PDA

Επιστροφή στο Forum : Νiaou vs Geo


Geo_3D
19-08-09, 09:06
Την επομενη εμδομαδα κανονιστηκε να γινει ενα ξεκαθαρισμα λογαριασμων μια για παντα με τον φιλτατο Dark Niaou

Το στοιχημα εχει να κανει με ξεσαλωμα φαγητου και ποτου και φυσικα ο χαμενος πληρωνει!!!

Τα αμαξια θα ειναι ενα 330 cabrio και ενα 325 compact

Το πατημα θα ειναι απο σταση με χερια και για 800 μετρα με καμερα στον τερματισμο

Οι οροι που μπηκαν εκατερωθεν ειναι οι εξης
1.Θα γινει 1 αναμετρηση,χαμενες αλλαγες,κακη εκκινηση και τεχνικα προβληματα δεν παιζουν
2.Απαγορευονται λαστιχα semislics (πχ R888)
3.Οδηγοι θα ειναι μονοι οι ιδιοι οι κατοχοι

Bελτιωσεις compact
Μεσαιο και τελικο χειροποιητο
Ελευθερο φιλτρο στον παπα

Πιθανες βελτιωσεις την ημερα της αναμετρησης
Αγνωστο

Βελτιωσεις 330 cabrio
Αγνωστο

Πιθανες βελτιωσεις την ημερα της αναμετρησης
Εκκεντροφοροι
Χταποδια
Καταλυτες
ΝΟS
Compressor
Προγραμμα

Για να ακουσω προγνωστικα??Ποιος αραγε θα σκασει στο φαι και σε ποιον η τσεπη θα γινει CSL????

P.S.-Δεν ειναι thread κοντρας,αλλά.....συναντηση φαγητου!!!;):p:

Fairytale
19-08-09, 09:13
Οι νόμοι της φύσης είναι ανίκητοι!
Όταν τα μαντρόσκυλα γαβγίζουν, τα γκατάκια εξαφανίζονται...
C U out there

Dim77
19-08-09, 09:13
Με όλο τον εξοπλισμό (=βάρος), που έχει του Niaou...καλύτερα να έρθει με Leon ...:thefinger
Άσε που εγώ νόμιζα από άλλο thread ότι αυτό ανέφερε ο Niaou. :smokin:

Apostolos
19-08-09, 09:16
Την επομενη εμδομαδα κανονιστηκε να γινει ενα ξεκαθαρισμα λογαριασμων μια για παντα με τον φιλτατο Dark Niaou

Το στοιχημα εχει να κανει με ξεσαλωμα φαγητου και ποτου και φυσικα ο χαμενος πληρωνει!!!

Τα αμαξια θα ειναι ενα 330 cabrio και ενα 325 compact

Το πατημα θα ειναι απο σταση με χερια και για 800 μετρα με καμερα στον τερματισμο

Οι οροι που μπηκαν εκατερωθεν ειναι οι εξης
1.Θα γινει 1 αναμετρηση,χαμενες αλλαγες,κακη εκκινηση και τεχνικα προβληματα δεν παιζουν
2.Απαγορευονται λαστιχα semislics (πχ R888)
3.Οδηγοι θα ειναι μονοι οι ιδιοι οι κατοχοι

Bελτιωσεις compact
Μεσαιο και τελικο χειροποιητο
Ελευθερο φιλτρο στον παπα

Πιθανες βελτιωσεις την ημερα της αναμετρησης
Αγνωστο

Βελτιωσεις 330 cabrio
Αγνωστο

Πιθανες βελτιωσεις την ημερα της αναμετρησης
Εκκεντροφοροι
Χταποδια
Καταλυτες
ΝΟS
Compressor
Προγραμμα

Για να ακουσω προγνωστικα??Ποιος αραγε θα σκασει στο φαι και σε ποιον η τσεπη θα γινει CSL????

P.S.-Δεν ειναι thread κοντρας,αλλά.....συναντηση φαγητου!!!;):p:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :) Γεια σου Γιωργη :) Δε μου λες και εγω που εχω αδυναμια στο φαΐ, αραγε να προλαβαινω να τοποθετησω τον κομπρεσορα?

YΣ. (οντως αρκετα γρηγορο αυτο το "ατιμο" το cοmρactaki χεχεχε, καλο φαγοποτι λοιπον)

Geo_3D
19-08-09, 09:16
Προφανως ο φιλτατος γατουλης εχει ξεχασει οτι ημουν δικαβαλος (με Doctor) και τον πηγαινα με το GVMD προφυλατηρα πατα-ασε.....κοινως του εκανα πλακα;)

stefanos_cool
19-08-09, 09:23
Για να ακουσω προγνωστικα??Ποιος αραγε θα σκασει στο φαι και σε ποιον η τσεπη θα γινει CSL????

P.S.-Δεν ειναι thread κοντρας,αλλά.....συναντηση φαγητου!!!;):p:

Νομίζω πως θα γίνει καλή μάχη, δεν μπορώ να προβλέψω τον νικητή !!!
….αν και η τρέλα δεν μετριέται με άλογα που λέει κι ο Γιάννης!!! ;)
http://www.imageshack.gr/files/3vsb7t8ttnadarbtbrhn.jpg

Dark_Niaou
19-08-09, 09:27
Εγώ παιντί εν ξέρω... Μία βράδυ βρέθηκαν δύο παλιοι γνώριμοι από το παρελθόν για μασα στο Χαλκίντα.... Και μετά από πολλές μπυρες και μακαρονάδες με ψαρονέφρια με κρέμες γάλακτος και τόνους νερού εμφιαλομένου, βρέθηκα να είμαι ανάμεσα τους... Γιατι τελικά μπήκα στο τρυπάκι να περάσω τον Γιώργο εν ξέρω.... Τσιν

Dark_Niaou
19-08-09, 09:28
Στέφανεεεεεεεεεε.... Κρυβε λόγια (φωτο)

Christos 330i ///M
19-08-09, 09:31
Πρεπει να βαλετε κοντρα ; ; ;

Πατε τρωτε και οποιος σταματησει πρωτος

το φαγητο πληρωνει . . .

Αν σταματησει κανεις πρωτος . . .

vlahopilot
19-08-09, 09:32
Πολυαγαπημένε φίλε Dark,


γράφω απλά και μόνο για να υποστηρίξω τις θέσεις σου και να βεβαιώσω το αδαμάντινο του χαρακτήρα σου...ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ με τον αλητήριο αυτό τύπο που τριγυρνά τα βράδυα στις πλατείες και κάνει παντιλίκια με το υπηρεσιακό του αυτοκίνητο !! Αλήθεια, στην Πυροσβεστική δουλεύει?

Dark_Niaou
19-08-09, 09:32
Σωστόστ και ο Χρήστος.... ΝΑ γίνει έτσι, μιας και τωρα τελευταία ειμαι στα "πάνω μου"

Dark_Niaou
19-08-09, 09:33
Αλήθεια, στην Πυροσβεστική δουλεύει?
χαχαχαχαχα
Να σαι καλα ρε φίλε... Αυτός φωτιές ανάβει...!!

Geo_3D
19-08-09, 09:42
Καποιος φοβαται οτι τρωω πολυ
Καποιος ειναι ο πιο αδυναμος κρικος.......

κοτ κοτ κοτ κοτ

Dark_Niaou
19-08-09, 09:45
Νιαουυυυυυυυυυυυυ!!!

george316
19-08-09, 09:48
χαχαχαχα.μπραβο σας ρε παιδια εισαστε πραγματικα ωραιοι τρελοι..θα ηθελα να ημουν εκει μπροστα να δω το ολο σκηνικο!!
οσο για τα προγνωστικα....ετσι κουβεντα να γινεται........
εγω λεω το 330...οχι για λογο χαρακτηριστικων...αλλα επειδη ειναι καμπριο!

panos 316T
19-08-09, 10:01
Την επομενη εμδομαδα κανονιστηκε να γινει ενα ξεκαθαρισμα λογαριασμων μια για παντα με τον φιλτατο Dark Niaou

Το στοιχημα εχει να κανει με ξεσαλωμα φαγητου και ποτου και φυσικα ο χαμενος πληρωνει!!!

Τα αμαξια θα ειναι ενα 330 cabrio και ενα 325 compact

Το πατημα θα ειναι απο σταση με χερια και για 800 μετρα με καμερα στον τερματισμο

Οι οροι που μπηκαν εκατερωθεν ειναι οι εξης
1.Θα γινει 1 αναμετρηση,χαμενες αλλαγες,κακη εκκινηση και τεχνικα προβληματα δεν παιζουν
2.Απαγορευονται λαστιχα semislics (πχ R888)
3.Οδηγοι θα ειναι μονοι οι ιδιοι οι κατοχοι

Bελτιωσεις compact
Μεσαιο και τελικο χειροποιητο
Ελευθερο φιλτρο στον παπα

Πιθανες βελτιωσεις την ημερα της αναμετρησης
Αγνωστο

Βελτιωσεις 330 cabrio
Αγνωστο

Πιθανες βελτιωσεις την ημερα της αναμετρησης
Εκκεντροφοροι
Χταποδια
Καταλυτες
ΝΟS
Compressor
Προγραμμα

Για να ακουσω προγνωστικα??Ποιος αραγε θα σκασει στο φαι και σε ποιον η τσεπη θα γινει CSL????

P.S.-Δεν ειναι thread κοντρας,αλλά.....συναντηση φαγητου!!!;):p:

μια κενή το κομπακτάκι........ εεεε λάθος!!!! συγνώμη δυο δίπιττα παραπάνω ήθελα να πω...

scania124
19-08-09, 10:01
Νομίζω πως θα γίνει καλή μάχη, δεν μπορώ να προβλέψω τον νικητή !!!
….αν και η τρέλα δεν μετριέται με άλογα που λέει κι ο Γιάννης!!! ;)
http://www.imageshack.gr/files/3vsb7t8ttnadarbtbrhn.jpg
τι να πω,δεν σας ξερω αλλα θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω απο κοντα.
στο θεμα τωρα.
αν παρατηρησουμε την φωτο θα λεγαμε οτι ο niaou ειναι ποιο φαγανος(σαν εμενα.110 κιλα βλεπεις:bananasmi)ο geo φενεται ποιο φυσιολογικος αλλα μπορει να εχει κρυμενο ασσο στο μανικι:yippee:.
πονταρω στο NIAOY

BILL007
19-08-09, 10:04
Η λογική για εμένα λέει ότι όποιος ξεκινήσει καλύτερα θα τερματίσει και πρώτος (όχι και με καμία τρελή διαφορά...)
Το θέμα όμως βρίσκεται αλλού...
Πιο κακόμοιρο μαγαζί θα δεχτεί να σας τρατάρει όλη την κουζίνα του και οι υπόλοιποι πελάτες να διαμαρτύρονται...χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα!!!!!! :rofl2: :D:D:D

shido
19-08-09, 12:02
Aπο σταση βλεπω να μας ταιζει ολους ο Αγγελος αχχααχαχ

Christos 330i ///M
19-08-09, 12:48
Aπο σταση βλεπω να μας ταιζει ολους ο Αγγελος αχχααχαχ

Επηδει στανταρ θα χασω βαλε βενζινες βαζω φαγητο τι λες εσυ ; ; ;

stelmaniac
19-08-09, 14:08
στη φωτο βλεπουμε το γατο να πραγματοποιει τις παραινεσεις του τζεο, δηλαδη να πλυθει καλα πριν το σεξ, διοτι η καθαριοτητα ειναι η μιση αρχοντια....!!!
φωτο απο τα αποτελεσματα εν καιρω.....

την καμερα ποιος θα την κραταει??
(προσοχη στην απαντηση)...
http://farm2.static.flickr.com/1224/1419464910_880549bfc8.jpg

stefanos_cool
19-08-09, 15:04
την καμερα ποιος θα την κραταει??



κανείς !!!

http://www.nokia.gr/MEDIA_BANK_100/R6Accessories/D/DT-22/dt-22_312x312.jpg

nino x3
19-08-09, 15:37
geo επειδη θα δυσκολευτεις παρα πολυ.... να καταφερεις να τα φας ολα μονος σου χα χα χα χα
εδω ειμαστε και εμεις!!! χα χα χα

tassos
19-08-09, 15:57
Αλητες.. Dark Niaou σου δανειζω το αμαξι μου, δεν θα προσεξει κανεις τη διαφορα:cool:

Αριαδνη
19-08-09, 16:29
παλι συναντηση για φαγητο κανονίζεις Geo ????
χαχαχαχαχαχαχχα

DoctorAbo
19-08-09, 20:22
O Geo θα κερδίσει.
Είναι σίγουρο.
Γατούλη το αμάξι σου είναι πανέμορφο και πολύ κυριλάτο αλλά δεν είναι για κόντρες με το ινδιάνικο κόκκινο κοψωκόλικο του GEO.

Ο Γιατρός μίλησε..........

Geo_3D
19-08-09, 20:34
Γιατρε μου!!!!Τα σεβη μου!!!!

shido
19-08-09, 20:36
Αλητες.. Dark Niaou σου δανειζω το αμαξι μου, δεν θα προσεξει κανεις τη διαφορα:cool:

αυτο το ειδες Γιωργο?χιχιχι
μηπως να αλλαξει ο τιτλος και ο αντιπαλος?(στο φαγητο )

Geo_3D
19-08-09, 21:03
Γκουχου γκουχου.......την υπογραφη δες...
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/member.php?u=445

Για οποιον εχει τετοιες προθεσεις.....;)

Geo_3D
20-08-09, 13:09
Που εχει χαθει ο Νιαου????Εχει πεσει με τα μουτρα στην βελτιωση????
Τοσο πολυ πειναει πια αυτο το παιδι???

stefanos_cool
20-08-09, 13:32
Που εχει χαθει ο Νιαου????Εχει πεσει με τα μουτρα στην βελτιωση????


http://www.imageshack.gr/files/992ca7dfh3pt3586rdmb.jpg

Geo_3D
20-08-09, 14:01
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/attachment.php?attachmentid=1554&d=1117630517

stefanos_cool
20-08-09, 14:33
http://www.imageshack.gr/files/0ggtursuw25wd5jpv0rp.jpg

Dark_Niaou
20-08-09, 14:46
George meta apo polu skepsi kai polles episkepseis se gnwsta fagadika tis perioxis, tha sou elega na ginei I kontra se alli xroniki periodo, px se kanena dumino mias kai oi allages einai kai xronovores alla kai polu dapanires. Ean fusika epithumeis na deis ena cabrio na sou rixnei aneleito ksulo...
Doctor, den nomizw oti oi diafora mou me ton George einai panw apo 15 alogakia... Den einai akator8wto..
Sorry gia ta greekenglish alla anathema ta blackberry.

bimmer-corfu
20-08-09, 16:39
δε κάνουμε κάνα forum για μάσες λέω εγώ?

DoctorAbo
24-08-09, 12:39
Doctor, den nomizw oti oi diafora mou me ton George einai panw apo 15 alogakia... Den einai akator8wto..

Θένκ γιου ντίαρ Νιάου.
Σόρυ φορ μπίινγκ ρούντ μάι φριέντ. Δε καρ οφ Τζέο ιζ φάστερ. Άι πουτ μάι μάνεϋ του Τζέο !!!!

Geo_3D
24-08-09, 14:47
Γιατρε μου οι πληροφοριες απτους κατασκοπους μου στο αντιπαλο στρατοπεδο θελουν το team Niaou να το εχουν παρει πολυ στα σοβαρα το θεμα και οι κινησεις-βελτιωσεις οι οποιες προκειται να πραγματοποιησουν ηταν εκτος δικων μου πλανων...Μαλλον βρηκαν και τον μοναδικο τροπο να με περασουν!!!

Παει το μπλοκε ή το mpack...θα το κανω παιδακια να τρωει ο γατουλης.....

vlahopilot
24-08-09, 15:00
Κρατήθηκα....κρατήθηκα....αλλά αυτό που γίνεται είναι ενάντια σε κάθε μου αρχή και κάθε αξία !

Επίτιθεστε εσείς οι εγκληματίες του κοινού ποινικού δικαίου σε αυτόν τον αθώο, τον λεβέντη, τον καραμπουζουκλή τον Γατούλη και έχετε και το θράσσος να προκαλείτε κιόλας. Ε, λοιπόν ΟΧΙ κύριοι....ΟΧΙ άλλο κάρβουνο!!

Εγώ θα υποστηρίξω με όλες μου τις δυνάμεις τον φίλο Dark Niaou που απροκάλυπτα δέχτηκε αυτή την άνανδρη επίθεση απο τύπους που γυρίζουν τα βράδυα στις πλατείες, που κάνουν ban αθώους και ανυπεράσπιστους φορουμίστες...τύπους που δεν σου κλείνουν καν ραντεβού για λάδια αν στραβοκοιμήθηκαν το προηγούμενο βράδυ!
Καταγγέλουμε κάθε τέτοια συμπεριφορά και αντίληψη, και πιστεύω οτι θα στεφθούμε νικητές στην όποια δοκιμασία!

Έτσι για να μην μας κουνιούνται μερικοί μερικοί επειδή έτυχε να έχουμε τετράπορτο αυτοκίνητο....και εμείς πίσω την έχουμε την κίνηση κύριε!

Αλλυλεγγύη στους χρήστες Blackberry! RIM rules!

Geo_3D
24-08-09, 15:02
Καλα κυριε Θοδωρηηηηηηηηηη μας.....καλααααααααααααααα

skandalis447
24-08-09, 15:12
Γεια σας και απο εμενα...πολλα προγνωστικα βλεπω...και εχει γελιο...Απλα θα ηθελα ο Geo να ορισει μια ημερομηνια...αυτα...

Geo_3D
24-08-09, 15:15
Οκ...αν το θελετε ετσι!!!!!
Σημερα!!!:D:D:D:D

stefanos_cool
24-08-09, 15:28
Οκ...αν το θελετε ετσι!!!!!
Σημερα!!!:D:D:D:D

ώρα? ...τοποθεσία?

Geo_3D
24-08-09, 15:30
Σιγα μην δεχτουνε ρε Στεφανε...Δεν ειναι ακομα ετοιμοι...Μονο ετσι θα ειμαι μπροστα!!!:D

Aceman1925
24-08-09, 15:35
32 αυγουστου στις 25:63 νομιζω ειναι καλα.Να εχει πεσει και ο ηλιος. Ε, γιωργο????

z3 2.2
24-08-09, 15:36
Eιστε ανωριμοι και αλητες και κοπροσκυλα που σκορπατε τον πανικο στους πολιτες αυτης της πολης
Δεν εχω να πω τιποτα παραπανω......
Ντροπη σας
Που θα γινει ?Κρυφη?

Αριαδνη
24-08-09, 15:37
πρεπει να οριστει και διαιτητής ...παρακαλω , για να ειναι τα αποτελεσματα έγκυρα!! αλλιως μιλαμε για ερασιτεχνισμούς

Geo_3D
24-08-09, 15:40
Κοιτα ρε που εμπλεξα...Εβαλα τα χερακια μου και εβγαλα τα ματακια μου!!!!

Φτουυυυυ

Geo_3D
24-08-09, 15:41
Νιαου ειναι αργα να προσθεσω εναν ακομη ορο μπας και σωσω την παρτιδα???:D

vlahopilot
24-08-09, 15:42
Αριάδνη μου έχεις απόλυτο δίκιο.....γιατί ειδικά ο ένας είναι άνθρωπος που δεν μπορείς να του έχεις εμπιστοσύνη....Ενώ αντίθετα ο γατούλης είναι τόσο καλός και γλυκούλης...

Ξέρεις τί σκέφτηκα? Εσύ θα ήσουν ιδανική για διατήτρια, καθότι αμερόληπτη και αδέκαστη...Μόνο που θα χρειαστείς και κάποιον να σου εξηγεί μικροπαγίδες και μικροκλεψίματα....Α, εντελώς τυχαία ..εγώ κάτι ψιλοξέρω απο αυτά!

Τί ωρα να περάσω να σε πάρω? Να μην πηγαίνουμε με 2 αυτοκίνητα....

Αριαδνη
24-08-09, 15:43
G μην στεναχωριεσαι ...σε ολους μας συμβαινει σε καποια φαση της ζωης μας...χαααααααχαχαχχαχαχαχα
( εγω εξακολουθω να σε υποστηρίζω .... ειμαστε δυνατοι εμεις...δε μασαμε!!!ε?ε?ε? ΤΕΛΙΚΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΘΑ ΕΧΕΙ? ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΝΙΚΟ? ΩΡΑ? ΤΟΠΟΣ???? ΩΧΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!!)

Αριαδνη
24-08-09, 15:45
Αριάδνη μου έχεις απόλυτο δίκιο.....γιατί ειδικά ο ένας είναι άνθρωπος που δεν μπορείς να του έχεις εμπιστοσύνη....Ενώ αντίθετα ο γατούλης είναι τόσο καλός και γλυκούλης...

Ξέρεις τί σκέφτηκα? Εσύ θα ήσουν ιδανική για διατήτρια, καθότι αμερόληπτη και αδέκαστη...Μόνο που θα χρειαστείς και κάποιον να σου εξηγεί μικροπαγίδες και μικροκλεψίματα....Α, εντελώς τυχαία ..εγώ κάτι ψιλοξέρω απο αυτά!

Τί ωρα να περάσω να σε πάρω? Να μην πηγαίνουμε με 2 αυτοκίνητα....
χαααααααααααααχαχαχαχχα
θα χρειαστω ιδιαιτερο μαθημα μηχανολογιας 12 εβδομαδων...για καμια σημαιουλα να κουνησω ομως μεσα.....χαααααααααχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

vlahopilot
24-08-09, 15:45
Έκλεισε!

Α ρε GEo ακόμα και στον πόνο σου καλό μου κάνεις! Γατούλγη είσαι θεός....Λάμπεις δια της απουσίας σου.....Τιμή και δόξα στους χρήστες BB!

Αριάδνη ο αγώνας θα είναι στις 23:00, αλλά εγώ θα περάσω στις 21:00....να προλάβουμε να πάμε για φαγητό (να ξέρεις, πάντα θα τρώς πρίν την κόντρα...γιατί με τέτοιους τύπους δεν ξέρεις τί ώρα θα τελειώσουμε) και επίσης να πούμε και τα βασικά της κόντρας....ώστε 23:00 να είμαστε εκεί!

Geo_3D
24-08-09, 15:48
Αποτι βλεπω θα μαζευτει πολυς κοσμος σε αυτη την συναντηση φαγητου!!!!:D

Αριαδνη
24-08-09, 15:50
εχω πεθανει στο γελιο ...παει τελος....! χαααααααααχαχαχχαχα (παιδια που θα φαμε? ) χαααααααχαχαχαχχαχα

Dark_Niaou
24-08-09, 17:11
Μπορείτε να μου πειτε ... εγώ τι φταίω;
Εσείς κάνετε τις γνωριμίες σας, τις κόντρες (μασσες) σας και εμένα με έχετε σαν παιδάκι που είμαι, γλύκουλης (όπως είπε και ο φίλος Vlahopilot) με έχετε στην μέση και με βάζετε στα έξοδα.... Πάλι καλά που η γυναίκα, δεν ξερω πως και έτσι, είπε ΝΑΙ....!!
"Δεν μπορεί να μας την λέει συνέχεια ο Γιώργος...."

tassos
24-08-09, 18:00
Μπορείτε να μου πειτε ... εγώ τι φταίω;
Εσείς κάνετε τις γνωριμίες σας, τις κόντρες (μασσες) σας και εμένα με έχετε σαν παιδάκι που είμαι, γλύκουλης (όπως είπε και ο φίλος Vlahopilot) με έχετε στην μέση και με βάζετε στα έξοδα.... Πάλι καλά που η γυναίκα, δεν ξερω πως και έτσι, είπε ΝΑΙ....!!
"Δεν μπορεί να μας την λέει συνέχεια ο Γιώργος...."

Αγγελια:
Νοικιαζεται κοντο διαφορικο, 3.15 βημα. Παραδοση αυθημερον. Τιμη λογικη.:bigthumb:

merlin_M3
24-08-09, 18:09
Αγγελια:
Νοικιαζεται κοντο διαφορικο, 3.15 βημα. Παραδοση αυθημερον. Τιμη λογικη.:bigthumb:

Έξι σελίδες για φαγητό και εγώ εκτός ?
Προκειμένου να φάμε καλά και για την τιμή των cabrio εγώ παραχωρώ οκτακύλινδρο μοτέρ !!!:D

Geo_3D
24-08-09, 18:15
Αμααααααααααν.........εχουν αγριεψει πολυ τα πραγματα....


Αγγελε εναν ορο της τελευταιας στιγμης μπορουμε να βαλουμε???

stefanos_cool
24-08-09, 18:24
εγώ προσφέρω (εεε, για λίγες ώρες) ένα κιτάκι από Νορβηγία !!!! χεχεχε…νομίζω πέφτει κουτί…και στο
compact …ερεεεεεε γλέντιαααααα!!!!!!!!!!!!!!(sorry Άγγελε)

Αριαδνη
24-08-09, 18:26
εγω να βαλω την σοκολατοπιτα να γινεται ή οχι ????

Aceman1925
25-08-09, 21:21
εγω να βαλω μερικες σοδες για τη χωνευση και κανα ambipour(αρωματικο) για μετα.Καμμενα λαστιχα κτλπ!