PDA

Επιστροφή στο Forum : ΝΕΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ Μ3!!!


ΓΙΑΝΝΗΣ
01-06-09, 08:39
Παμε γερα......αντε και ενα csl μετα


http://www.autotriti.gr/data/news/preview_news/91548.asp

Σε ενα site του εξωτερικου διαβασα οτι θα ειναι διαθεσιμη μονο για εξι μηνες (παραγωγη)

Action Man
01-06-09, 08:41
Καλή φάση!

Christos 330i ///M
01-06-09, 09:45
Αρχιζει κ γινεται πολυ κακια η bmw τελικα . . .

BILL007
01-06-09, 09:47
Κάτι σαν individual ακούγεται...Από κει και πέρα αφού δεν υπάρχει μηχανική βελτίωση εμενα προσωπικά δεν με εντυπωσιάζει...


P.S CSL νομίζω έχουν ανακοινώσει ότι δεν πρόκειται να βγει στην E92...Aμα κάνω λάθος διορθώστε με...

ΓΙΑΝΝΗΣ
01-06-09, 09:50
Κάτι σαν individual ακούγεται...Από κει και πέρα αφού δεν υπάρχει μηχανική βελτίωση εμενα προσωπικά δεν με εντυπωσιάζει...


P.S CSL νομίζω έχουν ανακοινώσει ότι δεν πρόκειται να βγει στην E92...Aμα κάνω λάθος διορθώστε με...

Ετσι εχουν πει αλλα ποτε δεν ξερεις τι φερνει το μελλον..........ποιος περιμενε τετοιες εκπτωσεις ποτε απο την bmw.....

BILL007
01-06-09, 10:01
Xmmmm...Το φαινόμενο με τις εκπτώσεις νομίζω χτύπησε τους πάντες...Περίμενε κανεις να δει τα Volvo να πέφτουν τόσο στις τιμές?:screwy:

Εγώ νομίζω ότι περισσότερο από πλευράς μοτέρ ασχολούνται πλέον με τα καινούργια τους prototypes (βλέπε Bi-Turbo).Τα παρόν μοτέρ που υφίστανται δεν παίζει να ασχοληθούν για το κάτι παραπάνω πχ βλέπε CSL E46.Γι αυτό και για να μοσχοπουλήσουν κάνουν τώρα τα "style" individual...

Γεγονός είναι ότι η "ατομοσφαιρα" αργά η γρήγορα πεθαίνει...Η εποχή του turbo ανατέλλει στην έλικα...(Όταν σε άλλες αυτοκινητοβιομηχανίες αρχίζει να δύει κι αυτή και να ψάχνουν πλέον για υβριδικά με super απόδοση...βλέπε Lexus)

bimmer-corfu
01-06-09, 23:19
P.S CSL νομίζω έχουν ανακοινώσει ότι δεν πρόκειται να βγει στην E92...Aμα κάνω λάθος διορθώστε με...[/QUOTE]

Για πολλά είχαν πει οχι αλλά στη πορεία...

MaSt0RaS
02-06-09, 05:58
Ειχαν πει οχι αλλα θα δειξει...! παντως για να κανανε κατι τετοιο ισως να σημαινει κατι...!

oldcarskickass
02-06-09, 12:05
Κάτι σαν individual ακούγεται...Από κει και πέρα αφού δεν υπάρχει μηχανική βελτίωση εμενα προσωπικά δεν με εντυπωσιάζει...


P.S CSL νομίζω έχουν ανακοινώσει ότι δεν πρόκειται να βγει στην E92...Aμα κάνω λάθος διορθώστε με...

Δυστυχώς ούτε εμένα!

Δε θα πλήρωνα δραχμή παραπάνω για να φαίνεται το αμάξι μου ποιο όμορφο.

sm6
02-06-09, 12:10
δυο γριλιες αλλο χρωμα, λιγο δερμα στο χειροφρενο και βαμμενες ζαντες με αφηνουν παγερα αδιαφορο...

Christos 330i ///M
02-06-09, 12:21
δυο γριλιες αλλο χρωμα, λιγο δερμα στο χειροφρενο και βαμμενες ζαντες με αφηνουν παγερα αδιαφορο...


Kι'ομως Σταθη ξερεις ποσοι θα το παρουν ; ; ;

Με την σκεπτικη οτι Α!!!!!ειναι individual και

ναι ειναι στυλ επετειακο και αλλα τετοια!!!!

Και εμενα δεν με ενδιαφερουν οι ζαντες και το δερμα μιας και ολα αλλαζουν!!!!

Καλως η κακος το promotion θα κερδισει παλι . . .

Ας το εκαναν γμτ 450 αλογα να ειχε και ουσια . . .

sm6
02-06-09, 12:25
δεν παει να το παρει οποιος θελει ρε χρησταρα μου...
δανεικα μη μου ζητησει μονο... :rofl2:



εχε τις μπυρες στην ψυξη...:cheers:

Christos 330i ///M
02-06-09, 12:33
δεν παει να το παρει οποιος θελει ρε χρησταρα μου...
δανεικα μη μου ζητησει μονο... :rofl2:



εχε τις μπυρες στην ψυξη...:cheers:


Μ3 και δανεικα κιολας ε ; ; ;

Οι μπυρες ετοιμες Σταθη . . .

Ο Μακης τα ιδια . . .

oldcarskickass
02-06-09, 23:44
Kι'ομως Σταθη ξερεις ποσοι θα το παρουν ; ; ;

Με την σκεπτικη οτι Α!!!!!ειναι individual και

ναι ειναι στυλ επετειακο και αλλα τετοια!!!!

Και εμενα δεν με ενδιαφερουν οι ζαντες και το δερμα μιας και ολα αλλαζουν!!!!

Καλως η κακος το promotion θα κερδισει παλι . . .

Ας το εκαναν γμτ 450 αλογα να ειχε και ουσια . . .

Καλά που το είπες, γιατί είχα την εντύπωση ότι είχες αλλάξει ένα - δυο ζευγάρια...