PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΓΓΕΛΙΑ


giorgos patra
15-07-09, 14:00
δεν μπωρω να γραψω αγγελια στο ζητηται. δεν ξερω γιατι???????????????????????

MiSSLiTTleDeVil
15-07-09, 14:07
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=19203


http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=20297

giorgos patra
15-07-09, 22:09
το εκανα αλλα ακομα τιποτα. γιατι?????????????

konas
15-07-09, 22:26
το εκανα αλλα ακομα τιποτα. γιατι?????????????

Για να βαλεις αγγελια πρεπει να εισαι ενεργο μελος. Η επομενη λιστα ενεργων μελων απο 30/9:

Η παρακάτω λίστα περιλαμβάνει τα ενεργά μέλη του BMW-Motorsport.gr και ισχύει μέχρι 30/09/09 οπότε και θα εκδοθεί νέα λίστα.

Ως ενεργό χαρακτηρίζεται το μέλος που συμμετέχει στις διαδικασίες του φόρουμ (απλά έχει κάνει login το τελευταίο μήνα) και έχει συμπληρώσει το ονοματεπώνυμό, τη διεύθυνση και το τηλέφωνό του/της στο "προφίλ χρήστη"!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=299211&postcount=1

Αλλα και συ πρωτο ποστ και αγγελία?

giorgos patra
16-07-09, 00:15
δεν θελω να πουλησω κατι!!! απλα κατι ψαχνω,
το οτι δεν γραφω δεν σημαινει οτι δεν επισκεφτομαι κ παρακολουθω τα θεματα:thumbsdow

Fairytale
16-07-09, 00:34
'Αριστα, υπάρχει λοιπόν στην συγκεκριμένη ενότητα μια διαδικασία. Είναι γραμμένη σε όλες τις υποενότητες στην ενότητα Πωλήσεις και Ανταλλαγές. Μπορείς να το δεις εδώ: http://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=119 διάλεξε όποια θες και θα δεις την ανακοίνωση πάνω-πάνω.
C U out there

giorgos patra
16-07-09, 01:05
Το περιεχόμενο διαγράφεται αφού είναι εκτός κανόνων του forum.

Fairytale
16-07-09, 01:41
Μάλλον δεν διάβασες αυτά που έγραψα, δες το link που σου έγραψα. Εδώ δεν είναι ο χώρος να βάλεις την αγγελία σου, επειδή δεν θες να κάνεις όσα πρέπει για να την βάλεις εκέι που πρέπει.
Επίσης δεν νομίζω να είδες κανέναν να γράφεις με greeklish... διάβασε και τους κανόνες του forum...
Μάλλον δεν παρακολουθείς τελικά αρκετά το forum. :D
C U out there

patrinos
16-07-09, 13:52
Μάλλον δεν διάβασες αυτά που έγραψα, δες το link που σου έγραψα. Εδώ δεν είναι ο χώρος να βάλεις την αγγελία σου, επειδή δεν θες να κάνεις όσα πρέπει για να την βάλεις εκέι που πρέπει.
Επίσης δεν νομίζω να είδες κανέναν να γράφεις με greeklish... διάβασε και τους κανόνες του forum...
Μάλλον δεν παρακολουθείς τελικά αρκετά το forum. :D
C U out there

ε μην γινεσαι και τετοιος ρε νικο αφου εισαι καλο παιδι... αν και εδω που τα λεμε μου φανηκε αστειο τοσο οσο να με ακουσουν ολοι στο γραφειο να γελαω..

giorgos patra
16-07-09, 16:06
πες τα ρε πατριωτη .αμεσως να μας τιν πουνε.

patrinos
16-07-09, 16:12
πες τα ρε πατριωτη .αμεσως να μας τιν πουνε.

ο συγκεκριμενος moderator ειναι πολυ καλο παιδι οποτε να τον συμπαθας για αυτο που ειπε....εν τη ριμη του λογου του ξεφυγε.χαχα:bowdown:

johndial
16-07-09, 16:25
ο συγκεκριμενος moderator ειναι πολυ καλο παιδι οποτε να τον συμπαθας για αυτο που ειπε....εν τη ριμη του λογου του ξεφυγε.χαχα:bowdown:

τελικά δεν μας είπες στη φωτογραφία που έχεις στην υπογραφή σου εσύ είσαι μικρός.........?????

Τελικά τι έψαχνε ο νέος φίλος από την Πάτρα???

Speedy
16-07-09, 16:38
ο συγκεκριμενος moderator ειναι πολυ καλο παιδι οποτε να τον συμπαθας για αυτο που ειπε....εν τη ριμη του λογου του ξεφυγε.χαχα:bowdown:

Και να προσθεσω οτι παντα ειναι παρον σε τετοια θεματα!!!:+1:

e60///M
16-07-09, 17:12
Για δες εδω πατριωτη!!!
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=18189&page=40

lykos_m3
16-07-09, 17:53
Για να βαλεις αγγελια πρεπει να εισαι ενεργο μελος. Η επομενη λιστα ενεργων μελων απο 30/9:



http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=299211&postcount=1

Αλλα και συ πρωτο ποστ και αγγελία?

γιατι για να βαλεις αγγελια πρεπει να εισαι καιρο;

Speedy
16-07-09, 18:29
γιατι για να βαλεις αγγελια πρεπει να εισαι καιρο;


Για να μπορεις να βαλεις αγγελια θα πρεπει να εισαι μελος!
Πρεπει να συμπηρωσεις ολα τα στοιχεια στο προφιλ σου και να βγει η καινουργια λιστα στην οποια θα εισια μεσα.

Ειναι απλο!

konas
16-07-09, 20:19
γιατι για να βαλεις αγγελια πρεπει να εισαι καιρο;

Δεν ειπα οτι πρεπει να εισαι καιρο.

Αλλά συνηθως οταν μπαινεις σε μια παρεα, λες πρωτα ενα γεια, μια καλημερα βρε αδερφε, δυο λογια για σενα....

E36-Hartge
16-07-09, 20:33
Ναι είδα κι'εγω που είπα καλημέρα τι έγινε...έφαγα πόρτα....
Α! και τώρα που ξαναμίλησα ούτε στην επόμενη λίστα θα είμαι.

Speedy
16-07-09, 21:05
Ναι είδα κι'εγω που είπα καλημέρα τι έγινε...έφαγα πόρτα....
Α! και τώρα που ξαναμίλησα ούτε στην επόμενη λίστα θα είμαι.


κατσε ρε συ χουντα εχουμε και τα λες αυτα?Γιατι να μην εισαι στην επομενη λιστα?
Η λιστα δεν εξαρτατε απο τα γραφωμενα των μελων...

E36-Hartge
16-07-09, 21:17
Γιατί δεν ήμουν τότε σε αυτή τη λίστα?
Δεν είμαι μέλος εγώ?
Κάτι θα κάνω λάθος αλλα μέχρι να το βρω μπορεί να μην υπάρχουν λίστες με ενεργά μελη

konas
16-07-09, 21:18
Γιατί δεν ήμουν τότε σε αυτή τη λίστα?
Δεν είμαι μέλος εγώ?
Κάτι θα κάνω λάθος αλλα μέχρι να το βρω μπορεί να μην υπάρχουν λίστες με ενεργά μελη

εχεις συμπληρωσει ολα τα απαραιτητα στοιχεια σου κανονικα, και δεν μπηκες στη λιστα?

Παραξενο μου φαινεται

E36-Hartge
16-07-09, 21:26
Απο όσο γνωρίζω τα έχω συμπληρώσει όλα.
Εκτός και αν ενεργό μέλος είναι αυτο που έρχετε και σε διάφορες συναντήσεις.
Αυτό δεν το έχω κάνει ακόμα.

Speedy
16-07-09, 21:37
οχι φιλε στην συνατντηση παει οποιος θελει!
Εγω εξακολουθο να πιστευω οτι κατι δεν εχεις συμπληρωση σωστα,αλλα και παλι αν ειχες αυτο το προβλημα γιατι δεν το ανεφερες σε καποιον mods..

E36-Hartge
16-07-09, 22:09
Είχε συζητηθεί και πιο παλιά το θέμα και η αλήθεια είναι οτι περίμενα να είμαι μέσα στα ενεργά μελη.

E36-Hartge
16-07-09, 22:12
Και όσο για την συνάντηση δεν είναι το θέμα αν θέλω απλά δεν κατάφερα ακόμα να έρθω πιστεύω να έρθω σύντομα όμως

Speedy
16-07-09, 22:19
Είχε συζητηθεί και πιο παλιά το θέμα και η αλήθεια είναι οτι περίμενα να είμαι μέσα στα ενεργά μελη.


Μιλα σε εναν Mods.. και ειμαι σιγουρος οτι θα λυθει το θεμα!!

giorgos patra
16-07-09, 23:50
Το περιεχόμενο διαγράφεται αφού είναι εκτός κανόνων του forum.

Fairytale
17-07-09, 04:12
Απο όσο γνωρίζω τα έχω συμπληρώσει όλα.
Εκτός και αν ενεργό μέλος είναι αυτο που έρχετε και σε διάφορες συναντήσεις.
Αυτό δεν το έχω κάνει ακόμα.Δεν είναι συμπληρωμένο ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ. Μόνο ένα ΑΒΔΗΡΑ αναγράφεται. Υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος που προσπαθείς να δημιουργήσεις στα υπόλοιπα μέλη λάθος εντυπώσεις;
Το ποιές είναι οι προυποθέσεις για να γίνει κάποιος ενεργό μέλος είναι γραμμένες σε διάφορα σημεία της ενότητας των αγγελιών. Πρέπει να προσπαθήσεις για να μην τις δεις. Δες σε παρακαλώ το link που έχω παραθέσει πιο πάνω.
C U out there

patrinos
17-07-09, 08:19
τελικά δεν μας είπες στη φωτογραφία που έχεις στην υπογραφή σου εσύ είσαι μικρός.........?????

Τελικά τι έψαχνε ο νέος φίλος από την Πάτρα???

στην φωτο ειναι ο αδερφος μου.. εγω μικρος ημουν πολυ πιο ασχημος...
και τα στοιχεια σου αν εχεις συμπληρωσει γιωργο πρεπει να περασει πρωτα καποιος καιρος μεχρι να γινει ταυτοποιηση(?) μια συγκεκριμενη ημερομηνια που ειναι πρωκαθορισμενη και μετα μπορεις να εισαι εντελως ενεργο μελος και να βαζεις αγγελιες

eNeRGy
17-07-09, 08:38
Πως μπορει να γινει ταυτοποιηση ρε παιδια... δηλαδη εγω αν βαλω σταματης καραφωτης σε μια διευθυνση Δροσια-αττικης με ενα σωστο τηλεφωνο περιοχης, υπαρχει περιπτωση να βρειτε οτι δεν ειμαι...
Πιστευω οτι το συστημα εξακριβωσης ειναι μουφα και μονο μπελαδες προκαλει για τις αγγελιες...
Εκτος αν συνδεεται το forum με την ασφαλεια αθηνων και κανετε εξακριβωση στοιχειων, που και παλι, δυσκολο να γινει με non-static IP...
Μονο τον χρονο μας-σας να χανετε...!

konas
17-07-09, 08:42
Δεν νομιζω οτι γινεται πιστοποιηση στοιχειων ή ταυτοποίηση για να γινει κανεις ενεργο μελος, παρά μονο στη περιπτωση που γραφει καποιος αρνητικα σχολια για καποιον επαγγελματια (πχ συνεργειο) ωστε να μην εχει νομικα προβληματα το φορουμ.

stelmaniac
17-07-09, 08:54
Θα παρακαλουσα τα παιδια τα οποια μετα απο 6+ μηνες στο φορουμ δεν εχουν καταλαβει ακομα τι πρεπει να κανουν για να βαζουν αγγελιες, να ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ την καταλληλη ενοτητα που αφορα το συγκεκριμενο θεμα. Ειναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΓΙΑ ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΑ ΥΓΕΙΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ να ρωτουν ΑΚΟΜΑ τι πρεπει να κανουν και αντι να διαβασουν, να εξαντλουν τη φαντασια τους φτιαχνοντας σεναρια δολοπλοκιων για ταυτοποιησεις και παρακολουθησεις...Σας παρακαλω, επειδη κουραστικα αυτο το μαρτυριο καντε κατι: ΔΙΑΒΑΣΤΕ http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=8027 Δε μπορει ουτε αυτοι που το συνεταξαν να ειναι ηλιθιοι, ουτε εμεις καθυστερημενοι που δεν το καταλαβαινουμε....Μη ασχολειστε ΜΟΝΟ με τα μαλλιοτραβηγματα...

eNeRGy
17-07-09, 10:10
Mαλλον εσυ δεν καταλαβες... και αρχισες τα μαλιοτραβηγματα (Ειναι αδιανοητο για καποιον διανοητικα υγειη blah blah)!

Εγω αn μενω στην Ανω Ραχουλα, οδος τυροκαυτερης 32 και θα γινω ενεργο μελος... δηλαδη το Σεπτεμβρη θα εχει καποιος αποδεχτει οτι μενω εκει και θα βαζω πολλες αγγελιες, αλλα μεχρι τοτε που εχω την σωστη διευθυνση δεν μπορω να βαλω καμια!...

Το συστημα αυτο εχει τρυπα, και μαλιστα μεγαλη... πρεπει να αλλαξει, μην ειστε σαν τους καθολικους που αναγνωρισαν οτι η γη δεν ειναι επιπεδη με τον Παπα Ιωαννη Παυλο περιπου το 2000 και μας λετε να διαβασουμε τους κανονες... αφου ειναι οχι μονο γραφειοκρατικοι αλλα και ΧΑΖΟΙ κανονες!

Ναι, και ενας admin μπορει να κανει λαθη... και ενας user μπορει να του τα υποδειξει... το θεμα ειναι ποσο ανοικτομυαλοι ειναι και οι δυο ωστε να το συζητησουν και να βελτιωθει μια κατασταση...

Thronos
17-07-09, 10:13
Εσυ δλδ φιλε Energy για να καταλαβω θελεις μολις βαζεις τα στοιχεια σου αμεσως να εχεις και το δικαιωμα της καταχωρησης αγγελειας χωρις να περιμενεις το διαστημα των 3 μηνων ετσι?Εαν εννοεις αυτο πιθανον να μην ειναι ευκολο για τους μοντ να παρακολουθουν καθε μερα ποιος συμπηρωνει τα στοιχεια του και εχουν καθιερωσει ενα διαστημα 3 μηνων για την ανανεωση της λιστας.

konc
17-07-09, 10:25
Το σύστημα των αγγελιών έχει συζητηθεί ΠΟΛΥ περισσότερο από αυτές εδώ τις άχρηστες 4 σελίδες και έχουν εξηγηθεί όλοι οι λόγοι που είναι έτσι από τους υπεύθυνους. Κατά τη γνώμη μου κιόλας, καλώς είναι έτσι. Θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια να γλυτώσουμε από αυτό το πολύ χρήσιμο thread στο οποίο (χαράς την υπομονή τους) έχουν πέσει παλιότερα μέλη να σας εξηγήσουν τι παίζει για πολλοστή φορά: Δεν θέλησαν το forum να μετατραπεί σε χώρο αγγελιών και προώθησης εμπόρων. Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί μερικοί λυσσάτε με τις αγγελίες? Δεν υπάρχουν άλλα μέρη πιο κατάλληλα για δημοσίευση εγγελιών? Τα "γιατί δεν μπορώ να βάλω αγγελία" και "τι λάδια να βάλω" έχουν καταντήσει το ανέκδοτο του forum...

eNeRGy
17-07-09, 10:43
Εσυ δλδ φιλε Energy για να καταλαβω θελεις μολις βαζεις τα στοιχεια σου αμεσως να εχεις και το δικαιωμα της καταχωρησης αγγελειας χωρις να περιμενεις το διαστημα των 3 μηνων ετσι?Εαν εννοεις αυτο πιθανον να μην ειναι ευκολο για τους μοντ να παρακολουθουν καθε μερα ποιος συμπηρωνει τα στοιχεια του και εχουν καθιερωσει ενα διαστημα 3 μηνων για την ανανεωση της λιστας.

Kαι η λυση ειναι να μου δωσουν δικαιωμα να βαλω αγγελιες μετα απο 3 μηνες ακομη και αν εχω βαλει κωλοπετινιτσα city, παυλου μελα 32...?
Αυτο θελω να καταλαβω... τι εξυπηρετει το διαστημα 3 μηνων στην περιπτωση ψευδων στοιχειων...?

eNeRGy
17-07-09, 10:44
Το σύστημα των αγγελιών έχει συζητηθεί ΠΟΛΥ περισσότερο από αυτές εδώ τις άχρηστες 4 σελίδες και έχουν εξηγηθεί όλοι οι λόγοι που είναι έτσι από τους υπεύθυνους. Κατά τη γνώμη μου κιόλας, καλώς είναι έτσι. Θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια να γλυτώσουμε από αυτό το πολύ χρήσιμο thread στο οποίο (χαράς την υπομονή τους) έχουν πέσει παλιότερα μέλη να σας εξηγήσουν τι παίζει για πολλοστή φορά: Δεν θέλησαν το forum να μετατραπεί σε χώρο αγγελιών και προώθησης εμπόρων. Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί μερικοί λυσσάτε με τις αγγελίες? Δεν υπάρχουν άλλα μέρη πιο κατάλληλα για δημοσίευση εγγελιών? Τα "γιατί δεν μπορώ να βάλω αγγελία" και "τι λάδια να βάλω" έχουν καταντήσει το ανέκδοτο του forum...

Τουλαχιστο (και ευτυχως δηλαδη) εμεις το συζηταμε 4 σελιδες τωρα και δεν γραφουμε ΤΕΛΕΙΩΣ αχρηστα ποστ οπως το δικο σου...

Speedy
17-07-09, 10:53
Kαι η λυση ειναι να μου δωσουν δικαιωμα να βαλω αγγελιες μετα απο 3 μηνες ακομη και αν εχω βαλει κωλοπετινιτσα city, παυλου μελα 32...?
Αυτο θελω να καταλαβω... τι εξυπηρετει το διαστημα 3 μηνων στην περιπτωση ψευδων στοιχειων...?


Απλα φιλε μου για να μην γινουμε e-bay....

Aν το κανουν αυτο θα μπαινει ο καθενας εδω μεσα και θα πουλαει και κολονιες και βαφες νυχιων...

Πολυ καλα κανουν και κρατανε αυτην την σταση.

konc
17-07-09, 10:55
Τουλαχιστο (και ευτυχως δηλαδη) εμεις το συζηταμε 4 σελιδες τωρα και δεν γραφουμε ΤΕΛΕΙΩΣ αχρηστα ποστ οπως το δικο σου...

Ντροπή σου...

μάλλον έφτασε η ώρα να κάνω και εγώ ένα pause μιας και το πράγμα έχει ξεφύγει. Κατάφερες να κάνεις να ξενερώσει ένας άνθρωπος κοντά στο 1000ό του post στο forum που μέχρι τώρα δεν έχει τσακωθεί με κανέναν.

Καλά ξεκατινιάσματα, καλή μαγκιά και καλές αγγελίες.

eNeRGy
17-07-09, 11:31
Ακομη ενα αχρηστο ποστ, στην συζητηση διαλογο που κανουμε...
Εχεις μπερδεψει τον ορο ξεκατινιασμα με συζητηση... δεν ντρεπομαι που ρωτω και συζητω κατι που μου φαινετε να εχει τρυπα... αλλα εσυ δεν ντρεπεσε που προσθετεις συνεχομενα και αχρηστα ποστ?
Δεν ειναι μαγκια... ειναι απλη λογικη, ασε μας να το κουβεντιασουμε και σταματα τα αχρηστα ποστ!
Το τι εγινε πριν 2 χρονια για το ιδιο θεμα δεν μπορω να το γνωριζω, και αν σε κουραζει απλα δεν το διαβαζεις.. ετσι ειναι το ιντερνετ απο τα πρωτα του βηματα... μαγκια πουλας εσυ με το να λες κατι αχρηστο προσβαλοντας τους αλλους ως αχρηστους...

eNeRGy
17-07-09, 11:33
Απλα φιλε μου για να μην γινουμε e-bay....

Aν το κανουν αυτο θα μπαινει ο καθενας εδω μεσα και θα πουλαει και κολονιες και βαφες νυχιων...

Πολυ καλα κανουν και κρατανε αυτην την σταση.

Το ebay, ισα ισα, εχει εξακριβωση διευθυνσης και πιστωτικης τουλαχιστο και δικαιολογει την καθυστερηση για εγγραφη... εδω δεν εχω καταλαβει τι δικαιολογει η καθυστερηση και σοβαρα θα ηθελα να καταλαβω τι προστατευει αφου τα στοιχεια που περιμενουν για επικυρωση μελους μπορει να ειναι μουφα!?

Speedy
17-07-09, 11:37
Ακομη ενα αχρηστο ποστ, στην συζητηση διαλογο που κανουμε...
Εχεις μπερδεψει τον ορο ξεκατινιασμα με συζητηση... δεν ντρεπομαι που ρωτω και συζητω κατι που μου φαινετε να εχει τρυπα... αλλα εσυ δεν ντρεπεσε που προσθετεις συνεχομενα και αχρηστα ποστ?
Δεν ειναι μαγκια... ειναι απλη λογικη, ασε μας να το κουβεντιασουμε και σταματα τα αχρηστα ποστ!
Το τι εγινε πριν 2 χρονια για το ιδιο θεμα δεν μπορω να το γνωριζω, και αν σε κουραζει απλα δεν το διαβαζεις.. ετσι ειναι το ιντερνετ απο τα πρωτα του βηματα... μαγκια πουλας εσυ με το να λες κατι αχρηστο προσβαλοντας τους αλλους ως αχρηστους...



Ελα να σου πω κατι μην το συνεχιζεις γιατι δεν αξιζει...Το καθε μελος εδω προσπαθει σε εσνα οπως και σε αλα καινουργια μελοι να βοηθησει σε καποια πραγματα που δεν καταλαβαινουν,εφοσον εσυ δενκαλυπτεσαι απο τα γραφωμενα μας και εχεις φαι κολλημα με τις αγγελιες γιατι δεν αναφερεσαι σε ενα Moderator???

Oxι τιποτα αλλο για να μην ερχομαστε τσαμπα σε αντιπαραθεσεις!

Speedy
17-07-09, 11:39
Το ebay, ισα ισα, εχει εξακριβωση διευθυνσης και πιστωτικης τουλαχιστο και δικαιολογει την καθυστερηση για εγγραφη... εδω δεν εχω καταλαβει τι δικαιολογει η καθυστερηση και σοβαρα θα ηθελα να καταλαβω τι προστατευει αφου τα στοιχεια που περιμενουν για επικυρωση μελους μπορει να ειναι μουφα!?


Στο ξαναλεω γιατι δεν το καταλαβες!!

Δεν θελουμε να γινουμε ebay kαι δεν θελουμε "αλεξιπτωτιστες" που θα γραψουν νια αγγελια και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!

Για αυτο και γινετε αυτο το πραγμα.

MiSSLiTTleDeVil
17-07-09, 12:23
Mαλλον εσυ δεν καταλαβες... και αρχισες τα μαλιοτραβηγματα (Ειναι αδιανοητο για καποιον διανοητικα υγειη blah blah)!

Εγω αn μενω στην Ανω Ραχουλα, οδος τυροκαυτερης 32 και θα γινω ενεργο μελος... δηλαδη το Σεπτεμβρη θα εχει καποιος αποδεχτει οτι μενω εκει και θα βαζω πολλες αγγελιες, αλλα μεχρι τοτε που εχω την σωστη διευθυνση δεν μπορω να βαλω καμια!...

Το συστημα αυτο εχει τρυπα, και μαλιστα μεγαλη... πρεπει να αλλαξει, μην ειστε σαν τους καθολικους που αναγνωρισαν οτι η γη δεν ειναι επιπεδη με τον Παπα Ιωαννη Παυλο περιπου το 2000 και μας λετε να διαβασουμε τους κανονες... αφου ειναι οχι μονο γραφειοκρατικοι αλλα και ΧΑΖΟΙ κανονες!

Ναι, και ενας admin μπορει να κανει λαθη... και ενας user μπορει να του τα υποδειξει... το θεμα ειναι ποσο ανοικτομυαλοι ειναι και οι δυο ωστε να το συζητησουν και να βελτιωθει μια κατασταση...


Χαζοί ή όχι οι κανόνες (και η λειτουργία/χρησιμότητα αυτής της λίστας), αυτοί είναι και σε όποιον αρέσει. Σε όποιον δεν αρέσει, καλό είναι να προσέχει τις εκφράσεις που χρησιμοποιεί γιατί υπάρχουν άνθρωποι που τους έχουν αποδεχτεί και ο τρόπος σου τους προσβάλει.

E36 RULES!!
17-07-09, 12:27
...........και ψόφησε.....

patrinos
17-07-09, 14:20
...........και ψόφησε.....

νεαρε μου εισαι εκτος θεματος και θα παρακαλουσα να δειξεις την αρμοζουσα συμπεριφορα στο φορουμ.και για να μην θεωρηθω και εγω offtopic θα κανω αυτο που κανουν αρκετοι εδω απλα και μονο για να φαινεται οτι εχουν πολλα μηνυματα και απλα να πουν την κουβεντα τους και μετα μας την λενε κι ολας οτι spamaroume στα threads.δημητρη προσεξε ποσο καλα θα το πω.

φιλε γιωργο δεν μπορω να σου λυσω την απορια(γιατι δεν με ενδιαφερει ισως και αντι να μην απαντησω καν,γιατι να χασω την ευκαιρια να μιλησω και να ανεβασω τον αριθμο των μηνυματων μου) αλλα ειμαι σιγουρος οτι πολλα απο τα παιδια εδω μεσα εχουν κανει πριν απο εσενα την ιδια ερωτηση και μπορουν σιγουρα να σε βοηθησουν(σωπα!!γιατι λοιπον δεν λενε κατευθειαν τα παιδια να βοηθησουν και πεταγομαι εγω να πω οτι υπαρχουν?μηπως απλα για να κανω spam και να μην φαινομαι οτι ειμαι και εγω off topic?)

και τωρα η πραγματικη απαντηση.γιωργο υπαρχουν καποιοι κανονες οι οποιοι ειναι υποχρεωτικοι οι οποιοι ειτε μας αρεσει ειτε οχι πρεπει να τους ακολουθουμε για να μην γινεται μπαχαλο εδω.energy οσο και χαζους να τους θεωρεις deal with it φιλε δεν μπορεις να κανεις και αλλιως...:bugeye:

stelmaniac
17-07-09, 14:33
Οποιος διαβασε τους κανονες των αγγελιων και εντουτοις δεν μπορει ακομα να καταλαβει τη διαδικασια τη στιγμη που 100αδες αλλα μελη την καταλαβαν πολυ πριν απ' αυτον και επιπλεον ειρωνευεται τους κανονες αλλα και οσους προσπαθουν να τον βοηθησουν, τοτε οχι μονο ειναι πνευματικα ανεπαρκης αλλα και κουτοπονηρος...

patrinos
17-07-09, 14:53
Οποιος διαβασε τους κανονες των αγγελιων και εντουτοις δεν μπορει ακομα να καταλαβει τη διαδικασια τη στιγμη που 100αδες αλλα μελη την καταλαβαν πολυ πριν απ' αυτον και επιπλεον ειρωνευεται τους κανονες αλλα και οσους προσπαθουν να τον βοηθησουν, τοτε οχι μονο ειναι πνευματικα ανεπαρκης αλλα και κουτοπονηρος...

αν αναφερεσαι σε εμενα φιλε στελλιο προφανως δεν καταλαβες τα γραφομενα μου.εχω κατανοησει πληρως τους κανονες τους σεβομαι και τους τηρω.και επειδη ναι μεν τους σεβομαι και τους εφαρμοζω αλλα δεν ειμαι διατεθιμενος να μπω προς το παρον σε αυτη την διαδικασια,για αυτο και δεν εχω συμπληρωσει ουτε τα στοιχεια μου αλλα ουτε και βαζω αγγελιες η προσπαθω να βαλω αγγελιες..

Speedy
17-07-09, 14:54
Δεν λεει για εσενα "patrinos"!

patrinos
17-07-09, 15:20
οκ ευχαριστω..

mpikounis
17-07-09, 15:22
Νομιζω καλυψαμε το αντικειμενο του συγκεκριμενου thread και ως εκ τουτου κλεινει.