PDA

Επιστροφή στο Forum : Ν. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ


DIESEL
30-11-08, 16:15
:clap:...ρε παιδιά είναι κανείς από Ν. Κορινθίας;

Libanner
30-11-08, 16:44
Ένα φεγγάρι έμενα στο Κιάτο χαιρετίσματα στο Νομό Κορινθίας!

skatzoxoiros
30-11-08, 17:12
ΠΠΠΠαρόν!

Και Κόρινθος και diesel! :clap:


ΥΓ... Και εκεί στα σφαγεία είναι η κοπέλα μου, σίγουρα θα με έχεις δει Κιατο, ίσως χωρίς καπέλο και κεραία βολτάροντας τις δυο μπέμπες μου! :)

yiannis2002
30-11-08, 17:16
κ εγώ απο Κορινθία...ανάμεσα σε Κόρινθο και Λουτράκι...

crazy_beaver
30-11-08, 18:20
Κορινθάρα ολε!!!!!!!!!

sm6
30-11-08, 18:26
απο οτι εχω δει, τα περισσοτερα μελη ειναι απο τα Άβδηρα. πόλη της Θράκης στο Νέστο ποταμό πατρίδα του φιλόσοφου Δημόκριτου και του Πρωταγόρα. :D

sakatis
30-11-08, 18:28
απο οτι εχω δει, τα περισσοτερα μελη ειναι απο τα Άβδηρα. πόλη της Θράκης στο Νέστο ποταμό πατρίδα του φιλόσοφου Δημόκριτου και του Πρωταγόρα. :D

Τα αβδηρα εχουν αποκτησει περιπου 2500 επιπλεον κατοικους απο το φορουμ αυτο!!!

Αυτο που λες συμβαινει επειδη στο προφιλ η πρωτη πολη/περιοχη που εμφανιζεται ειναι τα Αβδηρα και επειδη λιγοι ειναι αυτοι που ασχολουνται με το προφιλ τους, παραμενει σε ολους τους υπολοιπους η προεπιλογη Αβδηρα!!!

sm6
30-11-08, 18:31
Τα αβδηρα εχουν αποκτησει περιπου 2500 επιπλεον κατοικους απο το φορουμ αυτο!!!

Αυτο που λες συμβαινει επειδη στο προφιλ η πρωτη πολη/περιοχη που εμφανιζεται ειναι τα Αβδηρα και επειδη λιγοι ειναι αυτοι που ασχολουνται με το προφιλ τους, παραμενει σε ολους τους υπολοιπους η προεπιλογη Αβδηρα!!!

το ξερω, ουτε στο μοναχο δεν θα εχει ιδια αναλογια κατοικων/bmw oπως τα αβδηρα. :rofl2:

ankor
05-12-08, 20:12
Mπορω να βοηθησω σε κατι? Μενω Κορινθο.

crazy_beaver
18-05-09, 01:27
Ας επαναφερω αυτο το θρεαντ μπας και βρεθει και κανενας αλλος κορινθιος περαν των 4αρων που ποσταραμε και να εξετασουμε το γεγονος να κανονισουμε καποια συναντηση για κανα καφεδακι σε συνδιασμο με καμια βολτα!!!!!!!!!!!!!!!!!Για να δουμε τι θα δουμε?Θα υπαρξει ανταποκριση η θα ξαναπεθανει το θρεντ!!!!!!!!!!!!!!!!!

crazy_beaver
18-05-09, 12:12
ενα τελευταιο αππππππππππ και παραιτουμε απο το θεμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xristos92
18-05-09, 12:14
και γω απο Κορινθο!!!χεχε

crazy_beaver
18-05-09, 12:27
και γω απο Κορινθο!!!χεχε


Μενεις συνοικισμο?Αντε να μαζευτει και κανας αλλος να κανουμε και εμεις καμια βολτα?????????

xristos92
18-05-09, 12:39
ναι συνοικισμο μενω!!

crazy_beaver
18-05-09, 12:44
ναι συνοικισμο μενω!!



Το εχω δει το αμαξι απο κοντα, περναω συχνα απο το σπιτι σου και εχω ακουσει και τα τραβηγματα σου!!!!!!!Ελπιζω τωρα ολα να ειναι μια χαρα!!!!!!!!!!!!!Τι λες θα τα καταφερουμε να κανουμε καμια bmwδοβολτα και εμεις οι κορινθιοι????????

skatzoxoiros
18-05-09, 14:10
Ε, δε πιστεύω να κανονίσετε δίχως εμένα ε; Α, κάπου εδώ είναι και ο φίλος μας ο Μιχαλης με το κόκκινο Μ3, μάλλον δεν έχει δει τις δημοσιεύσεις αυτές για να απαντήσει :-)

crazy_beaver
18-05-09, 14:46
Να σε αφησουμε εξω δεν παιζει!Γιναμε 5 και αντε με το μιχαλη 6 !!!!!!!Μαζευομαστε αυτοι η περιμενουμε μπας και ερθει και κανενας αλλος????????????Πρεπει να υπαρχουν και αλλοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Που ειστε συντροφοι οεο????????????????

TAZ118!
18-05-09, 15:30
Eγω εχω καταγωγη και εμενα 5 χρονια Λουτρακι,Μετραει η συμμετοχη μου?

crazy_beaver
18-05-09, 16:22
Αμα υπαρχει προθυμια ενοειται οτι μετραει.Εξ αλου νομιζω πςχ ολοι θελουμε να μαζευουμε, να γνωριστουμε μεταξυ μας, να κανουμε τις κουβεντουλες μας και αμα υπαρχει ορεξη που δυσκολα βλεπω να μην υπαρχει να κανουμε και τη βολτουλα μας!!!!!!!Συνεπως οσοι πιστοι προσελθετε.Ο νομος κορινθιας ειναι δημοφιλης προορισμος το καλοκαιρι(Κορινθος ,Λουτρακι,Βραχατι,Λουτρα..........)Μερη υπαρχουν και για καφε και για βολτα και για αχρειαστα λαστιχα!!!!!!!!!!

bmw5argolida
18-05-09, 17:03
Δεχεστε και κανενα γειτονα στην παρεα σας;Αντε για να ειμαστε περισσοτεροι...

TAZ118!
18-05-09, 17:11
Μαγκες οτι κανονισετε εγω ειμαι μεσα.Κατεβαινω συχνα Λουτρακι για καφε
η' βολτα μεχρι Παλαια Επιδαυρο.

crazy_beaver
18-05-09, 19:01
Ενοειται ολοι οι γειτονες ευπροσδεκτοι!Προτεινω να περιμενουμε μερικες μερες να δουμε αν εμφανιστει και καποιος αλλος και μετα να προχωρησουμε στη συζητηση μιας ημερομηνιας που να μας βολευει ολους. Εχω και μερικες προτασεις να κανω ,σκεφτειται τις και τις συζηταμε!!η προταση να μαζευτουμε μια παρεα και να παρεβρεθουμε σε καποια συναντηση του φορουμ στην αθηνα.Εγω εχω σκεφτει πολλλες φορες να παω αλλα το μονο που με κραταει ειναι οτι δεν βρισκω παρεα για το δρομο.Ακομα ηθελα να προτεινω να δωσουμε σε ενα σημειο ραντεβου και παμε ολοι μαζι βολτα στο historic και μη trackday που κανονιζεται στα μεγαρα!!!!!!Ως θεατες η ως συμετεχοντες αυτο ειναι καθαρα στο χερι και την τσεπη του καθενος!!!!!!!!!!Φυσικα και η βολτα στην Επιδαυρο ακουγεται πολυ καλη ιδεα και με παρα πολυ δυνατη διαδρομη!!!! Απο την αλλη ας αρχισουμε με τα βασικα πρωτα οπως μια συναντηση για ενα καφεδακι και καμια τοπικη βοτουλα πρωτα οπου θα μπορεσουμε να τα συζητησουμε ολα και αν υπαρχει ανταποκριση θα βρεθει και η ορεξη και ολα θα γινουν.

Για να δουμε λοιπον!!!!!!!!

papajim
18-05-09, 20:02
Παρόν... είμαι από Αθήνα αλλά εργάζομαι/διαμένω Κόρινθο.
Μέσα για καφεδάκι-βολτίτσα

yiannis2002
18-05-09, 21:18
και εγω είμαι μέσα

crazy_beaver
19-05-09, 09:30
Πηρα το θαρος να ανοιξω αυτο το θρεντ με σκοπο να συζηταμε τις συναντησεις μας μιας και αυτο δεν ειναι στο σωστο τμημα του φορουμ.Τωρα που γνωριστηκαμε λοιπον ας κανονισουμε την πορεια μας!!!!!!!!


http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=19599

nicke90
24-05-09, 11:33
Καλημέρα στους πατριώτες.
και εγώ Κορίνθιος είμαι.Με τον skatzoxoiros έχουμε γνωριστεί μια μέρα στην πιάτσα.
Όποτε κανονίσετε είμαι μέσα.:dance:

ThaNOS E46coupe
19-12-10, 23:41
ρεεεεεεεεεε...εγώ είμαι πιο μακρυα...Καλαμάτα...δέ με θέλετε? κατεβείτε ρε σείς λίγο να ανέβουμε και εμείς λίγο να τη βρούμε τη δουλειά στη μέση περίπου.(τρίπολη)... θα κάνετε ψαλίδι ή θα γίνει ζημιά τελικα? :D
ΥΓ...μπορώ μόνο κυριακές και τα τριήμερα που θα σκάσουν χριστουγεννα και πρωτοχρονιά!!!!!!!!!αλλα με τον καινούριο χρόνο κάτι μπορούμε να κάνουμε και για καθημερινές....

-E36IS-
20-12-10, 19:36
Να ρωτησω κατι τους Κορινθιους φιλους...
Με την πιστα καρτ που υπηρχε πισω απο τα goodys του ισθου τι γινεται???
Την εχουν εγκαταληψει?? Αυτοκινητα μπαινουν καθολου μεσα?? λεμε τωρα...

yiannis2002
26-12-10, 11:20
η πίστα αυτη έχει πάψει να υπάρχει εδώ και πάρα πολλά χρόνια, τώρα στο ίδιο οικόπεδο εδρεύει μια μεταφορική

ThaNOS E46coupe
26-12-10, 15:35
η πίστα αυτη έχει πάψει να υπάρχει εδώ και πάρα πολλά χρόνια, τώρα στο ίδιο οικόπεδο εδρεύει μια μεταφορική

κρίμα....μηπως θα μπορούσαμε να τους παρακαλέσουμε να μας αφήσουν να μπούμε για κανα δυο τρείς μέρες???????? δέ θα τους χαλάσουμε την ασφαλτο :D!!!!!!:love:

yiannis2002
26-12-10, 17:04
δεν υπάρχει η χάραξη, πλεόν εχει γίνει ενα φλάτ οικοπεδο.
και να υπήρχε όμως...δεν έκανε για αυτοκίνητα