PDA

Επιστροφή στο Forum : Σειρά 1 και ερωτήσεις.


kalpasM3
29-05-09, 17:10
Kαλησπέρα στην παρέα!!Ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις όσον αφορά την σειρά 1.

1. Το A/C μπορεί να αντικατασταθεί από κλίμα ?
2. Ζάντες performance 18 ιντζών κρίνονται απαγορευτικές για την 116i?
3. Κάθισμα για μωρό μπαίνει υπάρχει το ISOFIX standard ή παραγγέλνεται εξτρά?
4. Οι επιδόσεις κρίνονται τουλάχιστον αξιοπρεπείς ?

Σας ευχαριστώ και αναμένω να μου δώσετε τα φώτα σας!!!!!

mr incredible
29-05-09, 17:22
Kαλησπέρα στην παρέα!!Ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις όσον αφορά την σειρά 1.

1. Το A/C μπορεί να αντικατασταθεί από κλίμα ?
2. Ζάντες performance 18 ιντζών κρίνονται απαγορευτικές για την 116i?
3. Κάθισμα για μωρό μπαίνει υπάρχει το ISOFIX standard ή παραγγέλνεται εξτρά?
4. Οι επιδόσεις κρίνονται τουλάχιστον αξιοπρεπείς ?

Σας ευχαριστώ και αναμένω να μου δώσετε τα φώτα σας!!!!!

1.φυσικα 2.γιαμενα οχι 3.δεν γνωριζω 4.γιαμενα παλι ναι.

stefanos9
29-05-09, 18:49
"Το A/C μπορεί να αντικατασταθεί από κλίμα ?"

H εκδοση Lifestyle που δινουνε τωρα εχει standard κλιματισμο, απλα δεν ειναι ψηφιακος και διζωνικος.

Αυτο το εχουνε οι πληρεστερες εκδοσεις.

3. Κάθισμα για μωρό μπαίνει υπάρχει το ISOFIX standard ή παραγγέλνεται εξτρά?

Υπαρχει standard ISOFIX στις πισω θεσεις. Δεν υπαρχει standard η απενεργοποιηση του αεροσακου συνοδηγου αν θες να βαλεις το παιδι μπροστα.

4. Οι επιδόσεις κρίνονται τουλάχιστον αξιοπρεπείς ?
Ναι. (για την κανουργια εκδοση με τα 122 PS)

Ζάντες performance 18 ιντζών κρίνονται απαγορευτικές για την 116i?
Δεν νομιζω, αλλα εγω δεν θα τις εβαζα. 17" ειναι πιο safe.

Nikos120i
29-05-09, 19:38
Kαλησπέρα στην παρέα!!Ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις όσον αφορά την σειρά 1.

1. Το A/C μπορεί να αντικατασταθεί από κλίμα ?

Κατόπιν παραγγελίας βεβαίως, αφού έχει έρθει πλέον το αυτοκίνητο όχι.

Η διαφορά (όπως διάβασα παραπάνω) δεν είναι μόνο ότι είναι ψηφιακός...το clima είναι αυτόματος κλιματισμός. Βάζεις δηλαδή τη θερμοκρασία και ρυθμίζει αντίστοιχα/αυτόματα.

2. Ζάντες performance 18 ιντζών κρίνονται απαγορευτικές για την 116i?

Ναι, κυρίως λόγο επιδόσεων γιατί από άνεση 17άρες με 18άρες δεν έχουν και σοβαρές διαφορές. Θα σου κόψει ΠΑΡΑ πολύ! Καλύτερα 17άρες.

3. Κάθισμα για μωρό μπαίνει υπάρχει το ISOFIX standard ή παραγγέλνεται εξτρά?

ISOFIX είναι στάνταρ.

4. Οι επιδόσεις κρίνονται τουλάχιστον αξιοπρεπείς ?

Είναι αργό και αξίζει να πας για το 2λτ 118i τουλάχιστον αν σχεδιάζεις να βάλεις έξτρα. Η διαφορά δεν είναι απαγορευτική.

nickvas19
29-05-09, 20:18
120i...δλδ ένα 1000αρι πάει φέτες?!μια χαρα αμαξι για την πολη και για τα ταξιδια...τώρα αν θες να κανεις αθηνα θεσσαλονικη 10 λεπτα πιο γρηγορα παρε 2λ...

kalpasM3
29-05-09, 20:32
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!Για να γίνω λίγο πιο συγκεκριμένος το αυτοκίνητο είναι επιτόπου διαθέσιμο και δεν έχει το ψηφιακό κλιματισμό κάτι που δέν σας κρύβω ότι με χαλάει.
Θά ήθελα να είναι ψηφιακό έτσι για το γαμότο.Κοιτάω μόνο για 1600 γιατί αν είμαστε καλά θα είναι για δεύτερο αυτοκίνητο.Το θέμα είναι πως δεν αποφάσισα τι να πρωτοκάνω.Η έκδοση τέλος είναι η lifestyle.Αξίζει τον κόπο για αγορά ? Σας ευχαριστώ.

nickvas19
29-05-09, 20:36
φιλε...δες τι έχει η συγκεκριμενη έκδοση...δες αν σε 'χαλάει' κάτι...αν όχι πάρτο...αν ναι δες μήπως έχει άλλο αμαξι εκει που να έχει πανω κατω αυτα που θες...αλλιως μονο με παραγγελια...

Nikos120i
29-05-09, 21:05
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!Για να γίνω λίγο πιο συγκεκριμένος το αυτοκίνητο είναι επιτόπου διαθέσιμο και δεν έχει το ψηφιακό κλιματισμό κάτι που δέν σας κρύβω ότι με χαλάει.
Θά ήθελα να είναι ψηφιακό έτσι για το γαμότο.Κοιτάω μόνο για 1600 γιατί αν είμαστε καλά θα είναι για δεύτερο αυτοκίνητο.Το θέμα είναι πως δεν αποφάσισα τι να πρωτοκάνω.Η έκδοση τέλος είναι η lifestyle.Αξίζει τον κόπο για αγορά ? Σας ευχαριστώ.

Να το παραγγείλεις από την αρχή για να βάλεις ο,τι θες εσύ! Μη κάνεις συμβιβασμούς για κάτι που δε σου αρέσει εξ'αρχής.

120i...δλδ ένα 1000αρι πάει φέτες?!μια χαρα αμαξι για την πολη και για τα ταξιδια...τώρα αν θες να κανεις αθηνα θεσσαλονικη 10 λεπτα πιο γρηγορα παρε 2λ...

Δε σε κατάλαβα? Αντικειμενικά είναι αργό, πως να το κάνουμε δηλαδή? Από πλευράς επιδόσεων σε αυτά τα χρήματα και όσπου η BMW να βάλει turbo στα μικρά κυβικά ο ανταγωνισμός έχει καλύτερες προτάσεις.

nickvas19
29-05-09, 21:13
τι θα πει αργο γρηγορο...ο φιλος το θέλει για εξυπηρετηση...οχι να κανει τον gost rider...κ ειδικα στην αθήνα οσοι έχουν γρηγορο οδυνοπαθούν!!!αχρηστο για μένα να έχεις 2λ για να πηγαινεις για δουλεια και ψώνια...εκτος αν το θες για αλλα κολπα εκει παω πάσο!

Driftakos
29-05-09, 21:22
Πάμε πάλι την ίδια συζήτηση.. Και στα διλιτρα υπάρχουν καλυτερες προτάσεις..Και τι να κάνουμε? Ειναι απλό το θέμα. Προκειται για ενα ασφαλες αυτοκίνητο, το οποιο θα κινηθεί αξιοπρεπέστατα για τα δεδομένα του στον δρόμο και εντος και εκτος πολης... Γιατί δεν μπορείς να το καταλαβεις, δεν ξερω και δεν με απασχολεί. Αποψη σου, σεβαστη αλλα μην την επιβάλεις ετσι...
Οσο για το αλλα κολπα, εδω σειρα 3 με το παλιο 16αρι [104 αλογα εβγαζε καααααποτε] και εκανε το κεφι σου..Αρκει να ηξερες τι οδηγεις και μεχρι τι μπορεις να κανεις. Και μην ξεχναμε οτι ο φιλος ρωταει και για παιδικο καθισμα..Αρα με παιδι μεσα τι ταρζανιες να κανει....

nickvas19
29-05-09, 21:28
Driftakos αυτο λέω και εγώ...όσο για το το μπορει να κάνει ενα 316 ή ενα 116ι είναι αλλο θέμα...στο οποιο πάλι συμφωνω...το 16αρι της ΒΜW ειναι αξιοπρεπεστατο!!!

bimmer-corfu
29-05-09, 21:32
Πάμε πάλι την ίδια συζήτηση.. Και στα διλιτρα υπάρχουν καλυτερες προτάσεις..Και τι να κάνουμε? Ειναι απλό το θέμα. Προκειται για ενα ασφαλες αυτοκίνητο, το οποιο θα κινηθεί αξιοπρεπέστατα για τα δεδομένα του στον δρόμο και εντος και εκτος πολης... Γιατί δεν μπορείς να το καταλαβεις, δεν ξερω και δεν με απασχολεί. Αποψη σου, σεβαστη αλλα μην την επιβάλεις ετσι...
Οσο για το αλλα κολπα, εδω σειρα 3 με το παλιο 16αρι [104 αλογα εβγαζε καααααποτε] και εκανε το κεφι σου..Αρκει να ηξερες τι οδηγεις και μεχρι τι μπορεις να κανεις. Και μην ξεχναμε οτι ο φιλος ρωταει και για παιδικο καθισμα..Αρα με παιδι μεσα τι ταρζανιες να κανει....

χεχεεχε σου θυμίζει κάτι η συζήτηση?

ΓΙΑΝΝΗΣ
29-05-09, 21:57
φιλε μου εγω εχω την εκδοση lifestyle 116 με τα 122 αλογα και μαλιστα αυτοματο! για δευτερο αμαξι και μπορω να σου πω οτι το περνω περισοτερο και απο το αλλο μου αμαξι (Ε92-320). Εμενα μου αρεσει τρομερα, και απο γκαζια ειναι μια χαρα!!. Ο κλιματισμος που και σε μενα ειναι ο απλος και οχι ο αυτοματος αποδιδει τελεια και ειναι πολυ δυνατος, εχω κανει και μερικες φορες ταξιδι.......προσπερναει ανετα και κραταει και μια σταθερη ταχ ταξιδιου 160-170 μια χαρα!!! αν θες να πηγενεις με τοσα....

Nikos120i
29-05-09, 21:58
τι θα πει αργο γρηγορο...ο φιλος το θέλει για εξυπηρετηση...οχι να κανει τον gost rider...κ ειδικα στην αθήνα οσοι έχουν γρηγορο οδυνοπαθούν!!!αχρηστο για μένα να έχεις 2λ για να πηγαινεις για δουλεια και ψώνια...εκτος αν το θες για αλλα κολπα εκει παω πάσο!

Ο καθένας κρίνει τι τον ικανοποιεί και αποφασίζει. Ο άνθρωπος ρώτησε και απάντησα. Πειράζει? Αν είναι πες μου να μη ξαναγράψω αρνητική άποψη.

Η άποψή σου είναι σεβαστή...μερικοί έχουν διαφορετική.

Πάμε πάλι την ίδια συζήτηση.. Και στα διλιτρα υπάρχουν καλυτερες προτάσεις..Και τι να κάνουμε? Ειναι απλό το θέμα. Προκειται για ενα ασφαλες αυτοκίνητο, το οποιο θα κινηθεί αξιοπρεπέστατα για τα δεδομένα του στον δρόμο και εντος και εκτος πολης... Γιατί δεν μπορείς να το καταλαβεις, δεν ξερω και δεν με απασχολεί. Αποψη σου, σεβαστη αλλα μην την επιβάλεις ετσι...
Οσο για το αλλα κολπα, εδω σειρα 3 με το παλιο 16αρι [104 αλογα εβγαζε καααααποτε] και εκανε το κεφι σου..Αρκει να ηξερες τι οδηγεις και μεχρι τι μπορεις να κανεις. Και μην ξεχναμε οτι ο φιλος ρωταει και για παιδικο καθισμα..Αρα με παιδι μεσα τι ταρζανιες να κανει....


Καλά πάτε καλά???? :banghead:

Από πότε απαγορεύονται οι...αρνητικές απόψεις για μοντέλα και μοτέρ? :GrowUp:

Ποια άποψη επέβαλα? :banghead:

Ένα και μοναδικό σχόλιο έκανα για το μοτέρ που ναι...είναι αργό...πως να το κάνουμε. Έχει φτωχές επιδόσεις ακόμα και το μοτέρ των 122 αλόγων.

Παντού υπάρχουν καλύτερες επιλογές...από τα 1000 έως τα 5000 κυβικά. Οι προτεραιότητες του καθένα είναι διαφορετικές όμως σε κάθε φάση και σαφώς σεβαστές, όπως θα έπρεπε να είναι οι απόψεις...αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία...

stefanos9
29-05-09, 22:06
Nikο, οσο αργο ειναι το 116ι με τον ανταγωνισμο αλλο τοσο ειναι και το διλιτρο μη πω και χειροτερα για τα λεφτα του και τα τελη που θελει το 120ι.

Επισης, η εκδοση λlifestyle εχει επισης νομιζω κλιματισμο (κρυο & ζεστο, ρυθμίζει αυτόματα θερμοκρασια αλλα με αναλογικο κοντρολ , οχι ψηφιακο).

Και ο ψηφιακος και ο αναλογικος ειναι κλιμα.

kalpasM3
29-05-09, 22:26
Λοιπόν,όπως έχω δηλώσει και στο παρελθόν ακόμα δεν έγινα ευτηχής κάτοχος BMW:( Τα όνειρα είναι τζάμπα.Την σειρά 1 την οδήγησα το 2004 στο πανευρωπαικό test drive το 2004 στην Αθήνα. Ήταν τότε με τα 150 άλογα.πήγαινε καλά δεν μπορώ να πω,απλώς δεν σας κρύβω πώς δεν είναι και όνειρο ζωής η σειρά 1.Ξέρω πως μπορώ να παραγγείλω την 1 όπως την θέλω απλώς δεν θα έχει την ίδια τιμή με την υπάρχουσα.Και η σκέψη μου είναι αν αξίζει τον κόπο να δαπανήσω παραπάνω χρήματα για την 1 αφού έχω στο μυαλό μου ήδη να αγοράσω κατί πολύ πιο ακριβό.Πάντως αν είχε κλίμα ψηφιακό ίσως σήμερα να την έκλεινα,ειλικρινά.για αυτό και ρώτησα αν μετά πορώ να βάλω ψηφιακό αργότερα.Γιατί αν η 116 βγεί 30000 τότε (το καλό)θα πρέπει να αγγιξει τα 100.Κάνω μήπως λάθος παιδιά?

halkida116mpack
29-05-09, 22:33
φιλος kalpasm3...κανεις και συ κατι ερωτησεις...παλι μπαρουτι τους εκανες...πλακα κανω εεε.τωρα οτι και να ακουσεις ειναι λιγο. για μενα παει καλα για αλλον οχι τι να πουμε...περνα και κανε ενα τεστ ντραιβ να εχεις δικη σου αποψη ...το σιγουρο ειναι οτι ειναι ενα ευχαριστο οδηγικα, ποιοτικο μπεμπε

Fanis
29-05-09, 22:36
Πάντως αν είχε κλίμα ψηφιακό ίσως σήμερα να την έκλεινα,ειλικρινά.για αυτό και ρώτησα αν μετά πορώ να βάλω ψηφιακό αργότερα.Γιατί αν η 116 βγεί 30000 τότε (το καλό)θα πρέπει να αγγιξει τα 100.Κάνω μήπως λάθος παιδιά?
Λάθος δεν κάνεις, γιατί το θέμα είναι τι σου αρέσει εσένα και τι θέλεις! Εμένα π.χ. δεν με απασχολεί το Clima...όποτε είχα Clima (και τώρα έχω) μονίμως με χειροκίνητες ρυθμίσεις το δουλεύω και όχι στο αυτόματο. Αλλά για εσένα μπορεί αν είναι σημαντικό. Κατ΄εμέ απλά δείχνει πιο ωραίο το ψηφιακό. Το μόνο που δεν ξέρω για την σειρά 1 είναι αν το Clima με το αναλογικό κλιματισμό έχει διαφορά στα φίλτρα (π.χ. γύρης) γιατί στο Μίνι είχε και λόγο αλλεργίας πήρα το Clima για το έξτρα φίλτρο γύρης.

kalpasM3
29-05-09, 22:51
Λάθος δεν κάνεις, γιατί το θέμα είναι τι σου αρέσει εσένα και τι θέλεις! Εμένα π.χ. δεν με απασχολεί το Clima...όποτε είχα Clima (και τώρα έχω) μονίμως με χειροκίνητες ρυθμίσεις το δουλεύω και όχι στο αυτόματο. Αλλά για εσένα μπορεί αν είναι σημαντικό. Κατ΄εμέ απλά δείχνει πιο ωραίο το ψηφιακό. Το μόνο που δεν ξέρω για την σειρά 1 είναι αν το Clima με το αναλογικό κλιματισμό έχει διαφορά στα φίλτρα (π.χ. γύρης) γιατί στο Μίνι είχε και λόγο αλλεργίας πήρα το Clima για το έξτρα φίλτρο γύρης.

Θα πώ κάτι και θα γελάσετε !!!! Τρελένομαι να βλέπω την θερμοκρασία ψηφιακά!!!! Σας κούφανα βραδιάτικα ε? Το άλλο σίγουρα θα έχει ψηφιακό ότι και να γίνει !!!! Βασικά έχω πλέον φρικάρει και δεν ξέρω τι να κάνω να πάρω την 1 μέσα στο εξάμηνο ? Η να πάρω τον μεγάλο μου έρωτα του χρόνου?και μόνο που το σκέφτομαι πάω να πάρω ένα DEPON!!!!!

Alexandros18
30-05-09, 02:59
ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΤΑΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΕΣΥ ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΘΑ
ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ Σ ΑΡΕΣΕΙ...ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙΣ..ΤΙ ΑΝΑΓΚΕΣ ΣΕ ΧΩΡΟΥΣ
ΕΧΕΙΣ..ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ...ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥ
ΕΙΝΑΙ Κ@#ΛΑ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕΣΑ..ΚΑΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο
ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΟΥ ΕΡΩΤΑΣ??

bimmer-corfu
30-05-09, 07:02
Ο έρωτας είναι Μ3?
Πάντως ναι είναι πιο ωραίος αισθητικά με πλήκτρα και οθονίτσα ο κλιματισμός

ΓΙΑΝΝΗΣ
30-05-09, 07:57
Εμενα παντος ο απλος δεν με χαλαει, αλλα στα γουστα....περι ορεξεος καλοκυθοπιτα , που λεει ο λαος....οτι σου αρεσει. Σου βαζω ενα λινκ απο αλμπουμ μου φωτο με τον ασσο με απλο κλιμα.....

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/album.php?albumid=154&pictureid=2221

ermis1975
30-05-09, 08:09
Ο αυτόματος κλιματισμός, υποτίθεται οτι βοηθάει στο να ρυθμίζεις θερμοκρασία και να την κρατάει σταθερή (σα το ac σπιτι). Ανεβοκατεβάζει μόνος του τη ταχύτητα και κανονίζει ακόμα και το που θα στέλνει τον αέρα. Πάνω - κάτω κλπ. Αυτά είναι τα θετικά του (αν λειτουργεί άψογα).
Στη πράξη τώρα. Επειδή δεν υπολογίζει και τη διάθεση του οδηγού για ζεστη - κρύο... και πού, πολλές φορές θές περισσότερο κρύο και να μη σε κτυπάει πχ στα πόδια! Τότε αναγκαστικά πάς σε manual ρυθμίσεις. Πολλές φορές πάλι το βάζεις σε μια θερμοκρασία και ζεσταίνεσαι, αρχίζει τα δικά του (μπορεί να βγάζει και ζεστό αέρα στα πόδια και κρύο πάνω!). Ολα αυτά συμβαίνουν γιατί εχουμε 1 μικρό χωρο καμπίνας στο αυτοκίνητο και η παραμικρή αλλαγή θερμοκρασιών επηρεάζει και το clima.
Προτιμότερο είναι το manual που λές... τώρα θέλω full κρύο...κλπ. Αυτό έδειξε η πράξη σε E46 με κλίμα.
Επίσης τα καινούρια κλιματιστικά, ακολουθούν κάποιες προδιαγραφές και είναι πιο θερμά απο τα παλαιότερα!

Nikos120i
30-05-09, 10:39
Ο αυτόματος κλιματισμός, υποτίθεται οτι βοηθάει στο να ρυθμίζεις θερμοκρασία και να την κρατάει σταθερή (σα το ac σπιτι). Ανεβοκατεβάζει μόνος του τη ταχύτητα και κανονίζει ακόμα και το που θα στέλνει τον αέρα. Πάνω - κάτω κλπ. Αυτά είναι τα θετικά του (αν λειτουργεί άψογα).
Στη πράξη τώρα. Επειδή δεν υπολογίζει και τη διάθεση του οδηγού για ζεστη - κρύο... και πού, πολλές φορές θές περισσότερο κρύο και να μη σε κτυπάει πχ στα πόδια! Τότε αναγκαστικά πάς σε manual ρυθμίσεις. Πολλές φορές πάλι το βάζεις σε μια θερμοκρασία και ζεσταίνεσαι, αρχίζει τα δικά του (μπορεί να βγάζει και ζεστό αέρα στα πόδια και κρύο πάνω!). Ολα αυτά συμβαίνουν γιατί εχουμε 1 μικρό χωρο καμπίνας στο αυτοκίνητο και η παραμικρή αλλαγή θερμοκρασιών επηρεάζει και το clima.
Προτιμότερο είναι το manual που λές... τώρα θέλω full κρύο...κλπ. Αυτό έδειξε η πράξη σε E46 με κλίμα.
Επίσης τα καινούρια κλιματιστικά, ακολουθούν κάποιες προδιαγραφές και είναι πιο θερμά απο τα παλαιότερα!

O κλιματισμός κάνει αυτό ακριβώς που του πεις, δεν "υποτίθεται" ότι κρατάει τη θερμοκρασία σταθερή, το κάνει. Για να βάλουμε κάποια πράγματα στη θέση τους, ο αυτόματος κλιματισμός κάνει τα ακόλουθα:
-Αυτόματη διατήρηση συγκεκριμένης θερμοκρασίας στη καμπίνα από αυτή που θα υποδείξεις και περιλαμβάνει δύο αισθητήρες. Ένας στο ταμπλό και ένας μπροστά στα χειριστήρια. Και το "AUTO" να βγάλεις, πάλι διατηρεί τη θερμοκρασία ανάλογα με τι επιλέγεις.
-Επιλογή διαφορετικής θερμοκρασίας για οδηγό και συνοδηγό (ΒΑΣΙΚΟ)
-Δυνατότητα επιλογής αυτόματης ανακύκλωσης, ώστε να μπαίνει σε ανακύκλωση όταν υπάρχουν άσχημες οσμές έξω.
-Δυνατότητα γρήγορου ξεθαμπώματος μπροστινού παρ-πριζ

Αν σου αρέσει να το πάρεις, γιατί το απλό A/C δεν έχει τις ίδιες δυνατότητες με το παραπάνω.

kalpasM3
31-05-09, 17:42
Ο έρωτας είναι Μ3?
Πάντως ναι είναι πιο ωραίος αισθητικά με πλήκτρα και οθονίτσα ο κλιματισμός

Σωστος!!!! Ναι ο μεγάλος μου έρωτας είναι η Μ3.Δυστήχως όμως τώρα δεν είναι εφικτή η αγορά της.Και να είμαι ειλικρινής ερωτεύτικα και κλεινω προς την Ε93 320ί.