PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΦΥΛΑΚΤ. Ε36 COUPE ΜΑΜΑ ΣΕ Ε30 Μ40 89 4ΠΟΡΤΟ ΜΑΜΑ????????????????????


NAKATA-E30
31-01-09, 17:03
εχει ποτε κανεις επιδιωξει (λεμε τωρα.....δεν ξερω αν μπηκε κανεις στη λουμπα)να βαλει προφυλακτηρα απο ε36 1998 coupe μαμα σε e30 μ40 τετραπορτο ?(και διπορτο να ηταν δεν νομιζω να ειχε και καμια διαφορα).στην ουσια ρωταω αν ειχε κανενας φαναρτζη με μαγικες ικανοτητες.

Aceman1925
31-01-09, 17:46
OΛΑ μαπινουν ΠΑΝΤΟΥ.

Απλα το θεμα ειναι ποσο κοψωραψιμο θα κανεις και ποσο στοκο θα ριξεις!!!

Και απο s2000 μπαινει αρκει να εχεις καλο μαστορα:screwy:

NAKATA-E30
01-02-09, 18:42
σωστο και αυτο αλλα υπαρχει κανενας που το εχει κανει?καθεται καλα πανω,δειχνει ωραια?δεν μππορω να βρω ουτε στο google φωτογραφια.δεν μπορει καποιος θα το εχει κανει

Leonidas_Thess
01-02-09, 19:01
Εγω φίλε μου εβαλα σε ενα ματιζακι που εχω προφυλακτιρα απο focus RS

οπως προειπαν και τα παιδια ολα γινονται απλα να πεσεισ σε μαστορα με μερακι

συν οτι μετα οπου ακουμπας θα σκανε οι στοκοι

μπαινεισ σε διαδικασιες τρελεσ (Εγω τα εβγαλα μετα απο κανενα τριμηνο για να σου δωσω

να καταλάβεις και εβαλα τα μαμα) απο εκει και μετα η αποφαση θα είναι δική σου

NAKATA-E30
01-02-09, 22:46
για να καταλαβω οταν λεμε οτι μπαινει στοκος,μπαινει στα κενα που θα αφηνει ο νεος προφυλακτηρας για να μην φαινεται ασχημα?και οταν σου σπαγανε οι στοκοι μετα ηθελε τοπικο βαψιμο και ξαναστοκαρισμα ετσι?το καλο θα ηταν να υπηρχε και ενα παραδειγμα γιατι το παν ειναι πως θα δειχνει πανω στο αμαξι.αν θελει δλδ ενα κιλο στοκο τοτε μαλλον σαν datsun με πατατες θα ειναι,παρα σαν ε30

nikos_E34
02-02-09, 07:24
στα σουηδικα τουρμπατα Ε30 που βλεπεις στο γιουτιουμπ βαζουν προφυλακτηρες απο Ε34 και οχι απο Ε36...του πανε ΓΑΝΤΙ! θελουν λιγο φτιαξιμο για να μπουνε αλλα το αποτελεσμα ειναι τρομερο

NAKATA-E30
02-02-09, 12:28
και που ξερεις οτι βλεπω βιντεακια στο γιουτιουμπ με τουρμπατα ε30??????????
φυσικα αστειευομαι γιατι φυσικα βλεπω!!!!!!!!!
για στειλε ενα λινκ γιατι τωρα που ξανακοιταξα δεν μπορεσα να καταλαβω ποιο απολα τον φοραγε,ειναι και πολλα τα τουρμπατα στη σουηδια αντε βγαλε ακρη......!

zinobili
02-02-09, 19:23
γνωμη μου ειναι να μην το κανεις αυτο λογο οτι θα εχεις μελοντικα προβλιματα ..με τις λακουβες που εχουμε οσο και να προσεχεις θα σου κρεμασει....το εχου κανει ειδη 2 φιλοι μου και το εχουν μετανιοσει παρολου που ειχε γινει καλι δουλια.

NAKATA-E30
02-02-09, 21:18
μα ρε παιδια οκ εχετε δικιο και το καταλαβαινω αλλα δεν βρισκω m προφυλακτηρα πουθενα και μην μου πει κανενας οτι υπαρχουν γιατι δεν βρισκεις εναν βρηκα και μου ζηταει 350 ευρω.+130 βαψιμο=500 και ειναι ξεφτιλα για εναν προφυλακτηρα,γιατυο λεω μπας και το κανω ετσι,γιατι δε βρισκω λυση,ενα προφυλακτηρα απο ε36 θα μου τον δωσει ενας φιλος 100 ευρω.δεν ξερω μπορει και να εινα λαλακια