PDA

Επιστροφή στο Forum : κόντρες στο χόρτο - 1os γυρος Highlights


Σελίδες : 1 [2]

andreas_R
05-05-09, 13:32
Ερειστικος ο thronos!!!!

Βασιλη απαντησε!!!!

daglas
05-05-09, 15:35
1.Andreas_R
2.Daglas
3.Thronos
4.Shido
5.Basilhs330
6.Lil
7.InsaneDriver
8.Κatsaraios
9.Inferno
10.Zizou_3D
11.Νικος
12.VS 316TI

Συνηθως παιζουμε 12 αλλα μετα απο τα παρακαλια του Βασιλη δεχομαστε οσους ακομα ερθουν για να παρει καποιες ανασες το παληκαρι μην μας μεινει και στον τοπο.
Να κανω ποστ ωστε να φενεται & σε αυτην την σελιδα .
thronos ακουσα οτι αρχισε τρεξιμο ο Βασιλης 330 , κανονισε να μην τον προλαβαινουμε :bigthumb:

stelmaniac
05-05-09, 18:10
Θα βγει κανα βιντεο ρε παιδια η να μην ξαναρθω η ταλενταρα??

InsaneDriver
06-05-09, 13:19
Ψιχαλίζει...

Thronos
06-05-09, 13:28
Καλυτερα οτι γινει να γινει τωρα για να μην εχουμε βροχες το βραδυ αν και η ομαδα μου ειναι παντος καιρου και καλο θα ειναι να μην το παρουμε στα χαρτια το παιχνιδι δεν μας παει...

andreas_R
06-05-09, 13:38
Ακομα στις ψιχαλες εχετε μεινει???

Βρεχει λεμε ρεεεεεεεε!!!!!

Κωλοφαρδε shido θα δεις την Barca!!!!

InsaneDriver
06-05-09, 13:43
Δεν το βλέπω να παίζουμε γιατί το βράδυ στο meteo.gr λέει για καταιγίδες.

KATSARAIOS
06-05-09, 13:46
Καλυτερα οτι γινει να γινει τωρα για να μην εχουμε βροχες το βραδυ αν και η ομαδα μου ειναι παντος καιρου και καλο θα ειναι να μην το παρουμε στα χαρτια το παιχνιδι δεν μας παει...
ΠΑΡΑΚΑΛΩ...
αν δεν ερθετε λογω βροχης να με ενημερωσετε να ακυρωσω το γηπεδο
επειδη δεν θα εχω συνδεση στειλτε μου ενα μηνυμα στο
6936954004 αργοτερα οταν αποφασισετε ολοι για να ξερω...
μην το ξεχασετε να μην χρεωθω τζαμπα

(εγω παντως ειμαι μεσα και με βροχη ,παντος καιρου)

VS 316TI
06-05-09, 13:49
κ γω μεσα ειμαι.παντος καιρου!!!

InsaneDriver
06-05-09, 13:53
Εντάξει. Ας περιμένουμε να περάσει η ώρα μέχρι τότε και βλέπουμε. Αλλά αν ρίχνει όπως τώρα που έχει πλημμυρίσει η Βασ.Σοφίας, δεν μπορούμε να παίξουμε.

Thronos
06-05-09, 13:57
Καλα δεν το συζηταμε αυτο αν γινεται χαμος αλλα μην προτρεχετε νωρις ειναι ακομα μεχρι τις 10 που παιζουμε μπορει να εχει φτιαξει θα τα πουμε αργοτερα το απογευματακι.

VS 316TI
06-05-09, 14:18
θα δουμε ειναι νωρις ακομα..κηφισσια ριχνει καρεκλες εδω αλιμο τπτ..οποτε ιδωμεν!!!

shido
06-05-09, 14:20
θα δουμε ειναι νωρις ακομα..κηφισσια ριχνει καρεκλες εδω αλιμο τπτ..οποτε ιδωμεν!!!

επ γειτονακι μου ?

VS 316TI
06-05-09, 14:29
δουλευω στην λ.αλιμου ειναι το 1 απ τα 3 μαγαζια που ειμαι υπευθυνος!εσυ?

shido
06-05-09, 14:31
Μενω Π.Φαληρο :)
Για στειλε κανα πμ που εισαι να σε προτιμαμε

andreas_R
06-05-09, 14:38
Ti μαγαζια ειναι αυτα?

Lil
06-05-09, 14:44
στην Βαρυμπόπη μολις τωρα πέρασε ο δήμος και μας εφοδίασε με σοσήβια και κουπιά....

Faaaiiirryyyyy το ΑΧ την παλευει στο βρεγμένο?

Fairytale
06-05-09, 15:25
Κατσίκι είναι... 145/70/13 λάστιχο φοράει... μια χαρά την παλεύει!
C U out there

Thronos
06-05-09, 17:54
Λοιπον για να μην αναρωτιεστε τι θα κανουμε σημερα λογω καιρου ,θα περιμενουμε μεχρι τις 9 και αν ο καιρος δεν εχει φτιαξει θα ποσταρουμε ενα ΑΚΥΡΟ αλλιως θα παιξουμε κανονικα γιατι καποιοι θελουν να δωσουν απαντησεις και χατηρια δεν χαλαμε.

Aceman1925
06-05-09, 18:55
παιδες καλη επιτυχια σ ολους απο μενα.Ας κερδισει ο καλυτερος(και οχι ο γρηγοροτερος)

Περιμενουμε και τα ντοκουμεντα.

μπιζου αγοριμου....σορυ ζιζου,σου ευχομαι να κουνησεις κανα διχτακι γιατι αλλιος σε βλεπω γονιπετης στην εκατονταπιλιανη να κανεις ταματα!!!!!

shido
06-05-09, 19:10
νοτια παντως ανοιξε ο καιρος οποτε μας βλεπω κανονικα πανω.Εγω εκει θα μαι

Geo_3D
06-05-09, 19:27
Ενα πραγμα εχω να δηλωσω.....Εχω ηδη ξεκινησει να πινω μπυρες

VS 316TI
06-05-09, 19:30
Den mporw na grapsw me ellinikous xaraktires alla k be lou einai faliro gia istioploia einai ok o kairos! Tha eimai k egw ekei!

bmw330vasilis
06-05-09, 20:26
φιλοι συμφορουμιτες....μην με μπινελικωσετε ...αλλα λιγο λογω καιρου...λιγο λογω εργων στο υψος της Αχαρνων που θα μας βασανισουν στον Κηφισο....λιγο λογω του οτι ξυπνησα πριν απο λιγο....δεν ειμαι σε θεση να παραστω στην σημερινη ποδοσφαιρικη συναντηση.....Ωστοσο συννενοηθηκα με τον φιλο Θρονο ο οποιος δεν την χανει με τιποτα...να πληρωσει την συμμετοχη μου στο γηπεδο και θα του τα δωσω με την πρωτη ευκαιρια αυριο!!!

καλα να περασετε....ο καλυτερος να κερδισει!!

Thronos
06-05-09, 20:30
Βασιλη οσοι παιξουν θα πληρωσουν οχι οσοι δεν παιξουν μην τρελενεσαι επειδη μια φορα θα δεν θα μπορεσεις να παιξεις,θα παιξεις την επομενη σιγα τωρα..

bmw330vasilis
06-05-09, 20:38
επειδη δεν ειναι ωραιο να σε υπολογιζουν και τελευταια στιγμη να το ακυρωνεις...καλο ειναι να επωμιζεσαι τις ευθυνες οποιες και αν ειναι αυτες....παρακαλω να συμμετεχω!!!!!

Geo_3D
06-05-09, 20:40
καλο ειναι να επωμιζεσαι τις ευθυνες οποιες και αν ειναι αυτες....
Θα τις επωμιστεις,μην ανησυχεις...Θα φας 3 γκολακια απο μενα στο επομενο παιχνιδι!!!:D

daglas
06-05-09, 20:41
Tελικα θα μαζευτουμε Στανταρ ? Νομιζω τωρα που εχει βρεξει θα πεσει πολυυυ γελιο !
Στελιο ελα για περιγραφη !

Thronos
06-05-09, 20:46
Ρε daglas ακομα εδω εισαι? Βασιλη δε ξερω σε ποια θεση κεντας αλλα ο Geo σου χρεωσε το τερμα....

daglas
06-05-09, 20:54
Ρε thronos διαβασα παραπανω για κατι μπυρες απο τομ Geo & εβαλα κατι καρυδοπιτες με παγωτο να τσιμπισω , εεεε φευγω σε λιγο αλλωστε ειμαι κοντα ( Δυτικα )

Lil
06-05-09, 21:12
μεσα λεμε!!!!
GEO φερε καμερα.... δεν εχω μαζι την δικια μου

bmw330vasilis
06-05-09, 22:21
αν και προτιμω να σε παιξω ''προσωπικα''.....μπορει στο ποδοσφαιρο να με περασεις τελος παντων....χρεωνομαι και το τερμα....απλα δεν θα χωραει η μπαλα να περασει απο πουθενα και θα σας σπασω τα νευρα:clap:


Θα τις επωμιστεις,μην ανησυχεις...Θα φας 3 γκολακια απο μενα στο επομενο παιχνιδι!!!:D

οπου να ναι κενταω φιλε daglas.....αρκει να χω τα ''βελονια'' μου μαζι!!:scratchch:cheers:

Ρε daglas ακομα εδω εισαι? Βασιλη δε ξερω σε ποια θεση κεντας αλλα ο Geo σου χρεωσε το τερμα....

KATSARAIOS
07-05-09, 00:28
Καλο το ματσακι , σημερα ητανε φιλικο

αλλη φορα δεν σας ξαναδινουμε τον Θρονο τον παικταρα , μας απεκρουσε τουλαχιστον 6 γκολ και αποσυντονιστηκε και το κεντρο μας.
παντως παλι χασανε τα πιτσιρικια και βλεπω να κλαιγονται παλι.

Geo την αλλη φορα ουισκακι καλυτερα αγορι μου χαχαχχαχα

Geo_3D
07-05-09, 00:35
Ναι σημερα με τις μπυρες που επινα πριν δεν ειχα καλη αποδοση....Εβαλα μονο 2 γκολ και εβγαλα ετοιμα άλλα 3 που μπηκανε και 2 που δεν μπηκανε...κριμα

shido
07-05-09, 00:41
εγω ζαλιστηκα απο τον Βασιλη330 ...πολυ τρεξιμο ρε φιλε

bmw330vasilis
07-05-09, 00:43
τα παιξα παιδια...τα παιξα...να στε καλα!!
αληθεια ...ποιος ειχε καλεσει το ασθενοφορο....?....με εσωσε!!!

elvetost
07-05-09, 00:46
Πολυ σας χαιρομαι ρε παλικαρια!
Μακαρι να ειμουνα και εγω αθηνα να τα λεγαμε ρε γμτ....
Ειστε καλα οργανωμενη παρεα να στε ολοι γεροί!!!
Χρηστος

VS 316TI
07-05-09, 01:14
σημερα δεν μπορεσα να αποδωσω τα αναμενωμενα λογω τραυματισμου αλλα κ κουρασης!!!παντως καλα ηταν, ιδρωσαμε οσο παιξαμε !!!αυτο ειχε σημασια!!!

Lil
07-05-09, 01:20
ωραιο ματσακι....
χασαμε για ενα γκολ.... και παιζαμε ΠΑΛΙ με παιχτη λιγοτερο και χωρις το αστερι της ομαδας μας Fairytale!
το χαρηκα πολυ.... και τα 4 ηταν υπεροχα :p:

Geo_3D
07-05-09, 01:21
Ειδικα η ποδια που εφαγες.....εκει να δεις γελια!!!!

KATSARAIOS
07-05-09, 01:21
σημερα δεν μπορεσα να αποδωσω τα αναμενωμενα λογω τραυματισμου αλλα κ κουρασης!!!παντως καλα ηταν, ιδρωσαμε οσο παιξαμε !!!αυτο ειχε σημασια!!!

καλα επαιξες ρε Βασιλη αλλα σημερα ητανε αποκαλυψη ο Σιντο ιδιος ο Blanco στην επιθεση ...
και ο daglas βεβαια και ολοι τρεξαμε και ριξαμε κανα 2 κιλα και κατι τοξινες...

ωχ ρε γμτ πειναω τωρα κανα λουκανικο ρε Ταμταμμμμμμμμμ.....χαχαχαχαχα

Lil
07-05-09, 01:24
Ειδικα η ποδια που εφαγες.....εκει να δεις γελια!!!!

ε εριξα 5-6 (οι 3 κατεληξαν σε γκολ) ας ετρωγα και μια.... (που δεν συνεχησες απλα εκανες πασα)

KATSARAIOS
07-05-09, 01:30
ε εριξα 5-6 (οι 3 κατεληξαν σε γκολ) ας ετρωγα και μια.... (που δεν συνεχησες απλα εκανες πασα)

εσυ μικρε βελτιωνεσαι αλλα θελεις ψωμια ακομα για τον Geo .....

το 2 dvd εντωμεταξυ το περιμενουμε ακομα ε ?? οεο

VS 316TI
07-05-09, 01:30
γενικα ολη αυτη η φαση που παει να ξεκινησει κ να καθιερωθει , ειναι καλο τουλαχιστον για μενα ..να μπορεσω να σας γνωρισω , αλλα κ απο θεμα υγειας για τον καθενα να τρεχει λιγο γτ οι περισσοτεροι στις δουλειες μας ψιλοπηζουμε..!

andreas_R
07-05-09, 13:39
Οπως τα λεει ο Βασιλης ειναι!!!

Εγω θα ελεγα να παιζουμε τουλαχιστον 2 φορες την βδομαδα!!!

Οσο για τα χθεσινα μια χαρα ηταν ειχε απο ολα!!!
Γκολ κλωτσες δοκαρια !!!χαχαχα!!!

Ελειπε και ο Stelmaniac ομως!!!

KATSARAIOS
07-05-09, 16:01
Οπως τα λεει ο Βασιλης ειναι!!!

Εγω θα ελεγα να παιζουμε τουλαχιστον 2 φορες την βδομαδα!!!

Οσο για τα χθεσινα μια χαρα ηταν ειχε απο ολα!!!
Γκολ κλωτσες δοκαρια !!!χαχαχα!!!

Ελειπε και ο Stelmaniac ομως!!!

αμα σας βολευει να το κανουμε καθε Παρασκευη και μπορουμε να μαζευτουμε παραπανω ατομα,

andreas_R
07-05-09, 16:02
Tεταρτη και Παρασκευη!!!

KATSARAIOS
07-05-09, 16:33
Tεταρτη και Παρασκευη!!!

ρε ψηλε θα λιωσουμε ,εγω προτεινω Παρασκευη καθοτι Σαββατο ειναι αργια ισως για καποιους αλλα και για οσους δουλευουν μιση μερα εργασιας στην ουσια για να ξεκουραστουν απο την προηγουμενη καταπονηση.

Υ.Γ αμα θελετε μπορουμε να μπουμε σε πρωταθλημα και να παιζουμε καποια αλλη μερα αν μαζευομαστε πιο λιγοι

daglas
07-05-09, 23:12
καλα επαιξες ρε Βασιλη αλλα σημερα ητανε αποκαλυψη ο Σιντο ιδιος ο Blanco στην επιθεση ...
και ο daglas βεβαια και ολοι τρεξαμε και ριξαμε κανα 2 κιλα και κατι τοξινες...

ωχ ρε γμτ πειναω τωρα κανα λουκανικο ρε Ταμταμμμμμμμμμ.....χαχαχαχαχα

thanks katsaraio , τρεξαμε αρκετα , ιδρωσαμε - γελασαμε , νικησαμε κιολας ( ειμαστε +1 ατομο ) Αλλα δωσαμε τον απροσπελαστο (παιχταρα )throno !
Αν και ειχα προτεινει να παιξουμε πρωταθλημα αποψη μου ειναι να παιζουμε μεταξυ μας ωστε να παιρναμε καλυτερα , απλα εαν γινεται να ερθουν & αλλα παιδια !
Επισης νομιζω οτι 1 φορα την εβδομαδα ειναι μια χαρα να μαζυομαστε .
Τεταρτη Η πεμπτη ειναι οι καλυτερες ημερες αναλογα βεβαια με τις τακτικες συναντησεις !

KATSARAIOS
07-05-09, 23:39
thanks katsaraio , τρεξαμε αρκετα , ιδρωσαμε - γελασαμε , νικησαμε κιολας ( ειμαστε +1 ατομο ) Αλλα δωσαμε τον απροσπελαστο (παιχταρα )throno !
Αν και ειχα προτεινει να παιξουμε πρωταθλημα αποψη μου ειναι να παιζουμε μεταξυ μας ωστε να παιρναμε καλυτερα , απλα εαν γινεται να ερθουν & αλλα παιδια !
Επισης νομιζω οτι 1 φορα την εβδομαδα ειναι μια χαρα να μαζυομαστε .
Τεταρτη Η πεμπτη ειναι οι καλυτερες ημερες αναλογα βεβαια με τις τακτικες συναντησεις !

ας κανουμε ενα poll ποια μερα θελουμε η μας βολευει πιο πολυ

εμενα προσωπικα με βολευει η Παρασκευη λογω συνηθους ρεπο

εναλακτικα Τεταρτη

andreas_R
08-05-09, 14:34
Ολες αρκει να ειναι μετα τις 10:00

Για μπαλιτσα παντα εχω ορεξη

Thronos
08-05-09, 14:40
Πρεπει να κανονισουμε μια μερα standar γιατι ειναι ψιλοκουραστικο να μπαινουμε καθε μερα και εκτος απο το ποιος θα ερθει να ψαχνουμε και τη μερα και αν θα προλαβουμε να την κλεισουμε κτλ.Εγω θα απεκλεια την Παρασκευη γιατι ολο και καποιος θα θελει να ξεκινησει την νυχτερινη του διασκεδαση απο νωρις διαφορετικα παει μετα της 12 συν το οτι τωρα που ανοιγει ο καιρος μπορει να θελει κανεις να αποδρασει κανα 3ημερο.Γενικα πιστεω μεσοβδομαδα ειναι καλυτερα.Να ψηφισουμε.

konas
08-05-09, 15:04
Ενας ειναι ο μπαλαδόρος, αυτός ---> http://www.youtube.com/watch?v=IIK-NQuU-PU&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Ez4%2Dforum%2Ecom%2Fforum%2 Fviewtopic%2Ephp%3Ff%3D8%26t%3D10932&feature=player_embedded

InsaneDriver
01-06-09, 17:25
Θα κανονίσουμε κανά τόπι;