PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΠΑΝΑΚΤΗΣΗ ΑΡΧΕΙΩΝ ΑΠΟ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΣΚΛΗΡΟ ΔΙΣΚΟ!!


bmw330vasilis
10-09-08, 10:27
Μετα απο ενα ατυχες φορματ,εχασα τα παντα στον εξωτερικο σκληρο δισκο μου με αποτελεσμα να ψαχνω 2 με 3 βραδια απεγνωσμενα λυση στο διαδικτυο.Μετα απο πολλα downloads προγραμματων που υποσχονταν πολλα αλλα ηταν φουμαρα......βρηκα αυτο που αναζητουσα και με ενα κλικ και δευτερολεπτα υπομονη επανηλθε ο δισκος μου και η ηρεμια μου στην αρχικη τους μορφη.Οποιος εχει παρομοια προβληματα...ευχαριστως να του στειλω το τελειο προγραμμα επανακτησης αρχειων απο κατεστραμμενους ή unallocated δισκους....ακομα και για επαναφορα αρχειων που εχουνω σβηστει κατα λαθος.
Το προγραμμα ειναι crackαρισμενο και λειτουργει χωρις κανενα προβλημα σε περιβαλλλον windows|!
φιλικα

:dblthumb2 :dblthumb2 :dblthumb2

driverpatra
07-10-08, 00:30
thanksssssssss

billisj
06-11-08, 15:09
καλησπερα Βασιλη επειδη επαθα ζημια στον εξωτερικο μου δισκο πως θα μας βοηθησης ? σε ευχαριστω Γιαννης το εμαιλ μου το εχω μεσα στο φορουμ

kat_1216
12-12-08, 13:38
Θα μπορουσες σε παρακαλω να μου στειλεις αυτο το προγραμμα που λες γιατι εχω κι εγω το ιδιο προβλημα και δεν εχω βρει κανενα προγραμμα που να εχει αποτελεσμα μεχρι τωρα;
Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

kat_1216
15-12-08, 13:18
Βασιλη, θα μπορουσες σε παρακαλω να μου στειλεις αυτο το προγραμμα για να με βοηθησεις να βρω τα δεδομένα μου πάλι?το e-mail μου ειναι στο forum. Ευχαριστώ

lentas
17-08-11, 20:35
ρε παιδιά το θέλω κι εγώ αυτό το πρόγραμμα. χάνω τον σκληρό μου δίσκο. βοήθεια. το mail μου είναι:
panbag72@gmail.com

GNIKOLOP
17-08-11, 20:43
Σε παρακαλώ στείλε και σε μένα το πρόγραμμα.

God
17-08-11, 21:13
Το thread είναι 3 ετών και ο χρήστης είναι και banned, αμφιβάλλω εάν απαντήσει. Λυπούμεθα.