PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαπιστώσεις 2


alexk
22-07-05, 14:38
Μόλις διαπίστωσα (με τη βοήθεια του Hammann) ότι το thread διαπιστώσεις είχε μεγαλώσει πάρα πολύ, και έπρεπε να φτιάξουμε το Διαπιστώσεις 2.

Παρακαλώ, οι νέες μας διαπιστώσεις εδώ...

Z3 Fat Bastard
22-07-05, 14:43
Στη ζωη μου ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ :

Οτι δεν εχω ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ακομα τιποτα ! :bowdown:

BMW Power
22-07-05, 14:56
Στη ζωη μου ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ :

Οτι δεν εχω ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ακομα τιποτα ! :bowdown:

Τελικά διαπιστώνω ότι είσαι πολύ μεγάλος και χαραμίζεσαι.

Γράψε κανένα βιβλίο βρε παιδί!!! :loser:

tasosbmwe30
22-07-05, 20:55
εγω μολις τωρα διαπιστωσα οτι στο προηγουμενο thread "Διαπιστωσεις" δεν ειχα ποσταρει ουτε 1 φορα.....γι'αυτο και μολις "εγκαινιασα" το 2ο!!!!

papajim
23-07-05, 14:35
Εγω διαπιστωσα οτι μου αρεσει πολυ το VW FOX(σκουροχρωμο και καθαρο κατα προτιμηση)γιατι αμα καθησεις απο πισω του σε φαναρι,η μπεμπεκα σου καθρεφτιζεται πολυ ωραια και την κανεις χαζι...Ασχετο :D

DRIFTER
24-07-05, 21:57
Μόλις διαπίστωσα (με τη βοήθεια του Hammann) ότι το thread διαπιστώσεις είχε μεγαλώσει πάρα πολύ, και έπρεπε να φτιάξουμε το Διαπιστώσεις 2.

Παρακαλώ, οι νέες μας διαπιστώσεις εδώ...


Ενώ ήμουνα Πρέβεζα για μία μέρα διαπίστωσα ότι έχεις αδερφό ο οποίος είναι γραμμένος στο club αλλα δεν γράφει :smashtard

alexk
25-07-05, 08:31
Ενώ ήμουνα Πρέβεζα για μία μέρα διαπίστωσα ότι έχεις αδερφό ο οποίος είναι γραμμένος στο club αλλα δεν γράφει :smashtard
Είδες το παλιόπαιδο? Ούτε ένα post-άκι...

alexk
27-07-05, 10:00
Σήμερα το πρωί διαπίστωσα ακόμη μια φορά ότι μερικοί οδηγοί, έχουν αγοράσει την αριστερή λωρίδα. Ανεβαίνω τον Κηφισό, στο ύψος του Μοσχάτου, μόλις περνάω το κατηφορικό s, έχω πιάσει 160. Μπροστά μου (400 μέτρα), opel μικρό πολυμορφικό (*beep* *beep* *beep* τα πολυμορφικά μου *beep* και τους 700 αποθηκευτικούς χώρους που έχουν!!!) που κινείται με ταχύτητα χελώνας και φυσικά στην αριστερή λωρίδα. Ανάβω φώτα (μέχρι να φθάσω από πίσω, συνεχόμενα ανάβω φώτα) και λέω, λες να φύγει? Τελικά, φθάνω πίσω στο μπαούλο, έχοντας κάνει ένα 160-80. Φυσικά, δεν συγκινείται και ανεβάζω πίεση και κολάω στους 30 πόντους (με το αριστερό πόδι πάνω στο φρένο). Φώτα κόρνα, τίποτα όμως... Μετά από κανένα χιλιόμετρο και ενώ είμαι αποφασισμένος να πληρώσω ένα προφυλακτήρα, για να σπρώξω την μαλα*beep*νη που οδηγεί το μπαούλο, κάνει δεξιά. Μάλιστα, είναι εξοργισμένη και με βρίζει κουνώντας τα χέρια απότομα και κάνοντας χειρονομίες. Και ερωτώ τον ευατό μου μετά, αυτή έχει ιδέα τι είναι εθνική, τί είναι αριστερή λωρίδα, ότι δεν μου καίγεται καρφάκι άν δεν θέλει/μπορεί να πάει πιο γρήγορα??? Να τσακιστεί να κάνει στην άκρη! Αει στο καλό πλέον. Ο κάθε άσχετος βγήκε στο δρόμο.

2 προεκτάσεις που μπορώ εύκολα να κάνω είναι:
1. Όλοι έχουν πάρει δίπλωμα και οδηγούν πλέον
2. Όλοι έχουν πάρει αυτοκίνητο και κυκλοφορούν
ΕΛΕΟΣ

propeller
27-07-05, 12:37
σχεδον ολοι
τωρα ειναι σε εξελιξη (και παει προς ολοκληρωση) τα διπλωματα οδηγησης των Αλβανων. Ειναι ΧΑΡΟΙ και σχεδον παντα πιωμενοι. ΜΟυ εχουν τυχει κατι τετ α τετ και ειναι παναϊα βοηθα και αν οδηγουν κ μηχανακι θα τους πληρωνεις μια ζωη. Μιλαμε κανουν τα απιστευτα.

Action Man
27-07-05, 12:47
Διαπιστωσα οτι λειπει ο manosm3 και υπαχει ηρεμια στο forum..... :D

Fad3In
27-07-05, 14:51
Action Man Κακιες κακιεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!! :p:
Ν.

Dionysis
29-07-05, 19:07
Δεν ξέρω παιδιά αν είναι απο την ζέστη αλλά διαπίστωσα οτι ο κόσμος όσο πάει και χαζεύει περισσότερο :confused: :icon11:

m3power
29-07-05, 20:37
χθες διαπιστωσα οτι οταν προκοιτε για την υγεια καποιου αλλου ανθρωπου,ειμαι τερας ψυχραιμιας!!!!!!
οταν προκοιτε για την δικη μου,ειμαι χεστης!!!!!!!

επισης διαπιστωσα οτι οταν ειμαι αρρωστουλης,η γυναικα μου με εχει στα οπα-οπα(περισσοτερο απ'οτι πριν)!!!!!!!!!

manosm3
31-07-05, 15:09
Διαπιστωσα οτι λειπει ο manosm3 και υπαχει ηρεμια στο forum..... :D

Εννοια σου Παντελεημωνα και σου εχω ετοιμασει μια θεϊκη φωτογραφια με Μ3 Ε30! Απο Δευτερα που γυρναω θα τη δεις.... :flipa: :p:

PENDRAGON88
01-08-05, 22:28
Όπως διαπίστωσα προσφάτως, έχω καμιά 30ριά βιντεάκια με πρωταγωνίστριες BMW διαφόρων σχημάτων, χρωμάτων και ιπποδυνάμεων. Ευχαρίστως να τα στείλω σε cd, αν σας ενδιαφέρουν (φαντάζομαι ότι θα σας αφήνουν παγερά αδιάφορους!!!...), σε κάποιον από τους moderators για να τα ανεβάσει στο site. Πρόκειται για κόντρες, παρουσιάσεις μοντέλων από εκπομπές του εξωτερικού κ.α.

manosm3
01-08-05, 23:05
Διαπιστωσα οτι:
Η θερμοκρασια στις θαλασσες εχει αισθητα ανεβει οπως κι εξω απο τις θαλασσες :(

moutraklas
02-08-05, 09:24
Συγνώμη, αλλά...

έχετε διαπιστώσει τι ΜΩΡΑ κυκλοφορούν έξω???????
μιλάμε ότι το γενικό επίπεδο έχει ανέβει κατακόρυφα!!!

BMW Power
02-08-05, 09:33
Συγνώμη, αλλά...

έχετε διαπιστώσει τι ΜΩΡΑ κυκλοφορούν έξω???????
μιλάμε ότι το γενικό επίπεδο έχει ανέβει κατακόρυφα!!!

Διαπίστωσα ότι ήταν λανθασμένη κίνηση η επιστροφή από Κρήτη!!!
Από την άλλη θα έμενα χωρίς ματάκια και σάλιο.......... :icon11:

moutraklas
02-08-05, 09:59
Διαπίστωσα ότι ήταν λανθασμένη κίνηση η επιστροφή από Κρήτη!!!
Από την άλλη θα έμενα χωρίς ματάκια και σάλιο.......... :icon11:

Εντελώς λανθασμένη Δημήτρη...

Διότι, σύμφωνα με μια Γερμανική μελέτη, διαπιστώθηκε ότι το οφθαλμόλουτρο κάνει καλό στην υγεία!!!
Μια τυχαιοποιημένη μελέτη 5 ετών σε πληθυσμό 200 ανδρών, τα αποτελέσματα της οποίας δημοσιεύθηκαν στο New England Journal of Medicine, έδειξε ότι το επίμονο κοίταγμα του γυναικείου στήθους για 10 λεπτά ισοδυναμεί με 30 λεπτων εξάσκηση στο γυμναστήριο!!! Το συμπέρασμα είναι ότι η πρακτική αυτή σε καθημερινή βάση μειώνει κατά το ήμισυ τον κίνδυνο εγκεφαλικών και ανακοπής καρδιάς. Η συνεχής, καθημερινή πραγματοποίηση αυτής της ενασχόλησης μπορεί να επιμηκύνει τη ζωή ενός μέσου άντρα κατά 4 έως 5 χρόνια!!!!

Οπότε...

ΚΟΙΤΑΤΕ !!!!
ΚΟΙΤΑΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ !!!
ΚΟΙΤΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ !!!!
:bugeye: :bugeye: :bugeye:

manosm3
02-08-05, 12:21
Εντελώς λανθασμένη Δημήτρη...

Διότι, σύμφωνα με μια Γερμανική μελέτη, διαπιστώθηκε ότι το οφθαλμόλουτρο κάνει καλό στην υγεία!!!
Μια τυχαιοποιημένη μελέτη 5 ετών σε πληθυσμό 200 ανδρών, τα αποτελέσματα της οποίας δημοσιεύθηκαν στο New England Journal of Medicine, έδειξε ότι το επίμονο κοίταγμα του γυναικείου στήθους για 10 λεπτά ισοδυναμεί με 30 λεπτων εξάσκηση στο γυμναστήριο!!! Το συμπέρασμα είναι ότι η πρακτική αυτή σε καθημερινή βάση μειώνει κατά το ήμισυ τον κίνδυνο εγκεφαλικών και ανακοπής καρδιάς. Η συνεχής, καθημερινή πραγματοποίηση αυτής της ενασχόλησης μπορεί να επιμηκύνει τη ζωή ενός μέσου άντρα κατά 4 έως 5 χρόνια!!!!

Οπότε...

ΚΟΙΤΑΤΕ !!!!
ΚΟΙΤΑΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ !!!
ΚΟΙΤΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ !!!!


χαχαχαχαχαχααχ Τοτε εγω ολη μερα ειμαι στο γυμναστηριο!!!!!!!!!!!!!!! :yippee: Και θα ζησω περισσοτερο απο τα 90 προς το παρον! χααχαχαχαχαχα :nod: :yippee:
Εγω το ειχα πει στο φωναχτοκουτο οτι οι γυναικες εχουν ομορφυνει πολυ τελευταια αλλα με κοροϊδευατε!

cHaOtIc_dRaGoN_Gr
02-08-05, 12:50
Moλις διαπίστωσα οτι οι γυναίκες,αν μάθουν οτι έχεις ΒMW,τρελαίνονται,και ας έιναι παλιό και ερείπιο(ΦΤΟΥ σας οσοι δεν τα προσέχετε!!)....τα δε κοριτσάκια του εξωτερικού,γουστάρουν τρελά τα Ε30,και ολα τα Μ3... :yippee:

Geo_3D
02-08-05, 13:14
Εγω παλι διαπιστωσα οτι δε πα να'χεις και οπτικη ινα?!?!?!?!Αμα δεν υπαρχουν ελευθερα slots........ :soapbox: :soapbox:


ΡΟΥΦΑ!!!!!!!!!!!!!! :shakehead

manosm3
02-08-05, 16:12
Διαπιστωσα πως αυτο ειναι ειναι ενα γκαντεμικο καλοκαιρι γεματο αρρωστιες και θανατους γνωστων μου! :( :chair: :banghead:

alexcsl
03-08-05, 10:20
Στην πρώτη φωτογραφία, βλέπετε πως ήταν ένα πρατήριο της Shell, για όσο καιρό χρησιμοποιούσε την μοναδική Shell V-POWER.

Ξαφνικά, τα πράγματα άλλαξαν, και η έλλειψη του συγκεκριμένου καυσίμου οδήγησε στην κατάσταση που βλέπετε στην δεύτερη φωτογραφία!

Είναι τραγικό! Το πιστόλι, έπαψε να δουλεύει.. το πρατήριο γκρεμίστηκε.. το χαμόγελο εξαφανίστηκε..

Άραγε, υπάρχει ακόμα ελπίδα..;

cHaOtIc_dRaGoN_Gr
03-08-05, 10:24
Μόλις διαπίστωσα (για εκατοστή φορά βέβαια) οτι το BMW μου δεν εχει το πλαίσιο πινακίδας του club...ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΥ! :banghead:
ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ....το υποσχομαι :nixweiss:

BMW Power
03-08-05, 10:55
Στην πρώτη φωτογραφία, βλέπετε πως ήταν ένα πρατήριο της Shell, για όσο καιρό χρησιμοποιούσε την μοναδική Shell V-POWER.

Ξαφνικά, τα πράγματα άλλαξαν, και η έλλειψη του συγκεκριμένου καυσίμου οδήγησε στην κατάσταση που βλέπετε στην δεύτερη φωτογραφία!

Είναι τραγικό! Το πιστόλι, έπαψε να δουλεύει.. το πρατήριο γκρεμίστηκε.. το χαμόγελο εξαφανίστηκε..

Άραγε, υπάρχει ακόμα ελπίδα..;

Εγώ διαπιστώνω πως: :pth:

Είσαι πολύ μεγάλος αγόρι μου!!!! :bowdown: Η μάλλον κύριε Υπερήρωα :icon02:

Strax
03-08-05, 11:05
Στην πρώτη φωτογραφία, βλέπετε πως ήταν ένα πρατήριο της Shell, για όσο καιρό χρησιμοποιούσε την μοναδική Shell V-POWER.

Ξαφνικά, τα πράγματα άλλαξαν, και η έλλειψη του συγκεκριμένου καυσίμου οδήγησε στην κατάσταση που βλέπετε στην δεύτερη φωτογραφία!

Είναι τραγικό! Το πιστόλι, έπαψε να δουλεύει.. το πρατήριο γκρεμίστηκε.. το χαμόγελο εξαφανίστηκε..

Άραγε, υπάρχει ακόμα ελπίδα..;
Μπορώ να πω ότι είμαι περήφανος να είμαι βοηθός του παιδιού τούτου! :banghead: POW KABOOM :banghead:
Και με την ευκαιρία, να προσέχεις τη διατροφή σου ΑΦΕΝΤΙΚΟ, γιατί θα μείνεις μισός σε λίγο...

BMWER
03-08-05, 12:14
Εγώ θα συμβούλευα να προσπαθούμε να καταλήγουμε στο παρασύνθημα και να σκοράρουμε γιατί το παρατεταμένο οφθαλμόλουτρο προκαλεί σοβαρές διαταραχές.

manosm3
03-08-05, 12:41
Διαπιστωσα οτι τα χρονια περνουν γρηγορα και πρεπει να κανω πολλες μαβλακιες τωρα που μπορω γιατι στα 20 θα με λενε καραγκιοζη! :D :takecover

alexk
03-08-05, 14:27
Διαπιστωσα οτι τα χρονια περνουν γρηγορα και πρεπει να κανω πολλες μαβλακιες τωρα που μπορω γιατι στα 20 θα με λενε καραγκιοζη! :D :takecover

Μάνο αγόρι μου, θα συνιστούσα σύνεση και εξαιρετική προσοχή!

manosm3
03-08-05, 15:01
Μάνο αγόρι μου, θα συνιστούσα σύνεση και εξαιρετική προσοχή!

Ευχαριστω πολυ Αλεξη μου, αν και δεν εννοω τιποτα για αυτοκινητο. Εννοω μαβλακιες τυπου σκανταλιων κλπ! ;)

DaRk_AnGeL
03-08-05, 17:17
Διαπιστωσα οτι τα χρονια περνουν γρηγορα και πρεπει να κανω πολλες μαβλακιες τωρα που μπορω γιατι στα 20 θα με λενε καραγκιοζη! :D :takecover

Μήν ανησυχείς... ο χαρακτηρισμός "καραγκιόζης" προσάπτεται ανεξαρτήτως ηλικίας. Άν δηλαδή κάνεις καραγκιοζηλίκι... δε παίζει να σε ρωτήσει κανείς πόσο χρονών είσαι και μετά να σε χαρακτηρίσει... Με τη μία θα σε κράξει :icon02:

alexk
04-08-05, 09:53
Διαπίστωσα ότι σήμερα ελάφρυνε απότομα η τσέπη μου!
Μια πρωινή βόλτα από την εφορία για να πληρώσω το εκκαθαριστικό μου, και είμαι κατά πολύ ελαφρύτερος...

Dark_Niaou
04-08-05, 10:12
Διαπίστωσα ότι σήμερα ελάφρυνε απότομα η τσέπη μου!
Μια πρωινή βόλτα από την εφορία για να πληρώσω το εκκαθαριστικό μου, και είμαι κατά πολύ ελαφρύτερος...

Αντε τυχερούλη.... Και πολύ γρηγορότερος!!!!! :rofl2:

cHaOtIc_dRaGoN_Gr
04-08-05, 12:25
Μόλις διαπίστωσα οτι μπήκαμε επίσημα και καλά στον Αύγουστο και οτι το καλοκαίρι την κάνει σιγά σιγά... :calm:

alexk
05-08-05, 00:36
01:10 Παρασκευή πρωί και ενώ επιστρέφω από Γλυφάδα για να πάω στο σπίτι μου, βλέπω στη Μαύρη, να είναι παρκαρισμένο στο φανάρι (νομίζω το πάρκινγκ του Lidl είναι εκεί) κλούβα των ΜΑΤ και οι άνδρες των ΜΑΤ εκτός και σε ετοιμότητα.

Φυσικά, αντί να φυλάξουν τους πολίτες από τους εγκληματίες, τους κλέφτες, τους βιαστές κ.ο.κ. , προστατεύουν τους πολίτες από τις παράνομες "κόντρες".

Ντροπή μας που το ανεχόμαστε!

Φυσικά, μπήκα από τον κάθετο στη Βουλιαγμένης, με το πλάι, γιατί γλύστρισα... Με κοιτούσαν περίεργα, αλλά τι να κάνεις. Παλιοαυτοκίνητα αυτά τα bmw, γλυστράνε και άν δεν είσαι και έμπειρος, δεν το αισθάνεσαι και σου φεύγει.

TheCondor
05-08-05, 04:12
Μολις διαπιστωσα την κουλαμαρα μου οσον αφορα την αλλαγη σε δευτερα σε συγκεκριμενη στιμγη. Ειμαι σε αναποδο τωρα, πολυ φαρδυς δρομος και κανενα αμαξι παρκαρισμενο, δεν ερχοταν και κανεις, αρχιζω προς τα αριστερα και παω να βαλω δευτερα για να συνεχισω με αυτην την σχεση αλλα απο την πολυ δυναμη και ταχυτητα που εβαλα, το χερι πηγε κατω και αριστερα, οχι κατω που ειναι η δευτερα, με αποτελεσμα να 'χτυπαει' ο λεβιες στο πλαισιο που το περιβαλει και στην ουσια να μην μπαινει η ταχυτητα. Διαπιστωσα οτι δεν ειναι προβλημα του αυτοκινητου επειδη το δοκιμασα μετα σε κανονικες συνθηκες και ειδα οτι ετσι ταχυτητα δεν μπαινει. ( μαλιστα επειδη ειχα αφησει τον συμπλεκτη οταν ξαναπροσπαθησα στα γρηγορα - οταν ειχε ερθει πλεον το αμαξι ευθεια αλλα ειχε φορα - και ειδα οτι δεν καρφωνει το σασμαν - ο κλασικος ηχος οταν παιρνεις την τσατσαρα και αρχιζεις να κουρευεις :chair: - νομιζα οτι ειχε καποιο προβλημα το αμαξι :banghead: )

Αυτα, επισης διαπιστωσα οτι η ασπρουλα μου, το μπεμβεδικο μου, η Ε30 μου, εχει αρχισει και γινεται αναποσπαστο κομματι της ζωης μου. ( περιμενω πως και πως να τελειωσω την δουλεια να παω καμια βολτα εστω και μονος μου )

Ε30 ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :ices_ange

DaRk_AnGeL
05-08-05, 07:03
Διαπιστώνω (συχνά) οτι όσα τσαγάκια και να μοιράσεις στον δρόμο... αυτα που έχουν παραλήπτες μερσεντές.... προσφέρουν τη μεγαλύτερη ηδονή :ices_ange

DaRk_AnGeL
05-08-05, 07:20
Μία και άρχισα τις διαπιστώσεις... να κάνω ακόμα μία :
τα προιόντα λογισμικού (και πίο συγκεκριμένα τα λειτουργικά συστήματα) της μικρο-μαλακής εταιρίας (όποιος δεν κατάλαβε ας το μεταφράσει απλά στα αγγλικά) .... συνουσιάζονται ποικιλοτρόπως..
Καλά ξέρω... δεν είμαι ο πρώτος που το λέω (και ούτε ο τελευταίος) αλλα όποτε ασχολούμαι με δαύτα... μου γυρνάει το ματι με τις βλακείες τους....

Fanatic
05-08-05, 08:05
Μία και άρχισα τις διαπιστώσεις... να κάνω ακόμα μία :
τα προιόντα λογισμικού (και πίο συγκεκριμένα τα λειτουργικά συστήματα) της μικρο-μαλακής εταιρίας (όποιος δεν κατάλαβε ας το μεταφράσει απλά στα αγγλικά) .... συνουσιάζονται ποικιλοτρόπως..
Καλά ξέρω... δεν είμαι ο πρώτος που το λέω (και ούτε ο τελευταίος) αλλα όποτε ασχολούμαι με δαύτα... μου γυρνάει το ματι με τις βλακείες τους....


Αpple φιλε μου...apple...εμενα ειναι η επομενη μου αγορα οσον αφορα υπολογιστη....

propeller
05-08-05, 08:31
01:10 Παρασκευή πρωί και ενώ επιστρέφω από Γλυφάδα για να πάω στο σπίτι μου, βλέπω στη Μαύρη, να είναι παρκαρισμένο στο φανάρι (νομίζω το πάρκινγκ του Lidl είναι εκεί) κλούβα των ΜΑΤ και οι άνδρες των ΜΑΤ εκτός και σε ετοιμότητα.

Φυσικά, αντί να φυλάξουν τους πολίτες από τους εγκληματίες, τους κλέφτες, τους βιαστές κ.ο.κ. , προστατεύουν τους πολίτες από τις παράνομες "κόντρες".

Ντροπή μας που το ανεχόμαστε!


μεσα στα καθηκοντα τους ειναι και να μας προστατευουν απο διαφορους μαμακες που την εχουν δει σουμαχερ, σε δημοσιους δρομους, και θεριζουν κοσμο που δε φταιει τιποτα! ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ, και μακαρι να ειχαν συνειδηση και να εκοβαν κ*λους και να μη γραφουν μονο τα παπακια για κρανος. Ασχετα αν και εμενα θα με πειραζε αν μου εκοβαν κληση επειδη π.χ. παω γρηγορα (μου εχει συμβει) και δε κοβουν κληση πχ στη θειτσα που παει με 30 και παιρνει σβαρνα μηχανακια και πεζους...
Απλα τυχαινει αρκετοι να ειναι θρασυδειλοι και βαριεστημενοι και το μονο που κανουν ειναι να κοβουν χαζοκλησεις
Δηλαδη εισαι κρατος, και υπαρχουν τα λιμανακια που εχουν γινει πιστα και πανε οι γρηγοροι και σκοτωνονται και σκοτωνουν. Η αστυνομια σαν αστυνομια πρεπει να επεμβει ασχετα αν η πολιτεια δεν δινει εναλλακτικες. Για μενα (αν κ τα λιμς ειναι αγαπημενη διαδρομη) θα επρεπε να ειναι ακομα πιο αυστηρα
Τεσπα ειναι μεγαλη κουβεντα το street racing που εχει πρωτα να κανει με τη προληψη και μετα με την καταστολη.

εξαλλου εμεις ειμαστε ελληνες ελληναρες που ειμαστε και γαμω. Οι αλλοι ειναι κουλοι.

moutraklas
05-08-05, 10:24
Διαπίστωσα ότι ο Θεός έχει ματάκια και βλέπει... χεχε
MaiTai χθες αργά στο Πόρτο Ράφτη, πιτούλα από εκνευριστικότατη σαύρα...
Αργότερα, ibizaki κάνει να ξεπαρκάρει από την παραλία (κάθετα στο δρόμο παρκαρισμένο) και με την όπισθεν πέφτει σε μπεμπουλίνι ε46 ανοιχτό που έιχε σταθεί ακριβώς έξω απ' το μαγαζί...
Ανοίγει την πόρτα το ibizaki και βγαίνει η ξενέρωτη!!! Χε***νη, σαν κλαμένο μ...
Ένοιωσα μια απίστευτη ικανοποίηση...
Ήθελα να της πω, με αυτό το ίδιο υφάκι που είχε αυτή νωρίτερα.. μωρό, δεν ήθελες να περάσουμε καλά μαζί, τώρα πέρνα καλύτερα... :flipa:
ααααχχχχχ.... ανακούφισις!!! :thefinger

Geo_3D
05-08-05, 10:39
Διαπίστωσα ότι ο Θεός έχει ματάκια και βλέπει... χεχε
MaiTai χθες αργά στο Πόρτο Ράφτη, πιτούλα από εκνευριστικότατη σαύρα...
Αργότερα, ibizaki κάνει να ξεπαρκάρει από την παραλία (κάθετα στο δρόμο παρκαρισμένο) και με την όπισθεν πέφτει σε μπεμπουλίνι ε46 ανοιχτό που έιχε σταθεί ακριβώς έξω απ' το μαγαζί...
Ανοίγει την πόρτα το ibizaki και βγαίνει η ξενέρωτη!!! Χε***νη, σαν κλαμένο μ...
Ένοιωσα μια απίστευτη ικανοποίηση...
Ήθελα να της πω, με αυτό το ίδιο υφάκι που είχε αυτή νωρίτερα.. μωρό, δεν ήθελες να περάσουμε καλά μαζί, τώρα πέρνα καλύτερα... :flipa:
ααααχχχχχ.... ανακούφισις!!! :thefinger
Εμενα παλι σε τετοια θεματα ο Θεος,φιλε μου Τασο,πολυ απλα μου λεει ¨Παρε ενα φιλο σου και πηγαινε στον Κιαμο"!!!!!!


Ωωωωωωωωωωχ.Ακομα μεθυσμενος ειμαι.χικ :cheers:

alexk
05-08-05, 11:30
μεσα στα καθηκοντα τους ειναι και να μας προστατευουν απο διαφορους μαμακες που την εχουν δει σουμαχερ, σε δημοσιους δρομους, και θεριζουν κοσμο που δε φταιει τιποτα! ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ, και μακαρι να ειχαν συνειδηση και να εκοβαν κ*λους και να μη γραφουν μονο τα παπακια για κρανος. Ασχετα αν και εμενα θα με πειραζε αν μου εκοβαν κληση επειδη π.χ. παω γρηγορα (μου εχει συμβει) και δε κοβουν κληση πχ στη θειτσα που παει με 30 και παιρνει σβαρνα μηχανακια και πεζους...
Απλα τυχαινει αρκετοι να ειναι θρασυδειλοι και βαριεστημενοι και το μονο που κανουν ειναι να κοβουν χαζοκλησεις
Δηλαδη εισαι κρατος, και υπαρχουν τα λιμανακια που εχουν γινει πιστα και πανε οι γρηγοροι και σκοτωνονται και σκοτωνουν. Η αστυνομια σαν αστυνομια πρεπει να επεμβει ασχετα αν η πολιτεια δεν δινει εναλλακτικες. Για μενα (αν κ τα λιμς ειναι αγαπημενη διαδρομη) θα επρεπε να ειναι ακομα πιο αυστηρα
Τεσπα ειναι μεγαλη κουβεντα το street racing που εχει πρωτα να κανει με τη προληψη και μετα με την καταστολη.

εξαλλου εμεις ειμαστε ελληνες ελληναρες που ειμαστε και γαμω. Οι αλλοι ειναι κουλοι.

Ρε Ανδρέα, ώρες ώρες απορώ πραγματικά με τις απόψεις σου. Τι λες ρε φίλε?
Είναι στα καθήκοντά τους να με κυνηγάνε τα ΜΑΤ, όταν πάω με τον φίλο μου το Σταύρο μια βόλτα μέχρι το Ρίμπας, για να πάρουμε αέρα και να κάνουμε χάζι κόσμο? Τι λέμε τώρα. Είμαστε δηλαδή εγκληματίες? Όχι φίλε, δουλεύουμε από το πρωί μέχρι το βράδυ, και πολλές φορές και το βράδυ, Σαββατοκύριακα, και θελήσαμε να πάμε μία βόλτα στο χώρο αυτό (που γίνονται οι κόντρες) για να ξεφύγουμε λιγάκι. Εγώ είμαι επικίνδυνος προς τους πολίτες? Δεν το καταλαβαίνω αυτό. Και όμως, είναι πολύ περίεργο ότι το Σάββατο που όλοι βγαίνουν για διασκέδαση και πίνουν, δεν βλέπεις πουθενά τροχαία (μόνο όταν γίνει κάτι τραγικό).
Ξέρεις τι πιστεύω όμως. Αυτά τα λες με τόση απολυτότητα και αυστηρότητα γιατί δεν έχεις νιώσει την αδικία σε αυτό το πράγμα. Αδερφέ, άν σε κυνηγήσουν 3 περιπολικά και σε πάνε και στο τμήμα, επειδή κάποιος πήρε τηλέφωνο (και οι τροχονόμοι να λένε τον πιάσαμε, τον πιάσαμε λες και ήμουν ο Πάσαρης). Αν σε γράψουν 8 η ώρα το πρωί, στην μέση του πουθενά, άν πας στο διοικητή και μόλις του πεις τι μάρκα αυτοκίνητο έχεις, σου λέει τι συζητάμε τώρα, πήγαινε να πληρώσεις την κλήση και άλλα πάρα πολλά που άν τα γράψω, θα φάω 4 ώρες. Άν τα ζήσεις όλα αυτά, θα αλλάξεις άποψη, θα χαλαρώσεις λιγάκι και προπάντως θα βαρεθείς να πληρώνεις γα*beep*τικα.

Και ναι φίλε μου, τα λιμανάκια σκότωσαν τον κόσμο! Τί να σου πω? Ένα καφάσι στην αριστερή στροφή στον κηφισσό (στο ύψος του λούνα παρκ) είναι εκεί μια εβδομάδα. Μία εβδομάδα, δεν πέρασε ένα περιπολικό της τροχαίας από εκεί? Αυτό θέλεις να μου πεις. Ή μηπως, το είδαν και είναι κάτι το ασήμαντο (έλα μωρέ, ένα καφάσι μέσα στην εθνική, και τι έγινε???) και λένε, ασ'το μωρέ, δεν κινδυνεύει κανείς. Και μου λες κι'ολας, καλά κάνουν και κόβουν κλήσεις να συμμορφωθούν οι Ελληνάρες.
ΦΙΛΕ, ΛΙΓΗ ΑΝΘΡΩΠΙΑ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ :chair:

ΥΓ: Πριν 5 μήνες, ένας χτύπησε το αφεντικό μου από πίσω, και ο δρόμος γέμισε λάδια. Αποτέλεσμα, το αφεντικό μου έτρεξε να βρει πριονίδι να ρίξει, γιατί οι τροχονόμοι δεν είχαν, δεν μπορούσαν κτλ. Στην κηφισίας αυτό...

propeller
05-08-05, 11:47
ναι ρε Αλεξ δε διαφωνω, αλλα αν το απομονωσουμε σαν γεγονος οτι θελουν με καποιο τροπο να περιορισουν τις κοντρες (και καλως θα κανουν ασχετα αν δεν μας αρεσει) τοτε γιατι να ριξουμε φταιξιμο για αυτο? Ενοειται οτι υπαρχουν δεκαδες αλλα πραγματα που θα επρεπε να κανουν πρωτα, μεγαλυτερης σημασιας...δε διαφωνω σε αυτο.
Απο την αλλη, εχει λογικη να κατακρινουμε οτι κανουν επειδη υπαρχουν τομεις που δε κανουν τιποτα?
Ελληνες δημοσιοι υπαλληλοι ειναι και η πλειοψηφια ειναι ευθυνοφοβοι τεμπεληδες και υπεροπτες. το εχουμε νιωσει ολοι αυτο νομιζω...

DaRk_AnGeL
05-08-05, 13:52
Το θέμα είναι οτι ενώ υπάρχει καλή και σωστή πρόθεση... αναλώνονται σε λάθος πράγματα οι μπλέ φίλοι μας.
Αντι π.χ. να κόβουν κ@λους για κράνος και ζώνη(τα οποία θα πρεπε να σεβόμαστε ΟΛΟΙ αλλα δυστυχώς δεν.....), κοιτάνε τα φιμέ τζάμια και τις εξατμίσεις.
Αντί να αφαιρέσουν την άδεια και το δίπλωμα του ταρίφα που φέρεται σαν να κινείται σε άδειο δρόμο (ο οποίος του ανήκει) και κλείνει μηχανάκια και αυτοκίνητα, σταματάει οπού του κατέβει μόλις ψυλιαστεί οτι παίζει πελάτης και αλλάζει λωρίδα με τον πίο άθλιο τρόπο για να φάει τη θέση του μπροστινού ταρίφα, κοιτάνε να γράψουν αυτόν που θα περάσει απο τα "σεσημασμένα" μέρη...
Και μέσα σε όλα αυτά, έχεις και τον παππού-χάρο στην παραλιακή που με 60χλμ, αμφιταλαντεύεται ανάμεσα στισ 3 λωρίδες, αλλα κρατάει το τιμόνι και με τα 2 χέρια και έχει το ύφος του κολοκοτρώνη όταν τρώει κορναρίσματα και μούτζες για τις επικές μλκίες που κάνει.

Έτσι κάπως, το κράτος είναι απών απο τα πραγματικά προβλήματα και ασχολείται με τρίχες.... κάποτε θα καταλάβουν με τι πρέπει να ασχολούνται και τι όχι,,, δεν ξέρω σε πόσα χρόνια....

TheCondor
05-08-05, 15:06
:loser: :offtopic:

simgr
05-08-05, 17:41
:loser: :offtopic:

Σήμερα διαπιστώνω μετά από 5 έτη συμβίωσης, ότι είμαι ακόμα τρελλά ερωτευμένος με το μωρό μου!!! :wub:
Άρε μπέμπα μας πήρε τα μυαλαααααααααααααααααααααααααααααααααααά!!!!

manosbmw318ie30
05-08-05, 19:57
Χτες, μετά από μια διαφωνία που είχα με ένα μαχαίρι, διαπίστωσα ότι αυτό που κάνει τον άνθρωπο να ξεχωρίζει από το υπόλοιπο ζωικό κόσμο, είναι ο αντίχειρας... Έχετε δοκιμάσει να κάνετε αυτά που θεωρείτε δεδομένα, χωρίς τον αντίχειρα;;; Ακόμα και αυτός του αριστερού (για μένα "άχρηστου") χεριού, είναι απαραίτητος για την επιβίωσή μου...

Ο χειρισμός και των πιο απλών λειτουργιών γίνεται χειρότερα και από μαϊμού...
:icon18:

Υ.Γ.: Άλλοι μιλούν για τον εγκέφαλο, αλλά όλοι έχουν. Το ότι κυκλοφορούν τόσα δίποδα ζώα στους δρόμους, νομίζω ότι μειώνει την περίπτωση αυτή... (εκτός αν στερούνται εγκεφαλικών κυττάρων... ) :dupe:

manosbmw318ie30
05-08-05, 21:40
Και άλλη διαπίστωση: Στον 1 χρόνο περίπου που βρίσκομαι στο κλαμπ, διαπιστώνω την τρανταχτή απουσία Χ3-Χ5 από τα μέρη μας. Που να οφείλεται άραγε η απουσία αυτή. :nixweiss:

Και μη μου πείτε ότι δε κυκλοφορούν.... :drive2:

Πιο πολλές είναι οι Χ5 από τις τριάρες (που λέει ο λόγος) :ices_ange

manosm3
06-08-05, 19:11
Αpple φιλε μου...apple...εμενα ειναι η επομενη μου αγορα οσον αφορα υπολογιστη....
Σου λεει κατι το powerbook G4?

alexk
06-08-05, 19:34
Σου λεει κατι το powerbook G4?

Ναι μου λέει πολλά. Είναι ο φορητός του κολλητού μου του Ζαννέτου, εδώ και ένα χρόνο.

DRIFTER
06-08-05, 20:39
Η διαπίστωσή μου είναι ότι τελικά το όνειρο μου έγινε πραγματικότητα :drive2:

Fanatic
06-08-05, 21:10
Η διαπίστωσή μου είναι ότι τελικά το όνειρο μου έγινε πραγματικότητα :drive2:

Ευγε Σωτηρη!Καλοταξιδο!Διαπιστωνω ακομα ομως οτι δεν ξερουμε λεπτομερειες και δεν εχεις βαλει φωτο στο γκαραζ....ντροπη!

DRIFTER
07-08-05, 10:39
Ευγε Σωτηρη!Καλοταξιδο!Διαπιστωνω ακομα ομως οτι δεν ξερουμε λεπτομερειες και δεν εχεις βαλει φωτο στο γκαραζ....ντροπη!


'Ερχονταιιι

InsaneDriver
07-08-05, 13:42
Εγώ έχω διαπιστώσει ότι μετά την τοποθέτηση ανάρτησης στο compact έχει μειωθεί η φθορά στα τακάκια. Κοινώς δεν πατάω φρένο. :nod:

Γουστάρω όμως και άλλη πρόσφυση...Έχω αρχίσει να σκέφτομαι κάτι ωραία λαστιχάκια που λέγονται Yoko-Harma Advan 0-48 :loser:

Kostas Christ
07-08-05, 19:27
Το μηνα που ελειπα διακοπες και δεν ειχα ιντερνετ να μπω στο κλαμπ και γενικως ειχα παθει μπεμποστερηση διαπιστωσα οτι δεν προκειται (κατα πασα πιθανοτητα) ποτε να παρω Μ3 και οχι γιατι δεν θα εχω λ7 να την αγορασω αλλα γιατι το τεκμηριο που απαιτειται για 3246 κυβικα ειναι υπερβολικο. :nixweiss:

Fanatic
07-08-05, 19:57
Το μηνα που ελειπα διακοπες και δεν ειχα ιντερνετ να μπω στο κλαμπ και γενικως ειχα παθει μπεμποστερηση διαπιστωσα οτι δεν προκειται (κατα πασα πιθανοτητα) ποτε να παρω Μ3 και οχι γιατι δεν θα εχω λ7 να την αγορασω αλλα γιατι το τεκμηριο που απαιτειται για 3246 κυβικα ειναι υπερβολικο. :nixweiss:

Δεν υπαρχει τεκμηριο αν δεν κανω λαθος για το Μ3 γιατι η εργοστασιακη του αξια(προ φορων κτλ) δεν ξεπερνα τα 50.000 ευρω...το μονο που υπαρχει ειναι το ποθεν εσχες(δεν ξερω πως σκ@τ@ το λενε) που πρεπει να δηλωσεις στο κρατος που βρηκες τα λ7 να το παρεις....

Kostas Christ
07-08-05, 21:24
Δεν υπαρχει τεκμηριο αν δεν κανω λαθος για το Μ3 γιατι η εργοστασιακη του αξια(προ φορων κτλ) δεν ξεπερνα τα 50.000 ευρω...το μονο που υπαρχει ειναι το ποθεν εσχες(δεν ξερω πως σκ@τ@ το λενε) που πρεπει να δηλωσεις στο κρατος που βρηκες τα λ7 να το παρεις....

To θεμα δεν ειναι η αγορα αλλα το πως θα δηλωσεις στην εφορια οτι σηντηρεις τα 3,2lt που νομιζω πρεπει να δηλωσεις 80000 ευρα το χρονο

Fanatic
07-08-05, 23:04
To θεμα δεν ειναι η αγορα αλλα το πως θα δηλωσεις στην εφορια οτι σηντηρεις τα 3,2lt που νομιζω πρεπει να δηλωσεις 80000 ευρα το χρονο

Μεγαλε αμα θελεις διαβασε ξανα αυτο που εγραψα.....ειναι αυτο που ισχυει εκτος αν αλλαξε κατι το τελευταιο 5μηνο.....δεν το εγραψα για να μου πεις ξανα τι εννοουσες.....

Elias_Z3
08-08-05, 07:21
Διαπιστωσα οτι το μεγαλυτερο ποσοστο των κατοικων της Αττικης και ιδιαιτερα του Πειραια την εχουν κανει, κυκλοφορεις & παρκαρεις με ανεση στους δρομους & απολαμβανεις την οδηγηση :yippee: :yippee:

DaRk_AnGeL
08-08-05, 20:54
1. Διαπιστώνω οτι μερικοί άνθρωποι εκτός απο ηλίθιοι είναι και εξαιρετικά επικίνδυνοι για αυτούς που βρίσκονται στον ίδιο χώρο.
Απόψε, μετά τον καφέ στα βριλλήσια κατεβαίνω την Λ. Πεντέλης (δρόμος διπλής κατεύθυνσης με 1 λωρίδα για κάθε ρεύμα) και ΕΥΤΥΧΩΣ με ταχύτητα 40-50 χλμ παρότι ο δρόμος ήταν άδειος.
Σε κάποιο σημείο κοντά στο χαλάνδρι απο κάθετο στενό που ΦΥΣΙΚΑ είχε Στόπ, πετάγεται αγροτικό φορτωμένο, με καμιά 100άρα χλμ τουλάχιστον και διασχιζει κάθετα και τα 2 ρευματα περνώντας μισό μέτρο μπροστά απο τον προφυλακτήρα μου και άλλο τόσο απ του άλλου που ανέβαινε την Πεντέλης.... σε φάση που δέν προλάβαμε καν να πατήσουμε φρένο.
Δηλαδή αν κατέβαινα με λίγο (η πολύ) μεγαλύτερη ταχύτητα θα χαμε κλάμματα σήμερα.....

2. Διαπιστώνω οτι ο Θεός με φυλάει απο κάτι τέτοια και πρέπει να πάω να ανάψω κάνα κερί.....

Stam320
09-08-05, 09:38
Διαπίστωσα οτι στα Βριλήσια κυκλοφορεί μυστήριο 5άρι μαύρο που δεν ισιώνει ούτε παρκαρισμένο.
Κανάς απο εδώ μέσα?

Επίσης διαπίστωσα οτι οι γκόμενες έχουν χαλάσει. Παλιά αγόραζαν καμμία κυλότα της προκοπής. Τώρα όλες ψωνίζουν απο τα κινέζικα μάλλον και ξενερώνω... :offtopic:

manosm3
10-08-05, 23:09
Διαπίστωσα οτι στα Βριλήσια κυκλοφορεί μυστήριο 5άρι μαύρο που δεν ισιώνει ούτε παρκαρισμένο.
Κανάς απο εδώ μέσα?

Αν ελεγες για 3αρι θα ηταν ο γραφων! Ακομη και στο γκαραζ με τις παντες μπαινω! :dance:

makman
10-08-05, 23:53
εγω σημερα διαπιστωσα οτι το "μωρο μου" απο καπου (ταπα) μου πεταει τα πρωτα 20lit βενζινη.(οταν το φουλαρω και το στριβω).γεματος ο προφηλακτηρας βενζινες. :icon11: :banghead:

makman
10-08-05, 23:57
.........οπως επεισης διαπιστωσα (μια απο τις σπανιες φορες) οτι ειναι πολυ ωραιο να εχεις γυρω σου ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

manosm3
11-08-05, 00:19
Διαπιστωσα οτι τα κλαμπ αυτοκινητων ειναι παρα πολλα! Τουλαχιστον το 30% των αυτοκινητων που κυκλοφορουν διαφημιζουν ενα κλαμπ!


Εχω διαπιστωσει οτι τελευταια εχουν πληθυνει τα Μ3 Ε46 στα Βριλησσια! Τα βραδια ακουω πιο πολλα περασματα εξω απο το σπιτι μου! Μηπως ειναι λογω του νεου γειτονα????? :hello:

manosm3
11-08-05, 14:57
Διαπιστωσα οτι ο φιλτατος stef εχει βαλθει να με κανει να βαλω dsl συνδεση!

TheCondor
11-08-05, 20:48
Διαπιστωσα οτι ο φιλτατος stef εχει βαλθει να με κανει να βαλω dsl συνδεση!

Eγω μετα απο δυο dsl συνδεσεις, η μια περιπου πλεον εδω και δυο χρονια διαπιστωνω οτι ειναι μια απο τις μεγαλυτερες ανεσεις οταν θελεις να αραξεις σπιτι και δεν εχεις τιποτα να κανεις ( και γουσταρεις να λιωσεις στον υπολογιστη :D )

Θα το διαπιστωσεις και εσυ μολις βαλεις :D

Z3 Fat Bastard
12-08-05, 07:44
Μολις διαπιστωσα οτι σε 8 ωρες ΦΕΥΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :yippee:

manosm3
12-08-05, 09:54
Εγω διαπιστωσα οτι φευγω σε λιγες ωρες! Ουουουουυ!
Να μη μου στεναχωρειτε το Στελλακο! :flipa: :p:

Kostas Christ
12-08-05, 10:09
Προσφατα διαπιστωσα οτι καλα ειναι και τα αυτοκινητα και τα παντιλικια αλλα πρωτα η υγεια ειναι το σημαντηκοτερο και ας μην εχω ///Μ

manosm3
12-08-05, 10:11
Προσφατα διαπιστωσα οτι καλα ειναι και τα αυτοκινητα και τα παντιλικια αλλα πρωτα η υγεια ειναι το σημαντηκοτερο και ας μην εχω ///Μ

Αυτο επρεπε να ειναι απο τα πρωτα που εχεις διαπιστωσει! ;)

Stam320
12-08-05, 11:31
Εγω διαπιστωα οτι στην δουλεια μου ειναι ιταλοφιλοι!!Ολα τα εταιρικα αυτοκινητα ειναι fiat&alfa romeo!!! :banghead:

Στη δικά μου πάλι, ούτε που θέλουν να τα ακούσουν. Ολο με κάτι BMW κυκλοφορούν... :rofl2:

manosm3
12-08-05, 11:55
Στη δικά μου πάλι, ούτε που θέλουν να τα ακούσουν. Ολο με κάτι BMW κυκλοφορούν... :rofl2:

Kαποιος να τους μαθει τι εστι αυτοκινητο! Ακους εκει γερμανικα αυτοκινητα.... Ας παρουν ιταλικα που δεν ειναι ζημιαρικα και ειναι τρελογκαζα! :loser: :ices_ange :p:

saikoE39
12-08-05, 12:10
Χθες που ειχα παει στο αεροδρομιο ειχα παρκαρει πισω απο μια 735 και καθως περιμενα μεσα στο αυτοκινητο αφου ειχε καθυστέρηση η πτηση που περιμενα.......διαπιστωσα πως η 7αρα ειναι πανεμορφη.....αλλα εκτος απο αυτο παρατηρησα πως σχεδον ολοι οσοι περνουσαν την κοιταζαν.......!!!!!

manosm3
12-08-05, 14:46
Μολις διαπιστωσα τι σπασ#$%@ικο ειναι να αλλαζεις λαστιχο στο 206! Η ρεζερβα απο κατω, αντι για σταυρο ενα μαυρο πραγμα αβολο και πολυ σφιχτα μπουλονια! Και αν δεν το πλενεις απο κατω, η ρεζερβα και ο γρυλλος ειναι μεσα στη βρωμα! :banghead: :chair: :chair:

Eric36
12-08-05, 18:35
Σήμερα διαπίστωσα πως το garage μου στο site είναι στη 3 σελίδα,στο νούμερο 16 ...μάλιστα.Το i λείπει...

DaRk_AnGeL
13-08-05, 07:29
Διαπιστωσα οτι ο φιλτατος stef εχει βαλθει να με κανει να βαλω dsl συνδεση!

Διαπιστώνω οτι ο stef πρέπει να φάει ΆΜΕΣΑ ban απο το forum. Αν εξαιτίας του βάλει ο μάνος dsl.. τη βάψαμε. Άν με απλή pstn κάνει καμιά 20αριά Post τη μέρα... φανταστείτε τον με dsl..... ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ :banhim:

DRIFTER
15-08-05, 02:02
Εγώ διαπίστωσα ότι το topic ανωριμότητες έχει πέσει???Γιατιι?????

Fad3In
15-08-05, 21:12
Διαπιστωσα μολις τωρα οτι εχω καπνο και φιλτρακια,αλλα οχι...χαρτακια! http://www.dtmpower.net/forum/images/smilies/owned.gif
Ν.

DaRk_AnGeL
16-08-05, 02:58
Απόψε είπαμε να πάμε μιά βόλτα μέχρι τον σείριο με κάποια παιδιά απο δω μέσα και στην υπέροχη (λόγω άδειων δρόμων) διαδρομή διαπίστωσα οτι τα στρουμφάκια έχουν ΛΥΣΑΞΕΙ. Στην εθνική, στην κηφισίας, στο Μαρούσι, στην Αγία Παρασκευή... παντού περιπολικά τα οποία είτε πήγαιναν μπλεγμένα με τα άλλα αμάξια και ψάχνανε για παραβάτες, ή ήταν κάπου καλά κρυμένοι (σε στενα, πίσω απο παρκαρισμένα κλπ) ωστε τους βλέπεις αφού τους έχεις περάσει.... Πραγματικά ούτε στα λιμανάκια και τα λοιπά "ύποπτα" στέκια δεν έχει τύχει να δω τόσα πολλά περιπολικά.

Κοινώς.. προσοχή στο δρόμο γιατι παραμονεύουν οι μπλέ κύριοι να μας προσφέρουν απλόχερα εκείνα τα ρόζ χαρτάκια... U know...

Υ.Γ. Μεταξύ μας... καλά κάνουν.. Ας πέσει καμια κλήση παραπάνω αλλα να γυρίζουν όσο το δυνατόν περισσότεροι απο αυτούς που έφυγαν ΣΩΟΙ...

Fad3In
16-08-05, 03:17
Απόψε είπαμε να πάμε μιά βόλτα μέχρι τον σείριο με κάποια παιδιά απο δω μέσα και στην υπέροχη (λόγω άδειων δρόμων) διαδρομή διαπίστωσα οτι τα στρουμφάκια έχουν ΛΥΣΑΞΕΙ. Στην εθνική, στην κηφισίας, στο Μαρούσι, στην Αγία Παρασκευή... παντού περιπολικά τα οποία είτε πήγαιναν μπλεγμένα με τα άλλα αμάξια και ψάχνανε για παραβάτες, ή ήταν κάπου καλά κρυμένοι (σε στενα, πίσω απο παρκαρισμένα κλπ) ωστε τους βλέπεις αφού τους έχεις περάσει.... Πραγματικά ούτε στα λιμανάκια και τα λοιπά "ύποπτα" στέκια δεν έχει τύχει να δω τόσα πολλά περιπολικά.

Κοινώς.. προσοχή στο δρόμο γιατι παραμονεύουν οι μπλέ κύριοι να μας προσφέρουν απλόχερα εκείνα τα ρόζ χαρτάκια... U know...

Υ.Γ. Μεταξύ μας... καλά κάνουν.. Ας πέσει καμια κλήση παραπάνω αλλα να γυρίζουν όσο το δυνατόν περισσότεροι απο αυτούς που έφυγαν ΣΩΟΙ...

Mπορω να το επιβεβαιωσω κι εγω αυτο...χαμος! :whip:
Ν.

e30
16-08-05, 16:29
Εγώ πάλι τι να σας πω.. όταν φύγαμε από το Σίριο το γούσταρα τρελά. Βρήκα έναν με mx5 και δεν μπόρεσα να μείνω παρέα με τους φίλτατους Antrea και Darkangel. Τον κατέβασα τον καημένούλη τσίτα μέχρι τον κόμβο για ιερά οδό. ΑΑ... διεπίστωσα ότι με το νέο διαφορικό τα 200 έρχονται πολύ πιο γρήγορα...

Fad3In
16-08-05, 17:03
Εγώ πάλι τι να σας πω.. όταν φύγαμε από το Σίριο το γούσταρα τρελά. Βρήκα έναν με mx5 και δεν μπόρεσα να μείνω παρέα με τους φίλτατους Antrea και Darkangel. Τον κατέβασα τον καημένούλη τσίτα μέχρι τον κόμβο για ιερά οδό. ΑΑ... διεπίστωσα ότι με το νέο διαφορικό τα 200 έρχονται πολύ πιο γρήγορα...

Και που τελικιαζεις με το Ε30 σου; Μ40 1.8 με 115bhp ειπαμε ετσι;
Ν.

DaRk_AnGeL
16-08-05, 17:21
Εγώ πάλι τι να σας πω.. όταν φύγαμε από το Σίριο το γούσταρα τρελά. Βρήκα έναν με mx5 και δεν μπόρεσα να μείνω παρέα με τους φίλτατους Antrea και Darkangel. Τον κατέβασα τον καημένούλη τσίτα μέχρι τον κόμβο για ιερά οδό. ΑΑ... διεπίστωσα ότι με το νέο διαφορικό τα 200 έρχονται πολύ πιο γρήγορα...

Διαπιστώνω οτι η νεολαία (σε μεγάλο ποσοστό) δεν μαθαίνει αν δεν πάθει...
Μαζί είχαμε πάει μέχρι Σείριο.. μαζί είχαμε συναντήσει ένα κάρο περιπολικά ώς εκεί και συζητάγαμε οτι γράφουν αβέρτα...
Κατα τ άλλα.... εσυ κατέβηκες εθνική γ**ιόντας.... τώρα άμα σου σκάσουν 5-6 φωτογραφίες συνοδευόμενες απο ποσά καθόλου ευκαταφρόνητα και ότι άλλο συνεπάγεται... να δώ πού θα βρείς γερό τοίχο να βαράς το κεφάλι σου.... :banghead:

e30
16-08-05, 17:46
E30 318i είναι. Δεν είναι Μ40 τελικά. Στο ρεύμα προς αθήνα στον Κιφησό τελικιάζω συνήθως. Χθες πλακώθηκα μετά τα διόδια των αφιδνών. Anyways... τα στρούμφ δε μας ξενερώνουν... τη δουλειά τους κάνουν.

Fad3In
17-08-05, 18:16
E30 318i είναι. Δεν είναι Μ40 τελικά. Στο ρεύμα προς αθήνα στον Κιφησό τελικιάζω συνήθως. Χθες πλακώθηκα μετά τα διόδια των αφιδνών. Anyways... τα στρούμφ δε μας ξενερώνουν... τη δουλειά τους κάνουν.

Οχι και συνηθως! Παντα!!!
Σιγα βεβαια τα ουα...κανα 200αρι περιπου.. :p:
Παντως ναι,προσοχη στους μπατσους!
Τωρα τελ. μου σκανε απ τα πιο απιθανα μερη! :nixweiss:
Ν.

manosm3
17-08-05, 18:23
Διαπιστωσα οτι στην Αιγινα δεν εχει πολλες κοπελες καλες! :banghead:

Διαπιστώνω οτι ο stef πρέπει να φάει ΆΜΕΣΑ ban απο το forum. Αν εξαιτίας του βάλει ο μάνος dsl.. τη βάψαμε. Άν με απλή pstn κάνει καμιά 20αριά Post τη μέρα... φανταστείτε τον με dsl..... ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ :banhim:
Διαπιστωσα πως μαλλον εχεις κανει λαθος τις πραξεις! Για ξανατσεκαρε... χεχεχε

Διαπιστωσα πως μερικες μαμαδες ειναι ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΩΡΑΙΕΣ απο τις κορες τους!!!! :yippee: :yippee:

InsaneDriver
17-08-05, 18:59
Eγώ έχω διαπιστώσει ότι κάποιοι δεν λένε να σοβαρευτούν...

Έχουν κάνει το φόρουμ τσιφλίκι τους και ποστάρουν χωρίς ουσία... :banghead:

Geo_3D
17-08-05, 19:35
Απο τις 4ημερες διακοπες μου στη Ζακυνθο διαπιστωσα τα εξης:

*Οι Ζακυνθυνοι ειναι καγκουρες και πολυ επικυνδυνοι οδηγοι ως προς τους αλλους οδηγους,τους πεζους και τους ιδιους τους,τους εαυτους

*Οι δρομοι ειναι στενοι,με ταφρους 2 μετρων το λιγοτερο στα πλαγια σε ολο το μηκος τους.

*Η διαδρομη για το Κερί,ειναι μια γαμάτη ειδικη,με δρομο μετριας προσφησης και τρομερες στροφες!!!

Elias_Z3
18-08-05, 07:19
Απο τις 4ημερες διακοπες μου στη Ζακυνθο διαπιστωσα τα εξης:

*Οι Ζακυνθυνοι ειναι καγκουρες και πολυ επικυνδυνοι οδηγοι ως προς τους αλλους οδηγους,τους πεζους και τους ιδιους τους,τους εαυτους

*Οι δρομοι ειναι στενοι,με ταφρους 2 μετρων το λιγοτερο στα πλαγια σε ολο το μηκος τους.

*Η διαδρομη για το Κερί,ειναι μια γαμάτη ειδικη,με δρομο μετριας προσφησης και τρομερες στροφες!!!
Ολα αυτα που λες τα διαπιστωσα εγω περσι το καλοκαιρι οταν ειχα ενα τρακαρισμα που κατελιξα σε μια τετοια ταφρο, ευτυχως χωρις τραυματισμους αλλα μεγαλες υλικες ζημιες. Οι δρομοι ειναι απαραδεκτοι χωρις συμανση και οι οδηγοι ειναι επικινδυνοι και νομιζουν οτι οι δρομοι τους ανηκουν.

TNT
18-08-05, 07:45
Eγώ έχω διαπιστώσει ότι κάποιοι δεν λένε να σοβαρευτούν...

Έχουν κάνει το φόρουμ τσιφλίκι τους και ποστάρουν χωρίς ουσία... :banghead:

Διαπιστωσα πως αργησες να το διαπιστωσεις αυτο.

Action Man
22-08-05, 11:19
Εχω διαπιστωσει εδω και καιρο οτι η συγχρονη τεχνολογια ειναι για κλωτσιες! :nixweiss:
ΖΗΤΩ Η Ε30.-

Kostas Christ
22-08-05, 11:50
Εχω διαπιστωσει εδω και καιρο οτι η τεχνολογια σε λιγα χρονια ολους τους κ@υλογκαζους να αγοραζουν παλιοτερα αυτοκινητα αφου τα καινουρια δεν θα προσφερουν καμια οδηγικη απολαυση

stef
23-08-05, 08:20
Διαπίστωσα ότι το Μ5 Ε60 έφαγε 3-4 κενές από 996 Turbo(με πρόγραμμα) την προηγούμενη βδομάδα, αλλά πρέπει να παίζει ρόλο ότι ήταν άστρωτο!

Fad3In
23-08-05, 12:39
Εχω διαπιστωσει εδω και καιρο οτι η τεχνολογια σε λιγα χρονια ολους τους κ@υλογκαζους να αγοραζουν παλιοτερα αυτοκινητα αφου τα καινουρια δεν θα προσφερουν καμια οδηγικη απολαυση
Ε,καλα...στανταρ!!!
Ν.

makman
26-08-05, 02:49
Εχω διαπιστωσει εδω και καιρο οτι η τεχνολογια σε λιγα χρονια ολους τους κ@υλογκαζους να αγοραζουν παλιοτερα αυτοκινητα αφου τα καινουρια δεν θα προσφερουν καμια οδηγικη απολαυση


εγω διαπιστωσα οτι εχεις δικιο !!!!!!!!!
τελικα εκανα πολυ καλα που πηρα Ε34 με ABS "μονο"!!!!!! :cheers:

manosm3
26-08-05, 14:19
Διαπιστωσα πως καποιοι εχουν τρομερο κομπλεξ με τη λεξη "mercedes"! :chair:

Geo_3D
26-08-05, 14:40
Διαπιστωσα πως καποιοι εχουν τρομερο κομπλεξ με τη λεξη "mercedes"! :chair:
Εγω διαπιστωνω πως καποιοι εχουν τετοια χαζομαρα στο μυαλο,που βγαζουν συμπερασματα απτο τιποτα

Σαν αστειο γεγονος γραφτηκε.Δεν το βλεπεις και καθε μερα αυτο

Action Man
26-08-05, 14:42
Διαπιστωσα πως καποιοι εχουν τρομερο κομπλεξ με τη λεξη "mercedes"! :chair:
Μανο .....κοψε

manosm3
26-08-05, 14:43
Εγω διαπιστωνω πως καποιοι εχουν τετοια χαζομαρα στο μυαλο,που βγαζουν συμπερασματα απτο τιποτα

Σαν αστειο γεγονος γραφτηκε.Δεν το βλεπεις και καθε μερα αυτο
Ρε συ, πας καλα???!!! Εχεις παθει τιποτα????!!!!!
Σου ειπε κανενας οτι το εγραψα για σενα; :angryfire :angryfire

Kostas Christ
27-08-05, 09:30
Χτες που ανέβηκα στην Αθήνα (Πρώτη μου φορά οδικώς) διαπίστωσα:
1) Μην κάνετε το Πάτρα-Αθήνα και το αντίθετο το μεσημέρι και νωρίς το απόγευμα γιατί γίνεται της εκδιδομένης επί χρημασι γυναικός το σιδηρούν κιγκλίδωμα (της π@#$^&^ς το κάγκελο αλλά πρέπει να είμαστε κόσμιοι)
2) Πολλοί αθηναίοι δεν ξέρουν να οδηγούν μπαίνουν στην Αττική οδό με το Πουντο και πάνε με 100 αριστερή λωρίδα και δεν κάνουν άκρη ούτε με κόρνες φωτά κτλ και ας πας πάνω τους πλακωμένος με 200
3) Είναι φοβερό να κανείς το Αθήνα-Πάτρα στις 4 το πρωί. Πας μέχρι την Κόρινθο με 200 έως 250 (εκτός από μερικά σημεία) και από κει και πέρα χαλαρά με 140 και στο cd σκυλάδικα στο φουλ.
4) Η compact είναι φοβερό αυτοκίνητο και από άποψη αισθητικής και από μηχανικά μέρη (μας έκανε μια μαύρη 325ti μια προσπέραση δεν ξέραμε που να κρυφτούμε)

Fanatic
27-08-05, 11:26
4) Η compact είναι φοβερό αυτοκίνητο και από άποψη αισθητικής και από μηχανικά μέρη (μας έκανε μια μαύρη 325ti μια προσπέραση δεν ξέραμε που να κρυφτούμε)

Ο Fanis ηταν??Φανη που εισαι??Εχεις να δωσεις εξηγησεις!! :dance:

Xeno-318is
27-08-05, 14:37
Telika diapistosa pws einai sxedon adynato na apoxoristis ti beba sou oso kian prepei...(Katarameno foititario!!) Pantws oso kai na me prizoune...dwsto to kwlamaxo na vris tin ygeia sou kai lefta sti tsepi sou...De to dinw lemeeeeee....
Molis diapistosa oti prepei na me dei giatros...DEN EIMAI KALA!! :smashtard

e30
27-08-05, 16:55
ΟΧΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΔΥΝΑΤΟ. Εϊναι ΑΔΥΝΑΤΟ. Ρε πλάκα κάνεις?Δε πα να χεις τέλη,ασφάλειες, βενζίνες κτλ.. αυτό το άτιμο το μουτράκι δε σου πάει η ψυχή ούτε να το δανείσεις. ΜΗ μασάς ρε. Αν σου δίνει κουράγιο και γω φοιτητής είμαι με Ε30 318 και δεν πρόκειται να το αποχωριστώ. Μπορεί να στερούμαι αρκετές φοιτητικές χαρές λόγο δουλειάς... αλλά μη τα θέλουμε όλα δικά μας. Σκέψου τους άλλους που τριγυρνούν με τα λεφορεία και δεν μπορούν να διπλώσουν σε κάθε στροφή. Ενώ εσύ ατιμούλικο αν σου τη δώσει στις 3 τα ξημερώματα το μόνο που έχεις να σκεφτείς είναι το πότε θα κατεβάζεις 2ρα... ναι ναι είμαι απ'τους ρομαντικούς της εποχής..

Xeno-318is
27-08-05, 18:05
Telika DIAPISTOSA pws de to dinw...Opws eipes kiesi..para tis sterisis logo douleias...Den yparxei megaliteri apolausi na vgazeis oti rund-about yparxi me to plai...Ax...THanks re sy....Muftikases ti mera!! Nase kala!! :yippee:

God
27-08-05, 18:11
Molis diapistosa oti prepei na me dei giatros...DEN EIMAI KALA!! :smashtard


Μωρε εσυ εισαι καλα, οι αλλοι που σου λενε να δωσεις τη μπεμπε δεν ειναι! :drive2:

Αστους να λενε. Και εμενα τα ιδια μου λενε. Παντα λεω οτι θα το σκεφτω. Που να τους περασει απο το μυαλο οτι ειμαι σε ηλικια που δεν σκεφτομαι....:ices_ange


Μολις διαπιστωσα οτι 3 συνεχομενα ποστ ειναι απο 3 φοιτητες με 3 Ε30. Σημα κατατεθεν εγινε??


2) Πολλοί αθηναίοι δεν ξέρουν να οδηγούν μπαίνουν στην Αττική οδό με το Πουντο και πάνε με 100 αριστερή λωρίδα και δεν κάνουν άκρη ούτε με κόρνες φωτά κτλ και ας πας πάνω τους πλακωμένος με 200

Τους περνας απο δεξια! :nod:

e30
27-08-05, 19:08
Λείπει ο Varwnos ... μετά φτιάχνουμε φοιτητοclub e30. God από τι βλέπω είσαι Νίκαια μήπως είσαι και Τει πειραιά κατα τύχη? :)... Ε30 το αυτοκίνητο του φοιτητή...

Όσο για τις προσπεράσεις από δεξιά δεν τις συνιστώ... προσπέραση από πάνω μόνο!!!!

God
27-08-05, 19:14
Λείπει ο Varwnos ... μετά φτιάχνουμε φοιτητοclub e30. God από τι βλέπω είσαι Νίκαια μήπως είσαι και Τει πειραιά κατα τύχη? :)... Ε30 το αυτοκίνητο του φοιτητή...

Όσο για τις προσπεράσεις από δεξιά δεν τις συνιστώ... προσπέραση από πάνω μόνο!!!!

ΤΕΙ Αθηνων. Κοντα πεφτει. :nod:
Δεν εβγαλα αρκετα μορια για ΤΕΙ Πειραια, τι να κανω...

Απο πανω δεν κανω, τωρα περασα καινουργια λαστιχα..... :drive2:

e30
27-08-05, 19:25
Σε περίπτωση που δεν μπορείτε να κάνετε προσπέραση από πάνω.. δοκιμάστε μέσα στη στροφή... δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα...αρκεί να μη σου φύγει.

.. Γενικά πάντως σε κάθε κινήσή σας ΠΡΟΣΕΞΤΕ τους μηχανόβιους αξίζουν το σεβασμό μας.

Thunder M3
27-08-05, 20:15
Σημερα διαπιτσωσα για ακομα μια φορα οτι περπαταμε τα περιποιημενα και αγαπημενα μπεμπινια μας σε δρομους χειροτερους και απ' τους τριτοκοσμικους! Οτι καποιοι επιτελους (εργολαβοι και πολιτεια) θα πρεπει να αρχισουν να ενδιαφερονται για την ποιοτητα των δρομων που παραδιδουν και παραλαμβανουν καθως και για την αποκατασταση των εκ των υστερων κακοτεχνιων...
Επισης διαπιστωσα σημερα για 5η(!) :chair: φορα την κατασκευαστικη μαλ@κι@ που εχουν κανει οι Γερμανοι στο Ε30 σχετικα με το μικρο καρτερ του Μ40 το οποιο βρισκεται εμπρος και χαμηλοτερα απο τον μπροστινο αξονα και σπαει με το παραμικρο. :icon02:
Το ξαναεσπασα σημερα σε μια κοντρα με ενα MERC D220 στην Ηρακλειου. :banghead:

Fanatic
27-08-05, 20:36
ΤΕΙ Αθηνων. Κοντα πεφτει. :nod:
Δεν εβγαλα αρκετα μορια για ΤΕΙ Πειραια, τι να κανω...



ΤΕΙ Αθηνας εδω!Οχι με Ε30 αλλα Ε21....βεβαια απο φετος μια φορα την εβδομαδα θα παταω και πολυ ειναι.... :whip:

manosm3
27-08-05, 23:49
2) Πολλοί αθηναίοι δεν ξέρουν να οδηγούν μπαίνουν στην Αττική οδό με το Πουντο και πάνε με 100 αριστερή λωρίδα και δεν κάνουν άκρη ούτε με κόρνες φωτά κτλ και ας πας πάνω τους πλακωμένος με 200

Welcome to our world! ;) :banghead:

Εγω διαπιστωσα πως ο ερωτας εχει πολλα προσωπα.... :wub:
Διαπιστωσα, ακομα, οτι μετα την παρακολουθηση της ταινιας "Το Νησι" εγινα πιο ρομαντικος... Θα φτιαξω, που θα παει...;

V@rwnos
28-08-05, 01:57
Λείπει ο Varwnos ... μετά φτιάχνουμε φοιτητοclub e30. God από τι βλέπω είσαι Νίκαια μήπως είσαι και Τει πειραιά κατα τύχη? :)... Ε30 το αυτοκίνητο του φοιτητή...

Όσο για τις προσπεράσεις από δεξιά δεν τις συνιστώ... προσπέραση από πάνω μόνο!!!!
Κι εγώ εδώ, κι εγώ με Ε30,
Ρε Σίμο λες να το κάνουμε το φοιτητοclub e30?!
Ε30 Η ΒΜW ΤΟΥ ΦΟΙΤΗΤΗ


Επισης διαπιστωσα σημερα για 5η(!) :chair: φορα την κατασκευαστικη μαλ@κι@ που εχουν κανει οι Γερμανοι στο Ε30 σχετικα με το μικρο καρτερ του Μ40 το οποιο βρισκεται εμπρος και χαμηλοτερα απο τον μπροστινο αξονα και σπαει με το παραμικρο. :icon02:
Το ξαναεσπασα σημερα σε μια κοντρα με ενα MERC D220 στην Ηρακλειου. :banghead:
Άσε φίλε σε καταλαβαίνω,κι εγω μετράω 3 καρτερ,Τη μια απο τις οποίες έσπασα και το μικρό και το μεγάλο.

Kostas Christ
28-08-05, 14:30
Οπως εχω ξαναπει αυτη την εποχη ειμαι ερωτευμενος με την 318 Ε30 του ξαδερφου μου ο οποιος ειναι βλακας και θελει να το πουλησει. Προσπαθω να τον πεισω να το κρατησει για κανα δυο χρονακια και να το παρω μολις παρω διπλωμα και μπω στο πανεπιστημιο. Οντως ειναι η μπεμπε του φοιτητη αφου ειναι ιδιαιτερως προσιτη.

Οι δικοι μου ειναι εντελως αντιθετοι στην ιδεα και μονο να αγορασω σε 18 μηνες μπεμπε γιατι το θεωρουν σκοτωστρα εγω ομως ειμαι τρελος γι' αυτο το μουτρακι λιγη βοηθεια!!!!!!!! :offtopic:

God
28-08-05, 15:26
Οι δικοι μου ειναι εντελως αντιθετοι στην ιδεα και μονο να αγορασω σε 18 μηνες μπεμπε γιατι το θεωρουν σκοτωστρα εγω ομως ειμαι τρελος γι' αυτο το μουτρακι λιγη βοηθεια!!!!!!!!


Εμενα παλι με επιδοτησαν να το παρω γιατι δεν ηθελαν να σκοτωθω. :D

Ελεγα να παρω κανενα Corsa η Polo...μολις το ειπα του πατερα μου (40 χρονια στο τιμονι εχει πιασει τα παντα) ηρθε η ατακα...."Σου ειπε κανεις οτι δεν αγαπαω τα παιδια μου?". Ειχα μαζεψει τα περισσοτερα, μου εδωσε και τα υπολοιπα και πηρα το 316 Ε30. Ποιο ειναι σκοτωστρα, το BMW που και πολυ πιο δεμενο αμαξι ειναι και αργοστροφο η τα μικρα που ειναι σαν παιχνιδια και τρεχουν σαν διαολακια, και μολις τρακαρεις με ποδηλατο σπας το ποδι σου? Προτιμω τη μπεμπε, η μονη γυναικα που δεν σε προδιδει ποτε. :D

Εχω τρακαρει 3 φορες, η για ακριβεια με εχουν χτυπησει 3 φορες. Και τις 3 φορες επαθα μικρες ζημιες σχετικα (φτερα καπο προφυλακτηρες πορτες...φαρνατζοδουλιες) και εγω ουτε τρανταχτηκα απο την θεση μου και τα 2 στα 3 αυτοκινητα που με χτυπησαν πηγαν ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ, σαν τσιγαροχαρτα διπλωσαν. Που να πεσουν πουθενα με χιλιομετρα. Που να τα χτυπησω και εγω! :tapedshut



Μολις διαπιστωσα οτι οι γονεις σου δεν ξερουν απο αυτοκινητα.....

Μολις διαπιστωσα οτι ονειρευομαι την στιγμη που θα μου πεταχτει κανενα smart μπροστα μου απο στοπ....ποδοσφαιρο θα παιξουμε! :idea:

Xeno-318is
28-08-05, 16:29
Mia fora me trakarane me ena fiesta kai perasa to miso kalokeri sto nosokomeio...Ena atyxo vitara pou tolmise na vgei apo stop kai na skasei panw sto dexi ftero mou...espase mexri kai psalidia,kai hr8e h express na to parei...
E 30 & E21 to autokinito tou foititi ...kias min exi 450 aerosakous kai 200 ilektronikes m@l@kies...Opios 8eli as pesi panw mou....Mpoxoxoxoxoo!!! :icon42:

e30
28-08-05, 19:26
Δεν φτιάχνονται πλέον τέτοια αυτοκίνητα.-! :icon36: :icon36:

Όσο για το Ε30 φοιτητο club θα ήταν μια καλή ιδέα εφόσον δεν υπήρχε το συγκεκριμένο club. Εγώ αυτό που θα πρότεινα είναι να γίνουν κατηγορίες για το κάθε μοντέλο Ε21,Ε30 κτλλλ.. γιατί αν και υπάρχουν θεικά πόστ, αυτά είναι διάσπαρτα σε όλο το site.

Αν πάλι επιμένετε μπορούμε σε συννενοηση με τους administratores να φτιάξουμε ένα χωρο στο site μόνο για φοιτητικά Ε30 :chair:

whatever.. προτάσεις κάνουμε.

Ακόμη θα πρότεινα στα παιδάκια που κυκλοφορούν με τη merc του μπαμπά να μη δοκιμάζουν να διπλώσουν μέσα σε στροφή και ειδικά εκεί που μέχρι πριν λίγα δευτερόλεπτα δίπλωσε επιδεικτικα ένα Ε30...είναι σίγουρο ότι σκάσουν στο πεζοδρόμιο.

manosm3
28-08-05, 22:36
Αν πάλι επιμένετε μπορούμε σε συννενοηση με τους administratores να φτιάξουμε ένα χωρο στο site μόνο για φοιτητικά Ε30 :chair:

whatever.. προτάσεις κάνουμε.
Και για μαθητικα Ε36! :D :p:


Ακόμη θα πρότεινα στα παιδάκια που κυκλοφορούν με τη merc του μπαμπά να μη δοκιμάζουν να διπλώσουν μέσα σε στροφή και ειδικά εκεί που μέχρι πριν λίγα δευτερόλεπτα δίπλωσε επιδεικτικα ένα Ε30...είναι σίγουρο ότι σκάσουν στο πεζοδρόμιο.

αχαχαχαχα Κι εγω το επαθα προχτες αυτο, ημουν σε μια πλατεια κι εμπαινα με τις πορτες, κι ενας με μπεζ ΜΒ c200 (μαλλον) προσπαθησε να με ακολουθησει αλλα δεν μπορεσε! :flipa:

God
29-08-05, 00:14
Ακόμη θα πρότεινα στα παιδάκια που κυκλοφορούν με τη merc του μπαμπά να μη δοκιμάζουν να διπλώσουν μέσα σε στροφή και ειδικά εκεί που μέχρι πριν λίγα δευτερόλεπτα δίπλωσε επιδεικτικα ένα Ε30...είναι σίγουρο ότι σκάσουν στο πεζοδρόμιο.


Προτεινω το ιδιο ΕΙΔΙΚΑ οταν το αμαξι δεν ειναι Merc αλλα Civic......

...αν δειτε κανενα civic σημερα-αυριο ανεβασμενο στην πλατεια κρηνης απο την πανω μερια, μουτζωστε τον. :icon18:
Και μαθετε του καποιος οτι αν δεν ειναι πισωκουνα δεν διπλωνει αλλα παει οπου λαχει. :deal:



ΥΓ. Και για συνταξιουχους με Ε90. Μηπως υπερβαλουμε? :takecover

TheCondor
29-08-05, 00:30
Eγω διαπιστωνω οτι η μπεμπα μου θα ταιριαζε τελεια με μενα και μια αλλη μπεμπα μεσα αλλα δυστυχως δεν υπαρχει τετοια περιπτωση .... :(

NIKOS 320Ci
29-08-05, 01:56
!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kostas Christ
29-08-05, 08:03
Ακόμη θα πρότεινα στα παιδάκια που κυκλοφορούν με τη merc του μπαμπά να μη δοκιμάζουν να διπλώσουν μέσα σε στροφή και ειδικά εκεί που μέχρι πριν λίγα δευτερόλεπτα δίπλωσε επιδεικτικα ένα Ε30...είναι σίγουρο ότι σκάσουν στο πεζοδρόμιο.

Ντεν νριπλωνουν τα Μερσεντε καρντια μου.
Το () δεν βγαινει ουτε πατωντας το κουμπακι στο ταμπλο αφου οι ηλιθιοι θεωρουν αναξιους τους οδηγους να οδηγησουν ενα πισωκινητο οπως του αρμοζει ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ

:idea: Τωρα το καταλαβα ξερουν οτι ολα τα κουλαδια παιρνουν μερσεντε και προσπαθουν να τα κρατησουν στη ζωη σε περιπτωση που προσπαθησουν να μιμηθουν τον πλουμιστο.

Kostas Christ
29-08-05, 08:05
To ESP ειναι αυτο που δεν βγαινει σορυ για το()

Fanatic
29-08-05, 08:09
Ντεν νριπλωνουν τα Μερσεντε καρντια μου.
Το () δεν βγαινει ουτε πατωντας το κουμπακι στο ταμπλο αφου οι ηλιθιοι θεωρουν αναξιους τους οδηγους να οδηγησουν ενα πισωκινητο οπως του αρμοζει ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ.

Καλο ειναι να μην λεμε ανακριβειες και επιπλεον ας σταματησουμε αυτο το πραγμα με τις Mercedes..λες και ειμαστε τπτ κομπλεξικοι που ψαχνουμε αφορμη να τους την πουμε.....τα Mercedes μια χαρα διπλωνουν να ειστε σιγουροι....τα ηλεκτρονικα βγαινουν αλλα δεν βγαινουν ΕΝΤΕΛΩΣ...δηλαδη,το αντισπιν βγαινει αλλα στο παρατεταμενο drift μπαινει το esp και ισως το κοβει αλλα προς θεου μην λεμε οτι δεν μπορουν να πανε με το πλαι....επιτρεπει στον τροχο να χασει προσφυση κανονικα απλα δεν επιτρεπει το παρατεταμενο πλαγιο γλυστριμα....

manosm3
29-08-05, 09:06
Καλο ειναι να μην λεμε ανακριβειες και επιπλεον ας σταματησουμε αυτο το πραγμα με τις Mercedes..λες και ειμαστε τπτ κομπλεξικοι που ψαχνουμε αφορμη να τους την πουμε.....τα Mercedes μια χαρα διπλωνουν να ειστε σιγουροι....τα ηλεκτρονικα βγαινουν αλλα δεν βγαινουν ΕΝΤΕΛΩΣ...δηλαδη,το αντισπιν βγαινει αλλα στο παρατεταμενο drift μπαινει το esp και ισως το κοβει αλλα προς θεου μην λεμε οτι δεν μπορουν να πανε με το πλαι....επιτρεπει στον τροχο να χασει προσφυση κανονικα απλα δεν επιτρεπει το παρατεταμενο πλαγιο γλυστριμα....
Πες τα βρε Στελιο!! Αν χρησιμοποιησεις ποδοφρενο ολα διπλωνουν! :smashtard :D :icon18:

Action Man
29-08-05, 11:17
Χθες επιστρεφωντας απο Ναυπλιο διαπιστωσα οτι θελω καινουργιο μοτοσακο...

manosm3
29-08-05, 12:07
Eγω διαπιστωσα οτι ειχα Αγιο οταν καθαριζα το μηχανοστασιο της Ε36 κι εκλεισε το καπο απο τον πολυ αερα... Ευχαριστω Θεουλη μου!

Xeno-318is
29-08-05, 15:18
Egw pali diapistosa pws klasikka...ksefigame ektos thematos! Pali kala pou mas epanefere stin taksi o Action Man..... Diapistosi.... :idea:

manosm3
29-08-05, 15:37
Εγω διαπιστωσα οτι το τοπικ "Διαπιστωσεις 2" εχει πολλες διαπιστωσεις! :kissass: :ices_ange

Z3 Fat Bastard
29-08-05, 15:56
Την Τεταρτη 24 Αυγουστου διαπιστωσα οτι θελω δισκο........ κατα την γρηγορη αλλαγη απο πρωτη σε δευτερα ..... :shakehead

Dark_Niaou
29-08-05, 19:29
Την Τεταρτη 24 Αυγουστου διαπιστωσα οτι θελω δισκο........ κατα την γρηγορη αλλαγη απο πρωτη σε δευτερα ..... :shakehead

ποσα χλμ εχεις κάνει;; Είναι πολλααααα τα άλογα Νικο.....

Z3 Fat Bastard
30-08-05, 07:21
ποσα χλμ εχεις κάνει;; Είναι πολλααααα τα άλογα Νικο.....

Γεια σου ΝΙΑΟΥ,

46.090 Χλμ, εκ των οποιων το 74,85 % εχει γινει καπως "πλαϊνα" ... :drive2:

Επισης να ξαναθυμισω, παλι ακομα μια φορα ξανα, οτι τα αναγραφομενα χλμ ειναι μπροστινων τροχων και ΟΧΙ πισω τροχων.

manosm3
02-09-05, 01:22
Διαπιστωσα πως ειμαι μεγαλος καφτης! Μετα απο 1.5 μηνα χρησης του ποδηλατου μου και 220.46 χμ, χρειαζομαι αλλαγη στο πισω λαστιχο! ΠΙΣΩ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΦΑΓΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΛΟΚΕ ΣΟΥ!!!!!!! :D :dance:
Διαπιστωσα επισης οτι το σημα της bmw θα με ακολουθει παντου!!!

DaRk_AnGeL
02-09-05, 14:45
Απο μια πρόχειρη ματιά που έριξα σε nicknames-προφίλ-garage διαπίστωσα οτι οι πλειοψηφία αυτών που το Nickname τους περιλαμβάνει το Μ ή ///Μ ή Μ3 .. δεν έχουν αυτοκίνητο Μ. :chair:

alexk
02-09-05, 15:38
Παρακαλώ, οι νέες διαπιστώσεις στο thread Διαπιστώσεις 3.

Fanatic
02-09-05, 16:01
Κλειδωνουμε αυτο λοιπον...... :ices_ange