PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΛΑ -- (Ελληνικές Λέσχες Αυτοκινήτων)


saudi
09-08-04, 13:51
ΕΛΑ

www.bmw-motorsport.gr
www.ttclub.gr
www.s3club.gr
www.miniclub.gr
www.imprezaclub.gr
www.evoclub.gr
www.106sportclub.gr
www.puntoclub.gr
www.mr2.gr
www.miata.gr
www.smartmania.gr
www.ibizaclub.gr
www.audiclub.gr
www.redliners.gr
www.scoobynet.gr
www.hpc.gr
www.hondaclub.gr
www.206club.gr
www.clubcento.gr
www.clubfocus.gr
www.corollaclub.com
www.g60.gr
www.pumapeople.gr
www.yarisclub.gr
www.greekrenaultclub.gr
www.clubrover.greatnow.com
www.starlet-club.gr
www.vwclub.gr
www.alfaclub.gr



Off Road

www.offroadclub.gr
www.to4x4.gr
www.4wd-hellas.gr
www.tetrakinisi.gr
www.4wd-hellas.gr
www.jimnyclub.gr
www.4x4ekaliclub.gr

Z3 Fat Bastard
09-08-04, 13:53
Με φτιαχνει που το bmw-motorsport ειναι ΠΡΩΤΟ στη λιστα !!!

stef
09-08-04, 16:38
Αφου είναι BMWακιας κατά βάθος.... :p :rolleyes:
Saudi πολύ καλή προσπάθεια φίλε μου

Brown
10-08-04, 06:18
Να προσθέσω και το www.gtc.gr

M5-Matzos
10-08-04, 07:52
Με φτιαχνει που το bmw-motorsport ειναι ΠΡΩΤΟ στη λιστα !!!

z3 κι εγώ θέλω να τ' ακούω ! :D

Geo_3D
23-09-04, 17:31
ΕΛΑ

www.bmw-motorsport.gr
www.ttclub.gr
www.s3club.gr
www.miniclub.gr
www.imprezaclub.gr
www.evoclub.gr
www.106sportclub.gr
www.puntoclub.gr
www.mr2.gr
www.miata.gr
www.smartmania.gr
www.ibizaclub.gr
www.audiclub.gr
www.redliners.gr
www.scoobynet.gr
www.hpc.gr
www.hondaclub.gr
www.206club.gr
www.clubcento.gr
www.clubfocus.gr
www.corollaclub.com
www.g60.gr
www.pumapeople.gr
www.yarisclub.gr
www.greekrenaultclub.gr
www.clubrover.greatnow.com
www.starlet-club.gr
www.vwclub.gr
www.alfaclub.gr



Off Road

www.offroadclub.gr
www.to4x4.gr
www.4wd-hellas.gr
www.tetrakinisi.gr
www.4wd-hellas.gr
www.jimnyclub.gr
www.4x4ekaliclub.gr
Σε ποσα απο αυτα εισαι μελος και σε ποσα ιδρυτικο στελεχος αν επιτρεπεται?

tasosbmwe30
24-09-04, 12:45
geo δεν "κρατιεσαι" ρε φιλε!!!!!!

DoctorAbo
24-09-04, 13:58
ίέν α ιν του κλάμπι ρε ζαγάρια......bmw.motorsport.gr , και τι μ λ έτε σεις τώωωωωωρα !!!!! Αι ρεεεεεεεεεε

saudi
25-09-04, 04:18
Σε ποσα απο αυτα εισαι μελος και σε ποσα ιδρυτικο στελεχος αν επιτρεπεται?


www.allclub.gr

stef
25-09-04, 04:22
:) :)
:eek: :eek:

Geo_3D
25-09-04, 09:31
www.allclub.gr
Ωραιοςςςςςςςςςςςςςςςςς
Αντε και εις ανωτερα!!!!!!!!!!!
Κριμα που δεν προλαβες και αυτο εδω!!!!!!!!!
Θα ησουνα φοβερος forum leader,μιας και το leading σε club το εχεις κανει επαγγελμα!!!!!!!!!!

Ray
25-09-04, 10:34
www.allclub.gr (http://www.allclub.gr/)
Βέβαια...club θεωρείται εφόσον υπάρχουν μέλη..κι απότι κατάλαβα δεν υπάρχει ούτε ένας για δείγμα :p

stef
25-09-04, 11:08
Πώς είσαι τόσο σίγουρος Ray?

Ray
25-09-04, 12:17
Πώς είσαι τόσο σίγουρος Ray?Γιατί τα site είναι under construction (τα Μ3, Μ5, ferrari, offroad, A3 etc etc...).

Fanatic
25-09-04, 12:41
Παιδες επειδη ειμαι απο αυτους που μου αρεσει να λεω τα πραγματα ετσι οπως ειναι και δεν θα το παιξω ποτε καλος οταν μου την σπαει κατι θελω να πω μια αποψη!ΤΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ CLUB ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑLL ABOUT THE PASSION!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!Συγνωμη αν ενοχλει καποιους αλλα αυτη ειναι Η ΔΙΚΗ μου αποψη! :cool:

Υ.Γ Και νομιζω οτι το thread αυτο θα επρεπε να σβηστει γιατι ουσιαστικα γινεται διαφημηση μιας επιχειρησης.... ;)

antonio
25-09-04, 13:21
Για άλλη μια φορά θα τονίσω την σημασία της προστασιάς του forum και κατά συνέπεια του club! Δεν ξέρω αν γίνομαι κουραστικός αλλά η πραγματικότητα είναι ότι δεν πρέπει να αφήνουμε κανέναν επαγγελματία "cluboδημιουργό" να εκμεταλλεύεται το forum μας και την φιλοξενεία μας!
Κύριοι moderators.....τι περιμένετε?
Κάντε την δουλειά σας και άμεσα!

stef
25-09-04, 14:57
Γιατί τα site είναι under construction (τα Μ3, Μ5, ferrari, offroad, A3 etc etc...).

Είσαι σίγουρος για offroad?
Για τσέκαρε καλύτερα!!! ;)
Αύριο πρώτη συνάντηση με 45 jeep Β.Εύβοια δεν είναι και άσχημα!
Σωστά???

Ray
25-09-04, 14:59
Είσαι σίγουρος για offroad?
Για τσέκαρε καλύτερα!!! ;)
Αύριο πρώτη συνάντηση με 45 jeep Β.Εύβοια δεν είναι και άσχημα!
Σωστά???
OOPS! έχεις δίκιο! :o

Fanatic
25-09-04, 17:02
Είσαι σίγουρος για offroad?
Για τσέκαρε καλύτερα!!! ;)
Αύριο πρώτη συνάντηση με 45 jeep Β.Εύβοια δεν είναι και άσχημα!
Σωστά???


Αναρωτιεμαι αν ''τα μεγαλα κεφαλια'' του κλαμπ αυτου αλλα και ολων των κλαμπ των οποιων ειναι ''ιδιοκτητες'' θα εχουν τζιπ η αν θα ειναι εντελως ασχετοι με το θεμα! :rolleyes:

υ.γ. μαλλον ξυπνησα στραβα σημερα...

saudi
25-09-04, 17:43
Είναι καθαρά θέμα απασχόλησης με κάτι που μου αρέσει. Άμα κανείς το κάνει για επάγγελμα σε 6 μήνες θα έχει κλείσει. :rolleyes:

Το ότι έχουμε φτιάξει παραπάνω από 1 club σημαίνει ότι το κάνουμε επάγγελμα?

Πραγματικά μερικές φορές δεν μπορώ να καταλάβω μερικούς ανθρώπους που χωρίς να ξέρουν μιλάνε.

Στο μόνο που θα συμφωνίσω με εσάς είναι ότι γίνετε ''διαφήμιση'' μέσα από τα άλλα forum για να γίνει γνωστό.

BMW Power
25-09-04, 17:49
Ωραιοςςςςςςςςςςςςςςςςς
Αντε και εις ανωτερα!!!!!!!!!!!
Κριμα που δεν προλαβες και αυτο εδω!!!!!!!!!
Θα ησουνα φοβερος forum leader,μιας και το leading σε club το εχεις κανει επαγγελμα!!!!!!!!!!


Εμείς δηλαδή δεν σου κάνουμε???? :confused: Δεν είμαστε αρκετά καλοί για τα γούστα σου??? :D

Geo_3D
25-09-04, 19:04
Το ότι έχουμε φτιάξει παραπάνω από 1 club σημαίνει ότι το κάνουμε επάγγελμα?

Κοιταξε να δεις.Αν ησουνα σε ενα μονο club ιδρυτικο στελεχος,οπως π.χ. ο BMW POWER,δεν νομιζω να υπηρχε καποιο προβλημα.Οταν ομως τα club γινονται περισσοτερα απο ενα,στα οποια ζητας και ενα οικονομικο support(δεν ξερω αν ειναι υποχρεωτικο ή οχι αλλα και παλι δεν αλλαζει κατι) τοτε με συγχωρεις πολυ,αλλα αν αυτο δεν ειναι "μισθος",τοτε τι ακριβως ειναι? :confused:
Επισης,οταν εχεις καποιες προσφορες,με τις καρτες που επιβεβαιωνουν οτι εισαι μελος του εκαστοτε club,απο διαφορους γνωστους του χωρου της αυτοκινησης,ειμαι απολυτως σιγουρος οτι αφενως δεν ισχυουν αυτες οι προσφορες σε μη supporting members,και αφετερου ποιος μου λεει εμενα οτι δεν εχεις και απο εκει καποιο "μισθο"(ειτε ειναι χρηματικος,ειτε ειναι υλικος)οσο καταφερνεις να προσελκυεις μελη,και αυτα με αναλογο αντιτιμο φυσικα.
Αν ησουν ενας ανθρωπος που δεν ασχολουταν με αυτα,και απλα πεταγες την προταση για δημιουργια Μ club και ξεκιναγες ακομα και τις διαδικασιες για την δημιουργια του,δεν νομιζω να σου ελεγε κανενας τιποτα.Οταν ομως εχεις μια προιστορια σχετικα με ιδρυση διαφορων club και πετας μια προταση για δημιουργια ενος ακομα,(αληθεια πως και σου ξεφυγε το bmw club και δεν το ειχες σκεφτει νωριτερα?),ε τοτε με συγχωρεις αλλα κατι δεν παει καλα.Και νομιζω οτι με καταλαβαινεις απολυτα.Αν ολα αυτα που σου αναφερω δεν σημαινουν οτι εχεις κανει το club leading σε επαγγελμα,τοτε μας περνας για ηλιθιους.

Α και κατι ακομα.Στο DRIVE αυτου του μηνα,στη φωτο με το S3 club ποιος απ'ολους εισαι?Ασε θα το καταλαβω απο αλλη φωτο που θα εχει τα ΤΤ,τα SUBARU,τα Α3 και ισως πολλα αλλα,αφου θα εισαι μεσα σε ολες.
Παρεπιπτωντος οσοι εχουν το DRIVE αυτου του μηνα ας κοιταξουν ακριβως απο κατω απο την φωτο του S3 club,και θα δουν φωτο απο την συναντηση του VW club.Polo-Golf-Passat ολα μαζι!!!!!!Και μπραβο τους.
P.S.=Δεν εχω καποιο προβλημα με τους φιλους που εχουν S3.Εχω με αυτους που υποτιμουν την νοημοσυνη μας.
(Μετα απο αυτο το post εξακολουθεις να πιστευεις οτι σου κανουμε διαφημηση?)

stef
25-09-04, 19:43
M-power fanatic άν δεν ξέρεις ποιος είναι ο άλλος καλύτερα άστο φίλε μου!
Μην το κουράζεις!

geo έπρεπε να ήσουν την προηγούμενη Κυριακή Μέγαρα να καταλάβεις ποιος είναι ο saudi...

Δεν μπορώ να σας καταλάβω ώρες ώρες.Ενώ το BMW club έχει πολύ άξια μέλη και χαίρομαι πάααρα πολύ όταν βρισκόμαστε, από εδω μέσα μερικοί βγάζουν κάτι το "κακό" , χωρίς να ξέρουν ποιος και τι είναι ο άλλος!Ίσως η απροσωπία που προσφέρει το forum να δείχνει αυτό διαφορετικό..
Για ποιο λόγο βρε παιδιά?

stef
25-09-04, 19:45
Εμείς δηλαδή δεν σου κάνουμε???? :confused: Δεν είμαστε αρκετά καλοί για τα γούστα σου??? :D

Είστε πάααρα πολύ καλοί και μας κάνετε!
Κάτσε να γράψω την δευτέρα και απο τρίτη θα κανονίσουμε να πάμε για "ζωγραφική"....!!!
Θέλεις....? :p :D

Geo_3D
25-09-04, 19:50
M-power fanatic άν δεν ξέρεις ποιος είναι ο άλλος καλύτερα άστο φίλε μου!
Μην το κουράζεις!

geo έπρεπε να ήσουν την προηγούμενη Κυριακή Μέγαρα να καταλάβεις ποιος είναι ο saudi...

Δεν μπορώ να σας καταλάβω ώρες ώρες.Ενώ το BMW club έχει πολύ άξια μέλη και χαίρομαι πάααρα πολύ όταν βρισκόμαστε, από εδω μέσα μερικοί βγάζουν κάτι το "κακό" , χωρίς να ξέρουν ποιος και τι είναι ο άλλος!Ίσως η απροσωπία που προσφέρει το forum να δείχνει αυτό διαφορετικό..
Για ποιο λόγο βρε παιδιά?
Δλαδη τι εγινε την προηγουμενη Κυριακη στα Μεγαρα και θα καταλαβαινα ποιος ειναι ο saudi? :confused: Λοιπον φιλε Stef παραιτουμαι.Δεν θα ξαναασχοληθω με το θεμα.Αυτα που εγραψα νωριτερα ειναι η προσωπικη μου αποψη.Αν θες την σεβεσαι αν θες οχι.Εγω παλι,χωρις αποδειξεις για το αντιθετο,θα συνεχισω να πιστευω οσα εγραψα προηγουμενως.Απλως ηθελα να ακουστει και η δικη μου αποψη,και ισως καποιοι να συμφωνησουν και αλλοι να διαφωνησουν.Αυτα εχει η ζωη.Δεν γινεται να συμφωνουμε ολοι για ολα.
Φιλικα παντα

stef
25-09-04, 19:54
Εγώ το μόνο που ανέφερα είναι ότι πρωτα γνωρίζεις έναν άνθρωπο και μετά τον κρίνεις!

Φιλικά και εγώ πάντα!

Geo_3D
25-09-04, 19:59
Εγώ το μόνο που ανέφερα είναι ότι πρωτα γνωρίζεις έναν άνθρωπο και μετά τον κρίνεις!

Φιλικά και εγώ πάντα!
Nαι αλλα μου φαινεται οτι εσυ δεν καταλαβες καλα τι ακριβως εννουσα.Μπορει ο saudi να ειναι το καλυτερο παιδι και φανταστικος χαρακτηρας.Εγω δεν εχω προβλημα με αυτο.Το προβλημα μου,αν θες να το πεις ετσι,ειναι με τα λεγομενα του.Δηλαδη ειναι τοσο παραλογο αυτο που λεω?Οπου υπαρχει καπνος,υπαρχει και φωτια................

stef
25-09-04, 20:09
Δεν θα έλεγα ότι τα λεγόμενβα του είναι προκλητικά.
Άλλα λεγόμενα μπορεί να είναι προκλητικά!
ϊσα ίσα το παιδί έκανε 1 thread για ΟΛΑ τα αυτοκινητιστικά club και όχι μόνο για τα δικά του..
Τι έχουν τα λεγόμενα του προσπαθω να καταλάβω
Εαν έχεις την καλοσύνη , διευκρίνισε για να το κατανοησω

Fanatic
25-09-04, 20:11
M-power fanatic άν δεν ξέρεις ποιος είναι ο άλλος καλύτερα άστο φίλε μου!
Μην το κουράζεις!

geo έπρεπε να ήσουν την προηγούμενη Κυριακή Μέγαρα να καταλάβεις ποιος είναι ο saudi...

Δεν μπορώ να σας καταλάβω ώρες ώρες.Ενώ το BMW club έχει πολύ άξια μέλη και χαίρομαι πάααρα πολύ όταν βρισκόμαστε, από εδω μέσα μερικοί βγάζουν κάτι το "κακό" , χωρίς να ξέρουν ποιος και τι είναι ο άλλος!Ίσως η απροσωπία που προσφέρει το forum να δείχνει αυτό διαφορετικό..
Για ποιο λόγο βρε παιδιά?

stef δεν νομιζω να εκανα καμια αναφορα σε εσενα ωστε να με διορθωσεις σε κατι.Και ακομα δεν νομιζω να ειπα κατι για τον χαρακτηρα του saudi απλα για μια κατασταση η οποια δεν μου αρεσει ρε φιλε πως να το κανουμε.Και ποιοι παρακαλω stef κατα την δικη σου γνωμη βγαζουν κατι κακο?Αυτοι που λενε την αποψη τους?Φιλε oπως εσυ δεν ασχοληθηκες ποτε να με γνωρισεις και να πουμε εστω και μια κουβεντα και δεν με ξερεις και περνεις αλλιως αυτο που ειπα ετσι και εγω κρινω κατι που συμβαινει!Και αφου σε χαλαει εσενα αυτο παυω και εγω να ασχολουμαι....

φιλικα παντα Στελιος :cool:

stef
25-09-04, 20:23
Στέλιο παύω να μιλάω γιατί το BMW club απαρτίζεται απο φίλους μου τους οποίους τους εκτιμώ και σέβομαι πραγματικα

saudi
25-09-04, 20:28
"μισθος"[/B],τοτε τι ακριβως ειναι? :confused:
Επισης,οταν εχεις καποιες προσφορες,με τις καρτες που επιβεβαιωνουν οτι εισαι μελος του εκαστοτε club,απο διαφορους γνωστους του χωρου της αυτοκινησης,ειμαι απολυτως σιγουρος οτι αφενως δεν ισχυουν αυτες οι προσφορες σε μη supporting members,και αφετερου ποιος μου λεει εμενα οτι δεν εχεις και απο εκει καποιο "μισθο"(ειτε ειναι χρηματικος,ειτε ειναι υλικος)οσο καταφερνεις να προσελκυεις μελη,και αυτα με αναλογο αντιτιμο φυσικα.

Α και κατι ακομα.Στο DRIVE αυτου του μηνα,στη φωτο με το S3 club ποιος απ'ολους εισαι?Ασε θα το καταλαβω απο αλλη φωτο που θα εχει τα ΤΤ,τα SUBARU,τα Α3 και ισως πολλα αλλα,αφου θα εισαι μεσα σε ολες.
Παρεπιπτωντος οσοι εχουν το DRIVE αυτου του μηνα ας κοιταξουν ακριβως απο κατω απο την φωτο του S3 club,και θα δουν φωτο απο την συναντηση του VW club.Polo-Golf-Passat ολα μαζι!!!!!!Και μπραβο τους.
P.S.=Δεν εχω καποιο προβλημα με τους φιλους που εχουν S3.Εχω με αυτους που υποτιμουν την νοημοσυνη μας.
(Μετα απο αυτο το post εξακολουθεις να πιστευεις οτι σου κανουμε διαφημηση?)


''οικονομικο support'' δεν ζήτησα από κανέναν και ποτέ. Θα ήθελα να τα πούμε σε κάποια συνάντηση να σου εξηγήσω κάποια πράγματα για τα club και θα καταλάβεις εσύ και οι υπόλοιποι ότι δεν είναι έτσι όπως τα λες.

Αυτό με τα VW τι σχέση έχει? ;)

Octane
25-09-04, 21:05
Επισης,οταν εχεις καποιες προσφορες,με τις καρτες που επιβεβαιωνουν οτι εισαι μελος του εκαστοτε club,απο διαφορους γνωστους του χωρου της αυτοκινησης,ειμαι απολυτως σιγουρος οτι αφενως δεν ισχυουν αυτες οι προσφορες σε μη supporting members,και αφετερου ποιος μου λεει εμενα οτι δεν εχεις και απο εκει καποιο "μισθο"(ειτε ειναι χρηματικος,ειτε ειναι υλικος)οσο καταφερνεις να προσελκυεις μελη,και αυτα με αναλογο αντιτιμο φυσικα.


Αναφερω πριν πω αυτο που θελω οτι τους Saudi + Stef , που απ'οτι φαινεται ειναι η μια παραταξη της συζητησης , δεν τους ξερω προσωπικα!!
Θα κανω την υπερβαση Γιωργο + θα ρωτησω αν εισαι σιγουρος οτι τα παραπανω που αναφερεις αποκλειεται να συμβαινουν + στο δικο μας club!?!?!?
Τουλαχιστον το πρωτο συμβαινει!!(Για τις προσφορες)
Για το δευτερο εγω προσωπικα δε γνωριζω , αλλα αδιαφορω να σου πω την αληθεια!!
Δεν προσπαθω να εναντιωθω στο club μας + αυτο νομιζω οτι ειναι αυτονοητο!!(Αλλα επειδη καλο θα ειναι τιποτα να μην εννοειται , το λεω!)
Αλλωστε αν ημουν Ελλαδα θα ημουν + γω supporting member + το λεω αυτο γιατι τωρα δεν εχω τροπο να στειλω τα χρηματα!!

Geo_3D
25-09-04, 23:10
Φιλε Πανο.Οι προσφορες που γινονται εδω στο φορουμ,γινονται απο ατομα τα οποια θελουν,εκτος απτο να μοιραστουμε το κοινο μας παθος (BMW),να προβαλουν και την δουλεια τους,δεν λενε πουθενα οτι αμα γινετε μελη και αμα βγαλετε την απαιτουμενη καρτα τοτε και μονο τοτε θα μπορειτε να απολαμβανετε τις προσφορες μας.Αυτη ειναι η διαφορα.Καλως η κακως,οι χορηγοι και οι σπονσορες ειναι απαραιτητοι για την δημιουργια αλλα και την διαβιωση καποιου club οπως στην προκειμενη περιπτωση.Συγχρονως ομως θα υπαρχει και παρασκηνιο.Αυτο ειναι de facto.

Φιλε saudi.Θα σου εξηγησω αμεσως τι σχεση εχει το VW club που ανεφερα.Οτι εκει ειναι ΟΛΑ τα μοντελα της VW και ΟΛΑ μαζι αποτελουν το VW club.Εσεις για την AUDI εχετε δημιουργησει 3 club,ενα για S3,ενα για A3 και ενα για TT.Το ιδιο πραγμα ειχες προτεινει και για τα BMW για ///Μ και μη.Εγω προσωπικα δεν γουσταρω να ειμαι ξεχωριστα απο αλλους που εχουν και αυτοι τον ελικα στο καπο τους,ειτε ειναι "ανωτεροι"(βλ. Μ3),ειτε "κατωτεροι"(βλ. 316).Γουσταρω να ειμαστε ολοι μαζι.

Και στην τελικη (και αυτο ισχυει για ολους μας,οχι μονο για τον saudi) ας κανουμε τον κοπο να ξανακοιταξουμε το thread Μ BMW που ειχε ανοιξει ο saudi και προτεινε την δημιουργια του M club,και ας ξαναθυμηθουμε τις αντιδρασεις και τα λεγομενα μας τοτε.Δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι για εσας,αλλα για εμενα τιποτα.

Αυτα τα διευκρινιστικα

Fanatic
25-09-04, 23:26
Στέλιο παύω να μιλάω γιατί το BMW club απαρτίζεται απο φίλους μου τους οποίους τους εκτιμώ και σέβομαι πραγματικα

Μπορεις αν θες να μου εξηγησεις τι εννοεις?Εγω δεν θελω τπτ περισσοτερο απο το να ειμαστε ΟΛΟΙ μια παρεα...

e30
26-09-04, 00:06
Ρε μάγκες δε μπορώ να καταλάβω που κολλάτε... όπως είναι γνωστό λίγα κλαμπ έχουν καταφέρει να επιβιώσουν και ακόμα λιγότερα έχουν καταφέρει να κρατήσουν το επίπεδο της παρέας. Ας πάνε να κάνουν club και για το mazdaki 323 που είχα... είναι δικαίωμα του καθενός! προσωπική μου άποψη θα είναι όμως παντα ότι το bmw-motorsport.gr δε το φτάνει κανένα κλαμπ. Έχει αυτό το κάτι ρε παιδί μου... για μένα δεν υπάρχει απροσωπία.. ακόμα και από την υπογραφή του αλλουνού καταλαβαίνεις τι άνθρωπος είναι. Είναι πολλά που θα μπορούσα να πω... αλλά θα αρκεστώ να αναφερθώ μόνο στο ότι το πάθος είναι αυτό που μας οδηγεί.

Ελπίζω να καταλάβατε τι περίπου εννοω... όποιος δεν κατάλαβε ας ρίξει μια ματιά στο garage μου...

Να στε καλά ρε...

antonio
26-09-04, 01:47
Παιδία σταματήστε το γιατί μόνο κακό κάνετε!!
Φανταστήτε τι θα σκεφτεί κάποιος που μπαίνει για πρώτη φορά στο forum!
Mόνο αυτό σκεφτήτε και θα καταλάβετε τι εννοώ! ;)

alexk
26-09-04, 06:07
Ως προς την ερώτηση του BMW Power.
Οι admins του bmw-motorsport.gr είναι διακριτικοί, προσεκτικοί και δεν κάνουν κατάχρηση εξουσίας. Εμένα μου κάνουν. Παιδιά συνεχίστε την καλή δουλειά. Προσωπικά, σας ευχαριστώ.

Φυσικά, το ό,τι είμαι μέλος και απολαμβάνω να συμμετέχω σε μία ομάδα ανθρώπων, που επικοινωνεί μέσω αυτού του δικτυακού τόπου, είναι καθαρά επιλογή μου. Το ίδιο πιστεύω ότι ισχύει και για τους χρήστες, άλλων club. Οπότε, το τι θα επιλέξει ο καθένας μας, είναι καθαρά δική του επιλογή.

Octane
26-09-04, 15:50
Φιλε Πανο.Οι προσφορες που γινονται εδω στο φορουμ,γινονται απο ατομα τα οποια θελουν,εκτος απτο να μοιραστουμε το κοινο μας παθος (BMW),να προβαλουν και την δουλεια τους,δεν λενε πουθενα οτι αμα γινετε μελη και αμα βγαλετε την απαιτουμενη καρτα τοτε και μονο τοτε θα μπορειτε να απολαμβανετε τις προσφορες μας.Αυτη ειναι η διαφορα.Καλως η κακως,οι χορηγοι και οι σπονσορες ειναι απαραιτητοι για την δημιουργια αλλα και την διαβιωση καποιου club οπως στην προκειμενη περιπτωση.Συγχρονως ομως θα υπαρχει και παρασκηνιο.Αυτο ειναι de facto.


Γιωργο,νομιζω οτι ετσι εγινε!!Τελοσπαντων,εμενα δε με πειραζει!Απλα βλεπω καποια πραγματα που γινονται σε ολα ανεξαιρετως τα club!!

Geo_3D
26-09-04, 16:02
Πανο ας μην δωσουμε συνεχεια.Για μενα το θεμα εχει ληξει ηδη.Αυτο που ηθελα να πω το ειπα.Δεν υπαρχει λογος να το συνεχισουμε.Ας κρατησει ο καθε ενας την αποψη του.
Φιλικα