PDA

Επιστροφή στο Forum : Σχολή Οδήγησης


yodas
24-06-09, 12:35
Καλησπέρα παιδιά.

Ο βαφτισιμιός μου μόλις έγινε 19 και ο μπαμπάκας του αποφάσισε να του αγοράσει ένα πολύ ωραίο 120.

Επειδή το βλέπω σχετικά νωρίς για να αρχίσει τα μπαξίματα και καθότι είναι η πρώτη του επαφή με πισωκίνητο είπα να του κάνω δώρο σεμινάριο ασφαλούς οδήγησης.

Έχει πάρει το μάτι σας τίποτε στην ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλονίκης ή πρέπει να τον κατεβάσω Αθήνα σε Ιαβέρη και 4Τ;

MaSt0RaS
24-06-09, 12:49
τι καλος μπαμπας ειναι αυτος...:):)
κατεβα athens... αλλο που δεν θες θα κανεις και βολτα..:):)

Ξεχασα το σημαντικοτερο καλα και ασφαλει χλμ!

crazy_beaver
24-06-09, 14:58
Πολυ καλη κινηση!Μπραβο σου!!!!!!

E36 M POWER
24-06-09, 15:13
:clap:1000 μπραβο και απο εμενα.....:clap:

Z3_Roadster
24-06-09, 18:57
Καλησπέρα και μπράβο και απο εμένα για αυτήν τη σωστή κίνηση...

Κάπου είδε το μάτι μου για μια πινακίδα σχολής ασφαλούς οδήγησης πίσω απο τα Carrefour της Πυλαίας...μπαίνεις στον κυκλικό κόμβο που είναι πριν τα Carrefour και βγαίνεις απο το δρόμο-έξοδο που είναι ακριβώς ΠΡΙΝ το δρόμο που σε βγάζει στο parking του Carrefour και συνεχίσεις ευθεία έχει μια πινακίδα . ΔΕΝ γνωρίζω αν λειτουργεί και που ακριβώς είναι αλλά δεν έχεις να χάσεις αν πας μια βολτούλα.

Κατα καιρούς πάντως έχω ακούσει ότι οργανώνονται τέτοιου είδους σεμινάρια και στην πίστα των Σερρών απο γνωστά περιοδικά.

yodas
25-06-09, 11:20
Ευχαριστώ παιδιά. Ζ3 θα το ψάξω αύριο κιόλας για να δω τι είναι. Στην τελική θα επικοινωνήσω με τον ιαβέρη (τον οποίο τον λατρεύει ο πιτσιρικάς) και θα πάμε Αθήνα. Επι ευκαιρία να κάνω και εγώ ένα μαθηματάκι. Πάντως θεωρώ πως αν όλοι κάνανε έστω και ένα σεμινάριο κάποια στιγμή σχετικά με την ασφαλή οδήγηση θα τους άνοιγε τα μάτια σε πάρα πολλά καθημερινά πράγματα τα οποία ίσως να μην έχουν την προσοχή να καταλάβουν και να αντιμετωπίσουν. Απλά είναι κρίμα και ολόκληρη Βόρεια Ελλάδα να μην έχει μια σχολή επιπέδου.

bill987
25-06-09, 11:31
Καλησπέρα παιδιά.

Ο βαφτισιμιός μου μόλις έγινε 19 και ο μπαμπάκας του αποφάσισε να του αγοράσει ένα πολύ ωραίο 120.

Επειδή το βλέπω σχετικά νωρίς για να αρχίσει τα μπαξίματα και καθότι είναι η πρώτη του επαφή με πισωκίνητο είπα να του κάνω δώρο σεμινάριο ασφαλούς οδήγησης.

Έχει πάρει το μάτι σας τίποτε στην ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλονίκης ή πρέπει να τον κατεβάσω Αθήνα σε Ιαβέρη και 4Τ;

Τέτοιο νονό έπρεπε να είχαν όλα τα τα παιδιά!!!
:+1::+1::+1:

bimmer-corfu
25-06-09, 12:18
Τέτοιο νονό έπρεπε να είχαν όλα τα τα παιδιά!!!
:+1::+1::+1:

Σωστός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yodas
25-06-09, 16:18
Παιδιά ευχαριστώ για την υποστήριξη. Πήρα τηλέφωνο στην Αθήνα και σε 2 βδομαδούλες κατεβαίνω με τον μικρό να κάνουμε το σεμινάριο. Μόλις γίνει θα σας ενημερώσω για εντυπώσεις κτλ.

veliopou
25-06-09, 16:25
Το έκλεισες δηλαδή?
πες μας λίγο χρονική διάρκεια σεμιναρίου και τιμή. αν δεν μπορείς στείλε pm
ευχαριστώ

MaSt0RaS
25-06-09, 16:30
Παιδιά ευχαριστώ για την υποστήριξη. Πήρα τηλέφωνο στην Αθήνα και σε 2 βδομαδούλες κατεβαίνω με τον μικρό να κάνουμε το σεμινάριο. Μόλις γίνει θα σας ενημερώσω για εντυπώσεις κτλ.
Που ακριβως?

ΡΕ παιδες κανονιστε να παμε ολοι μαζι απο σεπτεμβριο... !

yodas
25-06-09, 16:32
Mastoras στον Ιαβέρη έκλεισα. Βρήκα ένα conne και το τακτοποίησε αυτός. Θα πάμε με μια φαρμακευτική που κάνει στα μέλη της εκπαίδευση και μπηκαμε τσόντα. Αλλά όποτε θέλετε κανονίζουμε και κατεβαίνουμε πάλι. Εκδρομή και παρέα και είμαι μέσα

MaSt0RaS
25-06-09, 16:37
Mastoras στον Ιαβέρη έκλεισα. Βρήκα ένα conne και το τακτοποίησε αυτός. Θα πάμε με μια φαρμακευτική που κάνει στα μέλη της εκπαίδευση και μπηκαμε τσόντα. Αλλά όποτε θέλετε κανονίζουμε και κατεβαίνουμε πάλι. Εκδρομή και παρέα και είμαι μέσα

ναι πες μας εντυπωσεις.. τωρα το ειπα σε εναν Mod μηπως και γινει κανενα καλο βημα:):)