PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΓΟΡΑ 645


maria_acc
02-01-09, 23:41
Σε λίγες μέρες αναχωρώ για Γερμανία για την αγορά μιας 645 θα ήθελα τη γνώμη σας για το συγκεκριμένο μοντέλο !!!!!! :)

Speedy
02-01-09, 23:56
Mε το καλο να την βρεις και να την φερεις!
Τι να πουμε για αυτο το αυτοκινητο....:bowdown:

NIKOS Z3
03-01-09, 00:03
αν το εχεις τσεκαρει με το καλο!!!!

330CI
03-01-09, 00:08
Μπάαα χάλια είναι, μη τη φέρεις...
:banhim:

maria_acc
03-01-09, 00:14
Έχει τσεκαριστεί εδω και πάρα πολύ καιρό απλά τώρα πάρθηκε η απόφαση και πιστεύω πως το αμάξι θα είναι ήμαρτον:wub:

maria_acc
03-01-09, 00:16
Μπάαα χάλια είναι, μη τη φέρεις...
:banhim:

Λες ΕΕΕΕ???? :icon18:

sm6
03-01-09, 00:18
coupe ή convertible?

Nick_E60_GR
03-01-09, 00:22
Μια χαρούλα είναι Μαρία. Θα έχει και ACC?

maria_acc
03-01-09, 00:23
coupe ή convertible?

coupe θα ειναι !!

sm6
03-01-09, 00:25
coupe θα ειναι !!

χρωμα? σαλονι?

maria_acc
03-01-09, 00:26
Μια χαρούλα είναι Μαρία. Θα έχει και ACC?
Τι εννοεις???

Nick_E60_GR
03-01-09, 00:28
Τι εννοεις???

Active Cruise Control ...υπέθεσα ότι είναι σχετικό με το member name σου

maria_acc
03-01-09, 00:31
χρωμα? σαλονι?
Κατά πάσα πιθανότητα μαύρο δεν το έχω επιλέξει ακόμα και για αυτό θα παω πάνω να τα δω από κοντά .

Speedy
03-01-09, 00:37
Active Cruise Control ...υπέθεσα ότι είναι σχετικό με το member name σου


Το nick name σημαινει Μaria Accord{honda}

maria_acc
03-01-09, 00:37
Active Cruise Control ...υπέθεσα ότι είναι σχετικό με το member name σου

loool οχι καμια σχεση !!!!!
δεν ξέρω τι μπορεί να έχει πάνω ακομα ειμαστε στο ψαξιμο.

maria_acc
03-01-09, 00:45
Το nick name σημαινει Μaria Accord{honda}
Thanx !!! και έλεγα άντε να εξηγώ τώρα. :p:

sm6
03-01-09, 00:47
κοιταξε δεν τιθεται θεμα γνωμης για τετοιου επιπεδου αυτοκινητο. ειναι εξαιρετικο. στη γερμανια θα βρεις πληθωρα και χωρις προβληματα, διοτι οι ιδιοκτητες αυτου του προφιλ αυτοκινητου τα προσεχουν και δεν τα ταλαιπωρουν.
το ολο θεμα παιζεται στα εξτρα. αυτοκινητο με αυτοκινητο μπορει να εχει μια διαφορα τιμης που φαινομενικα να μην δικαιολογειται, αλλα μολις παρεις τιμες για τη λιστα των εξτρα, αρχιζει και βγαινει νοημα.
θα προτεινω να διαλεξεις ενα με dynamic drive, adaptives, και αναλογα με το στυλ σου ειτε χειροκινητο, ειτε σεπτρονικ. το smgII στο συγκεκριμενο αυτοκινητο θα το ειχα ως τριτη επιλογη (μιλαω εκ πειρας). επισης navi professional, bluetooth, tv, και λοιπες ανεσεις ειναι must. τελος απο ζαντες να σου πω οτι με τις 18αρες και τα run-flat η συμπεριφορα και η ανεση ειναι εξαιρετικη.
καλη επιτυχια.

Speedy
03-01-09, 00:52
Thanx !!! και έλεγα άντε να εξηγώ τώρα. :p:


Ε..Τα πραγματα ειναι απλα οταν βλεπεις το σημα"type-r"στο αβαταρ.

Με το καλο να φερεις αυτο το αυτοκινητο απλα τελειο!!!!!!!!!!!!

Nick_E60_GR
03-01-09, 01:02
Ε..Τα πραγματα ειναι απλα οταν βλεπεις το σημα"type-r"στο αβαταρ.


ooops υπάρχει Accord TypeR? Πόσο πίσω έχω μείνει στα Ιαπωνικά...

Μαρία με το καλό! Άσπρο ή μαύρο?

maria_acc
03-01-09, 01:12
κοιταξε δεν τιθεται θεμα γνωμης για τετοιου επιπεδου αυτοκινητο. ειναι εξαιρετικο. στη γερμανια θα βρεις πληθωρα και χωρις προβληματα, διοτι οι ιδιοκτητες αυτου του προφιλ αυτοκινητου τα προσεχουν και δεν τα ταλαιπωρουν.
το ολο θεμα παιζεται στα εξτρα. αυτοκινητο με αυτοκινητο μπορει να εχει μια διαφορα τιμης που φαινομενικα να μην δικαιολογειται, αλλα μολις παρεις τιμες για τη λιστα των εξτρα, αρχιζει και βγαινει νοημα.
θα προτεινω να διαλεξεις ενα με dynamic drive, adaptives, και αναλογα με το στυλ σου ειτε χειροκινητο, ειτε σεπτρονικ. το smgII στο συγκεκριμενο αυτοκινητο θα το ειχα ως τριτη επιλογη (μιλαω εκ πειρας). επισης navi professional, bluetooth, tv, και λοιπες ανεσεις ειναι must. τελος απο ζαντες να σου πω οτι με τις 18αρες και τα run-flat η συμπεριφορα και η ανεση ειναι εξαιρετικη.
καλη επιτυχια.
Σε ευχαριστώ!!!!
Για σεπτρονικ ψάχνω όσο για τα υπόλοιπα είναι δευτερεύοντα πάντως καλό είναι να υπάρχουν

maria_acc
03-01-09, 01:16
ooops υπάρχει Accord TypeR? Πόσο πίσω έχω μείνει στα Ιαπωνικά...

Μαρία με το καλό! Άσπρο ή μαύρο?
Προς μαυρο μαλλον !!!!!!

Thronos
03-01-09, 01:20
Λαθος επιλογη να το παρεις μπορντο μιας που εισαι και female
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=en&id=59791766&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=31&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&colors=RED&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=SportsCar&tabNumber=2

Speedy
03-01-09, 01:24
Λαθος επιλογη να το παρεις μπορντο μιας που εισαι και female
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=59791766&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=31&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&colors=RED&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=SportsCar&lang=en&pageNumber=1



Χεχεχε...γιατι ρε αμα εγω ειμαι gay πρεπει να το παρω σε Ροζακι???:idea:

maria_acc
03-01-09, 01:24
Λαθος επιλογη να το παρεις μπορντο μιας που εισαι και female
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=59791766&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=31&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&colors=RED&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=SportsCar&lang=en&pageNumber=1

Δεν είναι άσχημο καθόλου αλλά γενικότερα το μαύρο είναι το χρώμα μου παντού:)

maria_acc
03-01-09, 01:25
Χεχεχε...γιατι ρε αμα εγω ειμαι gay πρεπει να το παρω σε Ροζακι???:idea:

xaxaxxaxax

Thronos
03-01-09, 01:27
Το μαυρο αυτοκινητο ειναι αλλο αυτοκινητο .....αλλα οταν ειναι πλυμμενο για μενα το καλυτερο χρωμα ειναι το ροζ χεχε.

maria_acc
03-01-09, 01:53
Ε οχι και ροζ :P

sm6
03-01-09, 02:15
επιμενω για dynamic drive και active steering (δεν θυμαμαι αν ειναι στανταρ αυτο), λογω μεγεθους και βαρους του συγκεκριμενου αυτοκινητου. με το συστημα αυτο η αναρτηση ειναι οσο πρεπει ανετη χωρις κλισεις στις στροφες. μεταμορφωνει το αυτοκινητο και αξιζει. κανε μια ευρεση να διαβασεις τι ειναι το dynamic drive ωστε να εισαι πληροφορημενη. επισης καπου εχω τους καταλογους με τα εξτρα, τους κωδικους και τις τιμες τους. αν σε ενδιαφερουν ενημερωσε με να ψαξω.

gnx
03-01-09, 09:50
Δύο πολυ ωραία χρώματα στην 6αρα ειναι το stratus grau και το mineral silber. Τσέκαρε τα, accord.

nikos_E34
03-01-09, 10:20
ρε παιδια μια απορια...εβγαινε ποτε το 6αρι με χειροκινητο σαζμαν γιατι εδω τα εχω δει ολα! :bugeye:

για μια ακομα φορα το ξαναλεω...τα μεγαλα μοτερ θελουν αυτοματο κιβωτιο...παρτε το πρεφα ..η νεα Μ5 τρανο παραδειγμα του τι μπορει να κανει ενα αυτοματο κιβωτιο καθως και το νεο κιβωτιο με τους διο συμπλεκτες...το μανουαλ πεθανε! γουσταρω τρελα το 645 και μετεπειτα 650 γιατι ο V8 οταν γκαζωνει εχει ενα θορυβο..αμαν αμαν!!

sm6
03-01-09, 11:40
ρε παιδια μια απορια...εβγαινε ποτε το 6αρι με χειροκινητο σαζμαν γιατι εδω τα εχω δει ολα! :bugeye:

για μια ακομα φορα το ξαναλεω...τα μεγαλα μοτερ θελουν αυτοματο κιβωτιο...παρτε το πρεφα ..η νεα Μ5 τρανο παραδειγμα του τι μπορει να κανει ενα αυτοματο κιβωτιο καθως και το νεο κιβωτιο με τους διο συμπλεκτες...το μανουαλ πεθανε! γουσταρω τρελα το 645 και μετεπειτα 650 γιατι ο V8 οταν γκαζωνει εχει ενα θορυβο..αμαν αμαν!!

και εβγαινε και βγαινει και επειδη το προτιμουν αρκετοι, θα συνεχισει να βγαινει...

http://www.zcars.com.au/images/bmw-6series12.JPG

Nick_E60_GR
03-01-09, 11:49
..εδώ και 1 χρόνο βγαίνει και το Μ5 με manual κιβώτιο. Δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο και για το Μ6.

Speedy
03-01-09, 11:52
Παντως και εγω ειχα την εντυπωσει οτι εβγαινε μονο αυτοματο.

sm6
03-01-09, 11:58
Παντως και εγω ειχα την εντυπωσει οτι εβγαινε μονο αυτοματο.

και smg εχω, λεγετεεεε....
http://www.seriouswheels.com/pics-abc/BMW-645ci-Coupe-dash-maroon-interior.jpg

teothekid
03-01-09, 12:11
Θα μας τρελανετε τελειως ρε,:rockon: βγηκες τωρα να μας ρωτησεις τη γνωμη μας για το εξαρι? δλδ τι περιμενεις να σου πει καποιος κατι αρνητικο? η να σου πω εγω τι χρωμα να το παρεις?:countdown κι αν του θειου μου το 6αρι εβγαλε προβλημα στο σαζμαν? τι θα κανεις δλδ δεν θα το παρεις?...............ω ρε φιλε εσεις θα μας ριξετε στα ναρκωτικα..........θα το παιρνα σε σκ@τι χρωμα,:owned: θα το φερνα, και φωτο καπακι και να κυριοι το 6 αρι μου γουσταρετε καλως δε γουσταρετε παλι καλως και παλι φιλοι εγω γουσταρω..........γνωμη και ψηφισματα και προτασεις τι λεμε τωρα.........κι οπως λενε ολοι στο τελος.......''φιλικα παντα'':rofl2:

Speedy
03-01-09, 12:14
Θα μας τρελανετε τελειως ρε,:rockon: βγηκες τωρα να μας ρωτησεις τη γνωμη μας για το εξαρι? δλδ τι περιμενεις να σου πει καποιος κατι αρνητικο? η να σου πω εγω τι χρωμα να το παρεις?:countdown κι αν του θειου μου το 6αρι εβγαλε προβλημα στο σαζμαν? τι θα κανεις δλδ δεν θα το παρεις?...............ω ρε φιλε εσεις θα μας ριξετε στα ναρκωτικα..........θα το παιρνα σε σκ@τι χρωμα,:owned: θα το φερνα, και φωτο καπακι και να κυριοι το 6 αρι μου γουσταρετε καλως δε γουσταρετε παλι καλως και παλι φιλοι εγω γουσταρω..........γνωμη και ψηφισματα και προτασεις τι λεμε τωρα.........κι οπως λενε ολοι στο τελος.......''φιλικα παντα'':rofl2:



δεν ειανι φιλος...Φιλη ειναι{Female}

teothekid
03-01-09, 12:25
Ξερω ρε Σπύρο το 'φιλε' ειναι εκφραστικο....:lamer:

sm6
03-01-09, 13:04
..εδώ και 1 χρόνο βγαίνει και το Μ5 με manual κιβώτιο. Δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο και για το Μ6.

και στο Μ6 το δινει πανω απο χρονο (μπορει και δυο). κυριως για τους αμερικανους. δεν ξερω αν στην ευρωπη υπαρχει η επιλογη.

kastorianos88
03-01-09, 13:12
Μαρια εσυ βαζεις την μπεμπα κ εγω τα εξοδα γαμου :D

maria_acc
03-01-09, 14:08
Θα μας τρελανετε τελειως ρε,:rockon: βγηκες τωρα να μας ρωτησεις τη γνωμη μας για το εξαρι? δλδ τι περιμενεις να σου πει καποιος κατι αρνητικο? η να σου πω εγω τι χρωμα να το παρεις? κι αν του θειου μου το 6αρι εβγαλε προβλημα στο σαζμαν? τι θα κανεις δλδ δεν θα το παρεις?...............ω ρε φιλε εσεις θα μας ριξετε στα ναρκωτικα..........θα το παιρνα σε σκ@τι χρωμα, θα το φερνα, και φωτο καπακι και να κυριοι το 6 αρι μου γουσταρετε καλως δε γουσταρετε παλι καλως και παλι φιλοι εγω γουσταρω..........γνωμη και ψηφισματα και προτασεις τι λεμε τωρα.........κι οπως λενε ολοι στο τελος.......''φιλικα παντα''

Καλά βρε teothekid συγνώμη και για την ενοχλα κιόλας ε??
Αλλά ξέρεις δεν ρώτησα να το πάρω η όχι, λίγες πληροφορίες να ουμε ήθελα..... σορρυ και πάλι ε?? Αλλά μην πέσεις και στα ναρκωτικά και το έχω και τύψεις ...
"φιλικά πάντα".....:woowoo:

andreas_R
03-01-09, 16:12
To αμαξι ειναι τελειο το μονο αρνητικο ειναι οτι το
αγοραζει γυναικα και θα ειναι μπουκωμενο !!!

χαχαχαχα

χουμορ

maria_acc
03-01-09, 16:20
To αμαξι ειναι τελειο το μονο αρνητικο ειναι οτι το
αγοραζει γυναικα και θα ειναι μπουκωμενο !!!

χαχαχαχα

χουμορ
Όχι ρε συ θα το ξεμπουκώνω και καμιά φορά lol...
Το R μια χαρά ξεμπουκοτο το έχω παντως και θα παραμείνει :p:

Dimzan
03-01-09, 16:48
Όχι ρε συ θα το ξεμπουκώνω και καμιά φορά lol...
Το R μια χαρά ξεμπουκοτο το έχω παντως και θα παραμείνει :p:

στροφαρει στροφαρει??? χεχε αν οχι δως το σε μενα π εχω εμπειρια απο στροφαρισμα..:smashtard:smashtard

παντως κι εγω πιστευω πως μετα τα honda μια bmw ειναι καλη επιλογη, βεβαια για μενα το 6αρι ειναι υπερβολικα μεγαλο αλλα καθεις με τα γουστα του.

stelmaniac
03-01-09, 17:47
ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ???:wub::icon_kidrΣε λίγες μέρες αναχωρώ για Γερμανία για την αγορά μιας 645 θα ήθελα τη γνώμη σας για το συγκεκριμένο μοντέλο !!!!!! :)

maria_acc
03-01-09, 18:52
στροφαρει στροφαρει??? χεχε αν οχι δως το σε μενα π εχω εμπειρια απο στροφαρισμα..:smashtard:smashtard

παντως κι εγω πιστευω πως μετα τα honda μια bmw ειναι καλη επιλογη, βεβαια για μενα το 6αρι ειναι υπερβολικα μεγαλο αλλα καθεις με τα γουστα του.
Το R θα το κρατήσω δεν το δίνω για κανένα λόγο :wub:
Είναι μεγάλο όντως και σίγουρα θέλει πολύ προσοχή και μυαλό μέσα στο κεφάλι , είναι ονειρεμένο αυτοκίνητο ομως !!!

Speedy
03-01-09, 18:59
το R θα το εχεις για ξεμπουκοματα και το μεγαλο για μπουζουκια...!!

maria_acc
03-01-09, 19:15
το R θα το εχεις για ξεμπουκοματα και το μεγαλο για μπουζουκια...!!
Ωχ πρέπει να έχω τέτοιο αμάξι για να πάω στα μπουζούκια και πως έμπαινα τόσο καιρό?!? ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ :p:
Νομίζω θα ήταν πολύ πιο χρήσιμο για άνετα και πιο ασφαλή μακρινά ταξίδια που κάνω συνεχώς και έχω και ένα μικρο παιδί μαζί μου :)

Speedy
03-01-09, 19:27
Ωχ πρέπει να έχω τέτοιο αμάξι για να πάω στα μπουζούκια και πως έμπαινα τόσο καιρό?!? ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ :p:
Νομίζω θα ήταν πολύ πιο χρήσιμο για άνετα και πιο ασφαλή μακρινά ταξίδια που κάνω συνεχώς και έχω και ένα μικρο παιδί μαζί μου :)


Ναι τωρα θα σε βαζουν σε αλλο τραπεζι..:screwy:

το αυτοκινητο που περνεις ειναι για ταξιδι οτι πρεπει!!!

Γιωτηs 320ci
03-01-09, 19:47
Το 6αρι ειναι το απολυτο Coupe... και μαλλον το επομενο βημα μου. Το τελωνειο ειναι περιπου στις 18χιλ για το 645. Ρωτησες αν εχει αλαξει τιποτα ?

DoctorAbo
03-01-09, 19:52
Σε λίγες μέρες αναχωρώ για Γερμανία για την αγορά μιας 645 θα ήθελα τη γνώμη σας για το συγκεκριμένο μοντέλο !!!!!! :)

Mαρία καλή χρονιά σου (πριν από όλα)
Το 645 δε παίζεται, αλλά τι να τη κάνεις τη γνώμη μας ? Αφού το έχεις αποφασίσει !!!!!

michaelp900
03-01-09, 19:53
http://i40.tinypic.com/14kfwn8.jpg

maria_acc
03-01-09, 19:54
Το 6αρι ειναι το απολυτο Coupe... και μαλλον το επομενο βημα μου. Το τελωνειο ειναι περιπου στις 18χιλ για το 645. Ρωτησες αν εχει αλαξει τιποτα ?

Ρωτησα ναι και εμενα εκει μου ειπε περιπου !

Γιωτηs 320ci
03-01-09, 20:04
Οπως τα βλεπω με 50 χιλ θα παρεις ενα ονειρο ! Να ξερεις οτι υπαρχουν πολλα μετ/να σε τελεια κατασταση και οι τιμες ειναι αρκετα συζητησιμες απο ιδιωτες. Το μειονεκτημα ειναι οτι τα περισσοτερα εχουν πανω απο 100χιλ χιλιομετρα αλλα παντα υπαρχουν εξαιρεσεις.

maria_acc
03-01-09, 20:36
Mαρία καλή χρονιά σου (πριν από όλα)
Το 645 δε παίζεται, αλλά τι να τη κάνεις τη γνώμη μας ? Αφού το έχεις αποφασίσει !!!!!

Καλη χρονια Doctor
Το Αρχικο διλημμα μετετραπει σε απορεια συλλογης πληροφοριων για το 645 μιας και αυτο ειναι το επικρατεστερο

5555
03-01-09, 21:02
Μεγαλη προσοχη σε πιθανα σκουριασμενα σημεια.Η Γερμανια εχει χιονι.Να τσεκαρεις κρυφα σημεια στο πατωμα,στις τσιμουχες κτλ. Προφανως μιλας για ΜΥ 2004 στα λεφτα αυτα.
Παντως καλη αγορα και καλα χλμ.

joseph
03-01-09, 21:11
Αστο βρε Μαρια μην το παιρνεις, μπα δεν θα ειναι καλο, εξαλλου δεν κυκλοφορουν και πολλα.. δεν εχει βγει καλο μαλλον ε?....

ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ!! και καλοταξιδο να ειναι! καλη χρονια σε ολους

teothekid
03-01-09, 21:12
Καλά βρε teothekid συγνώμη και για την ενοχλα κιόλας ε??
Αλλά ξέρεις δεν ρώτησα να το πάρω η όχι, λίγες πληροφορίες να ουμε ήθελα..... σορρυ και πάλι ε?? Αλλά μην πέσεις και στα ναρκωτικά και το έχω και τύψεις ...
"φιλικά πάντα".....:woowoo:

Χαχα μην μασας το εργαλειο ειναι ζαχαρη ψιλη, αντε με το καλο η αγορα και να το γουσταρεις:nod:

Christos 330i ///M
07-01-09, 15:05
Γιωτηs 320ci Εμφάνιση μηνυμάτων
Το 6αρι ειναι το απολυτο Coupe... και μαλλον το επομενο βημα μου. Το τελωνειο ειναι περιπου στις 18χιλ για το 645. Ρωτησες αν εχει αλαξει τιποτα ?

Γιωτη τι βλεπω τελος το 330 ε ; ; ; ;

Σε πειραξε μηπως το ασπρο Μ6 στην Κρηνη ; ; ;

Γιωτηs 320ci
07-01-09, 18:28
Χρησταρα το Μ6 εκεινο με εστειλε...!!!
Το 330 αν βρεθει καποιος που να εχει καλο γουστο θα το δωσω αλλα δε βιαζομαι.

taksidiotis
24-03-09, 02:45
καλα βρε Μαρια ακομα δε το χεις παρει?αργεις πολυ...

taksidiotis
24-03-09, 02:57
ρε παιδια ποσο εχει ενα 645 εδω,γιατι βλεπω 62 και 65000 οτι τα εχουν.τοσο πολυ?να δωσω την m για μια 6αρα?τι λετε?

tacos
02-09-10, 17:24
κοιταξε δεν τιθεται θεμα γνωμης για τετοιου επιπεδου αυτοκινητο. ειναι εξαιρετικο. στη γερμανια θα βρεις πληθωρα και χωρις προβληματα, διοτι οι ιδιοκτητες αυτου του προφιλ αυτοκινητου τα προσεχουν και δεν τα ταλαιπωρουν.
το ολο θεμα παιζεται στα εξτρα. αυτοκινητο με αυτοκινητο μπορει να εχει μια διαφορα τιμης που φαινομενικα να μην δικαιολογειται, αλλα μολις παρεις τιμες για τη λιστα των εξτρα, αρχιζει και βγαινει νοημα.
θα προτεινω να διαλεξεις ενα με dynamic drive, adaptives, και αναλογα με το στυλ σου ειτε χειροκινητο, ειτε σεπτρονικ. το smgII στο συγκεκριμενο αυτοκινητο θα το ειχα ως τριτη επιλογη (μιλαω εκ πειρας). επισης navi professional, bluetooth, tv, και λοιπες ανεσεις ειναι must. τελος απο ζαντες να σου πω οτι με τις 18αρες και τα run-flat η συμπεριφορα και η ανεση ειναι εξαιρετικη.
καλη επιτυχια.

Υπαρχει καποιος λογος να μην προτιμηθει με το το SMG 7 ? Βγαζουν προβληματα? Πωλουντε αρκετα με ολα τα κιβωτια σε τιμες που με εχουν βαλει σε σκεψεις να κανω την κινηση αγορας μιας.Τιμες απο 28000-37000 για 645 και λιγο ακριβωτερα για 650.Μοντελα 2004-2006.Εχω δοκιμασει μια 645 με smg 7 και μια Steptronik μου αρεσε περισσοτερο η πρωτη,υπαρχει λογος να προτιμησω το στεπτρονικ?

Μ5V8
02-09-10, 19:09
Η αλήθεια είναι ότι έχουν πολύ δελεαστικές τιμές...

DASMANIA
06-09-10, 13:19
πολυ καλο αμαξι, (το ειχα λιωσει αρκετες φορες...)

μοντελο του 2004 το εχω βρει να ξεκινα απο 26,000 ευρο !


ps... ρουφαει πολυ...

ermis1975
06-09-10, 13:33
Τελικά το πήρε?

Μ5V8
08-09-10, 21:22
πολυ καλο αμαξι, (το ειχα λιωσει αρκετες φορες...)

μοντελο του 2004 το εχω βρει να ξεκινα απο 26,000 ευρο !



ποσό πολύ καιεί;;;

Α8hnaios
09-09-10, 10:32
Τελικα το πηρεε.???? γιατι πεσαν οι τιμες πολυυυυ

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/803563/

gsova
09-09-10, 10:39
Γιατί τόση πολλή απαξίωση στην τιμή της σειράς 6; Θέλω να πώ, το αμάξι που ποστάρισε ο φίλος από πάνω καινούριο το 2004 πόσο είχε; Δεν πέτυχε η συγκεκριμένη σειρά;

Α8hnaios
09-09-10, 10:51
μπορει να ειναι απο κατασχεσεις....τραπεζων ..

Dimpas
09-09-10, 11:00
Νορμάλ την βρίσκω την τιμή !

Αν σκεφτεί κάποιος τα ΠΑΓΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ έξοδα καθώς και την κατανάλωση βενζίνης διαπιστώνει ότι στενεύει πολύ το φάσμα των πιθανών αγοραστών !

Έτσι για να προσελκύσει πελάτες ο πωλητής ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ παρά να ρίξει την τιμή !

Και με αυτό τον τρόπο , ΠΕΕΕΕΦΤΟΟΥΥΥΝΝΝΝ οι τιμές , για καλό δικό μας !

Το αυτοκίνητο στην Χώρα μας ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΝΔΥΣΗ και αυτό είναι γνωστό απο όλους μας εδώ !

Η καλύτερη αγορά είναι ΜΤΧ σωστό , καθαρό το πολύ 5αερίας !