PDA

Επιστροφή στο Forum : Moments... - DVD


Lil
13-12-08, 01:04
http://www.imageshack.gr/files/pyftuxetv2itt6knfqxf.png (http://www.imageshack.gr/view.php?file=pyftuxetv2itt6knfqxf.png)

Λοιπον σας παρουσιαζω (χοχοχο)
το dvd που εφτιαξα για να κληρωθει μαζι με αλλα δωρα στο ΠΑΖΑΡΙ ΜΑΣ (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=16429) (που διοργανωνει ο Snoopy :bowdown: )
το ονομα δεν ειναι τυχαιο.. moments... μερικες απο τις στιγμες του BMW-Motorsport.gr τα τελευταια 2 χρονια ειναι σε αυτο το dvd ειναι ας πουμε μια συλλογη....
Οι τιτλοι του DVD ειναι οι παρακατω...

compacts terror
Εκδρομή Στενή Ευβοίας με alfisti.gr
Afterdark Insane 12-06-08
1st -02 Meeting
Take it to the next level
testing an E46 M3
Athens - Salonica general meeting 2007
Παλιπαιδισμός
ATS 2008 promo video
Megara circuit (2 versions)
virtual bmw-motorsport.gr
red g@midi vs blue mafia
The 330s battle
Εκδρομη Ναυπλιο
3 bonus videos


Αμα το θελετε υπαρχει λυση.... παρτε λαχνους....
ευχαριστω...!
ελπιζω να σας αρεσει....

VanVIC
13-12-08, 06:59
Εσύ μια μέρα....
"Εγραψες" πάλι καλλιτέχνη !

Φέρτε λαχνούς.

Action Man
13-12-08, 09:37
Εσύ μια μέρα....

Tα ίδια του λέω και γω!Θα πάει μπροστά ο πιτσιρικάς..

Lil
13-12-08, 13:50
λες?? :p:

Λαχνους παιδες....

konas
13-12-08, 16:25
Mπραβο ρε Μανο.


Tα ίδια του λέω και γω!Θα πάει μπροστά ο πιτσιρικάς..


Ετσι ειναι, αλλα να μην αφηνει πισω το πανεπιστημιο...σωστα?

Snoopy
13-12-08, 16:31
ο Μάνος ο Κόπολας....

βλέπω να αλλάζει απο junior mod σε Technicolor Moderator

Lil
13-12-08, 16:34
Κωστα το πανεπηστημιο εδω το χω αφησει ηδη... δεν με αγγιξε το αντικειμενο...:)
εχω σχεδια για σπουδες θα στα πω απο κοντα.... προσπαθω να μην τα φηνω στην τυχη τους... δεν ειναι τυχαιο που εχω να κανω μπαξιμο κανα 3μηνο!

Snoopy
13-12-08, 16:37
Κωστα το πανεπηστημιο εδω το χω αφησει ηδη... δεν με αγγιξε το αντικειμενο...:)
εχω σχεδια για σπουδες θα στα πω απο κοντα.... προσπαθω να μην τα φηνω στην τυχη τους... δεν ειναι τυχαιο που εχω να κανω μπαξιμο κανα 3μηνο!

Master in Baxanetcis and Tropetology?

Lil
13-12-08, 16:42
Πες το κ ετσι... εχεις πετυχει την γλωσσα ;)

konas
13-12-08, 16:46
Κωστα το πανεπηστημιο εδω το χω αφησει ηδη... δεν με αγγιξε το αντικειμενο...:)
εχω σχεδια για σπουδες θα στα πω απο κοντα.... προσπαθω να μην τα φηνω στην τυχη τους... δεν ειναι τυχαιο που εχω να κανω μπαξιμο κανα 3μηνο!


Θα χαρω πολυ να μαθω.:clap:
Ελπιζω να μη με παρεξηγεις, γιατι :icon_pai:

Lil
13-12-08, 16:54
δεν παρεξηγω... και ειδικα οσους νοιαζονται...

panagakiss
13-12-08, 17:34
Εγω φετος δινω δευτερη χρονια πανελληνιες γιατι την πρωτη εμπλεξα με καριο-ΜΠΙΠ-λες και το γ...σα το θεμα. Ελπιζω να μπω μηχανολογων μηχανικων, και να γινω καποια μερα ενας μεγαλος μηχανικος αυτοκινητων! (κανω ονειρα ε?). Μανο κι εσυ κατα κει το κοψες?

Lil
13-12-08, 17:54
εγω μια χαρα τα πηγα στις πανελληνιες
μπηκα στην 2η επιλογη μου, "Τμημα Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων του ΕΚΠΑ" πηγα ενα χρονο... ξενερωσα, δεν μαρεσε τπτ δεν με τραβαγε τιποτα εκει, παραλληλα ανακαλυψα ενα νεο χομπυ... το βιντεο... ωωω και διαφορες αλλες προεκτασεις του, και κολησα με αυτο, το κυνηγησα και πλεον ειμαι αρκετα ευχαριστημενος για το επιπεδο που χω φτασει μεσα σε 1,5 χρονο, αλλα δεν μου ειναι αρκετο, θελω να μαθω πολλα ακομα αλλα διστυχως ενχωρια ειμαστε αρκετα πισω στον τομεα αυτο...

panagakiss
13-12-08, 18:22
εγω μια χαρα τα πηγα στις πανελληνιες
μπηκα στην 2η επιλογη μου, "Τμημα Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων του ΕΚΠΑ" πηγα ενα χρονο... ξενερωσα, δεν μαρεσε τπτ δεν με τραβαγε τιποτα εκει, παραλληλα ανακαλυψα ενα νεο χομπυ... το βιντεο... ωωω και διαφορες αλλες προεκτασεις του, και κολησα με αυτο, το κυνηγησα και πλεον ειμαι αρκετα ευχαριστημενος για το επιπεδο που χω φτασει μεσα σε 1,5 χρονο, αλλα δεν μου ειναι αρκετο, θελω να μαθω πολλα ακομα αλλα διστυχως ενχωρια ειμαστε αρκετα πισω στον τομεα αυτο...

Μην το βλεπεις στραβα.. σ'ολα πισω ειμαστε.. Οποτε βρισκεται καποιος να κανει τη διαφορα, οι πολλοι τον αποδοκιμαζουν και τα παραταει. Κακα τα ψεματα, στην Ελλαδα μονο το ποδοσφαιρο προοθουν και δυο τρια αλλα πραγματα. Εσυ κανε αυτο που αγαπας και προσπαθησε να κανεις τη διαφορα..:dblthumb2

Dark_Niaou
14-12-08, 21:05
Off topic...........

Lil
14-12-08, 22:55
Off topic...........
what is off topic?

panagakiss
14-12-08, 23:09
what is off topic?

Μαλον για μενα λεει..