PDA

Επιστροφή στο Forum : ΨΕΜΑΤΑ!!!


Action Man
21-07-05, 13:35
ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!!!!!!
Σε αυτο το thread θα θελα να λεμε τα μεγαλυτερα ψεματα σχετικα με την αυτοκινηση!!! :loser:
Πειτε τα ολα....οτι εχετε ακουσει και σας επεσαν τα μαλλια!!!
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟΟΟΟ! :yippee:


ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ!
ΔΩΣΤΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ THREAD!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΔΡΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ!
ΖΗΤΩ Ο ΑΙΣΩΠΟΟΟΟΣ!

Geo_3D
21-07-05, 13:48
Σε κοπελια -που ξερει για τα αμαξια οτι εχουν 4 ροδες μονο- οτι το 316 ειναι Μ3 (τι αλλο?!?!?!?!?!) και οτι τρεχω σε αγωνες. :D

Και για το φορτηγακι οτι εχει 2 νιτρομπουκαλες πισω στην καροτσα. :icon02:
Και το πιστεψαν!!! :rofl2: :rofl2:

Geo_3D
21-07-05, 13:52
Εσυ Παντελη???????????????

dk712003
21-07-05, 13:53
έχω ακούσει απο γνωστό να επιμένει ( με σοβαρό ύφος κιόλας! )
οτι το xsara πατάει τα bmw απο οποιαδήποτε άποψη :icon18:

"μπαίνει στις στροφές σωστά με οποιαδήποτε ταχύτητα",
"έχει τα πιο εξελιγμένα ηλεκτρονικά",
"στην εθνική αφήνει πίσω όλα τα bmw" κλπ κλπ

τι να πείς;.....ο καθένας με την τρέλλα του :bugeye:



( φυσικά τώρα που πήρε grandcherokee, έγινε αυτό το καλύτερο αμάξι... )

Action Man
21-07-05, 13:56
Σε κοπελια -που ξερει για τα αμαξια οτι εχουν 4 ροδες μονο- οτι το 316 ειναι Μ3 (τι αλλο?!?!?!?!?!) και οτι τρεχω σε αγωνες. :D

Και για το φορτηγακι οτι εχει 2 νιτρομπουκαλες πισω στην καροτσα. :icon02:
Και το πιστεψαν!!! :rofl2: :rofl2:
Πες μας και τι ψεματσα εχεις ακουσει!

dk712003
21-07-05, 13:57
Σε κοπελια -που ξερει για τα αμαξια οτι εχουν 4 ροδες μονο- οτι το 316 ειναι Μ3 (τι αλλο?!?!?!?!?!) και οτι τρεχω σε αγωνες.

Και για το φορτηγακι οτι εχει 2 νιτρομπουκαλες πισω στην καροτσα.
Και το πιστεψαν!!!


super!
:rofl2:

Fanatic
21-07-05, 13:57
Οτι τα HONDA δεν σπανε........σωστα Κωστη??? ;)

Dionysis
21-07-05, 14:05
Σε μία συζήτηση άκουσα και μου έπεσαν τα μαλιά οτι το νέο Audi S4 Βγάζει 750 άλογα είναι το γρηγορότερο αυτοκίνητο παραγωγής όλων των εποχών οκόμα και απο την Μ5 χχααχαχαχαχ :banhim: :rofl2:

Action Man
21-07-05, 14:14
Εσυ Παντελη???????????????
"καλαματιανος φιλος" με bmw 320ci e46 ασημι....
-Eιναι εργοστασιακα πειραγμενο και ειναι 230hp....
-Eιναι υπερκυβισμενο????Εχει kompressor???Ειναι turbo?????
-Οχι...μονο ενα προγραμματακι μωρε.....Δεν με ειδες στην πιστα???
-Που????Ποτε???
- Ειχα ανεβει Αθηνα πριν λιγες μερες μωρε(ανετος)...το εδειξε και η τηλεοραση...ειχα βαλει αυτοκολητο "KYMHO" στο πλαι.......
-Μα.......εικει ημουν ρε Α. :smashtard
- :confused: Τι....και δεν με ειδες???(το συνεχισε ο μ@λ@κ@ς)
Απο κει και περα εβαλα τα γελια...και αφου καταλαβε τι παιζεται σηκωθηκε και εφυγε ντροπιασμενος :takecover :takecover
Στην συνεχεια οι μου εξηγησαν οτι του αρεσει το ψεμα ...ειναι το αγαπημενο του χομπυ........

Geo_3D
21-07-05, 14:15
Πες μας και τι ψεματα εχεις ακουσει!
Αν και οπου ακουω φιδια την κανω με τροπο και φροντιζω να τα κανω delete στο μυαλο μου,για να μην βαρεσω εγω μπιελες στο τελος,αυτη τη στιγμη μπορω να θυμηθω 2.

1.Ηταν ενας πιτσιρικας οπου ισχυριζοταν πως ενας φιλος του που ειχε Ραλυ με νιτρα,παταγε τους παντες και τα παντα,μεχρι που τον περασε μια Μ3.Και επειδη λεει τα πηρε χοντρα το φιλαρακι του με το ολο σκηνικο,πηγε στο συνεργειο και εκανε τα ακολουθα.(Μεχρι εδω ακουγονται ολα καλα.Απο'δω και περα αρχιζει το σοου).

Αγορασε τροπετο απο 206 RC.Το εφτιαξε ατμοσφαιρικα οσο δεν παει αλλο,του πεταξε μια τουρμπινα μετα και στο τελος του φορεσε και τα νιτρα. :tapedshut
Γεια σας!!!!!!!!! :takecover

2.Τυπος με 2002 αγνωστων λοιπων στοιχειων,ντριφταρει λεει με το συγκεκριμενο αμαξι με 3η σπασμενη στην Κ9 των Μεγαρων. :icon18:


Το μονο που εχω εγω να πω ειναι ενα διστιχο απο τραγουδι των Iron Maiden
"Run to the hills,run for your lifes"
Ηρθανε οι δρακοι και ειναι και πεινασμενοι!!!!!!!!!! :bugeye:

moutraklas
21-07-05, 14:24
"Run to the hills,run for your lifes"
Ηρθανε οι δρακοι και ειναι και πεινασμενοι!!!!!!!!!! :bugeye:

ΑΧΑΑΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑ :rofl2: :rofl2:

vasilis-E36
21-07-05, 15:11
Καλα το θεμα αυτο εχει απιστευτο ψωμι...

1.γνωστος μου με ουνο 14αρι μου λεγε οτι τα 316 τα χει 3 καροτσια πισω μεχρι τα 180 και οταν ανοιξαμε απ τα 80 ρολλαριστα εφαγε το χαος(κ μετα μου λεγε οτι το χω πειραξει κ δε μιλαω..)

2.γιαρις χιλιαρι φτανει 190

3.πουντο 1ο σταδιο ειναι πισω απο Μ3 Ε36 δυο αυτοκινητα

4.Κυπριος απ τη σχολη μου ελεγε οτι μια φιλη του(μικροκαμωμενη κιολας) εχει skyline στην κυπρο

5.τα μπεμβε δε στριβουν και ειναι μπουρδ***(και ω! τι συμπτωση αυτα εγιναν οταν πηρα εγω το δικο μου :D :D)

6.Οκταβια 1,6 με προγραμμα παει 193 αλογα

7.Ειμαι για καφε πασαρελα(ρεθυμνο) με ενα συνφοιτητη μου και ενας... 50αρης μαστωρας διπλα μας πιανει την κουβεντα και αφου μας ειπε με υφος αρχηγου του Στρατου τι εχει κανει για την πατριδα οταν ηταν στο στρατο και μετα το κυρηγμα για τις γυναικες(-μα καλα τι μα***ες ειστε εσεις που βγηκατε μονη σας χωρις 2-3 μ**νια στην παρεα...εγω οταν ημουν στην ηλικια σας αλλη ειχα σπιτι,αλλη στην καφετερια και αλλη με περιμενε τα βραδια) αρχισε η κουβεντα για τα αμαξια κ ρωταω...
-και τι αυτοκινητο εχετε?
-το μερσεντε το καμπριο το καινουργιο
-το CLK?
-δε θυμαμαι πως το λενε παντως εσκασα 50 χιλιαρικα ζεστα
-και τωρα μ αυτο ηρθατε?
-οχι με τα ποδια...
Μετα απο λιγο μπηκαμε και στις λεπτομερειες και εχωντας το δικο μου αμαξι παρκαρισμενο απεναντι μου λεει...
-και να ξερες πως παει,ειναι το κομπρεσσορ το μεγαλο κατι τετοια ΒΜW σαν αυτο απεναντι δε με πιανουν στον εθνικο ασε που αυτο ειναι το μικρο απ οτι βλεπω και αυτα δε πανε τσαμπα δεκα εκκατομυρια εδωσε αυτος ο βλακας και θα σκοτωθει κιολας γιατι αυτα πετανε κωλο
-ε ναι αυτο απεναντι ειναι 316 αλλα το πηρα μεταχειρισμενο 13 χιλιαρικα...

.....τελικα το φιδι και η χολη χρονια δε κοιτα

Fanatic
21-07-05, 15:16
Το 2) ισχυει κοντερισια και το 4) παιζει γιατι κυπρο φερνεις παλια skyline απο Αγγλια με κατω απο 15.000

Panoz
21-07-05, 15:28
Είναι μεγάλος ο Παυλάρας! Τον είχα ξεχάσει το Πιλάβιο αυτό! Μπράβο ρε Άλεξ! :rofl2:

TheCondor
21-07-05, 15:29
Οτι τα HONDA δεν σπανε........σωστα Κωστη??? ;)

Nα πω την κακια μου τωρα....

Εγω εχω ακουσει οτι και τα BMW δεν σπανε αλλά, άλλα ειδαμε με τα Μ3 Ε46!

Ψεματα? λοιπον αρχιζω.

Απο παλικαρι που εχει την Audi για την καλυτερη εταιρεια στον κοσμο και θαβει την BMW ( ασχετα που το αμαξι των ονειρων του ειναι το Μ3 Ε30 αλλα λεμε τωρα )

Μου λεει οτι η Audi εχει ξεπερασει τεχνολογικα την BMW εδω και δεκαετιες.

Επισης οτι αυτα που εχει κανει η Audi η BMW δεν τα φτανει ουτε σε 20 χρονια.

Επισης απο ενα φιλο μου που εχει Ε30 με τον 318is του Ε36, μας ελεγε οτι ο πατερας του ηταν στον προφυλακτηρα ενος Μ5 Ε28 και δεν ξεκολλαγε! :tapedshut

Επισης σχεδιαζω να πω ενα καλο ψεματακι τωρα που εφτιαξα το αμαξι ( διλιτρο λεμε :nod: ) σε ενα καβουρα με ενα καινουριο corsa. ( εχει βαλει λαμπες απο μπακαλικο μεσα στην καμπινα και τετοια πραγματα - ειναι γνωστος μου, παλιος φιλος του αδερφου μου ). Θα του πω να τα παμε μια απο εκκινηση να δω πως παει το 316 γιατι αλλαξα καρμπυρατερ, θελω να δω τα μουτρα του οταν τρωει τις κολωνες με το κουταλι!!!!! :thefinger

Ετσι γιατι οταν ειχα το 316 ελεγε, τι να το κανεις το πισωκινητο χωρις δυναμη και αλλες τετοιες μουφες!!! =

Elias_Z3
25-07-05, 15:12
Στο θεμα αυτο εχω πηγη. θα ακουσετε οτι δεν εχετε ακουσει.
Ετσι για ζεσταμα, φιλος να επιμενει οτι το Dodge Viper βγαινει και σε 2.0L. κουραστικα να προσπαθω να τον πεισω οτι λεει μ@λ... και τον αφησα να νομιζει οτι το πιστεψα.
ο ιδιος φιλος με 320 ci cabrio να λεει οτι τα εβαλε με Lotus Exige και να υποστηριζει οτι το Lotus τον περασε σφυριζοντας αλλοιως τον ειχε :chair:
to be continued...

bimmer-corfu
25-07-05, 18:17
Πέρσι σε συνεργείο BMW γνώρισα ένα τύπο περίπου 60 χρονών με 316 Ε30 και μας έλεγε ότι θα πάρει Χ5 με navigation και θα του λέει άν υπάρχει αμάξι πίσω απο τη στροφή (ΧΑ ΧΑ ΧΑ).

Το Χ5 πάντως το πήρε. Τον είδα και είναι πολύ καλό και με navigation

Fad3In
25-07-05, 19:36
Φιλος με Αλφα 156 1.6 TS αφησε πισω PUNTO GT,ενω ειχε μεσα 4 ατομα και αιρο κοντισιον ανοικτο και ο αλλος ηταν μονος του! χαχαχαχ
Σε αλλη συζητηση που του ελεγα οτι το Ε30 ειναι μονο 1000κατι κιλα,
μου πε οτι ισως και να πιει τσαγακι τελικα απο εκκινηση! χοχοχοχο :pth:
Ολα παιζουν! Ω,ναι! :banghead:
Ν.

Υγ.Ε30 318ι Vs Corsa 1.4Twinport και θα μου ριχνε χαλαρα δυο καροτσες απο φαναρι σε φαναρι! Οντως μου ριχνε μια καθαρη,αλλα πριν τα 140χλμ/ω! Μετα...το χαος! Με τεσσαρι σαζμαν εγω! :thefinger

DaRk_AnGeL
26-07-05, 07:19
Μιά και βγάλαμε τα φίδια βόλτα....

σκηνικό : πρίν κάνα μήνα, βραδάκι, μετά την βόλτα απο ΣΕΦ, πέρασμα απο λιμανάκια καταλλήγουμε στο πάρκιν πίσω απ το Λούνα πάρκ με melodic, ks50:50, Xeno318is και κάμποσα ακόμα καλά παιδάκια για να "παίξουμε". Σβούριγμα στο σβούριγμα (ότι αυτοκίνητο έπαιζε στην παρέα) σκάει στο άσχετο μια BMW cabrio και αρχίζει να σβουρίζει.. όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλα μια χαρά ακουγόταν το 6κύλινδρο του και το παληκάρι δεν το έλεγες κουλάδι. Αφού κάνει 3-4 γύρες, βλέπει τα δικά μας BMW μαζεμένα και έρχεται δίπλα μας για κουβέντα και μέσα σε μια συζήτηση γεμάτη φίδια/δράκους και άλλα τέτοια πέταξε τα εξής highlights :

Ρωτάμε : τι μοτέρ φοράει? 20άρι?
Απάντηση : 318i (άσχετα που εμείς ακούγαμε 6 κυλίνδρους - μάλλον είμαστε βλάκες όλοι) το οποίο εχει 103 άλογα και να μην πιστεύουμε τις μούφες που λέει η BMW για 113 άλογα... γιατι αυτά είναι κόλπα για να πουλάνε αμάξια..... <----- Τα ακούτε? Άντε να μαθαίνετε και σείς τίποτα.. άσχετοι...

- Ο τύπος με τον φίλο του είχαν κατέβει σε ΟΛΑ τα drift events (άσχετα που ποτέ κανείς δε τους είχε δεί) και παίρνανε και καλές θέσεις.... <----- Ρε να δείς που ήταν ο Πλουμιστός με τον Πατσουρέα undercover.... και μας δουλεύανε. :rofl2:

και τελευταίο το κερασάκι στην τούρτα που μας έπεισε οτι μιλάμε με "γνώστη"

Τον ρωτάμε : έχεις μπλοκέ? (σαφώς ξέραμε οτι είχε... φαινόταν άλλωστε)
Απάντηση : ναί... αλλα ΤΟ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ.... <--- εδώ τον έπιασα αδιάβαστο.. δεν του είπα οτι στο πορτ-μπαγκάζ έχω 2-3 τροπέτα για να αλλάζω στήσιμο στο αμάξι ανάλογα με την περίσταση.....κρίμα :chair:


και άν δε σας έφτασαν αυτά...
ο ένας εκ των 2 αυτών κυρίων..... μας είπε οτι είναι μηχανικός στην BMW... σε μια ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΗ (όπως είπε) αντιπροσωπεία την οποία (περιέργως) κανείς μας δεν ήξερε.... <---- τι να σχολιάσω εδώ???? :tapedshut

Πέταξαν και μερικά ακόμα κουλά.. αλλα δυστυχώς δεν τα θυμάμαι...αν κάποιος απο αυτούς που παραβρέθηκαν θυμάται κάτι... παρακαλώ ας το προσθέσει :)

καλά το πε ο geo.... οι δράκοι ήρθαν και είναι πεινασμένοι.........(και συμπληρώνω εγώ)...και οι ανακόντες βγήκαν βόλτα.. καλυφθείτε

E36 RULES!!
26-07-05, 08:32
το καλύτερο απ'όλα δεν το ξέρετε!!! Συμμαθητής μου στην Πάτρα(16 χρ.), το παίζει κοντράκιας(με Ζ, Gilera κ λοιπές μαλακίες...) λεέει οτι
ΤΟ ΝΙΤΡΟ ΨΕΚΑΖΕΙ ΤΑ ΜΠΙΕΛΟΠΙΣΤΟΝΑ ΟΤΑΝ ΖΕΣΤΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΥΩΣΟΥΝ!!!!!! :icon02: :rofl2: :banhim:

PS: Ρε μεγάλε, λες να αρχίσω να λούζομαι με νίτρο τώρα το καλοκαίρι που βγάζω τη μπέμπελη??????????? :rofl2:

Elen
26-07-05, 10:05
Δύο βλακείες έχω ακούσει μέχρι στιγμής

1.ότι δεν υπάρχει Χ μοντέλο σε bmw αλλά είναι С. Το αστείο είναι ότι όταν του έλεγα πως κάνει λάθος με κορόιδευε και έλεγε 'άντε ρε που νομίζεις ότι είσαι και ειδικός'. τι ήξερε και αυτός ο καημένος!

2.μια κοπέλα μου είπε μια φορά κοίτα έχει χαμηλές ζάντες :banghead: :banghead: Ζντόινγκ!!!Εγώ δε κατάλαβα μετά όμως αποδείχτηκε πως νόμιζε πως ζάντες ονομάζονται οι προφυλακτήρες....Τι να πεις...

vagelis318ci
29-07-05, 15:02
Καλό φιλαράκι, μεγάλος ψεύτης όμως, με Passat 1.8T με βρίσκει πέρυσι και μου λέει πως το έκανε μετατροπή σε 225ps, ίδιο με το S3. Ρίχνω μια ματια μέσα και βλέπω το λεβιέ της μαμάς με τις 5 σχέσεις. Καλά, του λέω, κιβώτιο άφησες το ίδιο? Γιατί δεν έβαλες το 6άρι του S3? Και τι απαντάει? "Στα γρανάζια της 5ης ΠΡΟΣΘΕΣΑ και μερικά απ΄την 6η του S3". :icon02:
Μετά από λίγους μήνες το άτομο ξαναχτύπησε. "Το άλλαξα το μοτέρ και έβαλα από παλιό S4 2.4l, πρόγραμμα της Venom και τουρμπίνα HKS.280 άλογα το πήγα" Ανοίγει το καπό και βλέπω τη μαμίσια την τουρμπίνα!!! και το 2.4 μοτέρ με τους ...4 ΚΥΛΙΝΔΡΟΥΣ!!!!!!!!! Βαρέστε με αν κάνω λάθος, αλλά δε νομίζω να έχει βγάλει ποτέ η VAG τέτοιο κινητήρα. :smashtard
Και το αποκορύφωμα : "κατέβασα από Γερμανία Ferrari 355 μεταχειρισμένη, αλλά δεν την κυκλοφορώ επειδή δε με συμπαθούν πολλοί και μπορεί να μου τη χτυπήσουν". :rofl2:

Dionysis
29-07-05, 18:35
Ένα κουφό που άκουσα σήμερα κάποιος γνωστός ενός φίλου που αγόρασε Ε90 320 είπε ότι για το πρώτο service Πλήρωσε 1500 € :icon02: :banghead: (και Ferrari να αγόραζε τόσα δεν θα πλήρωνε) αν έιναι ποτέ δυνατόν!! και το αμάξι δεν το έχει ούτε 2 μήνες πότε πρόλαβε και έκανε 25000 χιλιόμετρα :icon11:

Dionysis
22-08-05, 11:12
Μία μεγάλη βλακία που άκουσα χθές το βράδυ απο άτομο που είναι κάτοχος ΒΜW υποτίθεται και μας κούφανε όλους ομαδικώς 10 άτομα παρέα μας καραφλιασε διαβάστε τι είπε το άτομο "Η Μ3 Ε46 φοράει renesis κινητήρα και δεν αποδίδει 343 ίππους αλλά 240 " :icon02: :loser:

DoctorAbo
22-08-05, 11:25
Μία μεγάλη βλακία που άκουσα χθές το βράδυ απο άτομο που είναι κάτοχος ΒΜW υποτίθεται και μας κούφανε όλους ομαδικώς 10 άτομα παρέα μας καραφλιασε διαβάστε τι είπε το άτομο "Η Μ3 Ε46 φοράει renesis κινητήρα και δεν αποδίδει 343 ίππους αλλά 240 " :icon02: :loser:

Μήπως μπορείς να με βοηθήσεις τι εννούμε με τον όρο "renesis" κινητήρα ?

Fanatic
22-08-05, 11:26
Μήπως μπορείς να με βοηθήσεις τι εννούμε με τον όρο "renesis" κινητήρα ?

Ειναι η τελευταια γενια του wankel που φοραει το RX-8(ΡΟ ΧΙ ΟΚΤΩ :smashtard )

moutraklas
22-08-05, 11:30
Ειναι η τελευταια γενια του wankel που φοραει το RX-8(ΡΟ ΧΙ ΟΚΤΩ :smashtard )

δλδ η Μ3 φοράει wankel? χμμμ... για δες τι μαθαίνει κανείς όσο ζει...

Kostas Christ
22-08-05, 11:41
Ενας γνωστος μου μου ειπε οτι ειχε φτιαξει τη Μ3 CSL 500 ιππια με τσιπακι και κατι αλλα ψιλα και μαλιστα πληρωσε 3000 ευρω
ακομα μου ελεγε οτι ειχε πληρωσει 4000 για ζαντολαστιχα και ειχε τα εργοστασιακα τις Μ3
Τελικα ηταν 325
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
:icon18: :icon18:

Fad3In
23-08-05, 12:12
Μήπως μπορείς να με βοηθήσεις τι εννούμε με τον όρο "renesis" κινητήρα ?

Παντως 240bhp εβγαζε το US Spec E36 ///M3! :p:
Ν.

God
26-08-05, 01:31
δλδ η Μ3 φοράει wankel? χμμμ... για δες τι μαθαίνει κανείς όσο ζει...


Λετε να στειλουμε καμια επιστολη διαμαρτυριας γιατι η Wankel δεν κυβιζονται, αρα το Μ3 θα επρεπε να ειναι 1200κκ σαν το RX8? Γιατι να πληρωνουμε εφοριες και ασφαλειες? Πα να βαλουμε ολοι Wankel μηχανες!!!! :icon18:



Το ωραιο που ακουσα απο γνωστο με Α-33 1.4 οτι το εχει σκυλοφτιαξει και ειναι 250 αλογα....και οντως το εχει κανει πανηγυρι, εχει ξηλωσει οτι ηταν 'αχρηστο', εχει βγαλει και τα καθισματα πλην του οδηγου!
....αλλα και η Ε30 316i πρεπει να ειναι πολυ αμαξι γιατι ουτε μετρο δεν μπορουσε να με περασει. :icon18:

Xeno-318is
26-08-05, 01:36
Ena apta polla psemata pou exw akousei se oti exei sxesi me to autokinito kai eidika tis BMW einai fetos to kalokeri se ena "gnwsto parking" tis paraliakis...mazemena kapou sta 4-5 bmw apto club, kai enw ka8omaste "isixoi" kai sizitame tsoup emfanizete ena cabrio e36 me 2 typades mesa k arxizei to "liosimo", svouridia,pantes ktl "xeradika"!!Anyway...otan loipon teliose to show kai ir8e o typas eki pou imastan mazemenoi...akousa ta 2 megalytera fidia tou aiwna...

" - Koukla to ergaleio megale...ti moter foraei? "
" - 318i mama einai re file...!! "
" - Kala kai gyrnaei etsi gia tin plaka tou? Blokadoura foras?? "
" - Poia blokadoura re..Mama einai sou lew to autokinito...Exw kai bloke ala toxo afisi sto spiti " (les kai itane mp3 player kai panw sti viasini tou ksexase na to parei mazi!!)
" - Anoixe kapo re sy na riksw mia matia sto moteraki sou "
" - Asto re...Exi kolisi kai h ntiza kai den anoigi "

Opote epi topou mpike mesa kai tin ekane me elafra...fantazeste ti akolou8ise me tin ataka tou gia to diaforiko kai tin ntiza :smashtard

God
26-08-05, 02:12
Kαι βεβαιως βεβαιως τωρα που το θυμηθηκα ο πατερας ενος συμφοιτητη μου εχει την Μ7. 6500κκ 700 αλογα και τετρακινηση για οσους δεν το ξερουν.

Αυτος ηταν να παρει την Μ3 Ε90 αλλα δεν το ειχαν στη Γερμανια που πηγε στο χρωμα που του αρεσε...
(χωραει και στην βαλιτσα οταν περνας τελωνειο, αμε)
((εδω ειχε βγει για καφε με την Παπαριζου, η M3 μας μαρανε....))

Αλλο κουφο που ακουσα οτι τα BMW φορανε μηχανες απο την Honda. Αλλο οτι οι 3αρες ειναι μπροστινοκινητες (και αυτο το ακουσα ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ). Και τελος οτι το Megane 1.6 (του μπαμπα του) εχει 270 τελικη (με την 7η ισως).




Εχω ακουσει ΠΑΡΑ πολλα αλλα τιιι να πρωτοθυμηθωωωω......

DaRk_AnGeL
26-08-05, 06:43
Ena apta polla psemata pou exw akousei se oti exei sxesi me to autokinito kai eidika tis BMW einai fetos to kalokeri se ena "gnwsto parking" tis paraliakis...mazemena kapou sta 4-5 bmw apto club, kai enw ka8omaste "isixoi" kai sizitame tsoup emfanizete ena cabrio e36 me 2 typades mesa k arxizei to "liosimo", svouridia,pantes ktl "xeradika"!!Anyway...otan loipon teliose to show kai ir8e o typas eki pou imastan mazemenoi...akousa ta 2 megalytera fidia tou aiwna...

" - Koukla to ergaleio megale...ti moter foraei? "
" - 318i mama einai re file...!! "
" - Kala kai gyrnaei etsi gia tin plaka tou? Blokadoura foras?? "
" - Poia blokadoura re..Mama einai sou lew to autokinito...Exw kai bloke ala toxo afisi sto spiti " (les kai itane mp3 player kai panw sti viasini tou ksexase na to parei mazi!!)
" - Anoixe kapo re sy na riksw mia matia sto moteraki sou "
" - Asto re...Exi kolisi kai h ntiza kai den anoigi "

Opote epi topou mpike mesa kai tin ekane me elafra...fantazeste ti akolou8ise me tin ataka tou gia to diaforiko kai tin ntiza :smashtard

Tα έγραψα μερικές σελίδες πιο πίσω... μουαχαχαχα.. σε πρόλαβα :dance:

Stam320
26-08-05, 09:55
Skaei myti se ena elliniko steki mia Propaganda M5 me 4 exatmiseis navigation derma zantes 19'' kai apo mesa vgainei o ypertatos ellinaras.
- Po po lysa to exeis kanei to ergaleio
- Nai to piga stin Propaganda kai to eskisa. Me gdysane alla axize omos. Den me pernaei tipota.
- Na toys peis oti soy xalasane tis valvides omos.
- Giati?
- giati kanei san petreleo sto relanti
- Ma einai to m5 to petreleo..
DILADI POU NA MIN IXERE KAI POY DOYLEVO. :party:

alexk
26-08-05, 10:07
Skaei myti se ena elliniko steki mia Propaganda M5 me 4 exatmiseis navigation derma zantes 19'' kai apo mesa vgainei o ypertatos ellinaras.
- Po po lysa to exeis kanei to ergaleio
- Nai to piga stin Propaganda kai to eskisa. Me gdysane alla axize omos. Den me pernaei tipota.
- Na toys peis oti soy xalasane tis valvides omos.
- Giati?
- giati kanei san petreleo sto relanti
- Ma einai to m5 to petreleo..
DILADI POU NA MIN IXERE KAI POY DOYLEVO. :party:
Ερωτήσεις - απορείες :
1. Ήταν όντως Μ5?
2. Το παλικάρι πάει καλά? Μήπως έχει κάψει?

E36 RULES!!
26-08-05, 11:41
Απορία: ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η PROPAGANDA????

MZ3
26-08-05, 12:04
Skaei myti se ena elliniko steki mia Propaganda M5 me 4 exatmiseis navigation derma zantes 19'' kai apo mesa vgainei o ypertatos ellinaras.
- Po po lysa to exeis kanei to ergaleio
- Nai to piga stin Propaganda kai to eskisa. Me gdysane alla axize omos. Den me pernaei tipota.
- Na toys peis oti soy xalasane tis valvides omos.
- Giati?
- giati kanei san petreleo sto relanti
- Ma einai to m5 to petreleo..
DILADI POU NA MIN IXERE KAI POY DOYLEVO. :party:



ego vlepo sto www.autoscout24.de oti poulane kati petrelea se m5 ekdosi (nai akoma kai me tis eksatimisis 4 piso) fisika gia e 39 ola ayta
an den kano lathos exei vgi kai tetoia ekdosi gia m3 e 46
i diafora einai sta alogata...kai sto diesel fisika

Xeno-318is
26-08-05, 20:18
Tα έγραψα μερικές σελίδες πιο πίσω... μουαχαχαχα.. σε πρόλαβα :dance:
Ema...eides gia na grafeis tin istoria tis zoi sou...variete o kosmos na diavazei ta post sou....Indeed kai sorry...!! :)

manosm3
06-09-05, 23:56
Σημερα βραδυ στην Κηφισια, ενας ανηλικος ειπε οτι μια Μ3 Ε46 που ζαχαρωνα ειναι δικια του και βγαζει 300 αλογα! :bugeye: ΠΡος στιγμην νομιζα οτι ιεναι ανταγωνιστης του strax στα αλογα αλλα καταλαβα μετα οτι λεει ψεμματα! :takecover

Stam320
07-09-05, 08:16
ego vlepo sto www.autoscout24.de oti poulane kati petrelea se m5 ekdosi (nai akoma kai me tis eksatimisis 4 piso) fisika gia e 39 ola ayta
an den kano lathos exei vgi kai tetoia ekdosi gia m3 e 46
i diafora einai sta alogata...kai sto diesel fisika


Φυσικά και υπάρχουν ντίζελ, απλά η συγκεκριμένη όπως κατάλαβες δεν ήταν Μ. Οσο για την προπαγκάντα είναι μιά εταιρεία που φτιάχνει στατικά μοντέλα απο πολυεστέρα (με αδιάφανο τζάμι) για εκθέσεις αυτοκινήτων - Φεράρι BMW πόρσε και τέτοια για να τα αφήνουν εξω οι μαντράδες για κράχτες. Σαφώς και μπορείς να πάρεις τα κομμάτια και να τα κολήσεις πάνω σε αυτοκίνητο αλλά είναι αποδεδειγμένο πως στην πρώτη λακούβα θα γίνουν κομάτια, στο πρώτο ακούμπημα απο άλλον θα ραγίσουν και γενικά είναι μαμακία να τα βάζεις επάνω.
Παρόλα αυτά θεωρείται το απόλυτο show car αρκεί να είναι
Α ακίνητο
Β καλοβαμένο.

Αμα βρώ καμμιά φωτό θα σας βάλω να δείτε.

Το συγκεκριμένο ήταν καρατούμπανο και όπως δεν έκανα σαφές :banghead: ήταν ένα απλό ντιζελάκι. Τίποτα πάρα πάνω.

δηλαδή το να λές και μόνο πως έφτιαξα το αμάξι στην Προπαγκάντα είναι σαν να λές - Είμαι *******, έριξα 15.000 χιλιάρικα για να μην μπορώ να το κουνήσω.
Αν θυμάμαι καλά φτιάχνουν και τα αυτοκίνητα που βλέπουμε στις ταινίες να καταστρέφονται με εκρήξεις και φωτιές.

Octane
07-09-05, 11:34
Εγω το πιο κουλο που εχω ακουσει ειναι οτι το chock στο αυτοκινητο του πατερα του παιδιου που το ειπε,ανοιγει αλλους τεσσερις κυλινδρους + το αυτοκινητο γινεται οχτακυλινδρο!!!(ειναι toyota,γι'αυτο...) :whip: :whip: :whip:

E36 RULES!!
14-09-05, 09:58
TNX 320!!!!

Dionysis
14-09-05, 13:04
http://eng.autoscout24.com/home/index/detail.asp?ts=4684949&id=pykxl241gnz&sc=&make=13&eurofrom=0&euroto=0&zip (http://eng.autoscout24.com/home/index/detail.asp?ts=4684949&id=pykxl241gnz&sc=&make=13&eurofrom=0&euroto=0&zip)= :D

Dionysis
14-09-05, 13:29
Οκ. Είναι όμως coupe-coupe, σαν την καρέτα καρέτα, σπάνιο είδος...

Πολύ σωστά χααχαχαχαχα :rofl2: sorry για το :offtopic:

manosm3
27-09-05, 12:49
Το διαβασα αυτο απο καποιον σε peugeot club!!!!! "we were making racing history before bmw was making cars" Ε?

Panoz
27-09-05, 12:54
Το διαβασα αυτο απο καποιον σε peugeot club!!!!! "we were making racing history before bmw was making cars" Ε?

Δυστυχώς Μάνο αυτό που διάβασες είναι αλήθεια!

The first organized racing event was actually a Reliability Trial run from Paris to Rouen in 1894 over a distance of 126 km. It was organized by a newspaper, Le Petite Journal, and the winning "horseless carriage" had to be "safe, easily controllable and reasonably economical to run." Twenty one entries left Paris on July 22nd, and the first home was Count de Dion in a steam driven De Dion tractor. Unfortunately for De Dion, the jury decided that his car was not a practical road vehicle and instead awarded the prize jointly to the next two leading cars, a Peugeot and a Panhard-Levassor respectively. The winning average speed was an exhilarating 17km/h.

Geo_3D
27-09-05, 13:01
Δυστυχώς Μάνο αυτό που διάβασες είναι αλήθεια!

The first organized racing event was actually a Reliability Trial run from Paris to Rouen in 1894 over a distance of 126 km. It was organized by a newspaper, Le Petite Journal, and the winning "horseless carriage" had to be "safe, easily controllable and reasonably economical to run." Twenty one entries left Paris on July 22nd, and the first home was Count de Dion in a steam driven De Dion tractor. Unfortunately for De Dion, the jury decided that his car was not a practical road vehicle and instead awarded the prize jointly to the next two leading cars, a Peugeot and a Panhard-Levassor respectively. The winning average speed was an exhilarating 17km/h.
Nαι αλλά εχουν την BMW σαν προτυπο ή τουλαχιστον πολυ ψηλα στην εκτιμηση τους μιας και το αναφερουν ετσι

Panoz
27-09-05, 13:12
Nαι αλλά εχουν την BMW σαν προτυπο ή τουλαχιστον πολυ ψηλα στην εκτιμηση τους μιας και το αναφερουν ετσι

Ναι..άλλο το ένα και άλλο το άλλο...Το θέμα είναι ότι αυτό που διάβασε ο Μάνος είναι αλήθεια!

Geo_3D
27-09-05, 13:14
Ναι..άλλο το ένα και άλλο το άλλο...Το θέμα είναι ότι αυτό που διάβασε ο Μάνος είναι αλήθεια!
Ναι συμφωνω.Απλως το αναφερω σαν ενα καλο για "εμας" μεσα στην "δυσαρεστη" αληθεια της παραπανω προτασης

manosm3
29-09-05, 14:06
Δυστυχώς Μάνο αυτό που διάβασες είναι αλήθεια!

The first organized racing event was actually a Reliability Trial run from Paris to Rouen in 1894 over a distance of 126 km. It was organized by a newspaper, Le Petite Journal, and the winning "horseless carriage" had to be "safe, easily controllable and reasonably economical to run." Twenty one entries left Paris on July 22nd, and the first home was Count de Dion in a steam driven De Dion tractor. Unfortunately for De Dion, the jury decided that his car was not a practical road vehicle and instead awarded the prize jointly to the next two leading cars, a Peugeot and a Panhard-Levassor respectively. The winning average speed was an exhilarating 17km/h.
Ομως εκεινη την εποχη η BMW ασχολουνταν με αεροπλανα, σωστα;

Panoz
30-09-05, 08:08
Ομως εκεινη την εποχη η BMW ασχολουνταν με αεροπλανα, σωστα;

Σωστά...με κινητήρες αεροπλάνων

DRIFTER
30-09-05, 08:31
ΑΠΟ ΦΙΙΙΔΙΙΙΑΑ ΑΛΛΟ ΤΠΤ.


Κάτοχος μαμά honda civic vti με εξάτμιση και χαμήλωμα και κάτι άλλα για ομορφιά....Συζήτηση περι κόντρων

Τύπος γ...ώ κ δέρνωω ήμουνα με ένα φιλαράκι στην εθνική που έχει το 2,5άρη το ε36 με το διπλο vanos στα 190 άλογα λίγο πειραγμένο και τα ανοίξαμε και στα διακόσια χιλιόμετρα πατήσαμε σε μια ευθεία είχα κοντεράτα 235-240kmh κ ήμουν ένα τσίκ πριν το κόφτηη μιλάμε.....

-ΑΝΤΕ ΡΕ???ΠΑΕΙ ΤΟΣΟ???ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ
-ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΟΥ ΚΟΛΛΑΓΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ αλλά φοβόμουν να τον περάσω πάνω στη στροφή αλλιώς θα τον πέρναγα...
-Δηλαδή ξυρίζει το honda ε?
-Εντάξει μωρέ καλά πάει :icon11:

:bowdown: :rofl2:

Geo_3D
01-10-05, 10:45
Απτα με γαλυτερα ψεμματα που εχω ακουσει απο μελος μας (βλ. alexk) οτι το αμαξι του δεν εχει μπλοκε. :pth:

Τι λες ρε φιλε?Μας δουλευεις?Και τι ηταν αυτα που εβλεπα εγω στο Κορωπι με βιδωμενη κατω την μπροστινη ροδα??????? :rofl2: :rofl2: :bowdown:

Παρακαλω να το επιβεβαιωσουν και οι κυριοι Φανατικ και Κονδορας

Fanatic
01-10-05, 11:07
Nαι κυριοι....ο alexκ ειναι μεγααααλος ψευτης...μαλιστα εχει μπλοκε με ποσοστο 12,56% με 99,8%......

E36M3ZF
01-10-05, 11:39
Το '93 ήμουνα φαντάρος, μαζί με γνωστό ποδοσφαιριστή που αγωνίζεται σε ομάδα της Β' εθνικής ( ονόματα δε λέμε ) που πέρσι ήταν πρώτος σκόρερ...Ηλίας το μικρό του, στα Κ.Α.Α.Υ στην Ν.Μάκρη.Κάθε βράδυ μετά το σιωπητήριο ( ας πούμε σιωπητήριο γιατί όταν το ακούγαμε γινότανε στον θάλαμο της πόρνης το κικλύδωμα ) τα λέγαμε και μάλλον πέφτανε οι μεγαλύτερες φιδιές και μούφες που έχουν ακουστεί ποτέ.Οπότε ένα βράδυ ( μάρτυρας ο κουμπάρος μου που ήμασταν όλοι μαζί ) ο εν λόγω ποδοσφαιριστής ξεστόμισε το παρακάτω :

Ηλίας - Λοιπόν μια φορά ( πάντα έτσι ξεκινάει η παρόλα.... μια φορά ) είχα πάρει το XR του κολλητού μου και πάνω στην κα@λα να το δοκιμάσω δεν έδινα μεγάλη προσοχή για το που πήγαινα και τι ήταν δίπλα μου.Οπότε κάποια στιγμή πλησίαζα σε αφύλακτη σιδ.διάβαση και όταν το κατάλαβα με την άκρη του ματιού μου είδα το τρένο να πλησιάζει και ήταν αδύνατο να φρενάρω με τετοια ταχύτητα που ήμουν γιατί θα με έφερνε φέτα κάτω και στανταρ θα με πατούσε και το τρενο. Οπότε η μόνη λύση ήταν να ανοίξω περισσότερο το γκάζι.....
Οι υπόλοιποι γύρω γύρω περιμένοντας και συνηθισμένοι ότι θα ακουστεί το ψέμα του αιώνα πάλι απλά ρωτήσαμε
Οι γύρω - Και τι έκανες ρε μαλ@κα? πέρασες απο πάνω?
Στιγμιαία σιγή του ψεύτη να σκεφτεί το υπόλοιπο παραμύθι και......
Ηλίας - όχι ρε μαλ@κες δεν ήταν τελικά δυνατόν να γίνει κατι τέτοιο.Απλά το τρένο για καλή μου τύχη το τρένο ήταν σκευοφόρος και όταν σήκωσα τη μηχανή στον αέρα βρέθηκα να κοιτάζω το τρένο κατάμουτρα αλλά όπως είπα ήταν σκευοφόρος και οι πόρτες σε ενα βαγόνι ήταν ανοιχτες και απο την μια και απο την άλλη οπότε πέρασα απο μεσα και βγήκα απο την άλλη.
Οπότε και εμείς με τις τρίχες κάγκελο τον έχουμε περικυκλώσει όπως κάθε φορά που έλεγε τα παραμύθια του όλοι με άγριες διαθέσεις και τα χέρια σηκωμένα προς το μέρος του ρωτώντας τον.....Έτσι έγινε Ηλία ?....εεεεεεεεεε στο ναι που απαντούσε έπεφτε το ανάλογο με το ψέμα σε πυκνότητα και ρυθμό φατούρο αλλάτο καλό ήταν μετά που σταματούσαμε και ρωτούσε....Γιατί βαράτε ρε μαλ@κες? αφού έτσι έγινε.....
Βέβαια υπήρχαν και άλλες μούφες που έχει πεί όπως το ότι μια φορά ( πάλι μια φορά ) έκανε σόζα με το παπάκι του και όταν το είχε σηκώσει λαμπάδα είδε το μπροστινό λάστιχο πλάκα οπότε κάνει ένα τσάκ στην πίσω σχάρα στο παπάκι και βγάζει στο Fast....κανει φφφσσσσσσσσσττττττττττ και γεμίζει το λαστιχο....πετάει το άδειο μπουκάλι και κατεβάζει τό μηχανάκι κάτω οπότε το Fast στο λάστιχο πήγε στην τρύπα, την βολύλωσε και συνέχισε την πορεία του. έτσι εγινε Ηλία? Ναι....παφ πουφ χιτ μπαμ μπουμ και τέλος...γιατι βαράτε ρε μαλάκες αφού έτσι έγινε.
Βέβαια μια άλλη φορά ( πάλι ) είχε σηκώσει σούζα και τον έφερε καπάκι και σύρθυκε καμια 500ρια μέτρα ( με το παπάκι....δηλαδή αμα είχε κανένα R1 θα σερνότανε καμια 600ρια χλμ ) και όταν σηκώθηκε αφού δεν έιχε πάθει γρατζουνιά έψαχνε να βρεί το παπάκι και δεν ήταν πουθενά το γαμ@μένο....όπότε ξαφνικά του φωνάζει ένας απο μια παρακείμενη πολυκατοικία....Ρε μαλ@κα το παπάκι σου είναι εδώ πάνω.Όπότε απλά ανέβηκε...το έβγαλε απο το σαλόνι το έβαλε στο ασανσέρ, κατέβηκε κάτω και πήγε σπίτι του αφου το παπάκι δεν είχε πάθει τίποτα...........

Βέβαια αυτά γίνονται κάθε μέρα.....και εγώ τα έχω πάθει.........Στο playstation.....μην παρεξηγηθούμε έτσι. :loser:


Δεν ξεχνάω βέβαια....Φαντάρος πάλι ανεβαίνω τον Διόνυσο με3 φίλους μέσα με το Datsun station 120Y που είχα τότε με αυτοκολλητάκι Green Bullet στα φτερά και μια ελεύθερη έξάτμιση, λάστιχα γάματα και 2 μπάγκετ που απο τα κιλά μου δεν ακουμπούσε ο κ@λος μου στο καθισμα παρα μόνο στα πλαινά αυτού, ανεβαίνοντας λοιπόν με ομίχλη τον διόνυσο πατάω το κουμπάκι για να ξεθολώσει το πίσω τσάμι και εκε΄νη τη στιμή πάτησα και παραπάν το γκάζι με αποτέλεσμα το αυτοκίνμητο να επιταχύνει....Οπότε γυρίζει φίλος που ήταν μεσα στο αμάξι, έκπληκτος όταν ένιωσε το παραπάνω γκάζι και φυσικά ανίδεος απο αυτοκίνητα όπως αποδείχτηκε στη συνέχεια και με ρωτάει τι ακριβώς έκανα.Δεν κατάλαβα τι εννοούσε και τον ρώτησα να μου εξηγήσει για πιο πραγμα ακριβώς τι έκανα και όταν μου είπε πως πάτησα το κουμπάκι στο ταμπλό και το αυτοκίνητο επιτάχυνε.........καταρχήν μου επεσε ο ουρανός στο κεφάλι και αμέσως το βρωμομυαλό μου έβαλε μπρός το σχέδιο.....ΑΑΑΑΑΑΑΑ αυτο του λέω το κουμπάκι είναι μια μορφή Turbo που την έχουν αποκλειστικά τα station και λειτουργει με αυτό το μπλέ κουμπάκι.Κριμα μονο που το παλικάρι δεν έιχε περιουσία μεγάλη αλλιώς με τον θαυμασμό που έδειχνε για το αυτοκίνητο εκείνη τη στιγμή στανταρ θα του το είχα πουκήσει σε τιμή Ferrari.Για πάρα πολύ καιρό βέβαια μετά ο φίλος έλεγε σε όλους το περιστατικό και έρχονταν διαφοροι και μου ζητούσαν να ανοιξω το καπώ να δουν τα αγριεμένα 1200κ.ε του αυτοκινήτου και να τους δείξω το light turbo.Αααα ρε θυμάααααααααααααα

alexk
01-10-05, 18:00
DRIFTER > Πράγματι το vti πιάνει 235, αλλά με τίποτα δεν περνάει 325.

Geo , M-POWERfanatic > Ωχ, με πιάσατε...
Ναι όντως, το αμάξι μου φοράει μπλοκέ διαφορικό... Και που να δεις με τα 18άρια πως γυρίζει. Λέμε τώρα... Πάντως, για όλα είναι υπεύθυνος ο αδερφός μου και ο Θωμάς και Κώστας που προετοιμάζουν το αυτοκίνητό μου (ούτε αγωνιστικό να είχα). Δεν ξέρω τι κάνουν αυτά τα παλιόπαιδα! Ραντεβού στο καρτόδρομο.

manosm3
01-10-05, 23:13
DRIFTER > Πράγματι το vti πιάνει 235, αλλά με τίποτα δεν περνάει 325.
To βιβλιαρακι της εταιρειας λεει οτι τελικη του 325 ειναι 235χμ/ωρα. ;)

InsaneDriver
01-10-05, 23:29
Eμένα μετά από ένα track day του ΤFRC στα Μέγαρα προσπαθούσαν να με βγάλουν ψεύτη και ότι η compact μου έχει μπλοκέ διαφορικό :smashtard
Μου έλεγαν ότι ίσως είναι ειδική έκδοση με προδιαγραφές Γερμανίας κτλπ...Ότι να'ναι δηλαδή... :D

Επίσης κάποιος γνωστός drifter έχει ποστάρει σε άλλο φόρουμ ότι με Toyota Supra έχει στρίψει/τοποθετηθεί με 200 χιλιόμετρα στην Κ8 στα Μέγαρα :bugeye: .

Καλά...Το τι έχω ακούσει τα τελευταία 2-3 χρόνια στα Λιμανάκια αποτελεί έπος...Το εγχειρήδιο του μικρού ψεύτη σας λέω... :D

manosm3
01-10-05, 23:33
Επίσης κάποιος γνωστός drifter έχει ποστάρει σε άλλο φόρουμ ότι με Toyota Supra έχει στρίψει/τοποθετηθεί με 200 χιλιόμετρα στην Κ8 στα Μέγαρα :bugeye: .


axaxaxaxaxaxa Το εχω διαβασει κι εγω αυτο! Ηταν ειδικα στημενο για τετοιες καταστασεις....Οχι ο,τι κι ο,τι :D :bs:

Baggelis Mpower
22-10-05, 13:36
Paidia ap oti blepw kukloforoun polla fidia tha pw k gw merika ap oti exw akousei :
eimai se kafeteria twra k sunantw filo pou exw xronia na dw k ta leme telospantwn k mou deixnei ap eksw ena kokkino starlet to palio pou ne piswkouna me zantoula k tetoia k autokollhta etoimo gia na kouvalisei karpouza...mou kanei einai 1.000 araki alla tha tou koumpwsw thn eidikh ekdosh 1.300 cc moter atmosfairiko to poula mantras me ftiagmena pollu kalo k dunato tha katomai dipla sou (exw m3 2.3 evo II beltiwmeno se M40 karotsa me 15 ares) lew k gw panagia mou ti akou tha pesw tou lew re aderfe giati possa tha vgazei k mouououuouououo leieieieie 170-210 aloga to moter htan 15 xronwn apo lada theee mou tha vgalei tosa polla tou lew sunelte tha se kleisoun mesa....k efuga

Enas allo klassikos papar....as pame eksw na fame me parea k LEEI: egw se katastash anaghs apo Saronida mexri Neo Kosmo ekei pou nai ola ta fanartzidika to xw kanei 15 me 20 lepta k me ena rover 110 ipous pou xe k 2 tonous amaksi thee mou tou lew: to pisteueis afto pou les. Mou leei nai re htan bradu!! Tou lew amaksia h bouliagmenhs den eixe giati eipe oti phge apo bouliagmenh!! Mou leei eixe alla ekana sfhnes me 190 k 200!! Paaaaaaaaanagia mou lew aftos einai o arxontas ths cobras k re megale tou lew apo fanaria tipota.....mou kanei hmoun tuxeros mono 3 me piasan k aaa ksexasa na pw oti aporw an afto t amaksi pou leei oti exei mporei piasei k ta 200 k an ta piasei pws kanei sfhnes.....hmarton panagia k thee mou bohta me giati mia mera tha arxisw na baraw k eilikrina ligoi tha ta kataferoun na me vgaloun pera ti leei o kosmos eee Me 200 sfhnes sth bouliagmenh me mama amksi....

Baggelis Mpower
22-10-05, 13:41
AA k gia osous den kseroun pou einai h Saronida epeidh apo kei eimai einai meta TO LAGWNISI (SARONIDA-ANABUSSOS)

DRIFTER
22-10-05, 18:56
Τι να λέει με τέτοια που ακούμε έχουνε πέσει τα μαλλιά μουυυυ...

Και ένα καινούργιο....


Είμαι σε μια στροφή με τους γνωστούς-αγνωστους γρήγοροι.....και έχει έρθει ένας τυπάς με Μερτσέντες......:D....καλό το παληκάρι και φίλος μου....πετάγεται ένας γύρναα το ρεεεε που να το γυρίσειιις κοιτάει εμένα μετά ούτε το δικό σου το μπουρδέλο γυρνάει σβούρες...του λέω λογικό αφού δεν έχω μπλοκέ...Με κοιτάει με το ύφος τι είναι αυτο???και γυρνάει και μου λέει ΣΩΠΑΑ ΡΕ Μ@Λ@Κ@!!! ΚΟΨΕ ΤΙΣ Μ@Λ@ΚΙΕΣ ΡΕ ΟΛΑ ΓΥΡΝΑΝΕ!!!!Εκείνη την ώρα με έπιασε νευρικό γέλιο γιατί με κορόιδευε και απο πάνω να του έσκαγα καμιά σφαλιάρα

manosm3
22-10-05, 20:41
Ενας "γνωστης" αυτοκινητων μου ειπε οτι το βιντεο με το Μ3 του power ειναι ψευτικο επειδη σε καποια σημεια τα χερια του οδηγου εχουν στριψει το τιμονι και το αυτοκινητο παει ευθεια....Που να μαθει ο κακομοιρης οτι υπαρχουν και bmw:loser: .

TheCondor
23-10-05, 16:46
Τι να λέει με τέτοια που ακούμε έχουνε πέσει τα μαλλιά μουυυυ...

Και ένα καινούργιο....


Είμαι σε μια στροφή με τους γνωστούς-αγνωστους γρήγοροι.....και έχει έρθει ένας τυπάς με Μερτσέντες......:D....καλό το παληκάρι και φίλος μου....πετάγεται ένας γύρναα το ρεεεε που να το γυρίσειιις κοιτάει εμένα μετά ούτε το δικό σου το μπουρδέλο γυρνάει σβούρες...του λέω λογικό αφού δεν έχω μπλοκέ...Με κοιτάει με το ύφος τι είναι αυτο???και γυρνάει και μου λέει ΣΩΠΑΑ ΡΕ Μ@Λ@Κ@!!! ΚΟΨΕ ΤΙΣ Μ@Λ@ΚΙΕΣ ΡΕ ΟΛΑ ΓΥΡΝΑΝΕ!!!!Εκείνη την ώρα με έπιασε νευρικό γέλιο γιατί με κορόιδευε και απο πάνω να του έσκαγα καμιά σφαλιάρα

Γιατι μονο με μπλοκε γυρναει το αμαξι?? :feedback: :takecover

Geo_3D
23-10-05, 17:01
Compact Special Edition με την κωδικη ονομασια Cobra.Το γραφει και στο πορτμπαγκαζ


Ουδεν σχολιο

Fad3In
25-10-05, 12:21
Γιατι μονο με μπλοκε γυρναει το αμαξι?? :feedback: :takecover

Βασικα απο ακινησια για να κανεις σβουρες και 8αρια δεν ειναι αναγκαια συνθηκη (αν γλυστραει αρκετα κατω!) αλλα βοηθαει πολυ...Σχεδον απαραιτητο! :pth:
Ν.

TheCondor
29-10-05, 02:52
Βασικα απο ακινησια για να κανεις σβουρες και 8αρια δεν ειναι αναγκαια συνθηκη (αν γλυστραει αρκετα κατω!) αλλα βοηθαει πολυ...Σχεδον απαραιτητο! :pth:
Ν.

Αν το αμαξι εχει αρκετη δυναμη και ο οδηγος το ξερει το αμαξι να το οδηγαει τοτε το μπλοκε ειναι για εξειδικευμενες καταστασεις. Οι οποιες ειναι και πιο δυσκολο να επιτευχθουν αλλα και δεν γινονται χωρις μπλοκε. Μη μου βγαζεις γλωσσα εμενα :party:

manosm3
02-11-05, 16:13
MHN ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ!!!!!!!!!!
Εχει ανακαλυψει εξισωση που αν την εφαρμοσει θα περπαταει στη βροχη χωρις να βρεχεται! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΚΑΝΑΚΗΣ ΟΕΟ!!!

E36 RULES!!
07-11-05, 13:08
To ΑΠΟΛΥΤΟ: Έλεγα σε ένα πιτσιρίκι για το Μ3 680ps κ μου λέει: ΣΙΓΑ, ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ Μ3 700ps ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ!!!!!!:banghead: :banghead:
Και άλλοι κάγκουρες λένε οτι στην Πάτρα υπάρχει skyline r-34 κόκκινο, ο οποίος το έχει πάντα παρκαρισμένο με κουκούλα στο πάρκιν ενός εμπορικού κέντρου( veso mare)

dimosbmw
07-11-05, 13:50
Το '93 ήμουνα φαντάρος, μαζί με γνωστό ποδοσφαιριστή που αγωνίζεται σε ομάδα της Β' εθνικής ( ονόματα δε λέμε ) που πέρσι ήταν πρώτος σκόρερ...Ηλίας το μικρό του, στα Κ.Α.Α.Υ στην Ν.Μάκρη.Κάθε βράδυ μετά το σιωπητήριο ( ας πούμε σιωπητήριο γιατί όταν το ακούγαμε γινότανε στον θάλαμο της πόρνης το κικλύδωμα ) τα λέγαμε και μάλλον πέφτανε οι μεγαλύτερες φιδιές και μούφες που έχουν ακουστεί ποτέ.Οπότε ένα βράδυ ( μάρτυρας ο κουμπάρος μου που ήμασταν όλοι μαζί ) ο εν λόγω ποδοσφαιριστής ξεστόμισε το παρακάτω :

Ηλίας - Λοιπόν μια φορά ( πάντα έτσι ξεκινάει η παρόλα.... μια φορά ) είχα πάρει το XR του κολλητού μου και πάνω στην κα@λα να το δοκιμάσω δεν έδινα μεγάλη προσοχή για το που πήγαινα και τι ήταν δίπλα μου.Οπότε κάποια στιγμή πλησίαζα σε αφύλακτη σιδ.διάβαση και όταν το κατάλαβα με την άκρη του ματιού μου είδα το τρένο να πλησιάζει και ήταν αδύνατο να φρενάρω με τετοια ταχύτητα που ήμουν γιατί θα με έφερνε φέτα κάτω και στανταρ θα με πατούσε και το τρενο. Οπότε η μόνη λύση ήταν να ανοίξω περισσότερο το γκάζι.....
Οι υπόλοιποι γύρω γύρω περιμένοντας και συνηθισμένοι ότι θα ακουστεί το ψέμα του αιώνα πάλι απλά ρωτήσαμε
Οι γύρω - Και τι έκανες ρε μαλ@κα? πέρασες απο πάνω?
Στιγμιαία σιγή του ψεύτη να σκεφτεί το υπόλοιπο παραμύθι και......
Ηλίας - όχι ρε μαλ@κες δεν ήταν τελικά δυνατόν να γίνει κατι τέτοιο.Απλά το τρένο για καλή μου τύχη το τρένο ήταν σκευοφόρος και όταν σήκωσα τη μηχανή στον αέρα βρέθηκα να κοιτάζω το τρένο κατάμουτρα αλλά όπως είπα ήταν σκευοφόρος και οι πόρτες σε ενα βαγόνι ήταν ανοιχτες και απο την μια και απο την άλλη οπότε πέρασα απο μεσα και βγήκα απο την άλλη.
Οπότε και εμείς με τις τρίχες κάγκελο τον έχουμε περικυκλώσει όπως κάθε φορά που έλεγε τα παραμύθια του όλοι με άγριες διαθέσεις και τα χέρια σηκωμένα προς το μέρος του ρωτώντας τον.....Έτσι έγινε Ηλία ?....εεεεεεεεεε στο ναι που απαντούσε έπεφτε το ανάλογο με το ψέμα σε πυκνότητα και ρυθμό φατούρο αλλάτο καλό ήταν μετά που σταματούσαμε και ρωτούσε....Γιατί βαράτε ρε μαλ@κες? αφού έτσι έγινε.....
Βέβαια υπήρχαν και άλλες μούφες που έχει πεί όπως το ότι μια φορά ( πάλι μια φορά ) έκανε σόζα με το παπάκι του και όταν το είχε σηκώσει λαμπάδα είδε το μπροστινό λάστιχο πλάκα οπότε κάνει ένα τσάκ στην πίσω σχάρα στο παπάκι και βγάζει στο Fast....κανει φφφσσσσσσσσσττττττττττ και γεμίζει το λαστιχο....πετάει το άδειο μπουκάλι και κατεβάζει τό μηχανάκι κάτω οπότε το Fast στο λάστιχο πήγε στην τρύπα, την βολύλωσε και συνέχισε την πορεία του. έτσι εγινε Ηλία? Ναι....παφ πουφ χιτ μπαμ μπουμ και τέλος...γιατι βαράτε ρε μαλάκες αφού έτσι έγινε.
Βέβαια μια άλλη φορά ( πάλι ) είχε σηκώσει σούζα και τον έφερε καπάκι και σύρθυκε καμια 500ρια μέτρα ( με το παπάκι....δηλαδή αμα είχε κανένα R1 θα σερνότανε καμια 600ρια χλμ ) και όταν σηκώθηκε αφού δεν έιχε πάθει γρατζουνιά έψαχνε να βρεί το παπάκι και δεν ήταν πουθενά το γαμ@μένο....όπότε ξαφνικά του φωνάζει ένας απο μια παρακείμενη πολυκατοικία....Ρε μαλ@κα το παπάκι σου είναι εδώ πάνω.Όπότε απλά ανέβηκε...το έβγαλε απο το σαλόνι το έβαλε στο ασανσέρ, κατέβηκε κάτω και πήγε σπίτι του αφου το παπάκι δεν είχε πάθει τίποτα...........

Βέβαια αυτά γίνονται κάθε μέρα.....και εγώ τα έχω πάθει.........Στο playstation.....μην παρεξηγηθούμε έτσι. :loser:


Δεν ξεχνάω βέβαια....Φαντάρος πάλι ανεβαίνω τον Διόνυσο με3 φίλους μέσα με το Datsun station 120Y που είχα τότε με αυτοκολλητάκι Green Bullet στα φτερά και μια ελεύθερη έξάτμιση, λάστιχα γάματα και 2 μπάγκετ που απο τα κιλά μου δεν ακουμπούσε ο κ@λος μου στο καθισμα παρα μόνο στα πλαινά αυτού, ανεβαίνοντας λοιπόν με ομίχλη τον διόνυσο πατάω το κουμπάκι για να ξεθολώσει το πίσω τσάμι και εκε΄νη τη στιμή πάτησα και παραπάν το γκάζι με αποτέλεσμα το αυτοκίνμητο να επιταχύνει....Οπότε γυρίζει φίλος που ήταν μεσα στο αμάξι, έκπληκτος όταν ένιωσε το παραπάνω γκάζι και φυσικά ανίδεος απο αυτοκίνητα όπως αποδείχτηκε στη συνέχεια και με ρωτάει τι ακριβώς έκανα.Δεν κατάλαβα τι εννοούσε και τον ρώτησα να μου εξηγήσει για πιο πραγμα ακριβώς τι έκανα και όταν μου είπε πως πάτησα το κουμπάκι στο ταμπλό και το αυτοκίνητο επιτάχυνε.........καταρχήν μου επεσε ο ουρανός στο κεφάλι και αμέσως το βρωμομυαλό μου έβαλε μπρός το σχέδιο.....ΑΑΑΑΑΑΑΑ αυτο του λέω το κουμπάκι είναι μια μορφή Turbo που την έχουν αποκλειστικά τα station και λειτουργει με αυτό το μπλέ κουμπάκι.Κριμα μονο που το παλικάρι δεν έιχε περιουσία μεγάλη αλλιώς με τον θαυμασμό που έδειχνε για το αυτοκίνητο εκείνη τη στιγμή στανταρ θα του το είχα πουκήσει σε τιμή Ferrari.Για πάρα πολύ καιρό βέβαια μετά ο φίλος έλεγε σε όλους το περιστατικό και έρχονταν διαφοροι και μου ζητούσαν να ανοιξω το καπώ να δουν τα αγριεμένα 1200κ.ε του αυτοκινήτου και να τους δείξω το light turbo.Αααα ρε θυμάααααααααααααα



φιλε Ε36Μ3ΖF ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΗΛΙΑΣ ΚΑΜΠΑΣ?ΕΕΕ??: ΤΟ ΒΡΗΚΑ? ΑΝ ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΔΩΡΟ!!!!!!!!!!!!

Fad3In
07-11-05, 20:35
φιλε Ε36Μ3ΖF ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΗΛΙΑΣ ΚΑΜΠΑΣ?ΕΕΕ??: ΤΟ ΒΡΗΚΑ? ΑΝ ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΔΩΡΟ!!!!!!!!!!!!

Mprabo βλακα!!! :p:
Δεν μας το πε για κουιζ!
Για να μη τον θιξει παρελειψε τ ονομα! :pth:
Ν.

dimosbmw
07-11-05, 23:33
Ναι αλλα τον βρηκα!

nikosm3
08-11-05, 03:22
ena ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΨΕΜΜΑ.ΤΟ ΨΕΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:ενω φαινεται το 4πορτο 36αρι του μαμα λεει οτι ειναι 316.ομωσ τον ψευτη τον πιστευουν που να ξεραν οτι κρυβει ενα αγριεμενο 2.5κατω απο το καπο!!την εχουν πατησει πολλοι!

bujinkan
19-11-05, 09:50
φιλαρακι μου αγορασε Α3 3.2 Q και μου λεει πως με τσιπακι μονο παει απο 250 στα 320 αλογα.Του λεω ηρεμησες ρε μαστορα ατμοσφαιρα εισαι και θα παρεις 70αλογα με τσιπακι?δεν γινονται αυτα και τι μου απανταει?
ναι αλλα μετρανε τα κυβικα και εγω εχω 3.2 και ετσι παιρνω 70 αλογα με τσιπακι
καλα του λεω και εκανα το μαλακα για να μη συγχιστω

bmw_E21
19-11-05, 09:53
το να κανεις σουζα με το παπακι(glx) και να γδαρεις τη σελα πως ακουγεται?

manosm3
18-01-06, 22:58
ραλακι με 150 αλογα εχει 0-100 σε 5.9 χαχαχαχαχα
http://www.opel-club.gr/viewtopic.php?t=1661&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ghost_
19-01-06, 03:37
Εμένα ένας γνωστός μου λέει οτι το ΚΙΑ sportage του διακοδαρίζει(κι ειναι και μαμα)......

megistanas
20-01-06, 20:23
Εγω το Χ5 :bugeye: ΜΟΥ :bugeye: το ξεσκιζω στις μπαντες....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Η 316 μου βγαζει ατμοσφαιρικα 263,582 αλογα...εχει μπλοκε και φοραει 20αρες ζαντες...με 8ποντα ελατηρια εμπρος πισω και αντιστρεπτικες απο Μ5...:rofl2:

konc
24-01-06, 12:08
Από μηχανικό αυτοκινήτων (εκεί να πάτε να φτιάξετε το αμάξι σας):

-Τι έγινε βρε ΧΧΧΧ με το αμάξι? Πάει καθόλου το 1600αρι?
-Ασε ρε, έχει γίνει τούμπανο
-Μπα? Τι του έκανες?
-Τετραπετάλουδο και τούρμπο. Ξυλώνει...
-.....

jimaras
28-01-06, 04:06
ραλακι με 150 αλογα εχει 0-100 σε 5.9 χαχαχαχαχα
http://www.opel-club.gr/viewtopic.php?t=1661&postdays=0&postorder=asc&start=0
δεν το βρισκω και τοσο παραξενο! 800 κιλα εχει το αμαξι :icon11:

melodic
28-01-06, 04:19
Στα γκαγκουρομεροι που συχναζω....

τι εχεις κανει στο 316 και ακουτε ετσι??? εβγαλες καταλυτη?
ναι και φοραω χταποδι απο 325...:bugeye: :bugeye:

manosm3
28-01-06, 16:31
δεν το βρισκω και τοσο παραξενο! 800 κιλα εχει το αμαξι :icon11:
Παρε το faster που εχει ενα ιδιο με turbo στα 350 αλογα. Αυτο που ειναι 950 κιλα εχει 0-100 σε 5,5....

sheriff
28-01-06, 23:13
Από μηχανικό αυτοκινήτων (εκεί να πάτε να φτιάξετε το αμάξι σας):

-Τι έγινε βρε ΧΧΧΧ με το αμάξι? Πάει καθόλου το 1600αρι?
-Ασε ρε, έχει γίνει τούμπανο
-Μπα? Τι του έκανες?
-Τετραπετάλουδο και τούρμπο. Ξυλώνει...
-.....
γιατι το θεωρεις σαν ψεμα αυτο?γινεται turbo και τετραπεταλουδο

E36 RULES!!
06-02-06, 08:46
Και turbo-compressor-4πετάλουδο γίνεται, αλλά πρέπει να έχεις ΤΑ φράγκα...

konc
06-02-06, 18:50
γιατι το θεωρεις σαν ψεμα αυτο?γινεται turbo και τετραπεταλουδο

Παράλειψη... συζήταγε για τετραπετάλουδο χωρίς τίποτα άλλο πιο μπροστά (plenum κλπ), οπότε είναι λίγο δύσκολο. Εκτός και αν έβαλε... 4 turbo!

vasilis-E36
08-02-06, 02:28
Παράλειψη... συζήταγε για τετραπετάλουδο χωρίς τίποτα άλλο πιο μπροστά (plenum κλπ), οπότε είναι λίγο δύσκολο. Εκτός και αν έβαλε... 4 turbo!
ναι ρε αυτο εκανε το παιδι.ενα τουρμπο για καθε κυλινδρο.μα δε μπορω να καταλαβω τι σας φαινεται περιεργο! τετρατουρμπινο αυτος και η Buggati Veyron:rockon:

DoctorAbo
09-02-06, 19:16
Κάτι που πάντα με έφτιαχνε, ήταν τα understatement ψέμματα. Όλος ο κόσμος λέει ας πούμε, ότι το 316 του είναι ειδική παραγγελία και βγάζει 258 ατμοσφαιρικά άλογα κλπ κλπ κλπ.
Αυτό που συχνά διασκεδάζω να κάνω πειράζοντας τους περίεργους είναι να τους λέω understatement ψέμ,ατα όπως :

- Είναι 316 με φουστανάκι Μ3 (Μόλις ανοίξει το φανάρι εξατμίζομαι)
- Είναι "κομμένο" ΤΑΧΙ
- Είναι όντως ΤΑΧΙ
- Το έβαψα στα ταξιτζίδικα

κλπ κλπ

mowner
17-02-06, 22:55
Ρε παιδια εγω δεν ξερω ημουν στην εθνικη και ηθελα να αναψω ενα τσιγαρο πανω στην μηχανη και ακουστε τι εκανα.Αρχισα να επιταχυνω(200+) και εκει που επαιρνα την στροφη,ειχα βαλει ηδη το τσιγαρο στο στομα,ακουμπησε το σταν της μηχανης στην ασφαλτο εβγαλε σπιθα και καταφερα και το αναψα. Ειμαι φοβερος!!!!!

apostolos_m3
19-02-06, 23:40
Ατακα φιλου μου που σπουδαζε μηχανολογος μηχανικος(το αναφερω γιατι κατεχει καποια παραπανω γνωση απο ολους μας που δεν ασχολουμαστε με αυτην την τεχνη): ωραιο αμαξι το audi to tt αλλα μπροστοκινητο.του λεω και τι θα παρεις τωρα?κανα πισωκινητο λες να χτυπησεις?και μου λεει πολυ απλα και με ανεση : ελα μωρε πως κανεις ετσι με το ττ?θα βαλουμε τον μπροστα αξονα πισω και αυτο ηταν ολο..λυπαμαι που σας το λεω αλλα σοβαρολογουσε..

manosm3
21-03-06, 23:38
Colt vs bmw 325 cabrio e46: 1!!!! (http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=384&highlight=bmw)

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
22-03-06, 10:04
Το μεγαλύτερο ψέμα που έχω ακούσει είναι ότι θα καταργηθούν οι δασμοί στην Ελλάδα. Και ότι θα υπάρξει καλύτερη Ελλάδα!!!:rofl2: :smashtard :rockon: :nutkick:

Kostas Christ
27-03-06, 14:48
Ενα παλικαρι μου ειπε οτι σηκωσε το μοτερ απο το ασκονα της μανας του το χρονισε μονος του του εβαλε τετραπεταλουδο και το ξαναφορεσε ολα αυτα μονο του ενα παιδι ουτε καν 18 χρονων. Μετα μου ειπε οτι εκανε κοντρα με ενα χοντα 180 αλογα και τον πατησε επειδη πριν ξεκινησουν τον ειχε ψαρωσει ο ηχος απο το 1,3 μοτερ που φορουσε.

ramaris
17-04-06, 07:40
εχω εναν γνωστο.... εδω παιδι της γειτονιας μου... και πηρε ενα GETZ... ως εδω ολα καλα... αλλα του καναμε λιγακι καζουρα και καλα και ο τυπος αναγκαστηκε να μας πει το μυστικο!!!! το παρηγγειλε απο την hyundai και του το καναν εισαγωγη τουρμπισμενο απο την μαμα εταιρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

160+ το getz!!!!!!!! και εργοστασιακο!!!!!!

kastorianos88
22-04-06, 12:01
εγω εκει που μπενω σε μια στροφη με την μηχανη του ροσι και προσπερναω μια νταλικα ο αλιτης με κλινει και τον μουτζονω και του λεω μπραβω μλκα:)

manosm3
26-04-06, 00:21
Καποιος πρεπει να γραψει οσα λεγονται στις συναντησεις.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαα

Κωνσταντίνος
15-10-09, 15:03
Uuuuuuup

Υστερα απο 3μιση χρόνια θα έχετε φρέσκους δράκους και φίδια
Για καταθέστε

Υ.Γ Σήμερα το ανακάλυψα αυτό το thread και έλιωσα.....................:rofl2::rofl2:

Stunt Mike
14-11-09, 00:42
Τυπος με Golf III 1.8T τροπετ 250+ αλογακια ελεγε σε γκομενοπαρεα οτι εμπαινε στο ''κατεβα'' του πεταλου στα λιμανακια 160χλμ!!!Οταν του'παν οι αλλοι οτι εγω ημουν καθε βραδυ εκει,αρχισε να τα μασαει,μια φορα γινονται αυτα,θελει πολυ αυτοσυγκεντρωση,γκουρου κτλ.Του λεω κι εγω,οτι εγω μπαινω 100-110 αλλα χαλαρα περναω με 90χλμ.Οποτε κι αυτος δεν χρειαζεται να μπει με 160 παλι!Ας μπει με 130 και θα τον παραδεχτω!!!φυσικα την εκανε με ελαφρα πηδηματακια!!!

Stunt Mike
14-11-09, 00:45
Επομενο παχυ ανακοντα τυπακος με Suzuki swift gti που εμπαινε στην τελευταια στροφη της Κατεχακη με 203 χλμ!!!Προ Αττικης Οδου!!(Στα 170+ ισως καποια τετρακινητα τοτε).Μ'αρεσε και η ακριβεια που κοιτουσε το κοντερ ο αμυθητος!Φυσικα τον προκαλεσα στεγνα(ειχα PuntoGT 230hp με ρυθμιζομενη αναρτηση) και ουδεποτε φανηκε ξανα....

NICK BMW LOVER
14-11-09, 18:41
Ειναι τοσα πολλα που δεν μπορεις να τα θυμασαι...

DoctorAbo
16-11-09, 09:40
Τυπάκος, γείτοπνας στο γραφείο μου έχει ένα Fiat Coupe μπορτνώ με κακγκούρικες ζάντες αλλά γενικά σε καλή κατάσταση. Βγάζει .. λέει 300 άλογα και ήταν το προσωπικό αυτοκίνητο του Annieli (καλό έ ???? Πολύ προχώ... μιλάμε)

vlahopilot
16-11-09, 17:15
Τυπάκος, γείτοπνας στο γραφείο μου έχει ένα Fiat Coupe μπορτνώ με κακγκούρικες ζάντες αλλά γενικά σε καλή κατάσταση. Βγάζει .. λέει 300 άλογα και ήταν το προσωπικό αυτοκίνητο του Annieli (καλό έ ???? Πολύ προχώ... μιλάμε)

Doctor λυπάμαι που θα σε στεναχωρήσω, ξέρεις ότι δεν το κάνω συχνά΄, αλλά....το συγκεκριμένο αυτοκίνητο είναι όντως το προσωπικό του Αννιέλι και μάλιστα έχει και μια μικρή γρατζουνιά πίσω δεξιά απο μανέτα μηχανής....όταν ο Βαλεντίνο Ρόσσι (πιτσιρικάς τότε) είχε πάει στα κενρικά στο Τορίνο να συζητήσει για χορηγία!

χιχιχιχι....Γιατρέ πολλά χαιρετίσματα.....