PDA

Επιστροφή στο Forum : απορίες για pc


drum
07-04-09, 00:16
λοιπον παιδια... ψηνομαι στην ιδεα να βαλω στο Ε46 μου pc.
θελω να ρωτησω οσους ξερουν, ποσο δυσκολη ειναι η τοποθετηση, αν θα δουλευουν τα χειριστηρια στο τιμονι, αν θα εχω τις λειτουργιες ανοιχτης ακροασης για το τηλεφωνο, αν θα υπαρχουν οι λειτουργιες γενικα που εμφανιζει τωρα η "μαμα" οθονη, οπως υπολογιστης ταξιδιου κ τα υπολοιπα..


επισης να σας πω, οτι θα δωσω την μαμα οθονη, η οποια φαινεται στις φωτο του γκαραζ μου.... απο τιμη λιγο πολυ ξερετε..απλα ακουω προσφορες.
ειναι σε αριστη κατασταση!

περιμενω τα φωτα σας φιλαρακια.

drum
07-04-09, 15:17
καλα... μην ενδιαφερεσται... μετα θα λετε οτι πουλησα το συστημα κ δε σας ειπα τπτ...

gsova
07-04-09, 15:20
Φίλε drum γιατί θές να μπλέξεις με PC; Σκέψου ότι αυτό στο λέει άτομο που έχει κάνει άπειρες εγκαταστάσεις Car PC...

Δεν σε καλύπτει η εργοστασιακή οθόνη;

drum
07-04-09, 18:59
Φίλε drum γιατί θές να μπλέξεις με PC; Σκέψου ότι αυτό στο λέει άτομο που έχει κάνει άπειρες εγκαταστάσεις Car PC...

Δεν σε καλύπτει η εργοστασιακή οθόνη;

θελω οθονη αφης λεμε, βρε σι.κ ιντερνετ μεσα στο αυτοκινητο για να τζογαρω...χαχαχααα..
μην με στεναχωρεις τωρα, κ ετοιμασου να το τοποθετησεις.
ακους?> χαχαχα...
σε παρω τλφ.

kostasbmwX3
13-04-09, 07:53
και γω με το navibox που ειναι ενα pna στην ουσια , car pc εχω με εξωτερικο σκληρο ipod βιντεο καμερα και καποια επιπλεον μελλοντικα

το μονο που δεν εχω ειναι οθονη αφης

δεν με πειραζει ομως

nocarder
14-04-09, 20:03
Δε νομίζω να υπάρχει περίπτωση να δουλέψουν τα χειριστήρια του τιμονιού με το CarPC...

kostasbmwX3
15-04-09, 08:31
λιγο δυσκολο απο τα χειριστηρια γιατι ο κερσορας θελει touchpad για να δουλεψει
μετα βελακια λιγο χλωμο ειναι αλλα δεν θα ηταν βολικο πιστευω
λυσεις υπαρχουν ομως