PDA

Επιστροφή στο Forum : Δερμα σε e92


xou237
30-05-09, 14:51
Γεια χαρα παιδια.Υπαρχει καποιος που να εβαλε δερμα στη μπεμπα ?Aftermarket εννοω.
Επειδη το αποφασισα βρηκα και επικοινωνησα με τον γνωστο στη Θεσσαλονικη (http://www.gregoryleather.gr/home.htm).
Επειδη μενω Λαμια μπορω να παω και Αθηνα και Θεσσαλονικη,οποτε οποιος μπορει ας μου πει για εναλλακτικα μαγαζια (σε pm) και βεβαια τι να προσεξω.Οντας ακομα στο ψαξιμο θελω τα φωτα σας για το καλυτερο αποτελεσμα.

Christos 330i ///M
30-05-09, 15:02
Σοφοκλης στην τουμπα Θεσσαλονικη . . .

Αδαμιδης bmw Σταικοπουλος Mercedes Μανδυλας audi vw golf εκει βαζουν δερματα . . .

Και στην τιμη καμια σχεση με gregory . . .

Ασε που ειναι και bmwδακιας . . .

Leonidas_Thess
30-05-09, 15:58
Ετσι είναι απλα το μονο που σου μενει ειναι να δεις την δουλειά του Σοφοκλή

Ο φίλος Χρήστος έχει δίκιο

georggge46
30-05-09, 16:32
Αθηνα υπαρχει η carrera που κανει πολυ καλη δουλεια αλλα ειναι ακριβη ! Παραθετω φωτο απο το σαλονι μου που εφτιαξα εκει .

chrisalex
30-05-09, 17:17
Aν μπορεις να κατεβεις Αθηνα μπορω να σε βοηθησω μεσω της δουλειας μου Conolly.Θα σου στειλω pm....

bimmer-corfu
30-05-09, 17:29
Ένα παιδί εδώ μέσα είχε πει ότι του έταξαν κάποια μακροχρόνια εγγύηση αλλά για να έχει ισχύ έπρεπε να κάνει κάποια ακριβή συντήρηση κάθε 6 μήνες στο ίδιο μαγαζί που του έβαλε τα δέρματα. Άσε που η δουλειά ήταν χάλια... αν κάνεις λίγο search ίσως βρεις το post...

gyiama
30-05-09, 21:11
Σοφοκλης στην τουμπα Θεσσαλονικη . . .

Αδαμιδης bmw Σταικοπουλος Mercedes Μανδυλας audi vw golf εκει βαζουν δερματα . . .

Και στην τιμη καμια σχεση με gregory . . .
Ασε που ειναι και bmwδακιας . . .

θα συμφωνισβω σε ολα εκτος απο την τιμη !!!!ειναι αρκετα ακριβοτερος απο τον γρηγορη αλλα ειναι πολυ καλος στη δουλεια του!!!!εχω δει δουλεια και των 2 αρκετες φορες και σε διαφορα αυτοκινητα αλλα θα ελεγα ο σοφοκλης εχει λιγο μεγαλυτερη εμπειρια στα bmw!!!

topmar
30-05-09, 23:08
θα συμφωνισβω σε ολα εκτος απο την τιμη !!!!ειναι αρκετα ακριβοτερος απο τον γρηγορη αλλα ειναι πολυ καλος στη δουλεια του!!!!εχω δει δουλεια και των 2 αρκετες φορες και σε διαφορα αυτοκινητα αλλα θα ελεγα ο σοφοκλης εχει λιγο μεγαλυτερη εμπειρια στα bmw!!!

Επειδή ο Γρηγόρης έχει ένα πολύ ωραίο site με δείγματα εργασίας του, υπάρχει κάποιο ανάλογο για τον Σοφοκλή?

Επίσης, για Ε90 αναφέρει πως το κόστος είναι 1000€ συν ΦΠΑ, για Full δέρμα. Πόσο είναι το "αρκετά ακριβότερος" που αναφέρεις αγαπητέ?

gyiama
31-05-09, 00:35
απ οσο ξερω δεν εχει κατι τετοιο αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος για κομπλε σαλονι θελει περιπου 1200-1400 στον γρηγορη να ξερεις ειναι κοντα στο 1000ρικο με λιγο παζαρι η τιμη 1200 με φπα ειναι καθαρα ενδεικτικη!!!!!!!!!