PDA

Επιστροφή στο Forum : <<Καλοκαιρινή Εξόρμηση Στη Σητεία 2009>>


percis
29-07-09, 02:14
:thinkerg:Και η ιδέα έπεσε στο τραπέζι...:thinkerg:

:bullhorn:!!!ΠΑΜΕ ΣΗΤΕΙΑ!!!:bullhorn:

Μετά απο πρόχειρη συζήτησε εντός του φόρουμ φαίνεται πως όλοι θέλουμε να πάμε και μια φορά προς ανατολάς...

Ας βγάλουμε λοιπόν πρόγραμμα:

Επειδή την προηγούμενη συνάντηση την κανονίσαμε σε βάθος χρόνου αλλα τελικά την ακυρώσαμε, πιστεύω πως την δεύτερη θα πρέπει να την ορίσουμε σχετικά κοντά.
Άλλωστε όπως λένε και στο χωριό μου:

"σα το ντελόγο πράμα"


Τι λέτε λοιπόν για:
Σάββατο 8 ή Κύριακή 9 Αυγούστου;

ma-nos e30
29-07-09, 02:31
ελα ελα μεσα ειστε ΟΛΟΙ...ελα θα εχετε και δωρεαν ξεναγηση...χαχαχα

NIKOS Z3
29-07-09, 08:24
κυριακη ειμαι μεσα 100%

E36 M POWER
29-07-09, 11:37
κοπελια σαββατο δεν μπορω γιατι δοθλευω το πρωι αλλα αμα ειναι για κυριακη κατι μπορει να γινει..... :ylsuper:

manos///3
29-07-09, 14:13
Και εχει και κατι στροφιλικια προς τα εκει....!!!

Νικο κατι ηθελες να σου δειξω....

Κυριακη φυσικα!

ma-nos e30
29-07-09, 14:17
Και εχει και κατι στροφιλικια προς τα εκει....!!!


τα στροφιλικια ειναι μετα την παχειαμο....

percis
29-07-09, 14:18
Πόσο απέχει το Βάι απο Σητεία, να ξέρουμε να κρατάμε και μαγιό;

ma-nos e30
29-07-09, 14:19
μονο αν κανονησετε να ερθετε σιγα σιγα στον δρομο γτ τωρα τελευτεα τα στρουμφακια κανουν συχνα βολτες....

ma-nos e30
29-07-09, 14:21
Πόσο απέχει το Βάι απο Σητεία, να ξέρουμε να κρατάμε και μαγιό;

θα σου πω σε λιγο με ακριβηα....αλλα αν θελετε εχει και εδω παραλια....μεσα στην πολη....

ma-nos e30
29-07-09, 14:45
λειπον σητεια βαι ειναι ειναι καπου στα 30 με 35 χηλ....

NIKOS Z3
29-07-09, 14:51
Και εχει και κατι στροφιλικια προς τα εκει....!!!

Νικο κατι ηθελες να σου δειξω....

Κυριακη φυσικα!

εκλεισε και την παρασκευη στον καφε ολοι ετσι?

KATSAMPOXAKIS
29-07-09, 15:37
παιδια και εγω μεσα κατα 99%
τη παρασκευη ολοι στο καφε να συνενοηθουμε ντελογο..
μη μας μηνει η ορεξη σαν τα Χανια που το ακυρωσαμε.

matrixlord
29-07-09, 17:55
Μέσα απο την καρδιά μου, να περάσετε καλά και πιείτε ένα κρασάκι και για μένα!

NIKOS Z3
29-07-09, 19:39
Μέσα απο την καρδιά μου, να περάσετε καλά και πιείτε ένα κρασάκι και για μένα!

γιατι δεν ερχεσε και εσυ μαζι τοτε?

giannis@118
30-07-09, 00:26
κανονιστε και εγω μεσα!!!!!!!
Την Παρασκευη οι λεπτομεριες!!!!

ma-nos e30
30-07-09, 01:07
α τωρα που το 8υμηθηκα ο δρομος πρως το χωριο μου ειναι ολο στροφες....8α σας παω μια βολτουλα μεχρι εκει...αν ειναι...

NIKOS Z3
30-07-09, 08:46
και ο μαρινος ειπε πως παιzει να ερθει!

maraki_z3
30-07-09, 10:05
και ο μαρινος ειπε πως παιzει να ερθει!

χμμμμ!!!!νικοοοοοοο!!!!!!θα με παρεισ μαζι σου??????

percis
30-07-09, 12:37
Ρε παιδιά ο πρόεδρος που είναι και δεν ακούγετε;;
Σας το λέω τον έχω καβατζομένο απο τώρα..

giannis@118
30-07-09, 17:45
δικος μου ειναι!!!!!
δυο μετρα παλικαρι τον κοβουμε στη μεση και ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι!!!!

NIKOS Z3
30-07-09, 18:05
χμμμμ!!!!νικοοοοοοο!!!!!!θα με παρεισ μαζι σου??????

Θα σου πω για σιγουρα το σαββατο!

giannis@118
30-07-09, 18:10
Νικοοοοο δεν πιστευω το σκευτεσαι????
δεν πρεπει......

ma-nos e30
30-07-09, 23:12
παιδια οταν ερ8ετε γουσταρεται αναβαση????

percis
30-07-09, 23:48
δικος μου ειναι!!!!!
δυο μετρα παλικαρι τον κοβουμε στη μεση και ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι!!!!
Σε πρόλαβα 5 ώρες και 8 λεπτά.:pth:
Πρόεδρε θα πηγαίνω κυριλέ :drive2:
Ντάξει αγγελούδι θα με:ices_ange

NIKOS Z3
31-07-09, 08:17
ουτε φωνη ουτε ακροαση ο προεδρος οπως παντα μια θα μιλησει και θα ειναι καλη! Και ξερετε τι θα πει ε? Να πατε μονοι σας!

maraki_z3
01-08-09, 09:32
χαχαχα..λεσ να μασ πει να φυγουμε να παμε αλλου???ευχομαι να πανε ολα καλα και να μπορεσω και γω να ερθω σασ στερησα τη παρουσια μου στο παρασκευοκαφεδακι να μην σασ την στερησω και τωρα...!!!η bmwδοθαλασσα ερχεταιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!

giannis@118
01-08-09, 10:38
διστυχως δεν ειναι 100% σιγουρο αλλα πολυ πιθανω να ειμαι εκει......!!!
δεν γινετε να λειπει ο Μαρτης απο τη Σαρακοστη!!!!

ma-nos e30
04-08-09, 01:50
αντε να περασουν η μερες να προβαλετε προς επαε...θα ειναι και αλλα δυο φιλαρακια...bmwδακιδες και αυτη ο ενας μαληστα ειναι και εδω στο φορουμ....

DimitrisZ4
04-08-09, 04:46
μεσα κ εγω παιδια....!!! πηγα σημερα ρεθυμνο κ γυρισα...ειχε κατι ωραια στροφιλικια...ζωντανεψε το κτηνακι μου ;)

E36 M POWER
04-08-09, 09:48
:greenbounαντε να μαζευτουμε παρεακι......:greenboun

Nikitas
04-08-09, 14:39
αντε να περασουν η μερες να προβαλετε προς επαε...θα ειναι και αλλα δυο φιλαρακια...bmwδακιδες και αυτη ο ενας μαληστα ειναι και εδω στο φορουμ....

Πιος να ειναι αραγε??? :P

KATSAMPOXAKIS
04-08-09, 16:05
καλα κρυφο το κρατατε εσεις εκει ?:D
να βλεπουμε συμετοχες απο Σητεια!!!:bigthumb:

giannis@118
04-08-09, 16:43
Ρε συ Γιαννη που ηταν κρυμενοι τοσο καιρο???

percis
04-08-09, 23:32
Κάπου υπόθηκε για το σημείο που θα συναντηθούμε Χανιώτες και Ηρακλειότες.

Στο σημείο του ΚΤΕΟ γίνονται έργα:soapbox: και είναι κλειστά για να στρίψεις κατευθείαν. Για να παρκάρει κάποιος εκεί πρέπει να βγεί απο την εθνική στην έξοδο που βρίσκετε 500 m νωρίτερα. Αν μπερδευτεί και δεν προλάβει να στρίψει τότε καλές Γούβες...:woowoo:
Άσε που για να ξαναμπείς στην εθνική είναι λίγο επικίνδυνο έτσι όπως το έχουν κάνει.

Επειδή για τους Χανιώτες θα είναι λίγο ρίσκο και μπορεί να χαθούν και να βγούνε πολλά χιλιόμετρα εκτός (7 km!) καλύτερα να συναντηθούμε αλλού.

Προτείνω την πρώην Αμερικάνικη Βάση για 4ρης λόγους:
Α) Είναι κοντά στην εθνική (1 km) και μπορούμε να φύγουμε αμέσως..
Β) Είναι ήσυχα και έχει πολύ χώρο για να παρκάρουμε (δεν θα μας ενοχλούν και δεν θα ενοχλούμε):dblthumb2
Γ) Επειδή εκεί βρίσκεται το Ενυδρείο CRETAquarium έχει ταμπέλες σε όλο το μήκος της εθνικής απο το Ρέθυμνο και μετά οπότε οι Χανιώτες θα το βρουν πανεύκολα...
Δ) Δεν μπαίνουμε ούτε μέσα σε πόλη ούτε σε χωριό να κολλήσουμε πουθενά..

Ας μας πούνε και οι Χανιώτες αν τους βολεύει κάπου αλλού που να ξέρουν τον δρόμο...

:feedback:

E36 M POWER
05-08-09, 07:43
Κάπου υπόθηκε για το σημείο που θα συναντηθούμε Χανιώτες και Ηρακλειότες.

Στο σημείο του ΚΤΕΟ γίνονται έργα:soapbox: και είναι κλειστά για να στρίψεις κατευθείαν. Για να παρκάρει κάποιος εκεί πρέπει να βγεί απο την εθνική στην έξοδο που βρίσκετε 500 m νωρίτερα. Αν μπερδευτεί και δεν προλάβει να στρίψει τότε καλές Γούβες...:woowoo:
Άσε που για να ξαναμπείς στην εθνική είναι λίγο επικίνδυνο έτσι όπως το έχουν κάνει.

Επειδή για τους Χανιώτες θα είναι λίγο ρίσκο και μπορεί να χαθούν και να βγούνε πολλά χιλιόμετρα εκτός (7 km!) καλύτερα να συναντηθούμε αλλού.

Προτείνω την πρώην Αμερικάνικη Βάση για 4ρης λόγους:
Α) Είναι κοντά στην εθνική (1 km) και μπορούμε να φύγουμε αμέσως..
Β) Είναι ήσυχα και έχει πολύ χώρο για να παρκάρουμε (δεν θα μας ενοχλούν και δεν θα ενοχλούμε):dblthumb2
Γ) Επειδή εκεί βρίσκεται το Ενυδρείο CRETAquarium έχει ταμπέλες σε όλο το μήκος της εθνικής απο το Ρέθυμνο και μετά οπότε οι Χανιώτες θα το βρουν πανεύκολα...
Δ) Δεν μπαίνουμε ούτε μέσα σε πόλη ούτε σε χωριό να κολλήσουμε πουθενά..

Ας μας πούνε και οι Χανιώτες αν τους βολεύει κάπου αλλού που να ξέρουν τον δρόμο...

:feedback:

φιλε δημητρη σε βρισκω ακρως κατατοπιστικο.....!!!!
και θα με βρεις συμφωνο στη γνωμη σου!!!

NIKOS Z3
05-08-09, 09:26
και ο αδελφος σου θα ερθει ετσι μιχαλη?

gian_nykt
06-08-09, 08:11
μετά το ΚΤΕΟ έχει ενα πάρκινγκ που ειναι αρκετά ευρύχωρο και βολεύει να συνεχίσετε μιας και ειναι επι την Ε.Ο.!!!

NIKOS Z3
06-08-09, 08:18
πω πω εχεις κανει και κατασκοπος γιαννη?

gian_nykt
06-08-09, 09:37
αμ τι κάναμε 23 μήνες στον πόλεμο...μπρίκια κολλάγαμε? :icon02:

maraki_z3
06-08-09, 17:17
τι αλλο θελεις μιχαλη οχι τι αλλο θελεις????για πες μου???

manos----
06-08-09, 17:31
για ποτε μιλαμε τωρα οτι θα παμε
γιατη δεν εχω καταλαβη ακομα

maraki_z3
06-08-09, 17:58
για κυριακη απο οτι καταλαβαινω...

Α8hnaios
06-08-09, 18:07
κυριακη? μαλλον κ γω ψηνομαι απο χανια......
Μαλλον.....
Για πες Μιχαλη συναντηση που?

E36 M POWER
07-08-09, 11:16
κυριακη? μαλλον κ γω ψηνομαι απο χανια......
Μαλλον.....
Για πες Μιχαλη συναντηση που?

κανονιστε οσοι ειστε απο Χανια να βρεθουμε για καφε να τα πουμε εκει και μετα να postαρουμε για σιγουρα πραγματα!!!!

percis
07-08-09, 14:36
κανονιστε οσοι ειστε απο Χανια να βρεθουμε για καφε να τα πουμε εκει και μετα να postαρουμε για σιγουρα πραγματα!!!!

:lamer: Κυριακή είναι η μεγάλη μέρα...

Κανονίστε να έρθετε απο Χανιά σχετικά νωρίς γιατί έχουμε μετά κι άλλο δρόμο..
Να έχετε φουλάρει γιατί μιλάμε για πολλά... χιλιόμετρα...:ylsuper:
Στον γυρισμό μπορεί κάποιοι να θέλουν να γεμίσουν.. τα εφημερεύοντα θα τα βρείτε για το Ν. Ηρακλείου απο εδώ:
:bigthumb:http://www.pediadanews.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=99
(Είναι πιο φτηνά απο τα Χανιά..:loser:)

ma-nos e30
07-08-09, 16:11
εγω ενα θα πω οποις σταματηση σε βενζιναδηκο μετα τον ΑΓ.Νικολαω(προς σητεια)θα το μετνιοση πολυ....

NIKOS Z3
07-08-09, 16:58
κατι ακουσα κι εγω φωτια οι τιμες ε?

KATSAMPOXAKIS
08-08-09, 08:12
παιδια προτινω συναντιση οπως ειπαι και ο gian nykt στο αμεσος επομενο παρκινκ μετα το ΚΤΕΟ που ειναι μεγαλος χωρος για να σταματισουμε!

ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ 11:30 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!:ylsuper:
ωστε να φυγουμε κατα της 12 για Σητεια

να μας πουν και τα παιδια απο τα Χανια που θα ρθουν αν τους βολευει η ωρα ...

percis
08-08-09, 15:21
:bullhorn: Έλα να βλέπω συμμετοχές!!!

Εγώ μέσα!
Γιάννη αν θέλεις έλα μαζί μου..:smokin:(δεν πιστεύω να καπνίζεις)
Που είναι οι Χανιώτες;

NIKOS Z3
08-08-09, 20:19
ωραια τα λεμε αυριο τοτε παιδες! Εγω θα ερθω με τν ασσο του μαρινου!

extremegsrr
08-08-09, 21:16
Καλα να περασετε!!!!!!
Κριμα που δεν μπορω να ερθω κ΄εγω

NIKOS Z3
09-08-09, 08:15
εμειναν 2 ωρες αν αλαξει κανεις γνωμη προλαβαινει!!!επαληθευση το ραντεβου ειναι 111.30 μετα το κτεο στο παρκινγκ!!!

Nikitas
10-08-09, 02:17
Συγνωμη δεν καταφερα να παρεβρεθω διοτι γυρισα 6κ μιση σπιτι και λιγο δυσκολο να ξυπνησεις...την αλλη φορα...

NIKOS Z3
10-08-09, 08:03
αντε να περασουν η μερες να προβαλετε προς επαε...θα ειναι και αλλα δυο φιλαρακια...bmwδακιδες και αυτη ο ενας μαληστα ειναι και εδω στο φορουμ....
Και προς ενημερωση των υπολοιπων πηγαμε σητεια και δν εμφανιστηκε κανεις ο δε μανος που εκανε τν προσκληση δν σηκωνε ουτε το κινητο του ενω μιλησαμε το πρωι για να δωσουμε τελευταιες πληροφοριες!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

gian_nykt
10-08-09, 10:32
βασικά ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ κάποιους που έρχονται από μια απόσταση Α (και μάλιστα μετά από ΠΑΡΑΚΙΝΗΣΗ ΣΟΥ) να κάνουν την βόλτα τους αλλά να γνωριστούν και μαζί σου.....ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ (άλλωστε φτάσαμε καλές 14.00+) και δεν ΑΔΙΑΦΟΡΕΙΣ γενικότερα.....πας έστω για ένα καφέ και φεύγεις να πας για ύπνο μιας (ή αν σου έτυχε μία ανάγκη, ανθρώπινο είναι, ειδοποιείς μα κινητά υπάρχουν) και δεν σε υποχρεώνει κανείς να γυρίσεις όλο το νομό μαζί τους........άνθρωποι είμαστε.

ΑΥΤΑ!!!

KATSAMPOXAKIS
10-08-09, 15:47
καλα κρυφο το κρατατε εσεις εκει ?:D
να βλεπουμε συμετοχες απο Σητεια!!!:bigthumb:

αργα καταλαβα γιατι δεν ειχα παρει απαντηση τοτε....:icon18:


δεν πειραζει κοπελια σας περιμενουμε Ηρακλειο να κερασουμε εμεις!!! καφεδακι ταβερνακι οτι γουσταρετε (μονο μη μας τη κανετε και δεν ερθετε παλι για τι θα στεναχωρεθουμε....)

τουλαχιστον σαν παρεακι ολοι Ηρακλειοτες περασαμε αψογα!!!!
δεν πιστευω να πει κανενας οτι δεν του αρεσε?

percis
10-08-09, 19:16
:jester: Ευχαριστούμε πολύ τους Σητειακούς για την φιλοξενία!!! :jester:

Ήταν όλοι τους άψογοι

http://4.bp.blogspot.com/_Fa80zAPdJN8/SR3Pmeb_JiI/AAAAAAAAAPg/jNN4vLzPV1c/s1600-h/Double_Moutza.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_Fa80zAPdJN8/SR3Pmeb_JiI/AAAAAAAAAPg/jNN4vLzPV1c/s1600-h/Double_Moutza.jpg

ma-nos e30
10-08-09, 19:37
παιδια 1000 υγνομη που δν ηρ8α....αλλα και εγω δν ειχα κημη8η κα8ολου και ενο ειχα συνενοη7η με τον νικο ολα καλα ολα ωραια...με πιρε ο υπνος και συκο8ηκα κατα της 4...επερνα μετα τον νικο αλλα ελεγε οτι ειναι κατηλημενο.....και παλη συγνομη...

percis
10-08-09, 19:58
παιδια 1000 υγνομη που δν ηρ8α....αλλα και εγω δν ειχα κημη8η κα8ολου και ενο ειχα συνενοη7η με τον νικο ολα καλα ολα ωραια...με πιρε ο υπνος και συκο8ηκα κατα της 4...επερνα μετα τον νικο αλλα ελεγε οτι ειναι κατηλημενο.....και παλη συγνομη...

Ντάξει μωρε δεν έγινε και τίποτα... απλά μαζευτήκαμε 8 άτομα απο Ηράκλειο, κάναμε 2:30 ώρες ταξίδι (300 km) και άλλα τόσα για επιστροφή, ήταν να έρθουν και οι Χανιώτες με 600 km και 4 ώρες ταξίδι (αλήθεια που είναι αυτοί οι Χανιώτες;;:confused: οεο; ) και αν και μας περίμεναν κάπου 2-3 Σητειακοί,

Αρχική Δημοσίευση από ma-nos e30 http://www.bmw-motorsport.gr/forums/images/buttons/viewpost.gif (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?p=309825#post309825)
αντε να περασουν η μερες να προβαλετε προς επαε...θα ειναι και αλλα δυο φιλαρακια...bmwδακιδες και αυτη ο ενας μαληστα ειναι και εδω στο φορουμ....


δεν ξύπνησε ο ένας και χάθηκαν όλοι..


Λογικό;:pimp:

manos///3
10-08-09, 23:43
Παιδες ελπιζω να περασατε καλα!

Δυστηχως ελειπα τριημερο...Την αλλη φορα!

NIKOS Z3
11-08-09, 07:59
τελος παντων δν χρειαzετε τσακωμους θα ληξει εδω το θεμα απλα δν ειναι σωστα αυτα τα πραγματα!ας κλεισει καποιος mοd το thread!

E36 M POWER
11-08-09, 11:03
...ήταν να έρθουν και οι Χανιώτες με 600 km και 4 ώρες ταξίδι (αλήθεια που είναι αυτοί οι Χανιώτες;;:confused: οεο; )....

παιδια ηταν μεγαλο ταξιδι για μενα και με πετυχατε σχετικα απροετοιμαστο....
τελως παντων.... ελπιζω τουλαχιστον να υπαρχει κανενα βιντεακι ετσι ωστε να δουμε πως περασατε???

percis
11-08-09, 13:04
τελος παντων δν χρειαzετε τσακωμους θα ληξει εδω το θεμα απλα δν ειναι σωστα αυτα τα πραγματα!ας κλεισει καποιος mοd το thread!

Νικολάκη άλλα έλεγες στον Άγιο Νικόλαο;)

Αν υπάρχει μια απαράδεκτη συμπεριφορά σαν αυτή που προαναφέρθηκε, τότε νομίζω ότι πρέπει να πούμε τα πράγματα με το όνομα τους (έξω απο τα δόντια) και όχι να στρουθοκαμηλίζουμε.:tapedshut


Και επειδή τα πα και ξέσκασα ας ενεργοποιήσω πάλι το Savoir Vivre.

Αν και περάσαμε καλά σαν μια μικρή παρέα (τα σανιδώσαμε και λίγο...), τα συννεφάκια των προαναφερθέντων γεγονότων ίπταντο αναμεσά μας.
Κανένας λοιπόν δεν είχε όρεξη ούτε για φωτογραφίες ούτε και για βιντεάκια...

Όταν κανονίζουμε κάτι ήτε 1 με 2 μήνες νωρίτερα ήτε 2 βδομάδες νωρίτερα, δεν δικαιολογήται κάποιος να ισχυρίζεται μέχρι και το τελευταίο δευτερόλεπτο ότι θα έρθει και τελικά να μην έρχεται. (αυτό συνέβη και στις 3ης πόλεις της Κρήτης...)

:GrowUp: Το ποιηματάκι "Συγνώμη τελικά δεν ήρθα" είναι λίγο άκομψο... :GrowUp:


...και υπόθηκε απο πολλούς, για την ακρίβεια απο τους περισσότερους.

Άλλωστε για αυτό το λόγο κανονίζουμε τόπο και χρόνο όλοι μαζί. Αλλιώς δεν έχει νόημα.

Συγνώμη αν στεναχωρώ ή φέρνω σε δύσκολη θέση πολλούς εδώ μέσα, αλλά αυτή είναι η αλήθεια.


Υ.Γ. Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να κοπεί το tread μιας και μπορούμε να μιλήσουμε ήρεμα και ελεύθερα.

NIKOS Z3
11-08-09, 14:03
εχεις δικιο θα ρυθμιστει οπως ειπαμε τοτε!!!

KATSAMPOXAKIS
11-08-09, 16:11
+1000 στο persi

παιδια ετσι ειναι τα πραγματα
το ειχαμε κανονισει τουλαχιστον 1 μηνα πιο μπροστα και δεν υπαρχουν δικαιολογιες....

οσοι θελουν να ερθουν κανονιζουν τις υποχρεωσεις και τις εξοδους τους νωρις και λενε ερχομαι η δεν ερχομαι...

δεν ειναι δυνατο μεχρι το τελευταιο λεπτο να μη ξερουμε πιοι θα παμε... ελεος
ετσι κιαλιος παμε καπου προγραματισμενα να περασουμε καλα και οχι να σπαστουμε...
:thumbsdow

manos///3
11-08-09, 16:31
Νικο αν δε φυγω τριήμερο θα ερθω...Ο Αυγουστος ειναι δυσκολος για συναντησεις...

Αφου χτυπαει και για μενα η καμπανα.........και ομως το ειχα πει...

Παιδες ελπιζω να περασατε καλα!

Δυστηχως ελειπα τριημερο...Την αλλη φορα!

NIKOS Z3
11-08-09, 17:04
μανο δν χτυπαει για εσενα η καμπανα λεει και για τους υπολυπους που το ειπαν αλλα βασικα για τα παιδια απ την σητεια!

trifonas
12-08-09, 08:16
δεν πειραζει παιδια οτι εγινε εγινε.απλα οταν ειναι να κανονιζουμε κατι να ειμαστε σιγουροι για την αποφαση μας(αυτο συμπεριλαμβανει και μενα)γιατι σε ολουσ μας μπορει να τυχει κατι και επειδη ειμαστε ανθρωποι και συμβαινουν αυτα θα υπαρχει κατανοηση.δεν θελω να κανω το δικηγορο κανενος να μην παρεξηγουμε.τα λεω αυτα επειδη σιγουρα θα ξανασυμβουν σε καποια αλλη συναντηση και παλι τα ιδια θα γινονται.
λοιπον εγω προτεινω για να δωσουμε-δωσετε σε ολουσ οσους θελουν μια αλλη ευκαιρια και να

ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΑΝΙΑ

Το μερος και την ημερομηνια αφηνω να την βρουμε μεσα απο συννενοησεις και ακουω ιδεες.
:yipee::screwy::screwy::

Nikitas
16-08-09, 00:24
αν γυρνας σπιτι 6 κ μιση το πρωι με κατεβασμανες μπυρες μαυροδαφνες βοτκες κλπ :cheers: ειναι δυνατον να χυπνησεις και να πας να bmwδιαζεις ?

Ιστερογραφο::bullhorn:
Αυριο βραδυ διοργανωνετε στην Σητεια δεξιοτεχνια και drift show..Ελατε πρωτον για να αλλαξετε αποψη για μας και δευτερον αναμενονται πολες μπεμπες..αν ερθει κανεις το τηλ απο το προφιλ μου ή personal messege μεχρι αυριο στις 2-3