PDA

Επιστροφή στο Forum : Θέμα συζήτησης συναντήσεων (τακτικών και μη) στην Θεσσαλονίκη


tsiggeE39
08-12-08, 02:30
Ύστερα από συζήτηση στην συνάντηση που πραγματοποιήσαμε το Σάββατο 06/12/08 στην Θεσσαλονίκη, αποφασίσαμε και ανοίξουμε αυτό το θέμα εδώ, ώστε εδώ να συζητάμε μέρες, ώρες και μέρη που μπορούμε να πραγματοποιούμε τις συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη.

Η επόμενη συνάντηση του club μας στην Θεσσαλονίκη οριστικοποιήθηκε για Πέμπτη 11/12/08 στις 8:30 στην καφετέρια les j'aime (sorry αν το γράφω λάθος) στο Carrefour Μακεδονία.

Επίσης, φωτογραφίες από συναντήσεις μας στην Θεσσαλονίκη θα βρείτε εδώ (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?p=237635#post237635).

kefalismos
08-12-08, 04:00
Σας περιμένουμε όλους αυτήν την Πέμπτη να πιούμε το καφεδάκι μας κ να συζητήσουμε ότι τραβάει η καρδιά μας σε ένα φιλικό περιβάλλον, με κοινό χαραστηριστικό όλων, την αγάπη για τα αυτόκινητα της ξεχωριστής αυτής αυτοκινητοβιομηχανίας...!!

dimitris_e36
08-12-08, 13:03
αυτην την φορα ειμαι μεσα 100%!!!!να δωσουμε ραντεβου μεσα στο μαγαζι η στο παρκινγκ?

tsiggeE39
08-12-08, 13:09
αυτην την φορα ειμαι μεσα 100%!!!!να δωσουμε ραντεβου μεσα στο μαγαζι η στο παρκινγκ?

Στο μαγαζι μεσα ειπαμε, πισω απο το μπαρ..αλλα δεν υπαρχει προβλημα να βρεθουμε και εξω..επειδη καποιοι θα αργησουν λιγο ειπαμε για μεσα..

dimitris_e36
08-12-08, 13:21
εγω λεω πως θα ηταν καλητερο να βρεθουμε εξω!!!!αλλα δεν εχω αντιριση!οπως θελετε!!!

BMW2002tii
08-12-08, 13:58
εξω να δουμε και τα μπεμπακια! και μετα καφεδακι... εκτος απροοπτου (και καιρου θελοντος... αν βρεξει δεν την περπαταω τη γιαγια παλι) θα περασω μια βολτα...

jdozohchr
08-12-08, 14:24
Θα είμαι εκεί..
Όσον αφορά στα αυτοκόλλητα που λέγαμε.. πως σας φαίνεται σαν ιδέα να αποφασίσουμε μία κοινή γραμματοσειρά και μέγεθος και να κάνουμε όλοι το εξής:
Κάτω από το πίσω αριστερό φανάρι να βάλουμε ένα αυτοκόλλητο www.bmw-motorsport.gr και
κάτω από το πίσω δεξί φανάρι να βάλουμε ένα αυτοκόλλητο με το username μας.
Έτσι για να αναγνωριζόμαστε και στον δρόμο ή τα πάρκινγκ κλπ..!

Στην φώτο είναι κάτι τελείως πρόχειρο μόνο και μόνο για να γίνει κατανοητή η ιδέα μου. :smokin:

dimitris_e36
08-12-08, 14:37
θα τα πουμε απο κοντα ολα αυτα!και θα κανουμε μια μαζικη παραγγελια απο τον φιλο μου οπως ειχαμε πει και την προηγουμενη εβδομαδα!αλλα να αποφασισουμε ολοι μαζι πως να το κανουμε!και το χρωμα θα αλλαζει αναλογα με τοο χρωμα του αυτοκινητου και το χρωμα που θελει ο καθενας!και αν εχει και κανενας αλλος κανα γνωστο για τα αυτοκολητα δεν εχω προβλημα να πουμε καποιον αλλον!

InsaneDriver
08-12-08, 14:44
Θα είμαι εκεί..
Όσον αφορά στα αυτοκόλλητα που λέγαμε.. πως σας φαίνεται σαν ιδέα να αποφασίσουμε μία κοινή γραμματοσειρά και μέγεθος και να κάνουμε όλοι το εξής:
Κάτω από το πίσω αριστερό φανάρι να βάλουμε ένα αυτοκόλλητο www.bmw-motorsport.gr και
κάτω από το πίσω δεξί φανάρι να βάλουμε ένα αυτοκόλλητο με το username μας.
Έτσι για να αναγνωριζόμαστε και στον δρόμο ή τα πάρκινγκ κλπ..!

Στην φώτο είναι κάτι τελείως πρόχειρο μόνο και μόνο για να γίνει κατανοητή η ιδέα μου. :smokin:

Φίλε μου το αμάξι το αγόρασες από έναν Παύλο; :offtopic:

DaywalkeR
08-12-08, 14:46
Φίλε μου το αμάξι το αγόρασες από έναν Παύλο; :offtopic:

Ναι μαλλον του Παυλαρα ειναι :clap:

jdozohchr
08-12-08, 14:47
Όχι φίλε από έναν Χρήστο

InsaneDriver
08-12-08, 14:47
Kαλά το κατάλαβα. Καλοτάξιδη!

jdozohchr
08-12-08, 14:49
Ρε λέμε δεν το πήρα από Παύλο! Ποιος είναι αυτός που λέτε; Το αμάξι όταν το πήρα δεν είχε καμία σχέση με το πως είναι τώρα. Εξάτμιση φώτα carbon σήματα και καρδιές εγώ τα πέρασα.

DaywalkeR
08-12-08, 14:52
Ρε λέμε δεν το πήρα από Παύλο! Ποιος είναι αυτός που λέτε; Το αμάξι όταν το πήρα δεν είχε καμία σχέση με το πως είναι τώρα. Εξάτμιση φώτα carbon σήματα και καρδιές εγώ τα πέρασα.

Ο πρωτος ιδιοκτητης του εν λογω αυτοκινητου:dance:

Πινακιδα speaking

jdozohchr
08-12-08, 14:55
Εγώ από Χρήστο το πήρα, μηχανικός στο επάγγελμα. Δεν ξέρω αν εννοείτε τον αδερφό του, του οποίου το όνομα δεν θυμάμαι. Και τα δύο αδέρφια που σας λέω έχουν τώρα από ένα E92 coupe

Nemerkon
08-12-08, 16:04
ολα οκ αλλα μου κανει λιγο καπως να κανονιζοντε "ψυχαγωγικες" βολτες εν μεσω ολων οσων διαδραματιζοντε.....δικιο εχετε απλα ειπα να το πω!

και παλι και παλι βενζινη και μπουκαλι.....

καλο σας απογευμα...
φιλικα

jdozohchr
08-12-08, 16:18
:offtopic::offtopic:


ολα οκ αλλα μου κανει λιγο καπως να κανονιζοντε "ψυχαγωγικες" βολτες εν μεσω ολων οσων διαδραματιζοντε.....δικιο εχετε απλα ειπα να το πω!

και παλι και παλι βενζινη και μπουκαλι.....

καλο σας απογευμα...
φιλικα

Και εμένα μου κάνει "κάπως" να μην μπορώ να παρκάρω το αμάξι μου στο πανεπιστήμιο αυτές τις μέρες αλλά τι να κάνουμε όπως μου έκανε "κάπως" όταν μου έσπασαν το δεξί παράθυρο "κάποιοι" μέσα στο πανεπιστήμιο επειδή ο άμοιρος έτυχε να έχω μάθημα αφού σκοτεινιάσει και ΤΟΛΜΗΣΑ να πάω με το αμάξι! Όπως μου κάνει "κάπως" το γεγονός οτι η κοπέλλα μου αύριο δίνει κατατακτήριες μέσα στο ΑΠΘ (θα έχει πάλι σουρουπώσει) και κινδυνεύει η σωματική της ακεραιότητα από..... αυτούς που λυπούνται και θρηνούν για τον άδικο χαμό ενός αγοριού.
Και για να μην παρεξηγούμε, κανέναν δεν αφήνει αδιάφορο ο θάνατος ενός 15χρονου αλλά αυτοί που κάνανε τις ζημιές στρατιωτικό νόμο χρειάζονται και τίποτα άλλο.Σπάνε και καταστρέφουν γενικά περιουσίες των άλλων !!!ΑΛΛΑ δεν μόχθησε για να τα βγάλει γιαυτο τα καταστρέφει αν ήταν δικά του θα τα έκαιγε; (λέω εγώ τώρα)ΟΧΙ φυσικά γιατί τα δικά του τα πονάει. Έχουμε χάσει νομίζω την έννοια της λέξης δημοκρατία.Νομίζω ότι είναι (από αυτά τα λίγα που ξέρω)ελευθερία έκφρασης και κινήσεων μέχρι εκεί που αρχίζει η ελευθερία του ΑΛΛΟΥ. ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕ αυτά..

Φιλικά επίσης!
:offtopic::offtopic:

Nemerkon
08-12-08, 16:31
αθηνα...λεωφορος αλεξανδρας...κατα την διαρκεια "επιθεσης" σε τραπεζα καποιοι ξεκινουν να σπανε ασχετο μικρο μαγαζι προφανως καποιου "ανθρωπακου¨που το ειχε γιανα ζησει.εννοειτε οτι οι εμπλεκομενοι στην τραπεζα τους περνουν στο κηνυγι...μαντεψε που κρυφτικαν...πισω απο μια διμοιρια...κλασσικα.( μην ακουσω τπτ αηδιες.....γνωστοι μου τους καταδιωξαν ως τα ματ... )!πορεια γιαννενα....σπασιμο στο 90% των τραπεζων του κεντρου...ΚΑΝΕΝΑ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ αυτοκινιτο η μαγαζι...( απλα αναφερω τα γιαννενα...) τα συμπερασματα δικα σου.
και αν εσυ φοβασε για την κοπελα σου απλα να μου αναφερεις ενα γεγονος που καποιος την επεσε σε καποια κοπελιτσα η καποιον ασχετο!πιο συχνα νομιζω ακους στην τβ για την αστυνομια...και αν εχεις και εδω αντιρησση τι να πω....και αν οου εσπασαν το παραθυρο ναι οκ...το εκαναν για να ενισχυσουν τον αγωνα με το στερεοφωνικο σου....την περιπτωση να ειναι απλοι κλεφτες δεν την σκεφτικες δλδ??παλι καλα δεν ηταν τπτ μεταναστες.....

Nemerkon
08-12-08, 16:33
για να μην εχουμε αντιδικιες!!!να υπενθυμησω οτι ολα αυτα δεν ειναι προσωπικα!κανουμε κουβεντα και αν ειναι λιγο πιο εντονη ισως ( που δεν νομιζω! ) απλα την κανει πιο ενδιαφερουσα!δεν εχω σκοπο την αντιπαραθεση βεβαιως!

jdozohchr
08-12-08, 16:55
Φυσικά και δεν υπάρχει περίπτωση παρεξήγησης φίλε, και εννοείται πως δεν μιλάμε προσωπικά αφού ούτε σε ξέρω ούτε με ξέρεις! Επίσης για να τελιώσει το :offtopic: καλύτερα να τα λέμε όλα αυτά στο κατάλληλο thread .. δηλαδή εδώ (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=16531)

kefalismos
08-12-08, 21:11
Ναι αλλά παραβγήκαμε:offtopic::icon02:'
Εδώ είπαμε γράφουμε τα τι και πως για τις συναντήσεις.

tsiggeE39
09-12-08, 12:22
Λοιπον παιδια μιας και πλησιαζει η μερα της συναντησης, ας γραψουμε εδω ποιοι θα ειμαστε στην συναντηση..Υπενθιμιζω, Πέμπτη στις 8:30 στο les j'aime στο Carrefour...Θα βρεθουμε η έξω η μεσα, το συζηταμε αυτο....Ας δουμε ποσοι θα ειμαστε ομως...

Εγω θα ερθω σιγουρα...Περιμενουμε πολλες συμμετοχες....(Τιμο βγάλε την γιαγιά από το garaze....!!!!)

BMW2002tii
09-12-08, 12:25
αν δεν εχω προπονηση (περιμενω μηνυμα) θα περασω ... ας παει καποιος λιγο νωριτερα να ξηλωσει τα σαμαρακια απ την πλατεια! :D:D:D

jdozohchr
09-12-08, 13:03
Τίμο όταν έλεγα εγώ στην προηγούμενη συνάντηση πως τα σαμαράκια ενοχλούν με κοροιδεύτανε!! Τέλος πάντων, μέσα και εγώ και ο panos30

tsake30
09-12-08, 15:42
εννοειτε πως θα ερθω κ εγω...αν δειτε καπνο απο μακρια εγω θα ειμαι...

sas.
09-12-08, 18:07
Θα σας περιμένω πίσω απο το μπάρ.

jdozohchr
09-12-08, 18:18
Θα σας περιμένω πίσω απο το μπάρ.


Όχι που δεν θα μας περίμενες!! Πως την είπες την σερβιτόρα; :D

alfagama
09-12-08, 18:31
Οπως τα ειπαμε και στην "πρωτη" θα ερθω και εγω φυσικα αλλα κατα τις 21.20 (λογω δουλειας... το γνωριζετε!) και αν ειναι καλη η σερβιτορα θα το κανουμε στεκι :).

tsake30
09-12-08, 18:43
εσεις οι παντρεμενοι αφηστε κ τπτ για τους ελυθερους....:rofl2::rofl2:

jdozohchr
09-12-08, 18:48
εσεις οι παντρεμενοι αφηστε κ τπτ για τους ελυθερους....:rofl2::rofl2:


Πες τα!! :friday:

alfagama
09-12-08, 18:54
Να σας θυμισω και το " και οι παντρεμενοι εχουν ψυχη" !?
Ειπαμε, παντρευτικαμε δεν γιναμε ΕΦΡΑΙΜ!!!

jdozohchr
09-12-08, 19:01
Ειπαμε, παντρευτικαμε δεν γιναμε ΕΦΡΑΙΜ!!!

Διπλό φάουλ δηλαδή!! :rofl2:

alfagama
09-12-08, 19:03
Θα το ηθελα ε? να ειμαι Εφραιμ εννοω!

dimitris_e36
09-12-08, 19:23
και εγω μεσα οπως ειχα πει και ποιο πριν!αλλα οπως θα ξανα πω ας βρεθουμε εξω ρε παιδια!!!οχι μεσα στο μαγαζι!και μετα σαν τα καλα τα παιδακια παμε να πιουμε και κανα ποτο!αλλα οχι πολλα γιατι εχω πολλους ποντους!!!!:ices_ange:friday:!!!!τι λετε?

tsake30
09-12-08, 20:57
ok ας βρεθουμε εξω απο το μαγαζι κ βλεπουμε...

tsiggeE39
09-12-08, 23:02
Ας βρεθουμε πισω παιδια, οπως την αλλη φορα, και μετα παμε ολοι μαζι μπροστα για ποτο-καφε....γιατι μπροστα δεν θα εχει χωρο να βαλουμε τα "μωρα" μας για να περιμενουμε..ενω πισω μολις συγκεντρωθουμε παμε ολοι μαζι μπροστα και τα βαζουμε ολα μαζι καπου, για να γινει και εστιτη η παρουσια μας...οχι οτι δεν θα γινει και αλλιως βεβαια.....!!!

tsake30
09-12-08, 23:56
σωστος αρα τα λεμε στο π3 οπως κ την προηγουμενη φορα

tsiggeE39
09-12-08, 23:58
σωστος αρα τα λεμε στο π3 οπως κ την προηγουμενη φορα

Πιστευω ειναι το καλυτερο...

jdozohchr
10-12-08, 02:16
σωστος αρα τα λεμε στο π3 οπως κ την προηγουμενη φορα

:dblthumb2
Για να μην μπερδευόμαστε λοιπόν η συνάντηση θα γίνει στο P3 την Πέμπτη στις 20:30
:dblthumb2

alfagama
10-12-08, 11:03
Καποιος να μου στειλει με ΡΜ το κινητο του (κατα προτιμηση ΝΟΚΙΑ :) ) γιατι το βλεπω οτι θα σας ψαχνω... αφου θα ερθω κατα τις 9+

tsiggeE39
10-12-08, 13:15
Καποιος να μου στειλει με ΡΜ το κινητο του (κατα προτιμηση ΝΟΚΙΑ :) ) γιατι το βλεπω οτι θα σας ψαχνω... αφου θα ερθω κατα τις 9+

εχεις ΡΜ.....

giorgos_f1
10-12-08, 17:24
Eδω ειμαι και εγω. Οπως ειπαμε για αυριο πεμπτη 8.30 συναντιση π3.

sas.
10-12-08, 17:56
Θα σας περιμένω πίσω απο το μπάρ.(ή μέσα στο μπάρ .........εξαρτάται απο το πόσο θα αργήσετε)

tsiggeE39
10-12-08, 22:20
Θα σας περιμένω πίσω απο το μπάρ.(ή μέσα στο μπάρ .........εξαρτάται απο το πόσο θα αργήσετε)

Γιατι δεν ερχεσαι πισω Θοδωρη?Σε περιμενουμε πισω...και αν ερθει και ο Τιμος με την γιαγια, θα χασεις που δεν θα ερθεις....

tsiggeE39
11-12-08, 09:40
Προς το παρων, στην σημερινη συναντηση μας θα είναι οι εξής:

tsiggeE39
sas
kefalismos
dimitris_e36
BMW2002tii
jdozohchr
tsake30
alfagama
giorgos f1

Αν έχω ξεχάσει κάποιον ας κάνει ένα ποστ......

ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ, ΠΕΜΠΤΗ, ΣΤΙΣ 8,30 ΣΤΟ Ρ3 ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΤΟΥ CARREFOUR.....(ναι Θοδωρε, και εσενα εκει σε περιμενουμε.......!!!!)

dimitris_e36
11-12-08, 10:24
Καλα ρε μονο 9 ατομα:thumbsdow?που στο καλο ειναι ολοι οι αλλοι?μια φορα γινετε η συναντηση ρε!οχι καθε μερα!!!!

tsiggeE39
11-12-08, 10:32
Καλα ρε μονο 9 ατομα:thumbsdow?που στο καλο ειναι ολοι οι αλλοι?μια φορα γινετε η συναντηση ρε!οχι καθε μερα!!!!

Πες τα ρε Δημητρη....αντε ρε κουνηθειτε...

dimitris_e36
11-12-08, 10:36
:banhim:ου βρε ξενερωτοι ολοι σας!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!tsiggeE39 ετοιμασε το βραδυ φωτογραφικη μηχανη!!!!τα bmw μας θα τα ποζαρουμε αγκαλιτσα!!!ρε να το πλυνω η οχι?:chair: σκ@τ@ ειναι ο καιρος!:rtfm:

tsiggeE39
11-12-08, 11:26
:banhim:ου βρε ξενερωτοι ολοι σας!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!tsiggeE39 ετοιμασε το βραδυ φωτογραφικη μηχανη!!!!τα bmw μας θα τα ποζαρουμε αγκαλιτσα!!!ρε να το πλυνω η οχι?:chair: σκ@τ@ ειναι ο καιρος!:rtfm:

Εννοειται οτι θα εχω φωτογραφικη........εγω το επλυνα...δεν ασχολουμαι με τον καιρο...!!!πλυνε πλυνε....!!

oldcarskickass
11-12-08, 14:13
Μέσα!!!

Απλά επειδή δε σας ξέρω, δλδ δε ξέρω τι αλήτες είστε και είστε και πολύ με Ε30 άρα είστε 100% αλήτες θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου στείλει με πμ το τηλέφωνο του, γιατί δουλεύω μέχρι τις 8:30.

Μόλις προστέθηκε άλλος ένας αλήτης με ε30 (εγώ).

MINI
11-12-08, 14:15
Μηπως ειναι λιγο νωρις για καθημερινη? μεχρι τωρα οι συναντησεις γινονταν στις 10..

tsiggeE39
11-12-08, 14:27
Μηπως ειναι λιγο νωρις για καθημερινη? μεχρι τωρα οι συναντησεις γινονταν στις 10..

Φιλε ειπαμε 8,30 και οποιος δεν μπορει θαρθει πιο μετα....δεν υπαρχει προβλημα...να σε περιμενουμε?

dimitris_e36
11-12-08, 14:38
Μέσα!!!

Απλά επειδή δε σας ξέρω, δλδ δε ξέρω τι αλήτες είστε και είστε και πολύ με Ε30 άρα είστε 100% αλήτες θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου στείλει με πμ το τηλέφωνο του, γιατί δουλεύω μέχρι τις 8:30.

Μόλις προστέθηκε άλλος ένας αλήτης με ε30 (εγώ).

μην μας φοβασαι!!!ολοι εχουμε καθαρο ποινικο μητρωο!!!:rockon: θα σε περιμενουμε και εσενα το βραδακι!

dimitris_e36
11-12-08, 14:45
Μέσα!!!

Απλά επειδή δε σας ξέρω, δλδ δε ξέρω τι αλήτες είστε και είστε και πολύ με Ε30 άρα είστε 100% αλήτες θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου στείλει με πμ το τηλέφωνο του, γιατί δουλεύω μέχρι τις 8:30.

Μόλις προστέθηκε άλλος ένας αλήτης με ε30 (εγώ).

και εχεις π.μ φιλε!

alfagama
11-12-08, 14:55
Αντε ρε παιδια που ειστε κρυμενοι? Σημερα ειναι Ladys night... παρτε τις μπεμπες σας και ελατε!

BMW2002tii
11-12-08, 15:34
παιδες... προβλεπεται βροχη! και την ειχα και γυαλισμενη τη γιαγια... αν βρεχει δε με βλεπω να ρχομαι με το 2002! οχι οτι λιωνει αλλα θε λερωθουν θολοι, πατωμα, μοτερ... οποτε μπορει να σκασω μυτη με το 46αρι (με τα 18αρια κι αυτη τη γλιτσα παρτυ θα κανει) η με οπελ αστρα (μη βαρατε!)

kostas e46
11-12-08, 16:51
Τεληκα ο jdozohchr με επεισε να ερθω και εγω. Κι εγω μεσα!

jdozohchr
11-12-08, 17:01
Έτσι έτσι.. κατά τις 20.40 λογικά θα σκάσουμε στο P3 εμείς, μην μπείτε χωρίς εμάς!! Τίμο θα φέρεις την γιαγιά τελικά;

BMW2002tii
11-12-08, 17:05
ρε σεις αν ριχνει βροχη εκεινη την ωρα ισχυει οτι περιμενουμε στο π3? η κατευθειαν μεσα? ας μου στειλει καποιος που θα ειναι 100% με π.μ. ενα κινητο γιατι βλεπω να χανομαστε στον ιδιο χωρο!






υ.γ. και δε σταματαει να ριχνει ρε γμτ, να την περασω ενα δερμα τη γιαγια...

jdozohchr
11-12-08, 17:10
ρε σεις αν ριχνει βροχη εκεινη την ωρα ισχυει οτι περιμενουμε στο π3? η κατευθειαν μεσα? ας μου στειλει καποιος που θα ειναι 100% με π.μ. ενα κινητο γιατι βλεπω να χανομαστε στον ιδιο χωρο!

Έχεις pm :lamer:

tsiggeE39
11-12-08, 17:35
Γουσταρω που μαζευομαστε πολλοι τελικα.....αντε και πλησιαζει η ωρα...βρεχει δεν βρεχει ας βρεθουμε πισω και παμε ολοι μαζι μπροστα....αντε βγαλτε τα μωρα σας μια βολτα(εστω και υγρη......)..!!

dimitris_e36
11-12-08, 17:41
λοιπον ραντεβου εξω στο Π3!!!εκλεισε τωρα!βρεχει δεν βρεχει!φερτε τις ομπρελες!

makinen
11-12-08, 17:48
Ελα ρε παιδιαααααααααα.....Κριμα που δεν μπορω σημερα..Κανονιστε και τπτ καποιο ΠΣΚ που ο χρονος ειναι περισσοτερος..Αντε και καλα καψιματα και να βγαλετε και φωτο/βιντεο να σας δω...!!!

dimitris_e36
11-12-08, 17:54
Ελα ρε παιδιαααααααααα.....Κριμα που δεν μπορω σημερα..Κανονιστε και τπτ καποιο ΠΣΚ που ο χρονος ειναι περισσοτερος..Αντε και καλα καψιματα και να βγαλετε και φωτο/βιντεο να σας δω...!!!

ρε αγορι μου γλυκο δεν ειδες ποσες μερες εχει που το κανονησαμε?αλλα μην μου μουτρωνεις!κανονιζουμε και για σαββατοκυριακα για οποιος δεν μπορει μεσα στην εβδομαδα!!!!:clap:

giorgos_f1
11-12-08, 19:13
Εγω ξεκηναω τωρα απο ευοσμο πιστευω να σας προλαβω π3 αλιως θα ερθω μπροστα.

alfagama
12-12-08, 00:16
Εχω δεκα λεπτα που μπηκα σπιτι... γ@#!το δεν τα καταφερα να ερθω σημερα και σπαστικα αλλα μου επεσε δουλεια της τελευταιας στιγμης, τελος παντων θα το ξεπερασω και θα τα πουμε την επομενη φορα.
Ελπιζω να περασατε καλα και να ηπιατε κανενα ποτακι και για μενα.

dimitris_e36
12-12-08, 10:10
πολυ ωραια η συναντιση χτες με ανεκδοτα και πολυ χαβαλε απο ολα τα παιδια!αντε να συνεχησουμε ετσι για να αποδειξουμε σε καποιους οτι κανουμε εξησου ωραια πραγματα και εμεις εδω πανω!:ylsuper::bowdown:
οι photo ερχοντε απο τον γιαννη(tsiggeE39):bigthumb: σε λιγο!!!
και θα ανοιξω νεο thead για την επομενη συναντιση!
γι αυτο.......
ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!!!!!

kostas e46
12-12-08, 12:51
πολυ ωραια η συναντιση χτες με ανεκδοτα και πολυ χαβαλε απο ολα τα παιδια!αντε να συνεχησουμε ετσι για να αποδειξουμε σε καποιους οτι κανουμε εξησου ωραια πραγματα και εμεις εδω πανω!:ylsuper::bowdown:
οι photo ερχοντε απο τον γιαννη(tsiggeE39):bigthumb: σε λιγο!!!
και θα ανοιξω νεο thead για την επομενη συναντιση!
γι αυτο.......
ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!!!!!

μερηκες φωτο απο το P3 του carefour

tsiggeE39
12-12-08, 12:58
μερηκες φωτο απο το P3 του carefour

Στην πρωτη φωτο το "παλικαρι" που αχνοφαινεται είναι ο dimitris_e36......κουκουλοφορος και αυτος...σκαστος ηρθε απο τα πανεπιστημια...χαχαχα....Για να μαθαινουν οσοι δεν ηρθαν...!!!!!

kostas e46
12-12-08, 13:05
Στην πρωτη φωτο το "παλικαρι" που αχνοφαινεται είναι ο dimitris_e36......κουκουλοφορος και αυτος...σκαστος ηρθε απο τα πανεπιστημια...χαχαχα....Για να μαθαινουν οσοι δεν ηρθαν...!!!!!

tsiggeE39 περημαινουμε και τις δικες σου φωτο αργεις!!!!!!!!!!!!

tsiggeE39
12-12-08, 13:17
tsiggeE39 περημαινουμε και τις δικες σου φωτο αργεις!!!!!!!!!!!!

Εχεις δικιο...απλα εχει πεσει πολυυυυυυυυυυυ δουλεια και δεν ειναι αποχη να αφηνεις δουλειες.........θα ετοιμαστουν το βραδυ αργα ομως...θα ανεβουν κατα τις 3-4 το βραδυ....!!!

kostas e46
12-12-08, 13:28
Εχεις δικιο...απλα εχει πεσει πολυυυυυυυυυυυ δουλεια και δεν ειναι αποχη να αφηνεις δουλειες.........θα ετοιμαστουν το βραδυ αργα ομως...θα ανεβουν κατα τις 3-4 το βραδυ....!!!

Δεν πειραζει πρωτα η δουλεια!!!!!

sas.
12-12-08, 13:44
Κάνε κανένα φωτομοντάζ και βάλε και εμένα μέσα!!!!!!!!!!!!!!

tsake30
12-12-08, 14:27
μπραβο ρε παιδια...αν κ δεν μπορεσα να ερθω χαρηκα που ηρθαν κ νεα μελη..καψατε καθολου λαστιχο ή παλι στα βουβα την βγαλατε?κανονισατε ποτε θα γινει η επομενη συναντιση?

kostas e46
12-12-08, 14:40
μπραβο ρε παιδια...αν κ δεν μπορεσα να ερθω χαρηκα που ηρθαν κ νεα μελη..καψατε καθολου λαστιχο ή παλι στα βουβα την βγαλατε?κανονισατε ποτε θα γινει η επομενη συναντιση?

λαστηχα δε καψαμε αλλα απ' οτι καταλαβα η επομενη συναντηση την αλλη εβδομαδα!

dimitris_e36
12-12-08, 15:06
Στην πρωτη φωτο το "παλικαρι" που αχνοφαινεται είναι ο dimitris_e36......κουκουλοφορος και αυτος...σκαστος ηρθε απο τα πανεπιστημια...χαχαχα....Για να μαθαινουν οσοι δεν ηρθαν...!!!!!

αστα να πανε γιαννη μου!!!και καψανε μια τραπεζα χτες και δεν πηγα!(πλακα κανω φυσικα:screwy:)λοιπον ετοιμαζω photo τωρα!!!!:king:

dimitris_e36
12-12-08, 17:56
Λοιπον παιδακια μου νεο thread για επομενη συναντηση!!!
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=16601

tsiggeE39
13-12-08, 01:07
Παιδια επειδη ξεχασαμε να σημειωσουμε ονοματα οσων παρεβρεθησαν στην συναντηση, ΟΣΟΙ ΗΡΘΑΤΕ εστω και για λιγο, καντε εδω ενα post γιατι τα χρειαζομαι για το βιντεακι....

Περιμενω......

kefalismos
13-12-08, 01:51
Παιδια επειδη ξεχασαμε να σημειωσουμε ονοματα οσων παρεβρεθησαν στην συναντηση, ΟΣΟΙ ΗΡΘΑΤΕ εστω και για λιγο, καντε εδω ενα post γιατι τα χρειαζομαι για το βιντεακι....

Περιμενω......

Παρών....:icon_pai:

jdozohchr
13-12-08, 02:03
Παρών :clap:

dimitris_e36
13-12-08, 11:59
παρων και εγω!!!!και τιμος με name bmw2002tii και ο fiorgosf1 και oldcarschool και δεν θυμαμαι ποιοι αλλοι!χαχα

sas.
13-12-08, 12:07
Παρών (για λίγο).:dance:

panose30
13-12-08, 13:26
παρων και εγω!!

kostas e46
13-12-08, 15:44
παρων κι εγω κι m-sak αλλους δε θυμαμε!

giorgos_f1
13-12-08, 16:12
Παρων και εγω.

kefalismos
13-12-08, 16:45
Παιδιά όλοι ήμαστε στο π3 το βράδυ πίσω στην φωτογράφιση?
Κάτι δε μου κάθεται καλά εδώ...:help:

tsiggeE39
13-12-08, 17:06
Παιδιά όλοι ήμαστε στο π3 το βράδυ πίσω στην φωτογράφιση?
Κάτι δε μου κάθεται καλά εδώ...:help:

Οχι Νασο δεν ηταν ολοι στην φωτογραφηση, απλα εγω χρειαζομαι να μαθω ποιοι ηρθαν γενικα και οχι στην φωτογραφηση....