PDA

Επιστροφή στο Forum : Αγορά γνήσιων Bmw parts από που;


GTherion
22-10-08, 17:47
Ξέρει κανείς που μπορώ να αγοράσω αυτό το ανταλλακτικό BMW;
REGULATING LAMBDA PROBE L=370MM 1
11781247406
Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο για γνήσια ανταλλακτικά bmw ή
πρέπει να απευθυνθώ στην αντιπροσωπεία υποχρεωτικά;
Ευχαριστώ.

kostas e46
22-10-08, 20:23
Απο που εισαι φιλε?

κυριακος
22-10-08, 21:18
Ξέρει κανείς που μπορώ να αγοράσω αυτό το ανταλλακτικό BMW;
REGULATING LAMBDA PROBE L=370MM 1
11781247406
Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο για γνήσια ανταλλακτικά bmw ή
πρέπει να απευθυνθώ στην αντιπροσωπεία υποχρεωτικά;
Ευχαριστώ.


φιλε gttherion για το συγκεκριμένο ανταλλακτικό δεν μπορώ να σου πω τωρα άλλα θα το κοιτάξω απο αυριο.Παντος να ξερεις οτι ο αισθητηρας λαμδα δεν χαλαει ευκολα.

Γενικά για γνήσια ανταλλακτικά BMW ολοι οι αντιπρόσωποι στην Ελλάδα εχουν τις ιδιες τιμες.Τουλάχιστον σε αυτα που εχω ρωτήσει εγω.
Για πιο χαμηλές τιμες μπορείς να απευθυνθείς στην αντιπροσωπεία στη Γερμανία
εκει γνωριζω μια υπεύθυνη πωλήσεων,νομίζω Ελληνίδα, οπου μπορείς αφου εχεις το part number του προϊόντος να μαθεις τιμες και μεταφορικά έξοδα.Η αποστολή γίνετε με paypal αλλα δέχονται και banktransfer. Μην σε τρομαζει το γεγονος οτι ειναι μεγαλη η αποσταση.εχει μεγαλη διαφορα τιμης.
Υποτιθετε οτι εχουμε κοινο νομισμα στην Ευρωπη,αλλα εδω δεν το εχουν καταλαβει μερικοι.
Tο προϊόν που ζητας και το part number μπορείς να το μάθεις απο το sait www.bmwfans.info
Αν σε ενδιαφέρει η ηλεκτρονική διεύθυνση και τηλεφωνα μπορώ να σου στείλω pm.

GTherion
22-10-08, 23:47
*kostas_e46 Αθήνα είμαι.*

για προσωπική χρήση θέλω βασικά, δεν έχω συνεργείο, ούτε εμπορεία κάνω κλπ
απλά το έβαλα σε διαγνωστικό έβγαλε βλάβη στο συγκεκριμένο και ύστερα από μελέτη σε realoem και
σε bmwfans.info (πολύ ωραίο site by the way) θα ήθελα να μάθω την τιμή του (ή και άλλων μελλοντικά ανταλλακτικών) από Ελλάδα, ή και γιατί όχι, από Γερμανία.
Ναι, θα ήθελα τα sites και τα τηλέφωνα αν μπορείς να μου τα στείλεις και ευχαριστώ για την απάντησή σου.
:)

deepblue
23-10-08, 00:05
οι αισθητηρες συνηθως ειναι bosch παρε τηλεφωνο στο οχημα(Χατζησωτηριου 2109628044) στη λεωφορο βουλιαγμενης 3 και εκει θα βρεις οτι θες και αν οχι θα στο φερει εκτος και αν ο κωδικος ειναι κλειδωμενος.
θα τους δωσεις τον κωδικο της BMW του αισθητηρα και θα σου πουν,απλα δε θα εχει επανω στο σημα της BMW παρα μονο της Bosch αλλα ειναι το ιδιο πραγμα.
Εχει αισθητηρες Λ εκεντρωφορων λουφτ κλπ.
Και εγω απο κει πηρα .

κυριακος
23-10-08, 00:53
*kostas_e46 Αθήνα είμαι.
Ναι, θα ήθελα τα sites και τα τηλέφωνα αν μπορείς να μου τα στείλεις και ευχαριστώ για την απάντησή σου.
:)

Σου τα στελνω με pm

GTherion
23-10-08, 02:53
σας ευχαριστώ όλους για τις πληροφορίες!
me loves -> bmw-motorsport.gr :)

BILL007
10-12-08, 00:02
Παιδιά σχετικά με αυτό το θέμα...Θέλω να πάρω κάτι βίδες και ψιλολόγια...Έχω όλα τα part numbers,αλλά αυτό που σκέφτομαι είναι αν υπάρχει κάποιο μαγαζί με original ανταλλακτικά BMW κοντά στο σπίτι μου και όχι 30 χιλιόμετρα μακρυά...

Κοντά στην περιοχή του Γουδί τι μου προτείνεται??????????


Οταν λέω κοντά θέλω να πω σε μια εύλογη ακτίνα,χιλιομετρική:)

BILL007
10-12-08, 12:15
Kάποιος να δώσει καμία καλή ιδέα????

Panos 318is
10-12-08, 13:11
Δημοσθένους 247, Καλλιθέα, 210-9420600

Αυτο ξέρω αν σου κάνει φίλε Bill!!

Panos 318is
10-12-08, 13:12
θα σου κάνει και έκπτωση..

BILL007
10-12-08, 15:15
Σε ευχαριστώ φίλε Πάνο...Ναί μου κάνει...:D

Mια ερώτηση όμως,πως θα μου κάνει έκπτωση?:)

taou
16-12-08, 09:18
off topic
λόγω αλεξανδρούπολης η αποστάσεις Γουδί - Καλλιθεα μου φαίνονται εξωφρενικές

και τώρα στο θέμα μας, μπορείς φίλε κυριάκο να μου στείλεις και εμένα με pm το τηλ από γερμανία;

shido
16-12-08, 09:29
αλεξανδρουπολη ε?με πηγες 10 χρονια πισω φανταρο!!

teothekid
16-12-08, 09:33
Παιδιά σχετικά με αυτό το θέμα...Θέλω να πάρω κάτι βίδες και ψιλολόγια...Έχω όλα τα part numbers,αλλά αυτό που σκέφτομαι είναι αν υπάρχει κάποιο μαγαζί με original ανταλλακτικά BMW κοντά στο σπίτι μου και όχι 30 χιλιόμετρα μακρυά...

Κοντά στην περιοχή του Γουδί τι μου προτείνεται??????????


Οταν λέω κοντά θέλω να πω σε μια εύλογη ακτίνα,χιλιομετρική:)

Τωρα μου ελεγε ο Χρηστος να ανοιξουμε ενα μαγαζι εκει κοντα σε σενα

alexskord
15-06-09, 16:53
φιλε gttherion για το συγκεκριμένο ανταλλακτικό δεν μπορώ να σου πω τωρα άλλα θα το κοιτάξω απο αυριο.Παντος να ξερεις οτι ο αισθητηρας λαμδα δεν χαλαει ευκολα.

Γενικά για γνήσια ανταλλακτικά BMW ολοι οι αντιπρόσωποι στην Ελλάδα εχουν τις ιδιες τιμες.Τουλάχιστον σε αυτα που εχω ρωτήσει εγω.
Για πιο χαμηλές τιμες μπορείς να απευθυνθείς στην αντιπροσωπεία στη Γερμανία
εκει γνωριζω μια υπεύθυνη πωλήσεων,νομίζω Ελληνίδα, οπου μπορείς αφου εχεις το part number του προϊόντος να μαθεις τιμες και μεταφορικά έξοδα.Η αποστολή γίνετε με paypal αλλα δέχονται και banktransfer. Μην σε τρομαζει το γεγονος οτι ειναι μεγαλη η αποσταση.εχει μεγαλη διαφορα τιμης.
Υποτιθετε οτι εχουμε κοινο νομισμα στην Ευρωπη,αλλα εδω δεν το εχουν καταλαβει μερικοι.
Tο προϊόν που ζητας και το part number μπορείς να το μάθεις απο το sait www.bmwfans.info
Αν σε ενδιαφέρει η ηλεκτρονική διεύθυνση και τηλεφωνα μπορώ να σου στείλω pm.


Mporeis na ta steileis kai se emena! Eimai stin agglia gi ayto oi agglikoi xaraktires

Alexandros