PDA

Επιστροφή στο Forum : Chip install e36 M3


jkarpas
19-01-09, 13:14
Γειά σας,
Σε μερικές μέρες περιμένω τα alpha n chips της Η&Η για το Μ3 μου (ενα για το ecu και ένα για το βανος) για να μπορέσω να βάλω επιτέλους και τα άλλα καλούδια που πήρα στις γιορτές , το carbon airbox και να ολοκληρώσω την εξάτμιση με το χταπόδι που μου έλειπε και κοιμάται στο πορτ παγκαζ.

Επειδή όλοι στα συνεργεία είναι αγιογδύτες, μπορεί κάποιος απο σας να μου πει που βρίσκεται ο εγκέφαλος του βάνος για να βάλω το 2ο chip? Για την ecu έχω δει μερικές φωτο και νομίζω οτι έχω καταλάβει πως και που.

Ευχαριστώ

Spyros
19-01-09, 13:18
Το ecu του Βανος ειναι μαζι κατω απο τον εγκεφαλο. Οι δυο εγκεφαλοι ειναι κολημενοι με διπλης οψεως η με σκριτς-σκρατς

jkarpas
19-01-09, 13:35
Σε ευχαριστώ σπύρο, θα το επιχειρίσω όταν μου έρθουν...
να σαι καλα

Spyros
19-01-09, 13:50
Θα ελεγα να μην το κανεις μονος εαν δεν το εχεις ξανακανει.

Snoopy
19-01-09, 13:52
ξέρω ότι το ξέρεις, αλλά ΒΓΑΛΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ και τους δύο πόλους πριν κανεις οτιδήποτε.

jkarpas
19-01-09, 14:00
1000 thanx guys!!!!

Timon 1
30-05-09, 16:48
για σας παιδια εχω το M3 e36 94 μοντελο και θα ηθελα να βαλω προγραμα, τι μου προτινετε

Timon 1
01-07-09, 19:06
για σας παιδια εχω το M3 e36 94 μοντελο και θα ηθελα να βαλω προγραμα, τι μου προτινετε
καπιοσ να βοιθισει ρε παιδιαααα

EVANGELOS
01-07-09, 20:51
στειλε μου PM η email ioannisk@vivodinet.gr

Φίλε μου αν έχεις κάποια πληροφορία γιατί δεν την λες ΔΗΜΟΣΙΑ ??

Ειδάλλως θα παρεξηγηθεί για έμμεση διαφήμηση το ποστ σου ;)

ankor
02-07-09, 11:43
για σας παιδια εχω το M3 e36 94 μοντελο και θα ηθελα να βαλω προγραμα, τι μου προτινετε

Υπαρχουν ετοιμα προγραμματα και προγραμμα που φτιαχνεται ΜΟΝΟ για το μοτερ σου συγκεκριμενα(μεσω δυναμομετρου) .Με το δυναμομετρο εισαι αρχηγοs γιατι βλεπειs τα παραπανω αλογα που σου δινει το προγραμμα.

Με δυναμομετρο φτιαχνουν προγραμμα:Δημ.......δηs και Ανδ......κηs.

Oμωs μαζι με το προγραμμα θελειs και εξατμιση απο εμπροs μεχρι πισω για να δειs διαφορα.

Και ενα ''μυστικο" που δεν το κανουν ολοι.Εκτοs απο την αλλαγη προγραμματοs πρεπει να ''πειραχτει"και ο εγκεφαλοs του Vanos και βλεπειs μεγαλη διαφορα.
Για τα ετοιμα προγραμματα? η γνωμη μου? ΜΑΚΡΥΑ.