PDA

Επιστροφή στο Forum : Εγκατασταση 2 din σε Ε46


bardull
11-10-08, 14:17
Μου αρεσει πολυ το πως δειχνει η 2 din.Οποιον εχω ρωτησει μου λεει οτι θελει κοψε ραψε στο καλοριφερ.εχει βαλει κανεις?Που?εχει προβληματα?ποσο κοστισε?Τι εβαλε?

jdozohchr
11-10-08, 14:27
Δεν έχω βάλει αλλά το έχω σκοπό.Κατ'αρχήν πρέπει να μεταφερθούν οι διακόπτες του air condition πιο κάτω, το οποίο δεν είναι τίποτα.Το πρόβλημα είναι στα κλαπέτα του καλοριφέρ. Αν δεν γίνει η δουλειά πολύ προσεκτικά μπορεί είτε να μην σου δουλεύουν ποτέ οι αεραγωγοί των ποδιών είτε να σου δουλεύουν πάντα, είτε όποτε θέλουν.Θέλει κάποιον που να το έχει ξανακάνει, που να έχει όρεξη να ασχοληθεί με το αμάξι σου 1-2 μέρες και να είναι Μάστορας!

mitsos_chania
11-10-08, 14:35
Μπορεις να κανεις ενα search στο φορουμ το εχει κανει ο ντεμης σιγουρα(demis330)και ο βασιλης(bmw318vasillis).αν θες ρωτα τα παιδια να σου πουν.μαλιστα ο ντεμης νομιζω το εχει κανει μονος του.το ιδιο βημα σκεφτομαι να κανω και γω αλλα εχω πολλους ενδιασμους για το τι θα γινει και φοβαμαι μην γινει καμια πατατα(το βημα μαλλον ειναι μη αναστρεψιμο δλδ αν κανεις την πατεντα δεν ξεγινεται).κρατα μας ενημερους να δουμε τι θα κανουμε και μεις

e39_528
13-10-08, 09:14
Εδω υπαρχει μια λυση..
http://auto.slando.gr/athina/5985521.html

Aceman1925
13-10-08, 09:28
υπαρχουν οθονες που δεν θελουν κοψε ραψε αλλα ειναι ακριβες(1500 περιπου).
Εχουνε βαθος στο πανω din και προς τα κατω ελλατονεται.
Πλεον ομως υπαρχουν μαστορες που την εχουν κανει πολλες φορες τη δουλεια και δεν υπαρχει φοβος

bill987
13-10-08, 09:39
υπαρχουν οθονες που δεν θελουν κοψε ραψε αλλα ειναι ακριβες(1500 περιπου).
Εχουνε βαθος στο πανω din και προς τα κατω ελλατονεται.
Πλεον ομως υπαρχουν μαστορες που την εχουν κανει πολλες φορες τη δουλεια και δεν υπαρχει φοβος

Χρήστο εάν ξέρεις πες μου μια τέτοια οθόνη :nixweiss::nixweiss:

Aceman1925
13-10-08, 09:48
Χρήστο εάν ξέρεις πες μου μια τέτοια οθόνη :nixweiss::nixweiss:

αν θυμαμαι καλα βασιλη ειχα δει φοτο απο ενα 46 sedan που την φοραγε.ειναι γνωστης μαρκας ,νομιζω kenwood.H τιμη ειναι φυσικα πολυ τσιμπημενη.το συζηταγα και με τον bill007.

δε θυμαμαι που το χα δει γμτ:lamer:

mitsos_chania
13-10-08, 11:17
αν θυμαμαι καλα βασιλη ειχα δει φοτο απο ενα 46 sedan που την φοραγε.ειναι γνωστης μαρκας ,νομιζω kenwood.H τιμη ειναι φυσικα πολυ τσιμπημενη.το συζηταγα και με τον bill007.

δε θυμαμαι που το χα δει γμτ:lamer:

χρηστο επειδη με ενδιαφερει αυτο να θυμηθεις μπορεις να ποσταρεις μαρκα?αυτο ψαχνω και γω καιρο να μην χρειαζεται κοψε ραψε

bill987
13-10-08, 11:21
χρηστο επειδη με ενδιαφερει αυτο να θυμηθεις μπορεις να ποσταρεις μαρκα?αυτο ψαχνω και γω καιρο να μην χρειαζεται κοψε ραψε

Χρήστο δεν έχει ανάγκη από λεφτά ο Μήτσος, ας είναι όσο ακριβή θέλει! :dance::dance::dance: