PDA

Επιστροφή στο Forum : E30 εναντιον Honda (mid 80s Civic) :icon42:


Fad3In
22-05-05, 11:49
Καλησπερα σε ολους...
Κριμα που η φαση εγινε στην Πατησιων και οχι καπου πιο ανοικτα,ετσι για να γελαγα λιγο περισσοτερο!

Ειμαι σε φαναρι στην Πατησιων ακουγοντας Children Of Bodom ( :D ) και σκαει διπλα μου ενα ΥΠΕΡγυφτικο Honda Civic με 3 ατομα και μουσικη κλαρινα ΤΕΡΜΑ ( :tapedshut ).

Αναβει λοιπον πρασινο,πεταγομαι απ την αρχη μπροστα και σε αλλαγη δευτερας εχω ηδη ενα αμαξι διαφορας,η οποια αυξανεται πλησιαζοντας τα 100χμ/ω!

ΥΓ.Η 'πλακα' ηταν οτι ημουν απ την εξωτερικη (την μερια της λωριδας) και τρομαξα στην πορεια κι εναν φορτηγατζη,περνωντας διπλα του...(αναβοσβησε φωτα τεσπα) Το λεω αυτο γιατι κοβωντας μπροστα απο το HOnda θα εκανα αυτο που κανουν ολοι οι ***** και μ εκνευριζει και απιστευτα στον δρομο...Οταν βλεπουν εμποδιο μπροστα τους αντι να σταματησουν,κανουν σφηνα στην αλλη λωριδα οτι και να ρχεται απο πισω!!! Επαφυονται δηλαδη στα δικα σου αντανακλαστικα και την δικη σου αντιδραση για την ασφαλεια τους! :bullhorn:

Ν.

handball-n11
22-05-05, 18:00
Καλησπερα σε ολους...
Κριμα που η φαση εγινε στην Πατησιων και οχι καπου πιο ανοικτα,ετσι για να γελαγα λιγο περισσοτερο!

Ειμαι σε φαναρι στην Πατησιων ακουγοντας Children Of Bodom ( :D ) και σκαει διπλα μου ενα ΥΠΕΡγυφτικο Honda Civic με 3 ατομα και μουσικη κλαρινα ΤΕΡΜΑ ( :tapedshut ).

Αναβει λοιπον πρασινο,πεταγομαι απ την αρχη μπροστα και σε αλλαγη δευτερας εχω ηδη ενα αμαξι διαφορας,η οποια αυξανεται πλησιαζοντας τα 100χμ/ω!

ΥΓ.Η 'πλακα' ηταν οτι ημουν απ την εξωτερικη (την μερια της λωριδας) και τρομαξα στην πορεια κι εναν φορτηγατζη,περνωντας διπλα του...(αναβοσβησε φωτα τεσπα) Το λεω αυτο γιατι κοβωντας μπροστα απο το HOnda θα εκανα αυτο που κανουν ολοι οι ****** και μ εκνευριζει και απιστευτα στον δρομο...Οταν βλεπουν εμποδιο μπροστα τους αντι να σταματησουν,κανουν σφηνα στην αλλη λωριδα οτι και να ρχεται απο πισω!!! Επαφυονται δηλαδη στα δικα σου αντανακλαστικα και την δικη σου αντιδραση για την ασφαλεια τους! :bullhorn:

Ν. XAiromai ta mala file mou. Poly pithano na itan ena tsourmo albanogyftoi (opos tha sou perase kai esena apo to myalo). NA nai kala ta paidia giati an den itan kai aytoi apo poious tha feygame?!?!?
Den ksero gia esas ekei pou menetai alla edo stin keryra exoun ksefygei oloi. Blepeis kati ibiza kati leon me 400 aloga kai kati uno me 300 kai den ksereis pou na kryfteis!!!!! :icon42:

Fad3In
23-05-05, 10:42
Χα! Δεν παν να χουν και 800 αλογα; Παλι το αυτοκινητο που οδηγω θα προτιμουσα! Με πιανεις; :nod: :p: :ices_ange
Ν.

manosm3
23-05-05, 11:03
Den ksero gia esas ekei pou menetai alla edo stin keryra exoun ksefygei oloi. Blepeis kati ibiza kati leon me 400 aloga kai kati uno me 300 kai den ksereis pou na kryfteis!!!!! :icon42:

Εγω λεω να κρυφτεις καλυτερα στον βελτιωτη και μετα να βγεις εξω! ;) :hello:

handball-n11
23-05-05, 12:11
Χα! Δεν παν να χουν και 800 αλογα; Παλι το αυτοκινητο που οδηγω θα προτιμουσα! Με πιανεις; :nod: :p: :ices_ange
Ν.
Ifeel you!!!!! exoume edo enan (geitona) me ena leon cupra r 400aloga! kaneis den ton paei. Kai enas filos mou me mia psilobeltiomeni m3 e36 tou efyge... oriaka isos alla tou efige!!! :icon42: :

Fad3In
24-05-05, 10:26
... oriaka isos alla tou efige!!! :icon42: :

:cheers:
N.