PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΕΞΑΓΟΡΑ !!


Z3 Fat Bastard
28-07-04, 07:48
Αγαπητα μελη του www.bmw-motorsport.gr,

Με την επιστολη αυτη επισημα ενημερωνω τους δημιουργους του forum καθως και τα μελη την προθεση μου να εξαγορασω τη θεση του scoopman απο δημιουργο του forum.

Ο scoopman εχει ενημερωθεί για τις προθεσεις μου.
Οι υπόλοιποι δημιουργοί του forum εχουν ενημερωθεί.
Συνολικό ποσό εξαγοράς της θέσης scoopman εχει συμφωνηθεί με ολους τους δημιουργους του forum.

Για την ολοκληρωση της επιθετικης εξαγορας υπολείπεται η εγκριση του 75% των μελων του forum. Παρακαλω όπως απαντησετε στο παρακάτω Poll.

Με εκτιμηση
The New and Improved Ζ3 Fat Bastard

mario-zante
28-07-04, 08:46
προσοχή στις φότο!!μην βάζετε τισ πινακίδες σβήστετις με κάποιον editor..
den ξέρεις τη γίνεται.. :eek:

scoopman
28-07-04, 09:14
Σαν "αντίπαλος" του Z3 Fat Bastard θα ήθελα να δηλώσω ότι:

1. Όταν του είχε προταθεί σε συζήτηση για την δημιουργία του club να συμμετέχει...πολύ ειρωνικά αρνήθηκε να συμετάσχει λέγοντας "σιγά μην μπώ", ενώ τώρα βλέποντας την επιτυχία του club προσπαθεί να καρπωθεί το ρίσκο που ανέλαβαν άλλοι! (ουουουουουου)

2. Αν δεν αποσύρει επίσημα την δημόσια προσφορά του...ΘΑ ΤΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ!!!

3. Χαρίζω ένα Μ3 (ότι θέλετε Ε30, Ε36, Ε46, coupe ή cabrio) στον καθένα που θα ψηφίσει να μείνω!

Υ.Γ.1) ουουου ρε ferraristi schumacher-ικέ, που χαίρεσε οταν καίγονται τα BMW!

Υ.Γ.2) Και αν είσαι άντρας έλα να μετρήσουμε τις ΚΑΡΑΦΛΕΣ μας!!!

Black5
28-07-04, 09:22
3. Χαρίζω ένα Μ3 (ότι θέλετε Ε30, Ε36, Ε46, coupe ή cabrio) στον καθένα που θα ψηφίσει να μείνω!

Εγώ προτιμώ ένα Ε46 coupe!!

scoopman
28-07-04, 09:23
Οτι Θέλει ο "ΛΑΟΣ ΜΟΥ"

aVog
28-07-04, 09:29
2. Αν δεν αποσύρει επίσημα την δημόσια προσφορά του...ΘΑ ΤΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ!!!

Φίλε μου καλέ καλέ μου φίλε SCOOPMAN τι θα έλεγες οργανομένα να γδάρουμε το βράδυ το αυτοκίνητο, εντελως φιλικά πάντα για να δουμε αυριο το πρωί τις αντιδράσεις...???
Όσο για το Μ3 εγώ θέλω το Ε30 του ΜPOWER

BMW5S
28-07-04, 09:33
Μια Μ5 Ε60 θα με κανει να αναθεωρησω λιγο πιο ευκολα τις αποφασεις μου
Υπαρχει καμμια αντιπροταση απο τον Z3 Fat Bastard ? Δεκτες και αλλες προτασεις πχ (645, κτλ)

ASTRAGS99
28-07-04, 09:36
Bmw5s ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ ΣΕ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΘΕΛΑ Μ3 ΝΑ 'ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ!

BMW5S
28-07-04, 09:41
Astrags99 Μηπως δουλευεις για τον Z3 Fat Bastard?

ASTRAGS99
28-07-04, 09:43
ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΠΙΑΝΩ! Μ3 ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!

Z3 Fat Bastard
28-07-04, 10:04
Αγαπητοι φιλοι,

Ειναι ολοφανερο οτι τα πραγματα τα οποια "υποσχεται" o scoopman δεν υπαρχουν και ουτε θα ειναι ποτε δυνατον να τα λαβετε οσοι τον ψηφισατε.

Δεν θα πεσω σε επιπεδο χαμηλο (θα του σπασω τα ποδια οπως εγραψε ο scoopman) αλλα θα πω μονο ενα πραγμα....
Ο scoopman ενας απο τους δημιουργους του forum ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝ COMPUTER !!!!! :confused:

Εγω σαν δημιουργος του forum (αν με ψηφισετε) υποσχομαι εφικτα πραγματα μεσω της δουλειας μου....
50% εκπτωση σε ολες τις γκαραζοπορτες / μηχανισμους γκαραζοπορτας
ΔΩΡΕΑΝ Service για παντα

Με εκτιμηση,
Z3 Fat Bastard

Black5
28-07-04, 10:10
Η αλήθεια είναι ότι θέλω κι ένα μηχανισμό γκαραζόπορτας! :d

scoopman
28-07-04, 10:23
Το οτι βρεθήκαμε στην ανάγκη να μας χαλάσει το Computer δεν σημαίνει οτι πρέπει να το εκμεταλλευτεί ο κάθε "καιροσκόπος" (βλέπε Z3 FAT BASTARD)

Και μιας και η προσφορά σου στο κοινό (Γκαραζόπορτες) ένας θεός ξέρει πώς και πότε θα μπορείς να την εκπληρώσεις....γιατι είναι γνωστά τα προβλήματα του τύπου...δεν έχω τώρα συνεργεία...κτλ
ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΑΜΕΣΑ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΓΩΤΟ στην Δωδωνη Κουκακίου ...ΤΩΡΑ!!! :cool:
Πάρτε τα κουταλάκια σας και ΕΛΑΤΕ....ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

BMW5S
28-07-04, 10:24
Η προσφορα σου Z3 Fat Bastard ειναι αρκετα δελεαστικη αλλα οφειλω να ομολογησω οτι μια ηλεκτικη γκαραζοπορτα αποκτα μεγαλυτερη αξια εαν αυτο που κρυβει απο πισω της ειναι τουλαχιστον της κατηγοριας M. Συνεπως μια συνδοιαστικη κινηση ισως να μας λυσει τα χερια στο θεμα της ψηφοφοριας μας

Black5
28-07-04, 10:24
Μιλάμε για ντέρμπι!!!!

Z3 Fat Bastard
28-07-04, 10:47
Δεν ηθελα να γινω κακος αλλα δεν μου δινεται αλλη λυση .....

Σε ειδαμε scoopman και οταν ειχες computer .... Εχεις 8 post απο τα οποια τα σημερινα ειναι 3......

ΡΕ ΠΕΤΑΞΤΕ ΕΞΩ ΤΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ......

Δινω 25 Euro για καθε ψηφο.....
(ουτε παγωτα , ουτε γκαραζοπορτες , ουτε μαλ.....ιες, ΖΕΣΤΟ ΧΡΗΜΑ ΜΟΝΟ)

Δωστε ψηφο, δωστε λογαριασμο και αποταμιευστε.....

Z3 Fat Bastard

* Το παρων δεν ειναι δεσμευτικο και σε καμια περιπτωση δεν αναγκαζει τον δηλων σε καταθεσεις χρηματων σε συγκεκριμενο χρονικο διαστημα.

Strax
28-07-04, 10:59
Χαμός στό ίσωμα! Μπράβο scoopman, επιτέλους είδαμε και ένα post από εσένα! Έπρεπε δηλαδή να φτάσουμε σε πρόταση μομφής για να γίνει κάτι τέτοιο! Να σε δω και όταν περάσει η μπόρα θέλω... :cool: Γιατί ποιος ξέρει τι γίνεται! Αχά, εγώ θα ήθελα να κρατάω στο ένα μου χέρι το παγωτάκι μου, στο άλλο το καταθετήριο της τράπεζας με τα 25€, να παρακολουθώ την τοποθέτηση της καινούριας μου γκαραζόπορτας και να ακούω "γλυκιά μουσικούλα", ε? :rolleyes:

Black5
28-07-04, 11:25
Εγώ ξέρω ότι από εξαγορά του Scoopman που ξεκίνησε έχει γίνει εξαγορά των μελών!!!!

Z3 Fat Bastard
28-07-04, 17:23
Καλα ΤΟΣΑ ΛΙΓΑ δινω πια ?????

Ουτε μια ψηφο δεν μπορω να εξαγορασω ??? :eek:

Περαιτερω στις προσφορες που εχω κανει μεχρι τωρα για καθε ψηφο θα δινω 15 lt βενζινη V-POWER RACING σε ΚΑΘΕ MEETING στο μελλον !!!!

ΨΗΦΙΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕ

tasosbmwe30
28-07-04, 17:35
εγω που ερχομαι απο ναυπλιο,να παρω λιγα lt παραπανω?

DRIFTER
28-07-04, 23:32
XAXAXXAXAXAX.ΤΑΣΟ ΕΙΙΙΣΑΑΑΙΙΙ ΚΟΡΥΦΙΙΙ!!!


ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Ε30...ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ??? :p :p

Ripper
29-07-04, 08:15
Pios mou dini ena tropeto apo m3 e46 na ton psifiso?!?! :) :D

STAIO-CI
29-07-04, 10:14
ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΜΟΙΡΑΖΟΥΝ ΜΟΤΕΡ ΕΔΩ !!! ΕΝΑ E46 330 ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΟ 7(ΤΡΑΠΕΖΙ) !!! :d

BMWER
29-07-04, 10:49
Ηρεμα παιδιά γιατι τα πράγματα μπερδέυουν αφηστε τα λόγια και δωστε στους
διεκδικητές την δυνατότητα να διεκδικήσουν την θέση.......με μια μονομαχία.
Για προτείνετε τρόπους


Για ανταλλάγματα το συζητάμε αργότερα μη χάσουμε και το θέαμα...... :p

STAIO-CI
29-07-04, 10:54
Μονομαχια ειναι μια , δεν υπαρχει αλλη καμια !! :cool:

Z3 Fat Bastard
29-07-04, 11:09
Τελικα ο Bmwer εχει την καλυτερη ιδεα !!! :)

ΠΡΟΣΚΑΛΩ ΤΟΝ ΔΗΘΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΤΟΥ Forum Scoopman ΣΕ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ. ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑΣ ΟΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΦΑΝΑΡΙΑ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΕΩΣ ΦΑΝΑΡΙΑ Ν. ΜΑΚΡΗΣ.

Και να σημειωθει οτι εχω τα ΜΙΣΑ αλογα ακριβως.

Αλλα ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ !!!

GIORGOS
29-07-04, 11:52
Aν μπραβο αυτη ειναι η καλυτερη λυση.

scoopman
29-07-04, 12:30
Αρχικα θελω να ζητησωσυγγνωμη απ τα μελη που δεν απαντω στα post τους, πρωτον γιατιμου χαλασε το pc και δευτερον γιατι δεν εχω και πολυ καλη επαφη με το αθλημα( κομπιουτερς). Παρ'ολα αυτα θα αποδειξω οτι ****ing fat bastard ειναι μια φουσκα μεγαλυτερη και απο το ζεπελιν που πεταει πανω απ'την Αθηνα. Αποδεχομαι τη προκληση του για αγωνα παρολο που η διαδδρομη ειναι γνωστη σ'αυτον(τη κανει καθε μερα) και μαλιστα προσφερομαι να του βρω Μ3 να τρεξει για να μη λεει οτι το αμαξι μου ειναι πιο γρηγορο. Περιμενω να ορισεις μερα και ωρα φαλακρο καθαρμα.

tasosbmwe30
29-07-04, 13:19
ΑΜ,δεν το γλυτωνετε το κελι(της φυλακης).................!!!!!!!!!!!

BMWER
29-07-04, 13:36
Μαγκες υπάρχουν και τα Μέγαρα αν θέλετε μεγαλύτερη ασφάλεια και διάρκεια στην απόλαυση.......η υπάρχουν και τα αντρικά Καρτάκια.


Κυριοι επιλέξτε τα οπλα σας. :cool:

aVog
29-07-04, 13:56
Δευτερη καλή ατάκα του Bmwer ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙ!!! κανονίζεται χαλαρά κατι τετοιο με ολο το κλαμπ παρων... Εγω πάντος δεν το χάνω....

Ripper
29-07-04, 14:12
Ego pali leo na tin metrisete :D :p ;) xexexexexe

PS: kai ego leo kalitera se pista.H asfalia ine to pan.

STAIO-CI
29-07-04, 15:20
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΝΕΤΑ ΑΘΗΝΑ!!! :d

Z3 Fat Bastard
30-07-04, 07:17
Απλα θα ηθελα να ενημερωσω οτι αποκαλυφθηκε σχεδιο να δωθουν παρανομα ψηφοι στον scoopman απο εναν admin ωστε να σιγουρευτει η νικη με μεγαλη διαφορα.

Ο Z3 Fat Bastard εξεταζει το πληροφορια αυτη την οποια αν επαληθευσει θα προβει σε μηνυσεις κατα ολων των υπευθυνων.

Για αλλη μια φορα ο scoopman εδειξε ποιος πραγαμτικα ειναι...

Η Ομαδα Δικηγορων Z3 Fat Bastasrd

GIORGOS
30-07-04, 13:35
εγω λεω αν γινει η κοντρα να πεσουν και στοιχηματα ωστε ο νικητης να ενισχυση και το club με τα λεφτα που θα βγελει!!!

laMePOWER
30-07-04, 13:50
:cool:
PETAXTE TON EXW AYTON TON KARAGIOZI, ENA POISON PILL , KATI... ELPIZW O SCOOPY DOO NA EXEI WHITE NIGHT ON HIS SIDE....

:eek:

laMePOWER
30-07-04, 13:59
Ελληνικά: :confused:
Πεταξτε εξω τον καραγκιοζη τον Ζ3 φατ μπασταρντ... με απειλησε και εμένα... να γραφω ελληνικά αλλιώς θα με κανει μπαν. :eek:

BMW Power
30-07-04, 14:01
Παιδιά δεν χρειάζεται να γίνει κάτι τέτοιο.

Πολύ απλά μπορούμε να γίνουμε 6 από 5 και να μοιραστεί και ο φίλος Z3 Fat Bustard τα μέχρι τώρα έξοδα, επιβαρυνόμενος με κάποιο additional fee μιάς και δεν ήθελε να συμμετάσχει στην αρχική προσπάθεια. ;)

GIORGOS
30-07-04, 14:06
Σοβαρα πλεον :d αυτη ειναι η καλυτερη λυση

Z3 Fat Bastard
30-07-04, 14:10
Πολύ απλά μπορούμε να γίνουμε 6 από 5 και να μοιραστεί και ο φίλος Z3 Fat Bustard τα μέχρι τώρα έξοδα, επιβαρυνόμενος με κάποιο additional fee μιάς και δεν ήθελε να συμμετάσχει στην αρχική προσπάθεια. ;)

Προσεξε τα λογια σου BMW POWER γιατι θα κανονισω να σβηστουν τα post σου ΟΛΑ και να ξαναρχισεις απο το μηδεν !!
Ασε που τωρα απο οτι βλεπω απετυχε η εξαγορα του Scoopman οποτε αρχιζω να βλεπω αλλες προοπτικες και αλλους υποψηφιους με εσενα πρωτο ! :eek:

Τελος , σιγα μην μπω με τον scoopman στο ιδιο συμβουλιο. Αυτο το κατακαθι της κοινωνιας , τον τραμπουκο , και εκμεταλλευτη ολων των μελων.

Z3 Fat Bastard
03-08-04, 12:35
Αγαπητοι Κυριοι,

Θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι η προσπαθεια επιθετικης εξαγορας θα ληξει αυριο στις 8:52 π.μ.

Παρακαλω οσους δεν εχουν ψηφισει και θελουν να εκφρασουν την γνωμη τους να το κανουν μεχρι εκεινη την ωρα !

Οι προσφορες μου ισχυουν κανονικα. (Βεβαια o Scoopman εχει εξαφανιστει ....)

Με εκτιμηση
Z3 Very Fat Once Again Bastard

Strax
03-08-04, 13:18
Νομίζω ότι πρέπει να παραδεχτείς την ήττα σου! Αν και η ψηφοφορία αποδείχτηκε αποτέλεσμα ισχυρού lobbying και μεγάλων πιέσεων. Που πας να τα βάλεις με το "σύστημα" καημένε!! :eek:

aVog
03-08-04, 13:34
Νομίζω ότι πρέπει να παραδεχτείς την ήττα σου! Αν και η ψηφοφορία αποδείχτηκε αποτέλεσμα ισχυρού lobbying και μεγάλων πιέσεων. Που πας να τα βάλεις με το "σύστημα" καημένε!! :eek:

Παντως εμένα προσωπικά μου δημιουργήθικε η αίσθηση οτι η ψηφοφορία είχε αυτό το αποτέλεσμα εξαιτίας της μεγάλης ψυχολογικής πίεσης που ασκεί η απουσία του μεγάλου αφεντικού (SCOOPMAN)...
Ο φόβος του αγνώστου (avogοφιλοσοφία)

Z3 Fat Bastard
04-08-04, 17:09
Στο σημειο αυτο και τυπικα εκλεισε η προσφορα εξαγορας του scoopman.

Ο Ζ3 Fat Bastard και το επιτελειο του δεν καταφερε να μαζεψει τα απαραιτητα ωστε να προχωρησει και πρακτικα στην εξαγορα του Scoopman.

Θα θελαμε να ευχαριστησουμε ολα τα μελη για την υποστηριξη σας, αλλα αφου η εξαγορσ κρίνεται ακυρη , ολες οι προσφορες ακυρωνονται και αυτες.

Επιφυλλασομεθα για νεα προσφορα εξαγορας εως τον Σεπτεμβριο.

Καλο Καλοκαιρι !!!

manosm3
09-09-04, 14:59
εγω δε ζηταω πολλα! μονο τροπετο Μ3 ε36 321 αλογα με λιγα χλμ κ σε καλη κατασταση!