PDA

Επιστροφή στο Forum : 316ti vs merc cl55 amg


sakkunen
22-06-05, 19:36
να ξεκαθαρισω οτι ξερω ακριβως τι δυνατοτητες εχει το αυτοκινητο μου bmw 316ti compact.την δευτερα του αγ. πνευματος οπως επεστρεφα αθηνα[κηφισια] απο την παλια ε.ο θηβας αθηνας ενα δρομο που χρησιμοποιω συχνα κ' τον ξερω με κλειστα τα ματια ειχε πολλη κινηση.μετα απο πολλες προσπερασεις στα κοκκινα μετα το Καραουλι κολλησε πισω μου μια cl amg.αρχιζω να προσπερνω τους μπροστινους με την cl κολλημενη πισω μου.σε καποιο σημειο που βρισκω μικρη ευθεια σανιδωνω και μπαινω στις στροφες με οσα.ο παχυδερμος οδηγος της εκοψε κ' με εχασε.μετα εκοψα κ' εγω αφου η κινηση ηταν μεγαλη.στις κατηφορικες στροφες στην αγ. σωτηρα καθως πηγαιναμε αργα και η merc ηταν πολυ πισω αρχιζει κ΄προσπερνα τους παντες κ' ερχεται πισω μου κολλημενη. εγω ανετος με το χερι εξω.ξαφνικα με προσπερνα πλησιαζοντας με σε επικινδυνη αποσταση αλλα δεν ακολουθησα.πριν το φαναρι της μανδρας εκοψα μεσα απο την πολη κ' βρεθηκα μπροστα του . για λιγο ειχε κολλησει πισω μου αλλα εγω εστριψα στην αττικη κ' εφυγα. :smashtard συμπερασμα ο μαγκας οδηγος στις στροφες φαινεται κ' οχι με προσπερασεις σε τυφλα σημεια ;) ;)

mixalhs
22-06-05, 20:14
:icon18:

Τσαμπα εκνευριζεσε...απλα μην δινεις σημασια.

TheCondor
22-06-05, 21:15
Ολοι οι μερσεντακιες επιβεβαιωνουν την στρατηγικη της εταιρειας τους!! Πεινασμενοι που δεν χορταινουν!! ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΙ :bullhorn:

popolaros
23-06-05, 00:23
no comment

To post αυτό είναι off-topic και θα έπρεπε να διαγραφεί

vasilis-E36
23-06-05, 02:59
Tι καθεσαι κ ασχολεισαι με τα μαονια που οταν χαλασουν τα πανε στο μαραγκο?

TheCondor
23-06-05, 03:02
Tι καθεσαι κ ασχολεισαι με τα μαονια που οταν χαλασουν τα πανε στο μαραγκο?


:rofl2: :rofl2:

kacey
23-06-05, 04:55
Σε παω μια αναβασοκαταβαση της ss Ag. Sotira :D, ετσι για χαβαλε ;)

M3MAN
23-06-05, 13:27
και εγω τρελαινομαι οταν κολλανε πισω μου σε αποσταση εκατοστού μερικοι Μ@λ@κες. Τρελαινομαι ακομα περισσοτερο οταν αυτοι εχουν Mercedes.
Δεν συμφωνω ομως με τις τρελες στις στροφες και γενικα μεσα στη κινηση (που ξερεις με τοσα δικυκλα τριγυρω ποιον θα παρεις σβάρνα).

Fad3In
23-06-05, 19:51
Χμ,παντως τις απανωτες προσπερασεις τις εκανε! :cheers:
Χωρις πλακα,οποιος μου κολλαει,τον παω κι εγω καροτσακι οσο μπορω!
χεχεχεχε
Ν.

Octane
23-06-05, 20:23
και εγω τρελαινομαι οταν κολλανε πισω μου σε αποσταση εκατοστού μερικοι Μ@λ@κες. Τρελαινομαι ακομα περισσοτερο οταν αυτοι εχουν Mercedes.
Δεν συμφωνω ομως με τις τρελες στις στροφες και γενικα μεσα στη κινηση (που ξερεις με τοσα δικυκλα τριγυρω ποιον θα παρεις σβάρνα).
+μενα μ'εκνευριζει πολυ!
Να σας πω ομως την αληθεια,πριν 2 Χρονια που ανεβασα για πρωτη φορα το αυτοκινητο,ημουν φρεσκος απο οδηγηση στην Ελλαδα + παρολο που δεν το κανω σχεδον ποτε,το εκανα 3 φορες εδω + τις 3 φορες τσαρουχωσαν το φρενο + μου πηγε η ψυχη στην κουλουρη!! :icon02: (Στην πολη μεσα που αντι για 50km/h μεγιστο,πηγαιναν με 30 + "πινανε")
Παιδια στην Ελλαδα δεν πιστευω να το εκανε κανενας αυτο ή τελος παντων αντε ενας δυο!!

Fad3In
23-06-05, 20:43
Παιδια στην Ελλαδα δεν πιστευω να το εκανε κανενας αυτο ή τελος παντων αντε ενας δυο!!

Το να κολλας σε καποιον ή το να σου πατησει φρενο καποιος ενω το κανεις;
Γιατι αν εννοεις το δευτερο,ειδικα αν το κανεις για πλακα στο ασχετο,καλα σου εκαναν...χωρις πλακα,ενοχλει απιστευτα! :shakehead
Ν.