PDA

Επιστροφή στο Forum : Μpack για Ε36 coupe???


nasosg13b
11-02-09, 17:10
Μπορει καποιος να μου πει τι τιμες παιζουν στα μεταχειρισμενα ολο το πακετο μαζι η και ξεχωριστα τα κομματια?

thanassis
11-02-09, 19:50
φίλε το προηγούμενο καλοκαίρι πήρα ένα σετάκι για σεντάν και απ ότι θυμάμαι βγήκε στα 300-350€ αλλά είναι δύσκολο να βρεις το χρώμα που θέλεις και να είναι σε καλή κατάσταση, περίπτωση θα έλεγα.... να προτιμήσεις δέρμα ύφασμα πάντως
επίσης μπορείς να βρεις μόνο ζευγάρι μπάκετ για μπροστά και να αλλάξεις εκείνα μόνο
αν θέλεις για Θεσσαλονίκη μπορώ να σου πω που να ψάξεις, που θα βρεις καλές τιμές και καλά κομμάτια (αν υπάρχουν)

E36 RULES!!
11-02-09, 19:59
φίλε το προηγούμενο καλοκαίρι πήρα ένα σετάκι για σεντάν και απ ότι θυμάμαι βγήκε στα 300-350€ αλλά είναι δύσκολο να βρεις το χρώμα που θέλεις και να είναι σε καλή κατάσταση, περίπτωση θα έλεγα.... να προτιμήσεις δέρμα ύφασμα πάντως
επίσης μπορείς να βρεις μόνο ζευγάρι μπάκετ για μπροστά και να αλλάξεις εκείνα μόνο
αν θέλεις για Θεσσαλονίκη μπορώ να σου πω που να ψάξεις, που θα βρεις καλές τιμές και καλά κομμάτια (αν υπάρχουν)

Κάτι μου λέει οτι θελει bodykit?????

makinen
12-02-09, 10:18
Αν μπορεις να παρεις απο ebay καντο...!!!ειναι πολυ πιο φθηνα..

thanassis
12-02-09, 13:36
Κάτι μου λέει οτι θελει bodykit?????

wtf???? γιατί απάντησα αυτό??? δεν παίζομαι!!!!
φίλε για να πάρεις μτχ θα σου βγει στο 1000€

nasosg13b
12-02-09, 13:40
ναι για body kit εννοουσα!:jester: θα κοιταξω και στο e bay αν και δεν εχω κανει ποτε αγορα απο εκει γιατι φοβαμε το τελωνειο μην γινει καμια στραβη και τα πληρωσω διπλα!

Lil
12-02-09, 13:45
www.liontuning.de
το κακο ειναι οτι ειναι στα γερμανικα οποτε καλυτερα να εισαι με καποιον που ξερει...
εχω παρει απο αυτον στειλτου ενα email πρωτα αν σε ενδιαφερει