PDA

Επιστροφή στο Forum : Z4 Coupe...


BMW2002tii
15-06-05, 05:26
2 φωτογραφιες που κυκλοφορησαν για την Coupe εκδοση της Ζ4

http://bilder.autobild.de/bilder/1/70129.jpg

http://bilder.autobild.de/bilder/1/70376.jpg ¨

ακουω εντυπωσεις...
μαλλον προβλεπω τις ιδιες αντιδρασεις οπως και με τη Ζ3 Mcoupe:
Love it or hate it! αν και μαλλον σ΄αυτο το φορουμ προς το Love it! κλινουμε ;)

Dark_Niaou
15-06-05, 07:28
:bugeye:


:bugeye:

MPOWER
15-06-05, 07:32
Απο αυτή τη φωτογραφία.....ομολογώ οτι μένω κατάπληκτος!!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

aVog
15-06-05, 08:17
Δεν ξέρω αν είμαι αντικειμενικός εμένα μου φαίνεται
ΜΑΓΕΙΑ!!!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!!!

BillyK
15-06-05, 08:17
Απίστευτα ηδονικό.......

mpikounis
15-06-05, 08:32
Εμένα πάλι δεν μου αρέσει! Μου θυμίζει τα νέα TVR... Ίσως αν το δουμε και απο πισω να ειναι καλυτερα.

Fanatic
15-06-05, 08:56
Δεν με τρελλαινει οσο το Ζ3 coupe but it will do! :cheers:

doria
15-06-05, 10:42
Εμένα πάλι δεν μου αρέσει και τόσο...την προτιμώ cabrio.

manosm3
15-06-05, 10:56
Μια παρακληση: Μπορεις να τις κανεις με μορφη thumbnails γιατι σε μενα δεν ανοιγουν;

tasosbmwe30
15-06-05, 10:59
κι εμενα μου αρεσει.....πολυ "τρελο" οχημα!!! :bugeye: :bugeye: :bugeye:

theofilos
15-06-05, 11:00
xalaei h koinwnia, adefia mou alhtes poulia!
arga alla stathera mou fenete pws xanei h BMW ton "tsampouka" ths...
poly omorfo, glyko, tryfero amaksaki... san mpoumpoukaki! (tha ginw poihths kapote...!)
alla DEN TO THELW...
THELW ALHTEIA, THELW XYMATZIDIKA PRAGMATA
kai to basikotero...
goustarw tis "mpoutares" tou Z3 Coupe poly perissotero!
sas parakalw... koitakste dipla dipla ta aftokinhta kai meta peite mou!
:icon11: :shakehead :soapbox:

Elias_Z3
15-06-05, 12:28
Πολυ ομορφο ειναι!!!! Aλλα οπως ειπαν και αλλα παδια το Ζ3 ειναι πιο αγριο!

InsaneDriver
15-06-05, 13:11
Δεν μπορώ να κρίνω αν είναι όμορφη αν δεν τη δω από κοντά...
Ας προσπαθήσουμε να είμαστε πιο αντικειμενικοί όμως. Ξεχάστε ότι είναι Bmw...ξεχάστε το σήμα και την αγάπη σας. Αν ήταν Mercedes, Porsche ή κάτι άλλο θα σας άρεσε;;; :confused:

theofilos
15-06-05, 13:24
kai ekei pali ypokeimenikos tha hmoun arxhge mou gia ton ekshs logo...:
an htan mercedes tha elega "poly omorfo aftokinhto! pws kai to epathan kai ebgalan tetoio amaksi? alla ti na to kaneis to kakomoiro pou ama xreisteis na frenareis apo 240 sta 80, tha shkwthei o "popos" 1 metro panw apo thn gh kai tha trexw na mazeyw to rhmadi" kai an htan porsche tha elega "epish poly wraio, alla ti na to kaneis to kakomoiro pou an katebaineis me stegno dromo germania-ellada apo gioukoslavia tha katebeis se 12 wres thessalonikh kai an brexei se 22!" xaxaxaxa
symperasma...
ephdh loipon einai BMW, to krinoume san BMW!

etsi lew egw twra!

:cheers:

stef
15-06-05, 19:08
Το αμάξι είναι πραγματικά αλλού!
Πανέμορφο

thanasis_e36
15-06-05, 19:13
παρα πολυ ωραιο αλλα ΔΕΝ ειναι Ζ3!!! :smashtard

TheCondor
15-06-05, 19:33
Οπτικά και αντικειμενικά είναι όμορφο.... αρκεί να μην ήταν BMW...
Και γώ θα συμφωνήσωμε τον Θεόφιλο και όσους είπαν οτι προτιμούν τα "παλιότερα" μοντέλα... Sorry αν έρχομαι σε αντιπαράθεση με κάποιους ή δηλώνω οτι δε μου αρέσει αυτό που πιθανώς εκείνοι ονειρεύονται, αλλα εγω ρε παιδια απο την BMW περιμένω κάτι πιο... αλήτικο.
Όσον αφορά το αυτοκίνητο, δε θέλω την αίσθηση της "κυριλέ κυρίας" που φαίνεται οτι έχει προσόντα.... Με τρελαίνει απίστευτα η αίσθηση της χύμα γκόμενας... το τσουλάκι.... αυτό που μου έβγαζαν τα Ε30 και στη συνέχεια το Ε36..
Βέβαια ο καθένας με τα γούστα του....

Σας παρακαλω κυριε..... η δικια μου η κυρια δεν εντασσεται σε αυτην την κατηγορια... Ειναι μια σεμνοτατη καλλονη :cheers:

Παντως για εμενα η BMW σχεδιαστικα δεν μου αρεσει απο οταν ειδα για πρωτη φορα το Ε46 στην Γερμανια οταν ημουν και ειχε πρωτοβγει. Πολυ 'φρατζολια' ειναι τα αμαξια, εχουν χασει στοιχεια απο την ωραια γραμμη που ειχαν τα ε36 και την αγριαδα του ε30.

H Z3 προσωπικα μου αρεσει πολυ περισσοτερο

BMW2002tii
15-06-05, 23:58
δεν ξερω κατα ποσο οταν και αν βγει κανονικα στην παραγωγη θα ειναι ακριβως ετσι μιας και το βλεπω λιγο δυσκολο να χωρεσει καποιος ανω του 1,80... οπως και να χει παντως ειναι ενα αυτοκινητο ξεχωριστο και για μενα αυτο μετραει... οπως και με τη Ζ3 coupe προκαλει με την εμφανιση του. βεβαια υπηρξαν και δημοσιευματα που παρομοιαζαν το Ζ3 coupe με ... ΠΑΠΟΥΤΣΙ(!) ενω αντιθετα πολλοι το χαρακρηριζουν ως ενα απο τα πιο ενδιαφεροντα σχηματα και αρεσει αυτο το "αλητικο" που βγαζει... μπορει η εμφανιση να ειναι υποκειμενικο θεμα ομως στην κλιμακα "κεφαλογυρισματος" πιστευω οτι θα ειναι αρκετα ψηλα! και με ενα καλο μοτερ κατω απο το καπω... στην κλιμακα "πλατειογυρισματος" ακομα ψηλοτερα! :cheers:

Υ.Γ. πως βαζω τις φωτο σε μορφη thumbnail για τον manosm3?
το link παντως ειναι: http://bilder.autobild.de/bilder/1/70376.jpg δοκιμασε το και αν δεν ανοιξει... ας βοηθησει καποιος

manosm3
16-06-05, 00:03
Υ.Γ. πως βαζω τις φωτο σε μορφη thumbnail για τον manosm3?
το link παντως ειναι: http://bilder.autobild.de/bilder/1/70376.jpg δοκιμασε να το κανεις copy/paste στον browser και αν δεν ανοιξει... ας βοηθησει καποιος

Ευχαριστω ανοιξε! Παντως για thumbnail πας κατω-κατω οταν κανεις ποστ και εχει ενα κουμπι που λεει manage thumbnails! Το πατας!

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!

BMW2002tii
16-06-05, 00:16
thanks! στην επομενη παρουσιαση νεας BMW υποσχομαι αποκλειστικες φωτογραφιες σε μορφη thumbnail!!!

sorry για το :offtopic:

teo525
16-06-05, 00:25
εμενα παντως το Ζ4 μου αρεσει πιο πολυ απο το Ζ3 μου φαινεται πιο αγριο!!

Nick_compact
16-06-05, 16:39
MOY ΕΚΛΕΨΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Black5
17-06-05, 08:30
Κι εμένα μου αρέσει πολύ πάντως!!