PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW vs POS cars...


Fad3In
28-04-05, 13:28
Βασικα,με προκαλεσε ενα Atos (ξερω,καποιοι γελατε απο τωρα...) :D και τον εκανα πολυ σκουπιδι προχτες βραδυ στην Βουλιαγμενης στο ρευμα προς Αθηνα...
Ο τυπος φεροταν παραξενα...αψυχολογητες σφηνες χωρις φλας,εσβηνε τα φωτα στην ευθεια και αλλες παπαριες...φυσικα βαρεθηκε να προσπαθει καγκουριες και εμεινε πολυ πισω σε καποια φαση... :nod:
Ν.

antonio
28-04-05, 22:56
Aνάλογα τα κέφια σου.
Εγώ πάντως θα τον πάταγα ακόμα και αν με προκαλούσε με 2cv! :)

tasosbmwe30
29-04-05, 01:53
Aνάλογα τα κέφια σου.
Εγώ πάντως θα τον πάταγα ακόμα και αν με προκαλούσε με 2cv! :)



ετσι κι εγω ρε φιλε...αμα τρελενομαι.....!!!!!

BMW523i
29-04-05, 02:23
Και εγώ μία από τα ίδια, όχι για να δω πιο είναι πιο καλό ή πιο γρήγορο αλλά γιατί μ αρέσει το άθλημα!! Βέβαια αν δεν έχω όρεξη και ταξί(βλέπε Στουτγάρδη) να ναι δεν θα κοντραριστώ!

Dionysis
29-04-05, 14:41
Εγώ πάντος ως πιό ψύχραιμος θα τον έστελνα στην ευχή του θεού

M Division
29-04-05, 15:15
Αν δεν κανω λαθος το εχω πετυχει και εγω αυτο το Ατος!!! και εκανε ακριβως αυτο που λες... σφηνες και ιστοριες :drive2: πρεπει να ηταν ενα κιτρινο η μπλε.. Αν φυσικα λεμε για τον ιδιο.

vasilis-E36
29-04-05, 15:31
Εγω ψηφισα οτι θα τον παταγα τετοια ατομα θελουν :smashtard αλλα καλυτερα να αφηνεις τον τρελο στην τρελα του

VIC
30-04-05, 13:09
πλακα στην πλακα ενας φιλος μου εχει παθει χοντρη ζημια απο ατος που ηταν διπλα στην αλφα 166 2,0 του, μεχρι και 3ες!!! :smashtard

Fad3In
30-04-05, 16:16
πλακα στην πλακα ενας φιλος μου εχει παθει χοντρη ζημια απο ατος που ηταν διπλα στην αλφα 166 2,0 του, μεχρι και 3ες!!! :smashtard

χαχαχαχ Owned! Ε,δε λεει και τιποτα αυτο παντως! :nixweiss:

Και μια σημειολογικη αναλυση...οι περισσοτεροι απο τους ψυχραιμους ΔΕΝ ποσταρανε και σχολιο,παρολο που ειναι περισσοτερες οι ψηφοι τους...αντιθετα οι λιγοι που ψηφιασαν οτι θα πατουσαν οτιδηποτε αν τους προκαλουσε,εκαναν το παραπανω βημα και ποσταραν και σχολιο... :nixweiss: :icon42:
Ν.

Elen
01-05-05, 14:11
ΤΟΝ ΠΑΤΑΣ ΚΑΤΩ!!! :banhim: Αυτοί οι οδηγοί που κάνουν τέτοιες μαγκιές αξίζει να ρεζιλεύονται (με οποιοδήποτε αμάξι).Μετά κρεμάνε και μούτρα ! Και μόνο που θα έβλεπες τη φάτσα του θα άξιζε!!!

manosm3
03-05-05, 19:07
Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να αγχωνεσαι για τετοια αυτοκινητα, μικρης ιπποδυναμης δηλαδη γιατι το δικο σου ειναι πιο γρηγορο! Εγω θα ανοιγα μια ταχυτητα μονο, ετσι για να δει τι "παιζει" και μετα ας πηγαινε στην ευχη του Θεουλη και της Παναγιας!
Βεβαια αν ημουν με αυτοκινητο αντιστοιχης ιπποδυναμης θα τον κυνηγουσα!