τακτικη να το ριχνει σιγα σιγα την τιμη.

Thronos
29-10-08, 08:02
Υποδειξεις του στυλ "πουλα το φιλε στα 3000 να φυγει" και "ειδες που στο 'λεγα" και αλλες τετοιες εξυπναδες και εμενα θα με εξοργιζανε οποιος δεν ενδιαφερεται για μια αγγελεια να μην γραφει τιποτα.Ο καθενας το πουλαει οσο πιστευει και οι υποδειξεις περισσευουν.

StavrosE30
29-10-08, 12:56
γειασας ρε παιδες δεν το ειπα με προθεσι και καλα πετατο ισα ισα που τα ειχαμε πει κιολας με το φιλο!!! αλλα δεν μιλανε ετσι... ετσι τουλαχιστον πιστεβω και οταν δεν ξερεις και τον αλλον εεε????

drac@
29-10-08, 21:09
Ρεεεεεε ακου να δεις προτον να μιλας ομορφα!!!! γιατι δεν με ξερεις.. και δεφτερω μια προτασι σου εκανα!!!!! και μιν το παιζεις μαγκας!!!!!!! οκ.

Φιλαράκι δεν με λένε ρεεεεεε αλλά Γίωργο και δεν είμαι εγώ ο πρώτος μεταξύ μας που μίλησα άσχημα.Δεν σε ξέρω και πίστεψε με δεν μ'ενδιαφέρει και να σε μάθω.Να κρατήσεις τις προτάσεις σου για τις δικές σου αγγελίες,αν νομίζεις ότι έχουν κάποιο νόημα και όχι στην δική μου.Δεν έχεις το δικαίωμα να πετάς μια εξυπνάδα του τύπου "Κατέβασε το μέχρι 3000 ευρώ" όταν απευθύνεσαι σε ένα εργαλείο που αξίζει πολύ περισσότερα και στην προκειμμένη περίπτωση να προσβάλεις και να μου υποβαθμίζεις το όχημα.Γι αυτό αν μπορείς να τεκμηριώσεις την άποψη σου ότι τόσα αξίζει και τόσα παίζει το συγκεκριμμένο αυτοκίνητο,σου ζητάω να μου βρεις 5 κομμάτια και να στα αγοράσω τώρα επι τόπου.Μην πετάει ο καθένας μια εξυπνάδα και χαλάει την αγγελία με το τίποτα!Το θεωρώ πολύ αντιδεολογικό και ανάρμοστο,εφόσον δεν ενδιαφέρεσαι γι αυτό,να κοστολογείς κάποιο προσωπικό αντικείμενο του άλλου και να προσπαθείς να πείσεις και τους υπόλοιπους ότι τόσο αξίζει.Αν σε ενδιέφερε μπορούσες να το παζαρέψεις και όχι να παροτρήνεις τον άλλον να πουλήσει σε σκοτωμένη τιμή που κατά την κρίση σου είναι και η σωστή.Σχετικά με το αν το παίζω μάγκας ή αν είμαι,δεν νομίζω ότι αυτό είναι το θέμα μας και δεν θα μπορέσω δυστυχώς να στο αποδείξω.Πίσω από έναν υπολογιστή,όλοι μετράνε!

drac@
18-11-08, 20:28
Νέα τιμούλα στα 5999 ευρούλια!

drac@
28-11-08, 07:52
up-5800!!!

drac@
04-12-08, 20:28
up-5500!!!!!!!!!!!

ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ
04-12-08, 21:34
Φίλε σταμάτα να ρίχνεις άλλο τη τιμή γιατί το ξεφτίλισες το όχημα από 12000 μέσα σε λίγους μήνες 5500 έλεος όποιος ενδιαφερθεί αν είναι θα σου πει.

drac@
04-12-08, 21:56
Φιλαράκι εντελώς πληροφορικά το όχημα είναι ενός φίλου και εγώ απλά εκτελώ εντολές του!

tsake30
13-12-08, 17:58
που ειναι το αυτοκινητο?στα 5 χιλιαρικα το πηρα

drac@
13-12-08, 20:23
που ειναι το αυτοκινητο?στα 5 χιλιαρικα το πηρα

Το αυτοκίνητο βρίσκεται στην Μυτιλήνη.Λυπάμαι,αλλά η τιμή του δεν κατεβαίνει άλλο.

tsake30
14-12-08, 12:01
στειλε μου ενα αριθμο επικοινωνιας με ΠΜ να κανονισω να ρθω μιτιλινη να το δω...ειμαι απο σαλονικα

sas.
18-12-08, 23:48
4.000 μετρητά.

drac@
24-01-09, 00:54
up!!!!!!!!!!!!

drac@
23-02-09, 19:11
up!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ
23-02-09, 20:29
Παναγια μου..... ωρε που παμε ωρεεεεεε τσαμπα :bugeye:

drac@
20-03-09, 20:52
Ανανέωση!!!!!!!!!!!!

drac@
28-03-09, 20:46
με 2500EYRO το πηρα λεμε.ΜΕΤΡΗΤΑ Ε
Άσε με 2-3 χρονάκια να το σκεφτω ρε φιλαράκι και θα σου απαντήσω.

john318is
31-03-09, 20:18
σε τι τιμη ειμαστε τωρα γιατι εχω μπερδευτει?..ενδιαφερεται ενασ φιλος μου..

drac@
31-03-09, 22:17
σε τι τιμη ειμαστε τωρα γιατι εχω μπερδευτει?..ενδιαφερεται ενασ φιλος μου..

Στα 5500 ευρώ φίλε μου

DUKE
02-04-09, 19:12
Στα 12000 ο Γιωργος (κ οχι φιλος) ηταν υπερβολικος.
Σε αυτα τα λεφτα ειναι λογικοτατος, οποτε αφηστε την μπουρδολογια οι εξυπνακιδες.
Καλη επιτυχια.
Θα σε ενδιεφερε ανταλλαγη με παλιο αυτοματο (Honda Civic) + διαφορα φυσικα?

drac@
19-04-09, 10:16
Ανανέωση!!!Χριστός Ανέστη παίδες.Και του χρόνου με υγεία πάλι.

patrinos
21-04-09, 15:08
Ανανέωση!!!Χριστός Ανέστη παίδες.Και του χρόνου με υγεία πάλι.

αν ενδιαφερεται το παιδι για ανταλλαγη με ενα 5.18ι σε πολυ καλη κατασταση και χιλια ευρω απο μερια μου περιμενω τηλ.το δικο μου φορα φιλτρο εξατμηση ειναι ολα ηλεκτρικα εχει abs και εινια απο service. το τηλ μου ειναι 6937295013.ειμαι απο πατρα.αν ειναι μην αργησει να απαντησει γιατι είμαι στο να αγορασω 18αρες ζαντες για να του βαλω.χρονια πολλα.

drac@
22-04-09, 21:12
αν ενδιαφερεται το παιδι για ανταλλαγη με ενα 5.18ι σε πολυ καλη κατασταση και χιλια ευρω απο μερια μου περιμενω τηλ.το δικο μου φορα φιλτρο εξατμηση ειναι ολα ηλεκτρικα εχει abs και εινια απο service. το τηλ μου ειναι 6937295013.ειμαι απο πατρα.αν ειναι μην αργησει να απαντησει γιατι είμαι στο να αγορασω 18αρες ζαντες για να του βαλω.χρονια πολλα.

ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΟΝΤΕΛΟ,ΧΛΜ ,εξτρα κτλ

patrinos
24-04-09, 15:04
μοντελο 91 ε34 μ40 1800cc 113 αλογα(νομιζω) 310.000 χμ(σε υπερβολικα καλη κατασταση το μοτερ και service book σε εξουσιοδοτημενα BMW συνεργεια) τα περισσοτερα σε εθνικη οδο φοραει τελικο χειροποιητο με αρκετα μεγαλο καζανι ελευθερο χωρις να κανει θορυβο(λογω μεγεθους καζανιου) φιλτρο κ&Ν.ηλεκτρικα παραθυρα μπρος πισω κεντρικο κλειδωμα,συναγερμος,multi control κλειδι, abs,cd player kenwood 6 ηχεια καλη εξωτερικη εμφανιση, ισως να θελει να φρεσκαρει τον ουρανο,φωτα xenon 6000kelvin μικρη σκαλα και μεγαλη look xenon philips crystal white 4300 kelvin,δισκοφρενα μπρος πισω,ειναι απο μεγαλο service το αμαξι.τωρα δεν παει το μυαλο μου σε κατι αλλο.αν θελεις κατι ρωτα με.θα περιμενω μεχρι μεθαυριο που ειναι να παρω τις 18αρες τις ζαντες.

το αυτοκινητο ειναι χιλια τα εκατο ατρακαριστο και δεχομαι καθε ελεγχο για οτιδηποτε.ειμαι πατρα αν ενδιαφερεται ο φιλος παρτε με τηλ στο νουμερο που εχω postarei

επειδη δεν μπαινω συνεχεια στο φορουμ παρε τηλ αν αποφασισει κατι.

drac@
16-05-09, 16:57
up!!!!!!!!!!

drac@
04-07-09, 19:35
up!!!!!!!!!!

drac@
26-07-09, 07:57
Νέα τιμούλα στα 4500 γιούρο χωρίς τα τέλη κυκλοφορίας του 2009(για μετατροπή κ.τ.λ.)